70+ okouzlující vzory tetování tetování – pomocí totem k udržování kontaktu s vaším feminismem

podvazkový tattoo39

Zdroj

Ozdobné tetování je relativně nová koncepce, ale podvazkový materiál je po staletí. V minulosti byl podvazkový pás nezbytnou součástí ženského oděvu a většina z nich by používala své punčochy na svém místě, protože na rozdíl od moderních oděvů neměly pružné.

A tak s vynalezem materiálů s elastickým materiálem jejich popularita výrazně poklesla. Některé dámy je však stále nosí, protože jsou velmi lákavé a v Evropě a Americe jsou důležitou součástí svatebních obřadů.

Sexuální přitažlivost a podmanivost podvazku je stále tam, ale místo toho, že je nosí, moderní dámy dávají přednost tomu, aby měly trvalé tělo ve formě tetování.

Podvazkový Tattoo

Zdroj

Toto označení těla je jedním z nejoblíbenějších žen a je k dispozici v různých provedeních, které se pohybují od jednoduchých po složitější a realističtější. A tak každá žena, která má zájem o něco ženského, je perfektní volbou.

Podvazkové tetování 51

Zdroj

Původ tohoto tetování

Je velmi těžké určit, kdy dámy začaly barvit podvazku na těle, protože na většině typů tetování neexistují přesné historické záznamy. Nicméně je správné říci, že je to relativně nový koncept.

Podvazek však byl vždy kolem, a přestože není tak oblíbený jako v 16. nebo 17. století, některé dámy jej stále nosí a také se vyznačují prominentně ve většině svateb.

Okouzlení s tímto oblečením je to, co přineslo tuto novou formu tělových umění, která vyžaduje, aby se na stehna nakreslila.

podvazkový tetování1

Zdroj

podvazkový tetování2

Zdroj

podvazkový tetování6

Zdroj

Podvazkový tetování 52

Zdroj

 • Garter Tattoo 71
 • Závěs tetování 70
 • Podvazkové tetování 72

Jeden z nejpozoruhodnějších zmínek o historii ošacení byl za panování britského krále Edwarda III. Edward jednou vybral ozdobu své milenky, která padla před velký dav a udělala vtipný komentář.

Od tohoto dne to byla ikona sofistikovanosti nejen v Británii, ale také ve všech sousedních společnostech a kulturách. A tak dokonce i dámy, které si z toho příliš nemyslely, měly nějakou motivaci vyzkoušet to.

Podvazkový Tattoo

Zdroj

Podkroví tetování 53

Zdroj

Ozdoba tetování 54

Zdroj

Podvazek je sofistikovaný, krásný a také funkční kus oděvu a moderní lidé ji stále spojují s ženskostí, a proto je nyní jedním z nejmódnějších ženských tetování.

Ozdoba tetování 60

Zdroj

podvazkový tattoo4

Zdroj

podvazkový tetování5

Zdroj

Ozdoba tetování 55

Zdroj

Co to znamená tetování?

Na rozdíl od většiny ostatních značení těla je těžké dát tetování podvazku jiný význam než tradiční, protože je velmi specifickým symbolem bez ohledu na to, jak ho kreslíte.

Nejčastější nebo co většina lidí přijímá jako primární význam tohoto tetování je feminismus. Podvazek je oblečení pro dámy a lidé považují to za znamení ženskosti a plodnosti.

Je to také symbol odvahy a vynalézavosti, protože před několika staletími ji ženy používaly ke skrytí své malé pistole a hotovosti.

 • Podvazkový tetování 67
 • Ozdoba tetování 68
 • Garter Tattoo 69
Tetování podvazku 59

Zdroj

podvazkový tetování10

Zdroj

podvazkový tattoo7

Zdroj

podvazkový tattoo44

Zdroj

podvazkový tattoo9

Zdroj

podvazkový tattoo43

Zdroj

Toto tetování může být také symbolem tajemství, protože jen velmi blízký člověk může vidět ženský podvazek. A tak to znamená, že každý, kdo vidí, je velmi šťastný, protože ho žena přivítala do svého srdce.

Některé dámy budou také mít toto tetování jako znamení svůdnosti ženy. Ve většině případů jej ženy kreslí na stehno, což je jedna z částí těla, kterou by žena použila, aby svedla muže.

Pro ostatní je to symbol štěstí nebo štěstí, a to vyplývá z toho, že lidé věří, že člověk, který chytí podvazek na svatbě, je velmi šťastný a on bude dalším, kdo se oženil.

Podvazkový tetování 58

Zdroj

podvazkový tattoo8

Zdroj

podvazkový tattoo40

Zdroj

podvazkový tattoo38

Zdroj

podvazkový tattoo41

Zdroj

Typy a varianty tetování

Ozdobné tetování přichází v mnoha provedeních, ale stále si zachovává svou hlavní charakteristiku, která obklopuje věc v páskovém designu. Různé typy tohoto tetování také znamenají, že je kombinuje s jinými věcmi, jako je malá pistole, růže a stuhy, které jí dávají hluboký význam.

A tak, když uvažujete o tom, že máte jednu níže, jsou některé z nejběžnějších typů tohoto tetování.

 • Ozdoba tetování 64
 • Podvazkový tetování 66
 • Tetování podvazku 65
podvazkový tetování15

Zdroj

podvazkový tattoo16

Zdroj

podvazkový tattoo11

Zdroj

Podvazkové tetování 56

Zdroj

Podvazkový tetování 57

Zdroj

Jednoduchý podvazek

Jednoduchý design je nejběžnější variantou tohoto označení těla a zahrnuje kreslení jednoduchého, který se obepíná kolem stehna. Ačkoli většina lidí bude mít v černém inkoustu, jiní udělají to nějakou barvu, aby ji rozjasnila.

Vzory v krajce budou také záviset na dovednostech vašeho umělce, protože některé jsou schopné kreslit velmi složité vzory.

podvazkový tattoo19

Zdroj

podvazkový tattoo14

Zdroj

podvazkový tetování18

Zdroj

podvazkový tattoo32

Zdroj

podvazkový tattoo36

Zdroj

podvazkový tetování27

Zdroj

podvazkový tattoo42

Zdroj

Podvarek s Derringer

Ve dnech, kdy byla tato oděvová šňůra rozšířená, většina dámských děl měla v ruce malou pistoli (Derringer) pro ochranu. Odevzdaný byl velmi běžný a někteří mu dokonce označovali jako ženskou zbraň.

Podvazkový Tattoo

Zdroj

A tak není divu, že tato malá zbraň je součástí tohoto tetování v moderních dnech, ale některé dámy často nahradí tetovací stroj.

podvazkový tetování21

Zdroj

podvazkový tattoo46

Zdroj

podvazkový tetování23

Zdroj

podvazkový tattoo22

Zdroj

podvazkový tattoo12

Zdroj

Podvarek a páska

Tradiční podvazkový materiál má stuhu, protože to je to, co ženy používají k jejímu držení na místě, a proto by většina také přidala na své tetování, aby byla realističtější. Nicméně to není jen obyčejná stará stuha, ale je to roztomilá, která se váže do luku.

Páska je také velmi barevná a dámy také přidávají k tomuto designu motýl a některé šperky, aby vypadaly rozkošně.

podvazkový tetování26

Zdroj

podvazkový tattoo13

Zdroj

podvazkový tattoo45

Zdroj

podvazkový tattoo37

Zdroj

3D ošacení

Většina tetování má 3D variaci, neboť dává nadšencům příležitost nosit si realistické vyhlížející tělo. Pro tetování na podvazku 3D to vypadá fantasticky, a pokud máte zkušeného umělce, bude pro většinu lidí velmi těžké říci, že to není skutečný podvazek.

To je také obyčejné pro většinu dámy přidat derringer k jejich 3D tetování.

podvazkový tattoo25

Zdroj

podvazkový tetování3

Zdroj

podvazkový tattoo30

Zdroj

Kde to máš?

Toto tetování je velmi specifické, pokud jde o oblast umístění, protože je reprezentací oděvního předmětu pro určitou část těla. A tak je nejlepší místo, kde je na stehně, ale stále máte svobodu volit, jak vysoko nebo nízko to chcete.

Nicméně, nevyslovené pravidlo je, že by mělo být vždy nad kolenem, pokud chcete, aby si zachoval svůj význam. V některých ojedinělých případech budou mít některé dámy obal kolem jejich ramen.

podvazkový tattoo31

Zdroj

podvazkový tattoo24

Zdroj

podvazkový tattoo33

Zdroj

podvazkový tattoo34

Zdroj

podvazkový tattoo35

Zdroj

Ozdobné tetování je jedním z nejlepších značek těla, které můžete použít k symbolizaci feminismu. Nemusíte být trendy nebo funkční, abyste nosili jeden, ale s trvalou známkou jednoho napuštěného na tělo, dá vám všechny jeho krásu a symboliku.

Nicméně, ujistěte se, že si vyberete chladný design a také využít služeb zkušeného umělce tetování.

podvazkový tattoo17

Zdroj

podvazkový tattoo28

Zdroj

podvazkový tattoo29

Zdroj

Podvazkový Tattoo

Zdroj

Podvazkový Tattoo

Zdroj

 • Garter Tattoo 61
 • Podvazkové tetování 62
 • Ozdoba tetování 63

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

41 + = 49

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: