55 Prabangūs lapų tatuiruočių dizainai

Yra daugybė tatuiruočių dizainų, kurie tapo pasirinkimo dizainu ir vienas iš jų yra tatuiruotės dizainas sukasi aplink lapai. Dizainas su lapų tema yra daugybė; kai kurie iš populiariausių yra spalvingas klevo lapas, mielas lapinės lapinės dangos, stiprios ir kietos ąžuolinės lapelės tarp daugybės kitų lapų motyvų. Vyrai ir moterys pasirinko lapo motyvą, o taip pat simboliką už šiuos gražius dizainus.

  1. Kalbėk apie vėsiną tatuiruotę, kuri yra tiek daug detalių. Kiekvienas lapelis užpildytas savo nuostabiu detalumu. Jo, kaip ir tatuiruočių menininkas, praleido valandą kiekviename lape. Lapo stiebas net atrodo realus taip, kaip jis vaizduojamas. Kadangi tatuiruotė daro kelią šiems žmonėms, ji tampa vis labiau graži.

lapų tatuiruotės (9)

2. Tai grazus ir paprastas tatuiruotes, kurios yra super konkurse. Tai, kaip ši tatuiruotė buvo padaryta, suteikia šiam tatuiruotės judėjimo elementui. Tai beveik atrodo, kad vėjas lengvai plūsta. Tai paprastas tatuiruotė, kuri remiasi intriga ir parodo daugybę grožio. Labai gerai atlikta menininko ir drobės.

lapų tatuiruotės (17)

3. pėdos yra tikrai skausminga vieta gauti tatuiruotę, bet tai vienas buvo verta skausmo. Tatuiruotės atlikėjas padarė nuostabų darbą linijos darbe ir padarė šią pėdų tatuiruotę atrodyti elegantiška ir graži. kietos ir lygios linijos iš tiesų suteikia šią tatuiruotę kartu ir padaro tai, kas tai yra. Ši tatuiruotė išlaikys savo grožį visą gyvenimą.

lapų tatuiruotės (16)

Kaip ir per senus įsitikinimus, buvo manoma, kad net vienas lapelis yra geros žinios ir džiaugsmas. Bet lapelis gali reikšti daugiau nei tai. Tai yra ne tik pradžios ženklas, bet ir galas. Lapas, kuris pradeda savo gyvenimą ant medžio, yra paprastas ir liesantis naujas augimo simbolis, kuris paprastai yra pavasario pradžia. Nukritęs lapelis taip pat gali reikšti, kad prasidėjo vulkanizavimo sezonas, tai reiškia rudenį. Tai taip pat reiškia, kad jūsų aplink lapų atspalviai pasikeičia būdais, kurie yra ir spalvingi, ir gražūs.

4. Wow ši tatuiruotė yra kvėpavimas. Raudoni lapai yra tik reikiamas spalvų kiekis, kad galėtumėte įdėti gražią popą į šį kūrinį. šešėliai tarp knygos puslapių ir to, kad neigiama erdvė yra idealiai panaudota, šį tatuiruotę kartu sujungia ir priverčia jus žvelgti į šį šlaunies ilgį kiek galbūt galite.

lapų tatuiruotės (10)

5. Manau, kad šis asmuo yra didžiuotis savo Airijos paveldu. Keturių lapų dobilai, esančios šio lapiško tribalo šedevro centre, yra tikrai gerai padaryta tatuiruotė. Linijos darbas yra tvirtas ir įspūdingas. Švelnus šeivavimas lapų krašte suteikia šiam tatuiruotės gilumui jaustis ir dar giliau žalia. Kadangi tatuiruotė palenkti ir spiralė, jūsų akys atkreipia dėmesį į kiekvieno šio turtingo turtingo tatuiruotę.

lapų tatuiruotės (6)

Paprastas lapo tikėjimas ir filosofija yra nuolatinis pokytis ir evoliucija. Kadangi gyvybė yra ciklas, prasidedantis mažu kūgišku lapu ir baigiant negyvu rudos spalvos lapais, nukritusiu žemėje. Apie gyvenimo ir mirties ratą, kuris yra įterptas į paprastą lapo formą, yra kažkas, hipnozėtinai neišvengiamas. Dauguma žmonių, kurie gauna lapų tatuiruotę, mano, kad gyvenimas ir jo pasikeitimai yra neišvengiami, kaip spalvos ir etapai, kuriais lapai praeina. Spalvos, kurias lapai praeina kaip tamsiai žalią, šviesesnę žalia, oranžinę, geltoną, gilesnę raudoną, o tada nuobodų rudą, simbolizuoja skirtingus gyvenimo etapus

6. Ši tatuiruotė gali būti paprasta ir maža, bet ji taip pat graži ir įkvepianti. Drobės ir tatuiruotės dailininkas puikiai suprato, kad naudoja neigiamą vietą ant šono ir atviresnį jausmą kitoje. Ši tatuiruotė turi yin-yang tipo jausmą ir labai unikalų dizainą. Kai stiebas eina tiesiai į centrą ir padalijamas iš abiejų pusių, jis beveik padeda padalinti tatuiruotės skirtumus, tuo pačiu padėdamas jiems komplimentuoti.

lapų tatuiruotės (2)

7. Nors ši tatuiruotė gali būti maža, ji yra didelė asmenybė. Linijos darbas yra labai kietas ir švarus, o švelnus pernelyg didelis viršutinis lapelis tampa fantastinis. papildomas geltonasis lapų patarimais prideda charakterį ir realybės jausmą. Šioje mažoje tatuiruotėje tatuiruotėje yra daug pažvelgti į šią tatuiruotę.

lapų tatuiruotės (4)

Kiekvieno lapo tatuiruotės reikšmė: kadangi tam tikras lapų tipas turi kitą reikšmę, mes galime ištirti kiekvieną iš jų atskirai. Nepriklausomai nuo to, ką jie gali reikšti, jūs savo širdies širdyse sužinosite, ką tatuiruotė reiškia jums asmeniškai, ir tai padarys tai ypatingą.

8. Man patinka judėjimas, kuris vyksta šiame tatuiruotėje. Ši tatuiruotė akimirksniu primena man, kad kris su tuo, kad lapai yra spalvoti ir nusileidžia šio žmogaus rankose. pridedama kaspina atrodo grazi, nes ji tekasi per nuostabiai spalvotus lapus. Lapų detalė suteikia tatuiruotėi daugiau realistiško jausmo ir praleidžia rudens sezoną.

lapų tatuiruotės (5)

Kai kurie bendri dalykai ar sąvokos, kurias turi atstovauti lapų dizaino tatuiruotės, apima:

  • Gimimas ar evoliucija
  • Pabaiga arba pabaiga
  • Gyvenimo etapai
  • Pokyčių procesas
  • Regeneravimas
  • Naujų dalykų pradžia
  • Etapo pabaiga
  • Džiaugsmas ir malonumas

Lapų tatuiruotės motyvų tipai:

Lapų naudojimas tatuiruotėse gali būti įvairiais būdais. Tai gali būti parodyta atskirai arba kaip dalis kitų dalykų, pavyzdžiui, gėlių, šakų, šakelių ar erškėčių. Tada yra sezoninis dizaino atvaizdavimas, parodantis vasaros karščiavimą, žiemos šalną, pavasario viltį ar rudens neišvengiamumą.

9. Ar tatuiruotė gali būti geresnė už šią? Ne tik lapai yra ne tik išsamūs savaime, bet ir vaizdas, kuris yra ant lapų, taip pat yra kvėpavimas. Kai grobis paukštis nusileidžia ir triušiai žvelgia, beveik jaučiasi, kad tu esi dykumoje, liudijančio šią akimirką su gyvūnais. Gerai ir bravo į šią tatuiruotės idėją.

lapų tatuiruotės

10. Jūs būsite nustebinti, kiek detalės iš tikrųjų yra šios tatuiruotės. Nors ši tatuiruotė yra maža, ji puikiai padaryta ir švari. šeivamiestis stiebo viduje yra puikus, o kreivės lapuose sukelia judėjimo jausmą. ši tatuiruotė atrodo tikrai gera, nes ji stovi atskirai ir gerai išsiskirtų, jei būtų apsupta ir kitų tatuiruočių.

lapų tatuiruotės (19)

Vieną lapą galite plačiai kirpti vieni ar eiti su jų krūva, kad būtų sodri lapai. Dėl daugybės pasirinkimų ir veislių, kuriuos galima pritaikyti lapų tatuiruotę, pasirinkimas, kur jūs gausite tatuiruotę, yra didelis. Bet kuri kūno dalis gali gauti lapų tatuiruotės dizainą. Sudarytas trijų matmenų efektas - lapų tatuiruotės dizainas suteiks jums visą džiaugsmą iš tikrųjų ieškoti tikrų lapų.

11. Šis žmogus išpramdė savo kūną savo tautos spalvų pasididžiavimu ir vienu iš jų labiausiai atpažįstamu simboliu. Šis kanadietis įrodė savo lojalumą šia tatuiruotė per savo širdį ir tai buvo verta. Už lapo šešėliai suteikia šiam tatuiruotėi visiškai naują gylio lygį ir detales lape ir stiebeliuose, nes jis per savo lapą yra neįtikėtinas ir įspūdingas.

lapų tatuiruotės (24)

12. Dabar tai yra skaudi vieta tatuiruotėi gauti. ne tik ant kulkšnies kaulo, bet ir ant pėdos apačios. Tai nėra daug lengvesnis nei tas. Ši gerai detalizuota pėdos dalis užfiksavusi ne tik vietą, bet ir šešėlį ir grožį. Kai tatuiruotė pakelia koją, ji eina nuo tamsios iki šiek tiek mažiau tamsios; tai subtili pastaba, bet ji labai gerai padaryta. Linijos darbas atrodo labai simetriškas iš visų pusių, ir viskas aplink tai puikus tatuiruotė.

lapų tatuiruotės (18)

Kadangi lapų tatuiruotė yra taip lengva pritaikyti, taip pat įmanoma padaryti tai padaryti tikru genčių stiliumi. Taigi, jūs tiesiog galite dėvėti savo protėvių ir šeimos paveldą kaip keltų ar genčių dizaino pavidalą. Paimkite, pavyzdžiui, gilų ryšį, kurį dauguma žmonių iš Kanados turi su klevo lapais. Tai reiškia, kad jūs iš tikrųjų galite dėvėti savo paveldą ir pagarbinti savo asmeninę istoriją pagal savo stilių.

Patikrinkite visą straipsnį daugiau pavyzdžių Lovely Leaf tatuiruotės dizainas pabandyti.

13. Aš myliu visą tatuiruotę sudarančią spalvą. Ši pusiau rankovė reikalauja jūsų dėmesio ir atkreipia jus į "Venus Fly" spąstus. Tatuiruotė buvo atlikta amerikietiško stiliaus, o spalvos yra tobulos. Kietos raudonos, geltonos ir rudos spalvos yra lengvai ant akių, o žalumynai leidžia šią tatuiruotę tikrai pop. Mažos detalės inkaro viršuje ir atskiros lapų dėka šį tatuiruotę dar įspūdingiau. Jei jūs ieškote tatuiruotės, kad galėtumėte jus stebėti, tai yra tas pats.

lapų tatuiruotės (1)

14.

lapų tatuiruotės (3)

15

lapų tatuiruotės (7)

16.

lapų tatuiruotės (8)

17.

lapų tatuiruotės (11)

18. Ši tatuiruotė turi realybės mišinį ir verčia įsitikinti, kad labai gerai išmaišoma. Lapelyje yra tiek daug detalių, kad beveik leidžia manyti, kad galite jį paimti iš karto po odos. Tada pažvelk į spritą ar viską, kas ant lapo, ir jūs esate nustebęs į smulkmeną, bet sugrąžintas, kad baisus atrodo tai, kas jums duoda. Apskritai, šios tatuiruotės duomenys yra aukščiausios klasės.

lapų tatuiruotės (12)

19.

lapų tatuiruotės (13)

20

lapų tatuiruotės (14)

21.

lapų tatuiruotės (15)

22

lapų tatuiruotės (20)

23.

lapų tatuiruotės (21)

24.

lapų tatuiruotės (22)

25

lapų tatuiruotės (23)

26.

lapų tatuiruotės (25)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 36 = 41

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: