55 vášnivé náboženské tetovanie, ktoré vás presunú

Náboženské tetovanie vzory sú najlepšie voľby medzi tetovanie milenci. Predstavujú oveľa viac ako len obraz. Zastupujú, ako človek cíti o svojom náboženstve ao tom, čo pre ne znamená. Existuje toľko spôsobov, ako to dokázať prostredníctvom snímok, a zostavili sme úžasne krásne obrázky, ktoré sú úchvatné, intenzívne a myšlienkovo ​​provokujúce. Ako uvidíte, môžete spárovať obrázok so slovami alebo časťami piesní, naozaj celé telo je vaše prázdne plátno na vytvorenie majstrovského diela. Niektoré náboženstvá veria, že tetovanie ukazuje úctu a česť. Co si myslis? Vaše tetovanie má význam pre vaše náboženstvo?

Ak ste osoba, ktorá cíti veci intenzívne a cíti, že svet o tom má vedieť, existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť. Môžete o ňom písať, rozprávať sa o tom, alebo môžete jednoducho dostať do tlače. Je to krásny spôsob, ako môžete zdieľať názor bez toho, aby ste museli prednášať jedno slovo. Hovorí sa, že obrázok stojí za tisíc slov a keď používate svoje telo ako plátno na vyjadrenie svojich pocitov a presvedčení, potom to nezostane bez povšimnutia. Je to odvážne tvrdenie a ako sme už diskutovali v predchádzajúcich blogoch, tetovanie odstraňuje sociálne bariéry a stáva sa čoraz populárnejšou.

  1. Toto konkrétne náboženské tetovanie pochádza z východného náboženstva a je slonom. Slony symbolizujú, že príslušné náboženstvo je zdatné vo vojne. Predpokladá sa, že majú božské kvality a boli uctievané celé generácie. Podrobnosti tu sú úžasné. Pozrite sa na plášť, ktorý obklopuje slona. Zdá sa to skutočné. Každý kúsok toho je život ako. Spôsob, akým tečie na chrbte a blíži sa k jej rebrám a chladne a skutočne tečie. Trvalo to veľa času a zručností. Je to úplne úžasné.

Náboženské tetovanie vzory (28)

2) Tento odtieň je úplne ohromujúci. To, čo drží, sa nazýva posvätné srdce. Oči sú ťažké a používanie farby je na mieste. Zahŕňa celý chrbát. Vtáky, srdce, žena, to všetko je tak symbolické.

Náboženské tetovanie vzory (5)

Ľudia so silným duchovným a náboženským náklonstvom nájdu myšlienku urobiť hlasné a jasné vyhlásenie bez slov, veľmi príťažlivé. Môžeme myslieť na tetovanie ako súčasný trend, ale skutočnosťou je, že umenie tela, hlavne preto, aby sa presvedčilo o vašej viere, je už stáročia súčasťou histórie. Dokonca aj v období rímskej doby sa ľudia uberali do poctu k akejkoľvek modlete, ktorú uctievali. Dokážete si predstaviť, aké by to bolo, keby ste sa dostali do starodávnych dní? Niečo nám hovorí, že to nie je úplne také čisté, ako je teraz.

3) Farba v tomto je úžasná. Pozornosť na detail je bezchybná. Pravdepodobne je to úplne nové kvôli lesklosti. Vyžaduje vám toto? Bolo by potrebné vykonať viacero relácií. Bolo to pravdepodobne celkom bolestivé, akokoľvek sa to stalo po jej chrbtici a obklopilo jej rebrá. Spôsob, akým začnú červené kvety v dolnej časti a potom sa dostanú smerom hore, spôsobuje, že sa zdá, že existuje pohyb.

Náboženské tetovanie vzory (8)

4) Múdra tvár tohto domorodého Američana sa zdá ako život. Odvážne používanie červenej a modrej farby naozaj vyniká. Ten chlap vyzerá pokrytý na chrbte a rukách. Myslíte si, že jeho náboženstvo je viazané späť na pôvodné americké dedičstvo? Čierna by potrebovala dosť práce. Urobili skvelú prácu s týmto portrétom. Čierna za ním skutočne robí obraz domorodého Američana.

Náboženské tetovanie vzory (4)

Pozrite sa na duchovné tetovanie historicky: Faktom je, že tetovanie a umenie tela boli súčasťou mnohých náboženských rituálov a obradov v mnohých starších kultúrach. V modernej dobe sú však tetovanie považované za umenie a tie náboženské obrady, ktoré vyvolali telesné umenie, sa stali takmer nezmazanými. Ako sme už povedali, bolo to rešpekt a česť označiť vaše telo značkami náboženstiev. V dnešnej dobe je to typicky viac ako symbol. Co si myslis? Keď uvidíte niekoho s krížom napusteným na koži, zvyčajne si myslíte, že sú kresťania rovnako ako keď vidíte Budhu, myslíte si, že sú budhistické. Hoci tetovanie nie sú tak úzko spojené s náboženskými obradmi, aké boli kedysi, sú stále veľmi symbolické.

5) Všimli ste si, že veľa náboženských tetovanie sa zdalo, že pokrýva celý chrbát? Je to ako ten človek hovorí, že sú plne odhodlaní. Umelecké diela sú plné obrazu a znamenajú, že iba ľudia, ktorí sú s týmto náboženstvom príbuzní, môžu plne znamenať. Čo si o tom myslíš? To je plné farieb a veľmi kreatívnych. Rozširuje sa okolo jej výstrihu, takže by bolo ťažké to pokryť.

Náboženské tetovanie Ženy

6) Odvážne a krásne sfarbenie. Tu zvolené odtiene sú naozaj ohromujúce. Jedná sa o veľmi tradičný štýl a kus. Pripomína nám tie umelecké diela, ktoré vidíte v japonskom múzeu histórie.

Japonské dizajny vzadu tetovanie

7) Čiernobiela naozaj urobí vyhlásenie. Veľkolepé tieňovanie a detail línie.

Náboženské tetovanie vzory (16)

8) Toto umenie stelesňuje silu a odvahu. Je to trochu divoké a zastrašujúce. Mohlo by to byť reprezentantom Zeusa a jeho pôsobiaceho ako ochrankyňa ľudí. Pretekajúce vlasy a vlny vyzerajú, ako sa pádl dopredu a prejavuje pôsobenie tohto diela.

Náboženské tetovanie vzory (9)

9) Wow! Pozrite sa na tento vynikajúci príklad stínovania! Zdá sa, že jej kapuca doslova vystupuje z jeho tela. Kvalita tejto práce je dosť pôsobivá. Tento autor bol šialene talentovaný. Ak chcete zachytávať jej tvár, ako je tento, je extrémne zručnosť. Zdá sa, že sa točie z jeho tela a spája sa priamo s rukávmi. Vyzerá to, že jej kapucňa je súčasťou rukávového púzdra.

Náboženské tetovanie vzory (17)

umiestnenia: Kde umiestňujete náboženské tetovanie, je úplne na vás. Na základe týchto fotografií by ste si mysleli, že jediné miesto, kde sa dostanete, je na chrbte, ale to jednoducho nie je prípad. Existuje nespočetné množstvo miest, z ktorých si môžete vybrať. Niektoré z najobľúbenejších miest sú chrbát, ramená, ruky a nohy. Všimli ste si niekedy ryby za ucho niekoho? Diskrétne miesta sú tiež obľúbené pre tých, ktorí nechcú zdieľať svoje tetovanie so svetom. Iní ľudia ju používajú ako prostriedok k výkriku zo strechy, čo veria. Kde by ste umiestnili svoje?

Tu je niekoľko vecí, na ktoré sa zamyslíte pri umiestňovaní tetovania. Ak sa dostanete na chrbát, nebudete si ju môcť vychutnať vždy, keď chcete, ak nemáte prenosné zrkadlo. Niekedy ľudia robia úžasné kusy na chrbte a potom si želali, aby si vybrali iné umiestnenie, aby ich mohli vidieť pravidelne. To je povedané, späť tetovanie sú veľmi populárne a vyzerajú úplne skvelé, takže je to naozaj na vás a vaše preferencie. Tiež majte na pamäti, že tetovanie oblasti, ktorá je neustále v prvkoch (slnko, ktoré sa hodil veľa, oblečenie atď), potom by to mohlo vyblednúť rýchlejšie ako oblasti, ktoré sú viac chránené. A nakoniec, jednoducho overte na svojom pracovisku, že tetovanie sú prijateľné. V uplynulých rokoch sa stali tak hlavným prúdom, že pravdepodobne nebude problém, ale stojí za to vždy dvojitá kontrola.

10) Sú to atramenty! Hlavná farba je tu čierna s nádychom a odtieňmi iných farieb, ktoré prinášajú do života obrazy, ktoré nakreslili na svoje telo. Čo si myslíte, že to všetko predstavuje? Prekvapujúco je, že tetovanie na hlave nie je také bolestivé, ale množstvo farby v jeho lakte by spôsobilo slzu v väčšine mužských očí.

Náboženské tetovanie vzory (22)

Zaujímavé fakty o náboženských tetovaniach:

Tam je stigma o tetovanie na dlhú dobu. Vďaka pokroku spoločnosti ako celku sa tetovanie stáva čoraz populárnejšou a všeobecne akceptovanou. Existuje ešte veľa ľudí, ktorí veria, že by nemali tetovanie svojho tela z náboženských dôvodov, takže na konci dňa to závisí od vás a vašich presvedčení. Niektorí vám povedia, že by ste nemali vylúčiť vaše telo, iní budú mať pocit, že napíšu niečo, čo tam bude navždy. Existujú klady a zápory pre každý argument a budete podporovaní tak či onak.

Keď je všetko povedané a urobené, umenie bude na vašom tele! Tetovanie sú dosť záväzné a mali by sme sa starostlivo zamyslieť. Môžete ich očividne nechať lasered, ale to je nákladné a pomerne bolestivé z toho, čo počujeme. Nehovoríme to, aby sme odrádzali od toho, aby sme dostali atrament, ale len chcem povzbudiť ľudí, aby zvážili všetky dôsledky predtým, než s nimi prekonajú. Tetovanie sú krásne, jedinečné umenie, ktoré vyjadruje hlboké vnútorné pocity umelca. Dúfame, že budete naďalej vychutnávať ostatné tieto nádherné náboženské tetovanie.

Vedel si…

Späť dávno, mnohí kresťania mali kríž tetovanie na svojom tele. To by nielen naznačovalo ich náboženské presvedčenie, ale tiež zabezpečilo, že dostali kresťanský pohreb.

11) Jej tvár vyzerá tak odtiahnutá a deformovaná. Možno mal umelca dôvod na tento typ kresby, ale iba to budú vedieť! Modrý odtieň sa naozaj objaví proti žltým odtieňom.

Náboženské tetovanie vzory (26)

12) Zdá sa, že tetovanie celého tela vysiela správu, že osoba je ochotná sa pokryť s úctou k tomu, čo veria. Je to znovu a znovu, keď vidíme rôzne náboženské obrazy.

 Náboženské tetovanie vzory (30)

Tetovanie iných náboženstiev

Budhizmus a tetovanie: Pokojné a pokojné náboženstvo, budhizmus má veľa aspektov, ktoré sú vhodné pre tetovanie. V skutočnosti sa veľa dizajnov a tetovacích tém súvisiacich s budhizmom stalo hitom v sfére tela umenia. S týmto náboženstvom neexistujú silné argumenty pre alebo proti vydaniu tela umenia s náboženskou symbolikou. Je však známe, že mnohí budhistickí mnísi z Thajska majú tetovanie, niekedy aj celé telo.

13) Zlatý Buddha predstavuje mier a pokoj. Farba atramentu je rozsiahla a dokonca sa dostala až po vlasovú líniu. Možno si všimnete spôsob, akým tento tetovací umelec použil kožu ako farebnú kulisu. Priblížil bielu látku spolu s kožou pre oblaky. Biely spôsobuje, že obrázky vyzerajú, akoby boli trblietavé. Umelec tu použil žltú a bielu farbu, aby vytvoril obraz ako zlato.

Náboženské tetovanie vzory (25)

14) Súbor farieb je doplnením centrálneho zamerania zlaté sochy. Aká je vaša obľúbená časť o tom? Drak je tu plný detailov. Fialová je farba poplatkov. Zdá sa, že sa veľa deje, ale uprostred tetovania sa zdá, že je symbol mieru.

Náboženské tetovanie vzory (2)

sfarbenie:

Farbenie náboženské tetovanie sa na základe vier náboženstva značne líši. Jasné a žiarivé farby sú pomerne typické, aj keď existuje veľa čiernych línií a tieňovanie používané na zdôraznenie určitých aspektov. Zvyčajne má snímka ústredné zameranie, ktoré chcú divák vidieť, a potom sú farebné, menšie snímky okolo seba. Skvelým príkladom je vyššie uvedený obrázok. Centrálnym zameraním je idol v strede chrbta a okolo neho je veľa rôznych snímok.

15) Polovica tváre s orchideou vytvára tajomný vzhľad. Jej oči sú trochu zastrašujúce. Majú taký vzdialený vzhľad.

Náboženské tetovanie vzory (3)

16) Jedná sa o veľmi krásny a takmer majestátny vzhľad. Zdá sa, že jej čelenka tečie vo vetre. Farebné odtiene sú úchvatné. Vnútri sťahovacej svaloviny by bolo naozaj bolestivé. Zmiešal ružové a fialové naozaj dobre. Detail v čelenku je naozaj dobre urobený.

Náboženské tetovanie vzory (11)

 hinduizmus je vlastne dáždnik viacerých podsekcií. Umenie je jedna vec, ktorá sa jednoznačne prelína s náboženstvom. Keďže hinduizmus je náboženstvo, ktoré podporuje toleranciu a prijatie, rozsah tetovania v tomto náboženstve je obrovský. Vzhľadom na počet rôznych božstiev a symbolov spojených s týmito Bohmi, nikdy nebudete mať voľby na tetovanie. Zistíte, že protektor Vishnu, Shiva ničiteľ a Kali divoká bohyňa patrí medzi najobľúbenejšie tetovacie motívy po celom svete.

Vidíte: 33 Ikonické hinduistické tetovanie, ktoré vás inšpirujú

17) Pozrite farbu! Je to jeden z najživších a realistických príkladov sfarbenia, ktoré sme videli dlho. Vyzerá to ako maľba, nie niečo napustené na telo. Vážne, rekvizity tohto umelca. Tieto skaly. Očakávalo by sa, že tvár slona sa stratí vo všetkých tých farbách, ale naozaj ju dopĺňa a vyniká.

Náboženské tetovanie vzory (2)

Rod:

Možno ste si všimli, že tetovanie s náboženským významom nie sú špecifické pre jeden alebo druhý pohlavie. Takmer každý závod, muži alebo ženy, sú otvorené pre samotné farbenie. Či sa rozhodnú reprezentovať svoje náboženstvo na svojom tele, je ich vlastnou výsadou, ale z väčšej časti tetovanie sú všeobecne akceptované všetkými. Uvidíte rovnako veľa mužov ako vy ženy s krásnym umeleckým umenie, ktoré pokrýva ich telá.

18) Slová chcú pohodlie a žiť. Horné rameno je populárne umiestnenie pre takéto.

Náboženské tetovanie vzory (6)

19) Toto sa takmer zdá eklektickej povahy. Co si myslis?

Atraktívna tetovaná žena.

20) Tučné čierne sfarbenie je docela vyhlásenie. Je to trochu desivé na prvý pohľad, pretože si nie ste úplne istí, čo to znamená, je to len odvážne a tmavé. Sú tieto hady prepletené?

Náboženské tetovanie vzory (18)

21) Stínovanie je o to intenzívnejšie. Má strašidelnú esenciu, ktorá spôsobuje, že naša koža vyrazí.

Náboženské tetovanie vzory (19)

Islam - Ľudia, ktorí sledujú islam, sú toho názoru, že tetovanie nie je povolené podľa zásad ich náboženstva. Pod islamským náboženstvom sa verí, že zdobenie tela na zlepšenie vzhľadu nie je prijateľné. Napriek tomu existujú niektorí, ktorí idú dopredu a dostanú tetovanie, ale trend tetovania nie je populárny medzi moslimami.

22) Jednoduchá pripomienka.

Náboženské tetovanie vzory (23)

Tu je niekoľko ďalších obrázkov Krásne Náboženské Tetovanie vzory. Dúfame, že nasledujúce vás príliš strašiť. V ich zobrazovaní sú dosť živé.

23) Vynikajúce línie a celkový vzhľad. Ohrozujúci a intenzívny, ten chlap znamená podnikanie. Je to kmeňové a spôsob, akým ide hore na krku ukazuje, že to nemôže byť skryté, čo pravdepodobne znamená, že je to dosť odvážny chlap. Na chrbticu je veľa atramentu, čo znamená, že toto tetovanie bolo pravdepodobne naozaj bolestivé. Kvôli množstvu náplne a čiernej bude pravdepodobne musieť ísť dovnútra, pretože jeho telo odmietne a skutočne vytlačí veľa farby.

Náboženské tetovanie vzory (1)

24) Krásny kríž s množstvom snímok, ktorý spôsobuje, že sa myseľ skutočne diví a hľadá, čo sa umelca pokúša vyjadriť. Farby zobrazujú silu a slávnosť. Je to docela dramatický obraz, pretože sa tiahne od prsného svalu až po pás. Oblaky na oblohe sú veľmi kreatívne a abstraktné. Môžete povedať, že kríž bol tam prvý a on pridal okolo to zvýšiť obraz. Okolité snímky sú oveľa živšie ako kríž na tomto obrázku, ale naozaj to celkom dobre prináša. A kričte na tohto chlapíka, pretože dostať natiahnuté na rebrá je celkom bolestivé!

Náboženské tetovanie vzory (1)

25) Docela popisný kus. Je to trochu strašidelné. Co si myslis? Detail v krídlach, krku a svaloch je veľmi opisný. Symetria je veľmi dobre vykonaná. Je to realistické hľadisko a skoro pripomína vám gréckej sochárstvo.

Angel Wing Tetovanie pre mužov

26) Toto je príklad zaujímavého 3D uhla. Uchopenie obrazu, smutné, ale plné nádeje za to, čo predstavuje.

Náboženské tetovanie vzory (13)

27) Toto je veľmi veľká bestia. Čo si myslíte, že to znamená? Spôsob, akým spájajú tieto dva obrázky, je skutočne v pohode. Na prvý pohľad si možno nevšimnete, že tu sú dve. Práca na linkách je vynikajúca.

Náboženské tetovanie vzory (14)

28) Kvetina ponúka nádej a pokoj. Každý, kto vie, čo znamená písanie pod kvetinou? Určite milujeme fialovú v tomto obrázku. Spôsob, akým sa blues a fialové komplimenty navzájom dopĺňajú, je naozaj atraktívny. Malý pop žltý naozaj prináša všetko dohromady.

Náboženské tetovanie vzory (15)

29) Jedno slovo: Živé. Detail kapuca plášťa je tak realistický. Dáva mu aj sochársky pocit. Detail v tvári je naozaj dobrý. Je ťažké robiť tváre a musíte byť naozaj talentovaní, aby ste robili portréty. Jedna chyba a celá vec je zničená.

Náboženské tetovanie vzory (20)

30) Egyptský inšpirovaný kus s vynikajúcou líniou. Pravdepodobne to chvíľu trvalo. Symetria je fantastická. Je to dosť čierne na obličeji a v tele, aby ste si dali naozaj dobré detaily, ale aby ste neprežili vás.

Náboženské tetovanie

31) Aké emócie vzbudzujú toto umenie vo vás? Spôsob, akým krídla tečú, naozaj vyzerá tak, ako to vietor tlačí. Podrobnosti vo vlasoch naozaj oživujú.

Náboženské tetovanie vzory (27)

32) vášnivá spomienka na modlitbu vždy. Toto je klasický kus. Ruženec, kríž a modliť sa rukami s výrokom to robí to vyzerá, akoby to bol pamätník. Co si myslis?

Náboženské tetovanie vzory (29)

33) Foo pes má iný vzhľad. Zdá sa, že sa usmieva a nevyzerá to príliš zastrašujúce. To by trvalo tak dlho, kým sa dokončí. Je to jeho horná a dolná časť chrbta a na jeho chrbtici, takže by bolo dosť intenzívne sedieť. Symetria je skvelá a detail každého kusu je jedinečný a tak zručne urobený.

Náboženské tetovanie vzory (31)

34) Veľmi intenzívna a ohromujúca veľkosť a reprezentácia. Pretekajúce vlasy sú realistické a tieňovanie na krídlach je veľmi dobre vykonané. Svetlo za obrazom naozaj robí pop a ožíva. Pridáva akciu k celkovému kusu.

Náboženské tetovanie vzory (32)

Všetky tieto sú veľmi pekné a pozornosť k detailu je dosť skvelá. Ak dostanete tetovanie, je to niečo, čo sa cítite odsúdené ako spôsob vyjadrenia sa, potom to všetko urobíte. Ale ak nemáte pocit, že to je, alebo sa cítite, ako keby ste nemali potom nie. Získanie atramentu nie je pre každého, takže sa necítite pod tlakom. Stačí si obrázky a baviť sa.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

58 + = 65

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: