35 Nie tak popularne wzory tatuaży oczu

Oczy są oknem dla duszy! Tak więc, przez skojarzenie, oznacza to, że przez kolejne oko wytatuowane na tobie, że masz inne okno duszy pod ręką. Podczas gdy niektóre z nich są dość nudne, nie interesują się nimi dzisiaj. Przygotuj się, by wpaść w tę zboczoną kolekcję.

Ze wszystkich wzorów tatuaży, które widzisz wokół siebie, jednym z najbardziej intrygujących jest tatuaż, który ma oko lub oczy jako część projektu. Ten wzór może być noszony przez obie płcie. Projekt tatuażu oczu może przedstawiać samo oko w prosty i zwyczajny sposób lub pokazać sztukę, która przedstawia oko w różnych formach. Możesz użyć oka ludzi lub innych stworzeń jako części swojego projektu tatuażu, aby uzyskać dramatyczny efekt.

OPUBLIKOWANO przez catsmob.com

projekty tatuaży oko (10)

projekty tatuaży oczu (1)

projekty tatuaży oko (25)

Mała lekcja w historii tatuaży z okiem Horusa - to symbol używany przez ludzi w Egipcie i często nazywany okiem Ra. Według opowieści kryjących się za tym, ma się on wywodzić z wojny między Horusem a Sethem nad tronem. Ponieważ Horus posiadał lewe oko księżyca i prawe oko słońca, był zwycięzcą, chociaż stracił lewe oko w trakcie bitwy. Oko to zostało następnie przywrócone przez Boga Trotę. Jako, że Horus jest również nazywany Bogiem, który ma głowę sokoła, a oko jest również oparte na oku tego ptaka, tworzy wspaniały projekt. Uważany za szczęściarza i znak zwycięstwa, to oko ma wygląd i niesamowitą historię za nim, aby uczynić go interesującym.

projekty tatuaży oko (13)

projekty tatuaży oko (20)

projekty tatuaży oko (27)

projekty tatuaży oko (31)

Znaczenie: Nie ma wątpliwości, że oko jest jedną z najważniejszych części ciała, a tym samym posiada wiele symbolicznych i rzeczywistych wartości. W każdej kulturze, czy to dzisiaj, czy w przeszłości, istnieje wiele aluzji do oczu i ich znaczenie. Ludzie, którzy podążają za wiarą chrześcijańską, nawiązują do Oka Boga i mają na myśli oko, które widzi wszystko. To jest na zewnątrz, a także w naszych najgłębszych jaźniach.

projekty tatuaży oczu (2)

Eye Tattoo

projekty tatuaży oko (22)

Istnieją również odniesienia do trzeciego oka, które ma oznaczać dodatkowy zmysł percepcji. To oko symbolizuje zdolność do intuicji i rozumienia rzeczy, które nie są normalnie widoczne. Ludzie, którzy mają moc otwierania trzeciego oka, mają być obdarzeni mocami, które pomagają im patrzeć w przyszłość i przeszłość.

projekty tatuaży oczu (7)

projekty tatuaży oko (15)

Nie ulega wątpliwości, że tatuaże przedstawiające oko jako centralna część projektu będą miały duże znaczenie, w tym:

 • Istota samego życia
 • Boska istota
 • Koncentracja od wewnątrz
 • Tarcza przed złem
 • Źródło twojej wewnętrznej istoty
 • Mądrość i oświecone myślenie
 • Prognozy na przyszłość
 • Obrońca

projekty tatuaży oczu (18)

projekty tatuaży oko (28)

projekty tatuaży oko (34)

Kiedy idziesz do tego projektu tatuażu z okiem jako przedmiotem, nadaj znaczenie głębszego znaczenia i znaczenia, oprócz rzeczywistego projektu. Rzecz w tym, że tatuaż przyciąga wzrok, tym samym nacisk zostanie położony na efekt wizualny, ale osoba, która dostanie tatuaż, powinna również skupić się na tym, co dla niego znaczy.

projekty tatuaży oko (33)

projekty tatuaży oko (11)

wzory tatuaży oczu (19)

Aby to osiągnąć, tak jak chcesz, musisz wykonać następujące czynności:

 • Wybierz styl
 • Wykonaj swoje badania
 • Napraw miejsce, w którym idzie tatuaż
 • Pomyśl o tym, co to dla ciebie znaczy
 • Przestudiuj projekt, aby zobaczyć, czy przedstawia on to, czego chcesz
 • Zastanów się, czy to jest to, czego chcesz na dłuższą metę

projekty tatuaży oko (30)

projekty tatuaży oko (32)

projekty tatuaży oko (24)

Gdy już to wszystko zrobisz, jesteś gotowy, aby rozpocząć proces tatuowania. Upewnij się, że wybierasz tatuatora, który będzie w stanie oddać sprawiedliwość wybranemu projektowi. Poza tym skupiamy się również na czynnikach, takich jak aspekty higieny i bezpieczeństwa. Gdy wszystkie te punkty zostaną pokryte, zrób sobie tatuaż oka i ciesz się, że jesteś oczarowany wszystkimi oczami.

Oto bardziej imponujące przykłady Nie tak powszechne wzory oczu do tatuażu:

projekty tatuaży oczu (3)

projekty tatuaży oko (4)

projekty tatuaży oczu (5)

projekty tatuaży oko (6)

projekty tatuaży oczu (8)

projekty tatuaży oczu (9)

projekty tatuaży oko (12)

projekty tatuaży oko (16)

projekty tatuaży oko (17)

projekty tatuaży oko (21)

projekty tatuaży oko (23)

projekty tatuaży oczu (26)

projekty tatuaży oko (29)

projekty tatuaży oko (35)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: