30 najlepszych wzorów tatuaży Panny

Ręce w górze, kto jest Panną? Tak, nadszedł czas, aby powtórzyć swój znak zodiaku! Virgos są zaciekle niezależnymi stworzeniami i wiesz co to oznacza? Traktują tatuaż poważnie! Polowaliśmy na 30 najlepszych tatarów z Panny z całego świata, więc możesz uzyskać inspirację do swojego projektu.

Tatuaż jest czymś głęboko osobistym dla każdego, a doskonałym sposobem na wyrażenie tego, kim jesteś przez projekt tatuażu, jest włączenie do niego swojego znaku zodiaku. Virgos, urodzony między 23 sierpniar & D i 22 wrześniand, są zazwyczaj bardzo niezależne, skrupulatne i analityczne, co oznacza, że ​​Panna może długo i ciężko myśleć o swojej decyzji dotyczącej tatuowania i będzie chciała upewnić się, że jest absolutnie doskonała. Mając to na uwadze, jeśli jesteś Panną szukającą najbardziej nietypowego projektu tatuażu, oto 30 najlepszych.

Symbol astrologiczny

Symbolem znaku zodiaku Panna jest stylizowane "M", z ogonem, które otacza postać i świetnie wygląda jak tatuaż, w kolorze czarnym i szarym lub w kolorze. Aby personalizować tatuaż Virgo jeszcze bardziej, możesz dołączyć do niego inne obrazy, które odzwierciedlają Twoją osobowość i styl. Gwiazdy, kwiaty i płomienie są wspaniałymi dodatkami do tatuażu przedstawiającego znak Panny, a posiadanie dodatkowych zdjęć w kolorze przeciw czarnemu symbolowi Virgo wygląda naprawdę efektownie.

Tatuaż symbolu Virgo nie musi być zwykłą kopią glifu; możesz także bawić się stylem napisu. Posiadanie znaku złożonego z płomieni, wody, biomechanicznych części, a nawet kości to wszystko opcje; możliwości są nieograniczone i całkowicie dostosowane do Twojego osobistego gustu. Używanie symbolu jako części słowa jest również wyjątkowym sposobem wyświetlania znaku gwiazdy, wspaniale, jeśli twoje imię zawiera literę "M", ale pomyśl o innych słowach, które odzwierciedlają Twoją postać, która obejmuje M. Na przykład: zdecydowany, inteligentny, systematyczny, sympatyczny i pragmatyczne są wszystkie typowe cechy Panny i wszystkie zawierają literę M, więc jeśli czujesz, że wyświetlasz jedną z tych cech, to dlaczego nie użyć ich do spersonalizowanego tatuażu Panny?

Panna kolorowy-virgo-tatuaż na plecach ładny-virgo-tatuaż-dla-dziewczyn my-star-sign ładny tatuaż virgo górny-virgo-zodiak-tatuaż virgo 67 Tatuaż ognia ziemi Virgo Aries komoda virgo mężczyzn tatuaże z księżyca virgo tatuaż virgo 67 tatuaż virgo 78 pomysły na projekt tatuażu virgo projekt tatuażu virgo OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA virgo tattoo zo tatuaże z virgo

Słowo Panna

Inną opcją przy wyborze wzoru tatuażu Virgo jest posiadanie samego słowa. Wybór typu i stylu czcionki do napisu jest świetną zabawą i niezliczoną ilością różnych wzorów i stylów do wyboru. Tradycyjne czcionki do tatuażu, które świetnie pasują do słowa "Virgo", obejmują czcionki edwardiańskie, gotyckie i celtyckie, ale dobry tatuator będzie w stanie skopiować dowolną czcionkę, którą wybierzesz, więc zrób kilka badań, aby znaleźć idealny styl. W zależności od Twojego osobistego gustu możesz wybrać czcionkę w stylu graffiti, fajną czcionkę retro lub nawet cieniowanie w prochach - niesamowity styl, w którym małe kropki lub cieniowanie są używane do obcinania liter tworzących słowo, co oznacza, że ​​same litery nie są wytatuowane ale są podświetlone otaczającym atramentem.

Gdzie masz wytatuowane słowo "Panna", zależy od tego, jak duże i widoczne będzie to. Doskonały wybór do umieszczenia małego tatuażu obejmuje tył szyi, wewnętrzny nadgarstek lub ramię. Jeśli szukasz czegoś, co jeszcze bardziej się wyróżnia, napis będzie wyglądał fantastycznie wzdłuż wewnętrznego przedramienia, klatki piersiowej lub pleców.

virgo-tatuaże-i-tatuaż-projekty-obrazy-galeria-83544 virgo-tribal-tattoo tatuaże damskie-virgo tatuaż na nadgarstku virgo Virgo_tattoo_on tigh

virgo-1186_1186 virgo-fairy-tattoo-design virgo-flower-tattoo virgo-libra-tattoo virgo-sign-tattoos-on-wrist virgo-tattoo virgo-tattoos-4

Dziewica

Znak zodiaku Panna jest czasami przedstawiany jako młoda kobieta niosąca plik z pszenicznym snopem, a jeśli jesteś pociągnięty w stronę tatuaży ludzi, może to być idealny wybór do tatuażu Panny. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na tradycyjną reprezentację kobiety z plemienia Panna niosącej pszenicę, czy też na coś bardziej pomysłowego, znajdziesz całą masę wspaniałych projektów, o których możesz pomyśleć i wybierać. Możesz bawić się z postacią i wymyślić coś ciekawego i niezwykłego, na przykład możesz ją wytatuować w stylu pin-upa z lat pięćdziesiątych, postaci wampira lub kreskówki. Niezależnie od tego, czy tatuaż pokazuje jej całe ciało, czy tylko twarz, na własną rękę lub w otoczeniu innych wzorów, wzór tatuażu Virgo może być tym, czym chcesz.

Umieszczenie jednego lub więcej symboli Virgo w jednym tatuażu, z innymi wzorami tła lub bez nich, jest świetnym sposobem, aby zademonstrować swoje zaangażowanie w tatuaże i połączenie ze znakiem astrologicznym.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: