30 nádherné ryby tetovanie vzory a nápady – vyskúšajte jeden v roku 2018

Ryby tetovanie

Jedna z fascinujúcich vecí o tetovaniach a možno aj dôvod, prečo ich väčšina ľudí má, je, že sú spôsobom, ako trochu ukázať svetu o sebe a vašej osobnosti. Z tohto dôvodu sa väčšina ľudí rozhodne, že majú znamenia zverokruhu, ako je Pisces, napustené na nich.

Každá osoba má znamenie zverokruhu podľa svojich narodenín a predpokladá sa, že toto znamenie predstavuje osobnosť jednotlivcov. Hoci existujú odlišné významy, ktoré sa dajú každému znameniu zverokruhu, každý z nich môže mať rôzne významy.

30 nádherné ryby tetovanie vzory a nápady - vyskúšajte jeden v roku 2018

V skutočnosti, každé znamenie je spojené s desiatkami rôznych významov, ak nie viac, a tak tetovanie Pisces môže mať veľmi veľa významov.

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Význam týchto tetovanie

Podľa pozorovateľov zverokruhu sú Ryby intuitívne a niektorí ľudia tiež tvrdia, že majú šiesty zmysel. Ľudia používajú toto tetovanie, aby ukázali svoju intuitívnosť, najmä tým, ktorí veria, že majú túto schopnosť v takej mierke, ktorá je nad normálnou mierou.

Ak máte nejaké tetovanie Pesces kdekoľvek na svojom tele, môžete použiť iné, aby ste ukázali, že máte šiesty zmysel, alebo si vždy pripomínate svoje intuitívne schopnosti, aby ste ich mohli lepšie využiť.

30 nádherné ryby tetovanie vzory a nápady - vyskúšajte jeden v roku 2018

Ryby sú známe ako sebavedomé, lenivé a niekedy aj neisté. Tieto tetovanie môžu byť použité na ukázanie, že jeden má niektoré z týchto vlastností, alebo sa domnievajú, že je v nich.

Hoci pre iných to nemusí byť pozitívny znak, na tetovanie majiteľ, to môže byť spôsob, ako pripomenúť jeden z tohto zločinu, aby mohli pracovať na prekonanie. Ryby môžu tiež znamenať ženskosť, pretože sa považujú za ženský znak.

Pre dámy narodené medzi 20. februárom a 20. marcom je toto tetovanie dobrým spôsobom, ako preukázať svoju ženskosť.

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Tieto tetovanie sa môžu použiť aj na náboženskú symboliku a ukázať, že je roztrhané v dvoch smeroch. Ryby majú silné spojenie s rôznymi náboženstvami, pričom väzba je silnejšia s kresťanstvom, a preto tento symbol môže byť použitý na vyjadrenie svojej viery v kresťanstvo.

Ryby sú známe tým, že idú s tokom alebo plávajú opačným smerom a väčšinu času nemôžete povedať, kam smerujú. Ak máte pocit, že ste vytiahnutý dvomi smermi, potom môže byť tetovanie Pisces dobrým spôsobom, ako to ukázať.

30 nádherné ryby tetovanie vzory a nápady - vyskúšajte jeden v roku 2018


Pisces umiestnenie Nápady

 • Nadlaktie:

Rameno je perfektné miesto na to, aby ste mali symbol Pisces obzvlášť pre mužov. Horná časť ramena je jednou z najzachovalejších častí ľudského tela a robiť túto dôležitú časť tela ešte atraktívnejšou a krásnym obrazom Ryba je to, čo potrebujete.

Horné rameno tiež umožňuje ľahko predviesť svoje tetovanie a skryť ho, keď chcete.

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

 • wrist:

Zápästia je vynikajúce miesto pre tetovanie, najmä ak chcete malé tetovanie. Čo robí zápästie dobrým miestom pre vaše tetovanie je skutočnosť, že bez ohľadu na to, ako malý môže byť obraz, bude stále viditeľný.

Pomocou zápästia môžete tiež vidieť tetovanie kedykoľvek budete chcieť bez toho, aby ste museli použiť niečo ako zrkadlo, ako by ste na iných miestach.

30 nádherné ryby tetovanie vzory a nápady - vyskúšajte jeden v roku 2018

 • Dolnej časti chrbta:

Spodná časť chrbta je oblasťou umiestnenia boha na tetovanie, ale nejakí ľudia nemajú radi experimentovanie s touto časťou tela. Ak chcete, aby váš obraz Pisces vyzeral jedinečne, mali by ste si myslieť, že ho máte na spodnej časti chrbta.

 • noha:

Predstavte si, že dve ryby na vašej nohe plávajú v opačnom smere. Okrem toho, že vyzeráte nádherne, tento obraz rozpráva príbeh a vždy vám dá dôvod na úsmev, keď to uvidíte.

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

 • Jedna strana chrbta:

Akékoľvek tetovanie bude pri umiestnení na chrbte fantastické, ale chrbát je veľká oblasť, takže si musíte vybrať konkrétne miesto, kde ho máte. Ryby vyzerajú lepšie na chrbte, keď sú umiestnené na jednej strane chrbta, napríklad na pravej strane.


Druhy tetovanie Ryby

 • Farebné ryby:

Môže to byť akýkoľvek iný typ Ryby, ale to, čo z neho stojí, sú psychedelické farby, ktoré sa na ňom používajú. Tieto farby dávajú tetovanie jasný a módny vzhľad. Pre toto tetovanie môžete pre každú rybu použiť inú farbu, alebo môžete každému z nich dať viac farieb.

30 nádherné ryby tetovanie vzory a nápady - vyskúšajte jeden v roku 2018

 • Koi Pisces:

Toto tetovanie Pisces vyniká nielen z dôvodu neuveriteľného dizajnu, ale aj hlbokej symbolizmu. Koi ryba symbolizuje veľa vecí, ale väčšina ľudí ju používa na to, aby ukázala odvahu, obrovskú vôľu a vytrvalosť.

Pre ľudí narodených pod znamením Ryby, toto tetovanie môže byť použité na ukázať, že sú hrdí na svoje znamenie zverokruhu.

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

 • Ying a Yang Pisces:

Toto tetovanie je jednoduché a atraktívne v rovnakých rozmeroch. Tetovanie kombinuje znak Ying Yang a symbol Ryby v úplnom kruhu a vytvorí jeden symbol. Ak sa rozhodnete mať toto tetovanie, mali by ste sa uistiť, že umelca je dostatočne zručný, pretože tetovanie môže byť veľmi zložité kresliť.

 • Coral Blue Pisces:

Hoci tento typ tetovania je nádherný, čo robí to zaujímavejšie, je macabre twist v tetovaní. Ak máte dostatok záujmu, všimnete si, že nižšie ryby na snímke sú zachytené rebrami hornej ryby.

To ukazuje, že jedna ryba dominuje druhú, a preto môžete tento symbol použiť ako formu dominancie.

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

Ryby tetovanie

 • Tribal Pisces:

Tmavé odvážne farby kmeňových tetov robia to vystupovať a dávajú im dokonalú symetriu. To je dôvod, prečo sa používa v mnohých typoch tetovania s zahrnutým Ryby.

Kmeňové Pisces je unisex tetovanie, a tak to vyzerá perfektne na mužov i ženy, ale aby sa zabránilo sklamaniu, mali by ste vždy používať kvalifikovaného umelca.

 • Slzy Ryby:

Toto tetovanie nevyzerá ako symbol priemerného symbolu Pisces, a ak nie ste veľmi horlivý, nebudete vedieť, že je to jeden. Tetovanie sa skladá z očí vylučujúcich slz, ale krútenie prichádza v slzách. Slzy sú ryby nájdené v symbole Ryby.

Ryby tetovanie

Toto tetovanie bude vyžadovať veľa času a úsilia od kvalifikovaného tetovacieho umelca, inak nebudete mať takmer fotografickú kvalitu spojenú s ním.

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  − 5 = 5

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: