80+ Insanely Hot Tattoo Ideas dla kobiet i mężczyzn – Top Picks

Trudno jest zdefiniować podekscytowanie i emocje związane z otrzymaniem tatuażu, czy to po raz pierwszy, czy nie. Decydowanie się na tatuaż jest zawsze trudne, ale jeszcze trudniejsze jest wybranie odpowiedniego wzoru i miejsca, w którym można go umieścić. Ale dzięki niewielkim badaniom i usługom wykwalifikowanego artysty tatuażu, możesz być pewien, że otrzymasz gorące tatuaże.

Gorące tatuaże 69

Źródło

Podobnie jak większość innych form sztuki ciała, projekty tatuaży i trendy wciąż się zmieniają, gdy pojawiają się nowe technologie, a artyści stają się kreatywni. Dlatego warto dokonać pewnych badań, aby określić trendy i wiedzieć, co większość mężczyzn lub kobiet woli tuszować. W tym utworze zaprezentujemy niektóre z najbardziej wyjątkowych projektów dla mężczyzn i kobiet oraz różnych obszarów docelowych.

Gorące tatuaże 42

Źródło

Gorące tatuaże 41

Źródło

Gorące tatuaże 43

Źródło

Gorące tatuaże 44

Źródło

Tatuaże dla mężczyzn

Dla facetów wybór tatuażu może być nieco skomplikowany. To, co ludzie chcą od tatuażu, jest czymś, co zwraca uwagę na konkretną część ciała. Totem musi także wydobyć swoją osobowość, jednocześnie nadążając za duchem czasu.

# 1 Tatuaże dla mężczyzn

Tatuaże z rękawami są idealne dla mężczyzn, którzy bez problemu tatuują ogromne obszary swojego ciała. Tutaj możesz wybrać jedną czwartą, pół lub pełny rękaw. Pomysły na tatuaż na rękawie są nieograniczone, a ty musisz tylko określić, co chcesz narysować lub temat.

Gorące Tatuaże 1

Źródło

Tatuaż z pełnym rękawem o tematyce akwarelowej będzie wyglądał świetnie na każdego mężczyznę, ale powinieneś również wybrać dobry wizerunek, który pasowałby do tego tematu. Artystyczny japoński karp / koi pływający po ramieniu jest przykładem idealnego obrazu do tatuażu z akwarelą. Plemienne wzory będą również tworzyć piękne tatuaże w połowie iw pełnym rękawie, ale zawsze wyglądają najlepiej, gdy rysujesz je czarnym atramentem i unikasz komplikowania projektu.

Gorące Tatuaże 2

Źródło

Kolejny świetny pomysł na tatuaż na rękawie pociągnie za sobą rysowanie ogromnego smoka. Smok jest imponującym obrazem i jest jednym z tych tatuaży, które zawsze przyciągają uwagę wszędzie. Ciekawym sposobem na to będzie mieć dużą smoczą głowę na ramieniu i realistyczny pazur pod nią. Powinieneś również dodać serię jaskrawych kolorów, aby ukończyć ten groźny wygląd.

 • Gorące Tatuaże 5
 • Gorące Tatuaże 3
 • Gorące Tatuaże 4

# 2 Tatuaże z klatki piersiowej dla mężczyzn

Skrzynia jest jednym z ulubionych miejsc, które mężczyźni lubią rysować, ponieważ jest płaska i zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby narysować prawie wszystko. Tatuaże klatki piersiowej są zawsze bardzo modne, ale najlepsze jest to, że możesz wybierać spośród wielu wzorów i stylów. Niektórzy mężczyźni wolą mieć mały tatuaż na jednej stronie klatki piersiowej, podczas gdy inni wolą tatuaż na klatce piersiowej. Ale niezależnie od tego, co lubisz, wciąż dostępnych jest wiele opcji.

Gorące Tatuaże 8

Źródło

W przypadku całego tatuażu na klatkę piersiową możesz łączyć różne elementy, takie jak kwiaty, ptaki, zegar i czaszkę, aby stworzyć gorący i modny tatuaż. Kolor ma również wpływ na wygląd tego kawałka, ale nigdy nie może się nie udać, jeśli używasz tradycyjnego czarnego atramentu lub łączysz jasne kolory, takie jak czerwony i niebieski, aby uczynić go bardziej kolorowym.

Gorące Tatuaże 7

Źródło

Często niektórzy mężczyźni łączą cytat z plemiennymi wzorami, aby stworzyć intrygujący tatuaż na klatce piersiowej. W tym utworze czarny atrament jest zawsze najlepszą opcją, a do cytatu można użyć wersetu z Biblii lub jakiejkolwiek innej książki, a nawet użyć linii z ulubionego filmu. Ten tatuaż wygląda najlepiej, gdy masz wzory na jednej stronie i cytat z drugiej, ale upewnij się, że artysta łączy je dobrze tam, gdzie się spotykają.

 • Gorące Tatuaże 10
 • Gorące Tatuaże 6
 • Gorące tatuaże 9

# 3 Powrót Tatuaże dla mężczyzn

Z tyłu jest puste płótno, które można wykorzystać do tworzenia gorących tatuaży. Niezależnie od tego, czy chcesz dostać swój pierwszy tatuaż, czy dziesiąte z tyłu, to idealne miejsce, aby je mieć. Podobnie jak skrzynia, możesz mieć prawie każdy projekt, który chcesz. Najlepszą rzeczą jest to, że będzie ona zakryta podczas noszenia ubrań, a zatem będziesz mieć wolność rysowania czegoś, czego nie będziesz miał w otwartych miejscach, takich jak ręce czy kostki.

Gorące tatuaże 11

Źródło

Skrzydła Anioła to jeden z najpopularniejszych tatuaży na plecach dla mężczyzn. Pociąga za sobą rysunek jednego skrzydła na każdym z łopatek i posiadanie anioła lub dużego krzyża wzdłuż kręgosłupa. Możesz mieć skrzydła w 3D, wplecić w nie jakieś plemienne wzory, a nawet narysować je w akwareli. Niektórzy mężczyźni również wolą rozciągać je aż do ramion, aby stworzyć półrękaw.

Gorące tatuaże 81

Źródło

Głowa czaszki to kolejny ulubiony tatuaż na plecach dla mężczyzn. Czaszki oferują wszechstronność, ponieważ istnieje wiele sposobów ich rysowania. Możesz mieć ogromną część pokrywającą większość pleców i kilka kwiatów wokół niej lub tworzących tło. Możliwe jest również urozmaicenie pełnej tylnej czaszki innymi symbolicznymi obrazami, takimi jak gwiazdy i symbol geometryczny

Gorące tatuaże 12Źródło

 • Gorące Tatuaże 14
 • Gorące Tatuaże 13
 • Gorące Tatuaże 15

# 4 Bicep Tattoos dla mężczyzn

Nic nie zwraca większej uwagi na twoje bicepsy niż piękny tatuaż. Wystarczy tylko wygiąć mięśnie i pokazać światu urocze zdjęcie lub wiadomość. Tatuaże bicepsa można również ukryć, jeśli chcesz. Tribal wzór tatuaże są najbardziej popularne dla biceps. Większość mężczyzn woli narysować plemię jako opaskę wokół bicepsów. Ale wciąż istnieje wiele innych sposobów na to, aby narysować go w środku, gdzie łatwo go ukryć.

Gorące tatuaże 16

Źródło

Gorące Tatuaże 17

Źródło

Cytaty sprawdzają się również w przypadku bicepsów i możesz je mieć zarówno na wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie (bicepsów), w zależności od tego, czy chcesz być bardziej widoczny, czy nie. Tatuaże z portretami 3D obejmujące część lub cały biceps są dość powszechne. Te tatuaże mogą być bardzo symboliczne i większość ludzi będzie je symbolizować wewnętrzną siłę i realizm.

 • Gorące Tatuaże 18
 • Gorące tatuaże 19
 • Gorące Tatuaże 20

Tatuaże dla kobiet

Panie będą miały wiele możliwości, jeśli chodzi o tatuaże, ponieważ mogą narysować prawie wszystko i gdziekolwiek w swoim ciele. Większość kobiet nie jest zbyt konserwatywna jeśli chodzi o projekty i kolory. Ale są jeszcze niektóre specjalne tatuaże dla kobiet, które większość woli dostać.

# 1 Hip Tattoos dla kobiet

Biodro to jedna z najbardziej uwodzicielskich części kobiecego ciała, więc zawsze będzie stanowiło idealne miejsce do tatuowania. Kobiety również preferują tatuaże na biodrach, ponieważ mogą kontrolować, kto je widzi. Kwiaty są jednym z ulubionych tatuaży hip dla kobiet i najbardziej podobają im się ich symboliki. Chociaż znaczenie będzie zależeć od konkretnego rodzaju kwiatu, ogólnie kwiaty na biodrach będą symbolizować kobiecość, dozgonną miłość, nadzieję i czystość.

Gorące Tatuaże 21

Źródło

Portretowe tatuaże są również dość powszechne, a kobiety będą je narysować jako symbol swojej kobiecości, a niektóre będą również rysować wizerunki ważnych osób w ich życiu. Niesamowicie umiejscowiona mandala na biodrze i tuż obok guzka również tworzy uroczą tatuaż dla kobiety, a tym bardziej, gdy jest w czarnym tuszu.

Gorące Tatuaże 22

Źródło

Jeśli lubisz tatuaże o tematyce azjatyckiej, pokochasz tatuaż na biodra koi. Jest to zapierający dech w piersiach obraz, który pociągnie za sobą rysunek pięknej ryby koi na biodrze lub nawet posiadanie ich kilku. Niektóre panie wolą mieć je w 3D, aby były bardziej realistyczne, podczas gdy inne będą chciały czegoś, co jest w ich ulubionych kolorach. Koi zrobi również świetny tatuaż na biodrze, jeśli połączysz go z pięknymi tatuażami różanymi, lotosowymi lub kwiatowymi kwiatami wiśni.

Gorące tatuaże 82

Źródło

 • Gorące Tatuaże 23
 • Gorące tatuaże 24
 • Gorące Tatuaże 25

# 2 Powrót Tatuaże dla kobiet

Tatuaże z tyłu są jednymi z najgorętszych dla dziewcząt. I chociaż mężczyźni również będą je mieli, wydają się działać lepiej dla kobiet. Właściciel może nie być w stanie ich zobaczyć, ale to oni zawsze będą magnesem dla innych ludzi.

Gorące Tatuaże 30

Źródło

Tatuaż pleców dla kobiet nie zawsze musi być ogromny. W przeciwieństwie do mężczyzn, wiele kobiet woli mieć coś subtelnego na plecach. Małe latające ptaki pokrywające całe plecy to jeden z popularnych wzorów tatuażu dla kobiet. Te tatuaże nie tylko wyglądają pięknie, ale mogą też być symboliczne. Możesz narysować je jako małe ptaszki czarnym tuszem lub mieć realistycznie wyglądające z pięknymi kolorami.

Gorące tatuaże 29

Źródło

Dreamcatcher to kolejny piękny projekt tatuażu, który będzie pasował dobrze z tyłu. Ten symboliczny totem może być sposobem na utrzymanie złych i negatywnych energii i ochronę przed złymi snami i koszmarami. Możliwe jest również zdobycie wymarzonego łapacza za pomocą innych symbolicznych obrazów, aby uczynić go bardziej znaczącym.

Gorące tatuaże 83

Źródło

 • Gorące Tatuaże 27
 • Gorące tatuaże 26
 • Gorące tatuaże 28

Wzory geometryczne wykonają również gorący tatuaż dla pań. Większość z tych tatuaży doskonale pasuje do szyi, dzięki czemu nie musisz się martwić, gdzie je umieścić. Kwiatowe wzory, wstążki, motyle, galaktyka i wszechogarniające oko to inne urocze opcje tatuażu dla kobiet.

# 3 Tatuaże kostek dla kobiet

Tatuaż jest jednym z niewielu sposobów, w jakie możesz przyozdobić kostkę. Tatuaże kostki nie zawsze są łatwe do zaciemnienia, a więc nie można pozwolić sobie na błąd w projektowaniu lub wyborze kolorów. Na szczęście istnieje wiele gorących projektów, które możesz narysować.

Gorące Tatuaże 31

Źródło

Tatuaże z gwiazdą są bardzo popularne wśród dziewcząt, ponieważ są symbolem fantazji i marzeń. Jeśli jesteś konserwatywną kobietą, która nie lubi posiadania zbyt dużej ilości atramentu, wystarczy jedna gwiazdka wokół kostki lub kilka z nich będzie idealne dla Ciebie. Jednakże, jeśli jesteś gotowy, aby wytrzymać ból i nie masz nic przeciwko dużej ilości atramentu, możesz owinąć realistyczną konstelację wokół kostki lub popłynąć w kierunku dolnej części stopy.

Gorące tatuaże 84Źródło

Gorące tatuaże 34

Źródło

Tatuaże z kostki z ptakami to kolejny świetny pomysł dla pań, które chcą mieć coś ciekawego do narysowania. Istnieje wiele wzorów dostępnych dla tego symbolu, a więc wystarczy znaleźć kreatywnego i wykwalifikowanego artystę. Możesz narysować małego hummingbirda, orła, żurawia lub gołębia, w zależności od tego, co symbolizujesz, a nawet małego stada latającego wokół kostki.

 • Gorące Tatuaże 33
 • Gorące tatuaże 32
 • Gorące Tatuaże 35

Tatuaż na kostce krzyżowej jest bardzo urocza, a to bardziej dla osoby religijnej. Jeden z najlepszych sposobów na to, pociąga za sobą rysunek różańca, który owija się wokół kostki, aby stworzyć podobny do kostki wygląd.

# 4 Tatuaż na nadgarstek / ramię dla kobiet

Niektóre kobiety wolą mieć mały totem na swoim wewnętrznym nadgarstku lub ramieniu, zamiast mieć duże obrazy w innych częściach, takich jak tył lub klatka piersiowa. W przypadku tych tatuaży wiele osób zdecyduje się na proste projekty zarysu zamiast skomplikowanych obrazów. Jednym z najmodniejszych projektów tych tatuaży będzie rysunek małego księżyca na jednej ręce i słońca na drugim wewnętrznym nadgarstku

Gorące tatuaże 36

Źródło

Małe dziurki od klucza lub klucz i zamek również tworzą wspaniałe wzory na nadgarstek. Wewnętrzny nadgarstek / ramię to również idealne miejsce na pasujący tatuaż. Dopasowane tatuaże są gorące i modne, i zapewniają, że zawsze masz coś do zapamiętania tej wyjątkowej osoby w swoim życiu. Niektóre z najczęstszych wzorów tych tatuaży to tatuaże z ptakami i klatkami, Mickey i Minnie, nieskończoność i nie tylko fraza oraz ying yang.

Gorące tatuaże 38

Źródło

Jeśli nie masz ochoty na pasujące tatuaże, wciąż istnieje wiele innych modnych opcji na swój wewnętrzny nadgarstek. Gwiazda żeglarska, opaski na rękę, kotwica, strzały, mała czaszka, plemienne i kwiatowe wzory to inne piękne tatuaże, które możesz mieć na wewnętrznej ręce. Jednak możesz również mieć symboliczne stworzenia, takie jak motyle i ważki, które symbolizują odwagę, radość i siłę.

 • Gorące tatuaże 37
 • Gorące Tatuaże 39
 • Gorące tatuaże 40

Wniosek

Zawsze jest nowy wygląd i styl, aby spróbować, jeśli chodzi o tatuaże, ale nie można pozwolić sobie na błędy w tych stałych oznaczeń ciała. Zanim zdecydujesz się narysować cokolwiek, niezależnie od tego, jak modne może być, powinieneś upewnić się, że czujesz się komfortowo mając go w swoim ciele przez resztę swojego życia.

Gorące tatuaże 45

Źródło

Gorące tatuaże 46

Źródło

Gorące tatuaże 47

Źródło

Gorące tatuaże 48

Źródło

Ponadto ważne jest, aby wiedzieć, że to, co jest gorące dla kogoś innego, niekoniecznie będzie dla ciebie atrakcyjne. Dlatego zamiast kopiować, zawsze powinieneś sięgać po totem, który pasuje do twoich preferencji i wyglądu, a także jest dla ciebie elegancki.

Gorące Tatuaże 49

Źródło

Gorące tatuaże 50

Źródło

Gorące tatuaże 51

Źródło

Gorące tatuaże 52

Źródło

Gorące tatuaże 53

Źródło

Gorące tatuaże 54

Źródło

Gorące tatuaże 55

Źródło

Gorące tatuaże 56

Źródło

Gorące tatuaże 57

Źródło

Gorące tatuaże 58

Źródło

Gorące tatuaże 59

Źródło

Gorące Tatuaże 60

Źródło

Gorące tatuaże 61

Źródło

Gorące Tatuaże 62

Źródło

Gorące tatuaże 63

Źródło

Gorące tatuaże 64

Źródło

Gorące tatuaże 65

Źródło

Gorące tatuaże 66

Źródło

Gorące tatuaże 67

Źródło

Gorące tatuaże 68

Źródło

Gorące Tatuaże 70

Źródło

Gorące tatuaże 71

Źródło

Gorące tatuaże 72

Źródło

Gorące tatuaże 73

Źródło

Gorące tatuaże 74

Źródło

Gorące tatuaże 75

Źródło

Gorące tatuaże 76

Źródło

Gorące tatuaże 77

Źródło

Gorące tatuaże 78

Źródło

Gorące Tatuaże 79

Źródło

Gorące Tatuaże 80

Źródło

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

79 − 74 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: