25 Taurus tatuiruotės: daugiau negu tik bulius!

Šiek tiek apsėstas po žvaigždės ženklu? Tai tikrai ženklas, kad esate Jautis! Lengva skubėti į daiktus ir kartais agresyviai, jūs visada žinote, ko nori, ir kaip ją gauti, ir jums patinka atvirai. Šie nuostabūs Taurus tatuiruotės primins jums visas savybes, kurias jūs abu myliu ir nekenčiu apie "Bull"!

Zodiako ženklai yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori turėti savo kūno meną ant odos. Yra daugybė skirtingų ženklų, kuriuos galima pasirinkti, nuo vandens telkinio Vandenio iki grynos ir gailestosios Mergelės. Vis dėlto vienas iš populiariausių zodiako tatuiruotės variantų gali būti labiau susijęs su emocija nei faktinis ženklas. Taurus tatuiruotes yra labai populiarus, ką jie vaizduoja ir emocijas, kurias jie sukelia. Jaučio tatuiruotes pažymint velnio įvaizdį yra gražus ir apsvaiginimo, taip pat įdomus ir kūrybiškas, priklausomai nuo kliento estetinio noro. Toliau pateikiami kai kurie skirtingi šių tatuiruočių aspektai, kurie paprastai būdingi tiems, kurie nori sportuoti savo agresyvų ženklą savo kūne.

Taurus tatuiruotės ant krūtinės 5a93b8d543292fef05c998fd3bd79151 6f2d169920f389b20367a171f4a0519b 9a340f46d4bc1f0983916157b8fae0f2 23 068aaaa799755cbcd66f1ca429b963dd a0d33439f28f6bc40846bd094e4d8811 ad339bea5281ac2cf11cd02f5ea347e7 kietas Taurus-tatuiruotes kūrybinis taurus-tatuiruotes-tatuiruotė-dizainas-for-men-busbones-26668 dfc73da5ed57717132d2051e95d4513f Jautis tatuiruotės 1

Realus

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių zodiako "Taurus" tatuiruotės interpretacijų yra realus požiūris. Tai reiškia, kad menininkas iš tikrųjų imasi buliaus įvaizdžio visame grožiu ir verčia jį kūnui. Paprastai tokio tipo tatuiruotė turi detales, kurios beveik eina tarp animacinių filmų ir realistinių linijų. Reali tatuiruotė yra ta, kuri atrodo kaip nuotrauka buvo paimta tiesiai iš jaučio ir perkelta ant odos. Tai gali būti padaryta su tikra nuotrauka arba gali būti naudojama tam tikra meno riba, priklausomai nuo nustatymo ir ko jūs ir jūsų atlikėjas nusprendžia. Realistinės fotografijos tatuiruotės tikslas yra nufotografuoti realiame gyvenime matomą vaizdą, nes trūksta geresnio termino ir paversti jį į tiksliausią vaizdą ant odos. Tai gali būti gana gražus, jei padaryta teisingai.

Tik ženklas

Kitas populiariausias "Taurus" tatuiruotes, kurios yra vaizduojamos kūno meno kūriniuose, yra tie, kurie skirti tik pačiam ženklui. Tai reiškia, kad dažnai tai yra zodiako simbolis, kaip matyti iš meno kūrinių ir kalendorių. Tai paprasta, tačiau gali būti labai galinga. Paprastai, kaip ir realistiniai tatuiruočiai, blauzdos veidas paryškinamas arba žvėries kūnas veikia ar aktyviai. Tačiau realybė nėra šio tatuiruotės tikslas, bet beveik animacinių filmų ar paprastų linijų tatuiruotės vaizdavimas. Nepamirškite klaidos, tačiau šios linijos tatuiruotės gali užtrukti ir būti tokios pat emocinės, kaip realistinės tatuiruotės, tačiau nepakankamai.

Veiksmas

Taurus tatuiruočių realybėje ir animacinių filmų aprašyme jautis būna tam tikru veiksmu. Jie gali veikti arba snorting. Jie gali būti akyse ar kojomis. Tai būdinga tai, kad jis pabrėžia paukščio agresyvų pobūdį, kai gresia pavojus ar kyla išpuolių. Dauguma žmonių, kurie gauna šį zodiako simbolį, pasirenka veiksmo šaudymą, nes juose pavaizduoti, ką reiškia jų ženklas: agresija ir aistra. Kvalifikuotas menininkas su tavim aptars, ką norite iš savo tatuiruotės, jausmus, kuriuos norite išprovokuoti, ir ką jūs tikitės pamatyti dažytą ant odos, kai baigsite.

Juoda ir balta

Juoda ir balta Taurus tatuiruotes yra populiarus variantas. Tai ypač aktualu, kai kalbama apie zodiako simbolį, o ne tikrovišką vaizdą. Priežastis yra tai, kad ji gali sukurti ryškią kontrastą odai, kuri nėra per daug užsiėmusi arba sugadinta išsamiai. Dėl šios priežasties, jei turite mažą erdvę arba norite iš tikrųjų padaryti vieną populiarią bulių figūrą, apsvarstykite juodą ir baltą tatuiruotę ar paprastą spalvų dizainą. Tai gali išryškinti savybes, o ne tapti tokia didelė akis.

taurus-tatuiruotės Jautis-tatuiruotės-17 Jautis-tatuiruotės-24 Jautis-tatuiruotės-26 Taurus-tatuiruotės-30 Jautis-tatuiruotės-34 Taurus-tatuiruotės-56 Taurus-tatuiruotės-piktas Taurus-tatuiruotės-atgal

Taurus-tatuiruotės-gražus Jautis-tatuiruotės ant rankos Taurus_tattoo_39 taurus-simbolis-tatuiruotė ant kaklo taurus-tatuiruotė Jautis-tatuiruotė už moterų

Spalvinga

Nors paprastas dizainas yra "Taurus" tatuiruotes, nemanau, kad tai yra vienintelis dalykas, su kuriuo susidursite. Priešingai, dažniau yra labiau realistiški vaizduokliai, turintys gilesnę spalvų paletę ir daugiau vietos, leidžiančios įtraukti spalvas ir atspalvius. Dėl aistros ir agresijos, kuri yra susijusi su jaučiu, naudojamos spalvos dažnai yra raudonos ir juodos spalvos, taip pat geltonos spalvos akyse, kad būtų galima išryškinti šį mistinį ir unikalią savybę. Galų gale, tačiau tai tavo tatuiruotė, ir jūs galite padaryti tai, ko norite ... pasikalbėję su savo atlikėju, žinoma!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: