Wykres bólu tatuażu – ile to boli?

wykres bólu tatuażu (23)

Tatuaże są tak powszechne w nowoczesnej kulturze, że tak nieuchronnie przenosi nas do naszego tematu: wykres bólu tatuażu - yZawsze będziesz się zastanawiał, ile bólu musisz ponieść, jeśli chcesz, aby tatuś wykonał twoje ciało.

Jeśli nigdy wcześniej nie robiłeś czegoś na sobie, możesz nigdy nie wiedzieć, że istnieją różnice w bólu w zależności od części ciała, którą chcesz mieć.

wykres bólu tatuażu (21)

Aby uciąć bicie się w buszu, boli tatuaż. Ludzie nigdy nie mogą powiedzieć, co muszą przejść, ponieważ nigdy nie zastanawialiście się nad pytaniem. Dlatego wykres bólu dla tatuaży będzie bardzo pomocnym narzędziem, zanim zdecydujesz się iść z planami, aby je mieć.

Mówię ci to, ponieważ kiedyś miałem na sobie smoka. Wielu moich znajomych ma tatuaże i kiedy jestem ich towarzystwem, czuję się dziwnie. Z powodu tej presji musiałem zrobić ze mną kawałek. Tak bardzo, jak chciałem to zrobić, poświęciłem czas na poznanie bólu, który trzeba znosić.

To nie straszy, więc nie bój się tego zrobić, ponieważ jest to cenne doświadczenie. Przynajmniej miałem kogoś, kto poświęcił swój czas na wykłady na temat poziomu bólu i dlatego dobrze się spisałem i chciałbym podzielić się z wami moją wiedzą.

Gdzie to boli najbardziej

wykres bólu tatuażu (4)

Zanim zdecydowałem się na znak, który chciałem na moim ciele, zrobiłem pewne badania na temat tego, gdzie chciałbym to zrobić. Nauczyłem się, że istnieją obszary ciała, w których boli bardziej. Szczerze mówiąc, nie chciałem poddawać się rozdzierającym bólom, więc upewniłem się, że uniknąłem najbardziej krzywdzących części.

Więc możesz zapytać, gdzie to boli bardziej, jeśli chodzi o tatuowanie? Mam dla ciebie listę obszarów, w których odczujesz więcej bólu. Są tacy, którzy przyjmą wszelki ból, o ile znajdą się w kawałku, którego szukali przez wszystkie te lata:

 • Niższy środek skroni:

To środkowa część klatki piersiowej nieco powyżej brzucha. Jest to jedno z niewielu miejsc do tatuowania. Zgadujesz, ponieważ jest to obszar, w którym doświadczysz wiele bólu. Mój ulubiony tatuator powiedział mi, że ból sprawi, że wylejesz łzę lub, co gorsza, dostaniesz czarny.

Niektórzy ludzie muszą zrezygnować z ćwiczenia i następnym razem wybrali mniej bolesną część.

wykres bólu tatuażu (5)

Źródło

 • Region przed palcami:

Zawsze możesz powiedzieć, że ktoś robi tatuaż na tej części, jeśli płacze głośno. Jest to obszar skoncentrowany w żyłach krwi i pokryty cienką skórą. Ból łatwo dociera do układu nerwowego i będziesz się pocił, zanim będziesz miał to, czego chcesz.

Jeśli znasz kogoś z oznaczonym tam znakiem, zapytaj go o ból, jaki odczuwają.

wykres bólu tatuażu (6)

Źródło

wykres bólu tatuażu (8)

Źródło

 • Dolne żebra:

Czy widziałeś kiedyś kogoś z tatuażem na dolnych żebrach? Nie zrobiłem tego i mój tatuujący powiedział mi, że to z powodu bólu, który wynikałby z takiego doświadczenia. Wyznał mi, że kiedyś próbował z klientem, ale musieli się zatrzymać, zanim jeszcze kształt zaczął się kształtować.

wykres bólu tatuażu (9)

Źródło

 • Palce:

Jest to kolejna część ciała, która nie będzie łatwym celem posiadania na niej symbolu. Palce są cienko przykryte i bardzo eksponowane. Ból zostanie bezpośrednio uwolniony do układu nerwowego. Jest to wybór, który wielu ludzi chce zrobić.

wykres bólu tatuażu (10)

Źródło

wykres bólu tatuażu (11)

Źródło

 • Rzepka:

Nawet uzyskanie małego siniaka na rzepce sprawi, że twój ruch stanie się piekłem. A co z tym, że igły blizą głębiej w skórze? To ból, który sprawi, że przez kilka chwil będziesz płakać lub nawet stracić przytomność.

wykres bólu tatuażu (12)

Źródło

 • Górna środkowa skrzynia:

Jest to kolejny obszar, w którym powinieneś się przygotować, zanim zdecydujesz się na narysowanie na nim znaku. Jest powierzchowny i szybciej przyjmie cały ból do krwiobiegu.

wykres bólu tatuażu (13)

Źródło

wykres bólu tatuażu (14)

Źródło

 • Dolny i górny region bicepsu:

Na dolnych bicepsach znajduje się wysokie stężenie naczyń krwionośnych. Ból, jaki odczuwasz, gdy spróbujesz zrobić tatuaż, będzie doświadczeniem, którego możesz nie chcieć mieć w przyszłości.

wykres bólu tatuażu (15)Źródło

Gdzie ból jest mniejszy

wykres bólu tatuażu (1)

Jak już mówiłem wcześniej, upewniłem się, że nie mam tatuażu na obszarze, który boli. W rzeczywistości, pytałem o najmniej bolesne obszary i właśnie to wybrałem.

Jeśli obawiasz się bólu tak jak ja, oto części, które powinieneś rozważyć, aby to zrobić (mimo to będziesz miał tatuaż i pasował do dowolnej grupy, którą chcesz):

 • Połączenie ramię-ramię:

To miejsce, w którym narysowałem mojego smoka. Po prostu czułem się jak łagodny autostop i wkrótce miałem to, czego chciałem. Każdy może wytrzymać doświadczenie zbliżające się do bólu, tak jak ja i teraz pasuję tak dobrze do moich przyjaciół (przynajmniej nikt już mnie nie martwi).

wykres bólu tatuażu (16)Źródło

 • Płaska ramienia (między dłonią a łokciem):

To kolejna część ciała, która nie będzie bolesna. Jeśli cokolwiek, będzie to wyglądało, gdy ciąć się podczas golenia. Nic dziwnego, że wielu ludzi będzie miało niezliczone tatuaże w tym regionie.

wykres bólu tatuażu (17)

Źródło

wykres bólu tatuażu (18)

Źródło

 • Wierzch z mięśnia uda:

Tutaj jest dużo mięśni pod skórą. Jęczmiesz odczuwa ból, ponieważ mięśnie są w stanie wchłonąć jakikolwiek wstrząs.

 • Palma:

Wnętrze dłoni jest jak martwa skóra, ponieważ nie ma wokół niej zbyt wielu żył. Poczujesz się jak zadrapanie i pójdziesz na całość, aby zrobić na nim swój tatuaż.

wykres bólu tatuażu (20)

Źródło

Nie bądź jak ci, którzy idą na tatuaż tylko po to, aby go opuścić. Musisz wiedzieć, gdzie chcesz go mieć, i bólu, na który będziesz musiał się oprzeć. Przynajmniej masz dobry początek, aw następnej sekcji, wpuszczę cię w sekret radzenia sobie z bólem.

Sposoby radzenia sobie z bólem tatuażu

wykres bólu tatuażu (22)

W poprzedniej sekcji poznałeś obszary, które najbardziej bolą, gdy chcesz mieć tatuaż. To był wykres bólu tatuażu, który powinien być pomocny, gdy chcesz zrobić coś na swoim ciele.

W zależności od tego, ile bólu możesz sobie wziąć, jestem pewien, że podjąłeś decyzję, gdzie zdobyć kolejny kawałek. Dla mnie miałem jeden w najmniej bolesnym obszarze i to jest to, z czym będę żyć. Skoro już wiesz, że ból jest koniecznością, jak sobie z nim radzisz?

Musisz nauczyć się sposobów na złagodzenie większości cierpienia.

wykres bólu tatuażu (25)

Nie ma debaty, że nawet najprostszy utwór przyjdzie z własnym dyskomfortem, więc najlepszą rzeczą jest być przygotowanym. Kiedy rozmawiamy o tym, że dostaniemy atrament, wiecie, że to nie będzie łatwe. Jednak wiedza jest tak potężna i można z niej korzystać na swoją korzyść.

Istnieją sztuczki, które pomogą ci przezwyciężyć ból, a przekonasz się, że łatwo jest to zrobić, zamiast lękać się o to. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby upewnić się, że masz kontrolę nad bólem, bez względu na to, w której części ciała wybierasz swój kawałek:

Zanim zdobędziesz swój tatuaż

Powinieneś nie tylko martwić się o zranienie w momencie wejścia na miejsce eksperta; raczej powinien zacząć się w momencie podjęcia decyzji. To, co robisz przed faktycznym działaniem, będzie liczyć się z tym, z jakim dyskomfortem masz do czynienia. Oto rzeczy, które powinieneś wiedzieć i zrobić wcześniej:

 • Porozmawiaj z ekspertem od bólu:

Sposób, w jaki radzę sobie z fizyczną agonią, nie jest taki, jak byś tego chciał. Poradzimy sobie z bólem na różne sposoby i dlatego musimy lepiej zrozumieć siebie. Ekspert opowie o teorii związanej z odczuwaniem bólu, a także skieruje cię na drogę kontroli.

Jeśli jesteś zrelaksowany, łatwo jest być na bieżąco.

 • Dowiedz się, gdzie najbardziej boli:

Zajmowaliśmy się już tą częścią, gdzie dostaniesz więcej dyskomfortu i ta wiedza pomoże ci podjąć świadomą decyzję. Aby to podkreślić, obszary z większą ilością mięśni i tłuszczu wydają się być najmniej bolesne. Z drugiej strony, obszary z dużą ilością kości i skąpą warstwą skóry będą bardziej bolesne.

 • Poznaj rodzaj tatuaży, które najbardziej bolą:

To prawda, że ​​nie każdy otrzymany przedmiot będzie równie bolesny jak ten, który ma twój przyjaciel. Mniejsze kawałki będą bolały najmniej, ponieważ nie będą rozprowadzane na dużej części skóry. Również, jeden kolor kawałki są o wiele lepiej pod względem bólu niż ich większe odpowiedniki.

 • Zabierz ze sobą kogoś, kogo kochasz:

Kiedy zażywasz igły, musisz mieć kogoś ze sobą. On / ona może być twoim przyjacielem, ale pomoże ci przezwyciężyć dyskomfort.

 • Dla twojej informacji będzie trochę krwi i igieł:

Nie ma mowy, żebyś miał znak swojej skóry bez rozlewania krwi. Będzie to wymagało użycia igieł. Lepiej być przygotowanym na to, czego się spodziewasz, a znacznie łatwiej będzie ci przejść ten proces.

wykres bólu tatuażu (24)

Kiedy dostajesz swój tatuaż

 • Bądź spokojny:

Strach jest jedną z rzeczy, które sprawią, że poczujesz się bardziej agonalnie niż naprawdę. Spokój zmniejszy przepływ krwi i będzie ci łatwiej, przynajmniej jeśli chodzi o ból. Weź kilka głębokich oddechów, a znajdziesz się zrelaksowany i gotowy do podjęcia igieł.

 • Miej coś do żucia lub ściśnięcia:

Jeśli możesz zabrać całą koncentrację z ciała i mieć ją gdzie indziej, to ci to pomoże. Żucie lub ściskanie czegoś, nad czym pracujesz, to dobry sposób na pozbycie się koncentracji.

 • Jeśli to boli bardziej, rób przerwy:

Jeśli uważasz, że bierzesz więcej niż sprawiedliwy udział, możesz poprosić o przerwę. Nie bój się o to prosić, bo uwolnisz od ciągłego bólu i będziesz mógł stawić czoła jego większej ilości.

 • Poruszaj się tylko wtedy, gdy jest to konieczne:

Im mniej ruchów wykonasz, tym mniej bólu dostaniesz. Usiądź spokojnie i rób wszystko, co ci kazano.

Co powinieneś wiedzieć przed zdobyciem tatuażu

wykres bólu tatuażu (2)

Zanim podejmiesz decyzję o wypielęgnowaniu skóry, są rzeczy, które powinieneś wiedzieć. Wiesz już o bólu, ale nie jest to wszystko, o czym powinieneś wiedzieć:

 • Unikaj alkoholu:

Istnieje błędne przekonanie, że upijanie się poprzedniej nocy osłabia ból. To nie jest prawdą, ponieważ alkohol powoduje, że krew jest cieńsza, a więcej z niej rozlewa się podczas ćwiczeń.

 • Licencjonowani tattooists są najlepsi:

Sprowadzi się do tego, jak duże doświadczenie ma tatuażysta. Jeśli jest to ktoś, kto uczy się tej pracy, będzie to bolesny proces, niż gdy otrzymasz od prawdziwego eksperta. Licencjonowani praktykujący mają wszystko, co jest potrzebne, aby zapewnić Ci komfort.

 • Bądź ostrożny w kwestii higieny:

Jest bardzo prawdopodobne, że dostaniesz infekcję podczas procesu. To się rzadko zdarza, ale nie powinieneś ryzykować. Bądź ściśle przy użyciu świeżych igieł. Artysta powinien zasadniczo przestrzegać czystości przed i po zabiegu.

 • Postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami:

Czasami twoje złą postawę może sprawić, że będzie to bolesne doświadczenie. Jest prostsze, jeśli możesz wykonać wszystkie instrukcje. Bądź posłuszny wszystkiemu, co jest oczekiwane, a będziesz miał to proste i łatwe.

wykres bólu tatuażu 3

Jeśli nie wiedziałeś, że tatuowanie boli, teraz masz prawdę. Jest to objawienie dla frazy "bez zysku bez bólu". Ale możesz zdecydować, ile bólu możesz sobie wziąć, wybierając obszar, w którym chcesz zrobić znak.

Mimo to możesz wybrać bolesny region i skorzystać z omawianego tu sposobu, aby złagodzić ból. Życzę powodzenia nowemu kawałkowi i niech to będzie mniej bolesne.

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  6 + 3 =

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: