65 Wyrafinowane i czarujące tatuaże cygańskie – wzory i znaczenie

Kilka rzeczy przychodzi na myśl, kiedy myślisz o Cyganach. Słusznie jest powiedzieć, że ich zrozumienie może być trochę mylące. Podczas gdy ich życie wydaje się być otwartymi książkami bez ograniczeń i pragnień materialnych dóbr, powodem, dla którego żyją w ten sposób i jak to robią, jest tajemnica. Jednak jasne jest, że większość ludzi zgodzi się, że tatuaż cygański jest bardzo urocza i jest jednym z najlepszych oznakowań ciała, jakie można uzyskać.

Gypsy Tattoo 10

Źródło

Podczas gdy wiele osób będzie chciało zdobyć te tatuaże wyłącznie dla ich piękna, ważne jest, aby wiedzieć, że mają one wielkie znaczenie na poziomie duchowym. I tak nie zaszkodzi zrozumieć ich duchową symbolikę i ich inne znaczenia.

Podobnie jak w przypadku każdego innego tatuażu, ważne jest, aby wiedzieć, na czym polega temat obrazu i wzornictwa, oraz najlepsze miejsca w ciele, aby mieć je zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Gypsy Tattoo 11

Źródło

Gypsy Tattoo 12

Źródło

Gypsy Tattoo 13

Źródło

Czym jest Cyganka?

Cygan jest terminem, który istnieje od ponad sześciu wieków, ale jego definicja zawsze zmieniała się z jednego miejsca na drugie. Chociaż istnieje wiele relacji o pochodzeniu Cyganów, większość dostępnych dowodów historycznych pokazuje, że większość pochodzi z Egiptu i północnych Indii.

Cyganie byli znanymi nomadami, którzy działali na roli i żyli tylko z jej produktów. Tego rodzaju życie wymaga wielu wyrzeczeń, inteligencji, a także pewnego stopnia kreatywności, ponieważ jest trudne i nieprzewidywalne. Według kilku relacji historycznych, pierwsi Cyganie podróżowali do Europy na początku XIV wieku, a stamtąd przemierzali resztę świata przez następne sześćset lat.

Gypsy Tattoo 14

Źródło

Gypsy Tattoo 15

Źródło

W dzisiejszych czasach termin cygański odnosi się do członków grupy wędrownej w Ameryce, Afryce Północnej i niektórych częściach Europy. Mają ciemne włosy i skórę, i mówią cygańskim dialektem. Będąc w podróży, zarabiają na życie, handlując, wróżąc i wykonując prace sezonowe, takie jak zbiory na plantacjach.

Gypsy Tattoo 16

Źródło

Wiele osób wciąż określa się jako Cyganów, ale niekoniecznie pochodzenia romskiego. Jednak większość z nich praktykuje swój nomadyczny styl życia, a więc społeczeństwo akceptuje ich jako "współczesnych Cyganów". Ci współcześni Cyganie są także odpowiedzialni za wymyślanie większości cygańskich tatuaży i zwiększanie ich popularności.

Znaczenie i symbolika tatuażu

Tygrysy cygańskie będą miały głęboką symbolikę dla mężczyzn i kobiet, i to bez względu na typ, który wybierzesz. Styl życia, charakter, cechy i historia Cyganów nadają tym tatuażom znaczenie. Ale jak każda inna sztuka ciała, to co twoje oznacza będzie zależeć od ciebie i dlaczego zdecydujesz się ją zdobyć.

Istnieje jednak pewna uniwersalna symbolika, którą każdy, kto widzi Twój tatuaż, może ją dać.

Gypsy Tattoo 17

Źródło

Pierwsze i prawdopodobnie najczęstsze znaczenie, jakie większość osób kojarzy z tym gatunkiem tatuaży, to niezależność i samodzielność. Cyganie mają narzuconą sobie mentalną i fizyczną wolność i nie pozwalają granicom ograniczać życia, a więc zawsze podróżują.

Pojęcie to oznacza, że ​​ich totemy mogą symbolizować, że jesteś także niezależny lub przynajmniej wierzysz lub masz nadzieję, że tak będzie w przyszłości. Ponadto, podczas podróży, polegają tylko na sobie i na pracy, którą wykonują, aby przeżyć, a więc twój totem może oznaczać, że jesteś także samodzielną osobą.

Gypsy Tattoo 18

Źródło

Jeśli lubisz podróżować lub podróżować do różnych miejsc, tatuaż ten najlepiej Cię opisuje. Podróżowanie / podróżowanie jest tym, co jest bardziej prawdopodobne, aby dotrzeć do większości ludzi, kiedy zobaczą twój tatuaż. Cyganie słyną z tego, że są wróżkami, i używają kryształowej kuli do przewidywania swojej przyszłości, więc twój tatuaż może być także symbolem wizji i fortuny.

Gypsy Tattoo 19

Źródło

Cyganie byli postrzegani jako silni, przyziemni i niezależne kobiety. A zatem posiadanie tego tatuażu to doskonały sposób na uczczenie niezależnej lub silnej kobiety w twoim życiu lub pokazanie, że jesteś jednym z nich. Piękno kobiet w tych tatuażach jest również doskonałym symbolem pożądania i kobiecości.

Zdobywanie totemu za pomocą innych rzeczy, takich jak kwiaty, motyle i symbole geometryczne może również nadać mu większe znaczenie. Często niektórzy ludzie łączą to z innymi tatuażami i rysują je w różnych stylach, aby zmienić jego symbolikę.

  • Gypsy Tattoo 21
  • Gypsy Tattoo 20
  • Gypsy Tattoo 22

Inne wspólne znaczenia

· Przyszłość

· Duchowość

· Pełne życie w swoim życiu

· Powodzenie

· Szczęście

· Wróżbiarstwo

· Osoba z zewnątrz lub mieszkaniec

· Osiągnięcie

· Szczęście

· Ścieżka życia

Gypsy Tattoo 23

Źródło

Główne style

Nic nie działa lepiej niż tatuaż, jeśli chodzi o ożywienie żywego obrazu tajemniczej cygańskiej kobiety.

Jeśli zrobisz to dobrze, cygański tatuaż będzie wyglądał przepięknie i będzie to jedna z tych rzeczy, które zawsze przyciągają uwagę wszędzie, gdzie jesteś. Dobrą rzeczą jest to, że dostępnych jest więcej niż wystarczająca liczba stylów tego tatuażu i wystarczy wybrać jedną z nich i dodać trochę skrętu. Oto kilka słynnych stylów totemów cygańskich.

# 1 Gypsy Head Skull / Calavera

Tatuaż czaszki Gypsy Head to współczesna odmiana tego tatuażu, która jest dość popularna. Pociąga to za sobą połączenie cygańskiej starości z cukrową czaszką, aby stworzyć kuszący i bardzo symboliczny obraz.

Cyganka zachowuje swój tradycyjny wygląd i cechy, ale zamiast pięknej twarzy kobiety znajduje się czaszka cukru. I tak głowa czaszki może oznaczać utratę kogoś bliskiego.

Gypsy Tattoo 7

Źródło

Oprócz zastąpienia twarzy czaszką, nadal możesz mieć oba. Osoby, które uwielbiają tatuaże i nie mają nic przeciwko temu, aby uzyskać różne, mogą dostać Cyganka na jednej z ich rąk i narysować czaszkę cukru z drugiej strony. Aby te tatuaże harmonizowały, powinny mieć ten sam motyw i używać podobnych kolorów i ozdób.

Dzięki temu w ten sposób symbolizujesz dwa główne wydarzenia w życiu, które są życiem i śmiercią. Może to być również przedstawienie kontrastu pomiędzy pięknem życia a smutkiem, które towarzyszy śmierci.

# 2 Old School Cygan

Cyganie staroświeccy to prawdopodobnie najczęstsze z tych tatuaży. Chociaż ma on również kilka odmian, niektóre cechy muszą zawsze występować w tatuażu. Obejmują one piękną cygańską twarz z kręconymi czarnymi włosami. W większości z tych tatuaży, kobieta będzie miała również na głowie szalik z ozdobami, takimi jak kwiaty, perły i duże kolczyki wiszące na uszach.

Gypsy Tattoo 3

Źródło

Rysując tradycyjną cygańską kobietę, możesz mieć wszystko w czarnym tuszu lub nadać tatuaż nowoczesny styl z kilkoma kolorami, aby poprawić ogólny wygląd totemu. Chociaż staromodny Cygan ma twarz skierowaną do przodu, niektóre niedawne zmiany pociągają za rysunek twarzą w dół lub przechyloną, by spojrzeć w górę.

Warto też wiedzieć, że chociaż najpopularniejsza jest cygańska staroszkolna kobieta, jest też tradycyjny cyganek, którego można dostać za stary totem szkolny.

Gypsy Tattoo 2

Źródło

# 3 Day of the Dead

Day of the Dead to kolejny ulubiony rodzaj tatuażu, który dostanie Cyganie i osoby, które lubią swoją kulturę. Jest to jeden z najsłynniejszych cygańskich festiwali, przypominający Dzień Wszystkich Świętych, który corocznie katolicy i inni chrześcijanie obchodzą. Oba święta oznaczają honor i celebrają życie zmarłych. Ze względu na znaczenie tego dnia od wielu lat stanowi inspirację dla tatuaży.

Gypsy Tattoo 6

Źródło

Te tatuaże mają imponujący i szczegółowy wygląd, który pociąga za sobą rysunek cygańskiego z oznakowaniem szkieletu, róż i biżuterii. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem tych tatuaży jest szyte zamknięte usta. Ta charakterystyczna cecha może mieć kilka znaczeń, z których wspólna to milczenie następujące po śmierci lub fakt, że zmarli nie mówią.

# 4 Gypsy Fortune Teller

Cyganie są sławnymi wróżbitami i widzącymi. Wiele osób na całym świecie odwiedzi ich, gdy będą w mieście, aby uzyskać prognozę na temat swojej przyszłości. A więc tatuaż z cygańskimi wróżbitami jest bardzo symboliczny. W przypadku tego tatuażu wystarczy tylko narysować tradycyjną cygańską kobietę, ale użyj niektórych ozdób, aby wyglądała intensywnie. Niektóre biżuteria na głowie i uszach również pomaga wydobyć wróżki wygląd.

Gypsy Tattoo 1

Źródło

Te tatuaże w wielu przypadkach zawierają również kryształową kulę. Jeśli zdecydujesz się również na taką, może być konieczne narysować większą cygańską kobietę lub mężczyznę, która obejmuje również dłonie i kryształową kulę. Ale są też pewne tatuaże, które pociągają za sobą posiadanie cygańskiej i kryształowej kulki jako dwóch odrębnych obrazów.

Gypsy Tattoo 35

Źródło

# 5 Wzór 3D Cyganka

3D zapewnia najlepszy sposób nadania swojemu cygańskiemu tatuażowi nowoczesnego i czarującego wyglądu. Jest to dość skomplikowana metoda tatuowania, a więc trzeba ją zdobyć od doświadczonego artysty. W tym stylu można narysować dowolny inny typ, ale jedyną różnicą jest technika tatuowania. Te tatuaże są również dość artystyczne, jeśli dostaniesz je od utalentowanych artystów i zrobią piękne rękawy.

Gypsy Tattoo 8

Źródło

# 6 Gypsy Girl with Animal Headgear

Tatuaże przedstawiające cygańskie dziewczęta ze zwierzęcymi nakryciami głowy stają się bardzo popularne, ponieważ ludzie znajdują nowe sposoby na dodanie odrobiny do tych tradycyjnych oznaczeń ciała. Najbardziej ulubionymi zwierzętami do tego tatuażu są jelenie i wilki, ale zawsze możesz mieć inne zwierzęta jak niedźwiedź, jeśli chcesz.

Gypsy Tattoo 4

Źródło

Posiadanie jelenia na cygańskim tatuażu symbolizuje spokój i delikatną miłość do natury. Z drugiej strony wilk stworzy genialny i bardzo symboliczny totem. Rysowanie wilka w cygańskim tatuażu będzie oznaczało lojalność, opiekę, pomysłowość i inteligencję, ponieważ są to cechy, które kojarzą się z tym zwierzęciem. Ponieważ większość Cyganów jest czcicielami natury, wilk i inne dzikie zwierzęta zawsze będą zajmować szczególne miejsce w sztuce cygańskiej.

# 7 Native American Cyganie

Native American cygański symbol łączy w sobie dwa różne rodzaje tatuaży, aby stworzyć wspaniały obraz, który będzie wyglądał fantastycznie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zdobywanie cygańskiej kobiety piórami indiańskimi i inną biżuterią oraz podarowywanie jej długich plecionych zamków tworzy urzekający obraz, który łączy dwie odrębne kultury.

Gypsy Tattoo 5

Źródło

Jest to dość wyjątkowy tatuaż, który możesz jeszcze bardziej wzmocnić dzięki temu, że obok Cygana znajduje się osobnik z Native American. Jedyną rzeczą, której powinieneś unikać, jest przesada, ponieważ może to spowodować niezręczny i trudny do zrozumienia tatuaż.

Pomysły na miejsca docelowe

Ramię jest jednym z najlepszych miejsc, w których można wykonać te tatuaże zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Cygańska kobieta lub głowa mężczyzny na ramieniu jest bardzo wciągająca i będzie doskonałym wyborem dla każdego, kto chce mieć tatuaż na rękawie. Ale jest jeszcze wiele innych miejsc, w których można to ująć. Dla dużych totemów 3D dla mężczyzn, plecy i klatka piersiowa będą idealnym miejscem dla facetów, podczas gdy uda i żebra będą idealne dla większości pań.

Gypsy Tattoo 9

Źródło

Te tatuaże nie muszą być duże, aby wyglądać dobrze, ponieważ małe i szczegółowe nadal tworzą uroczą sztukę ciała. Oznacza to, że inne popularne miejsca do tatuowania, takie jak kostka, nadgarstek, obojczyk i dolna stopa, również będą dobrze działać. Jednak pod warunkiem, że masz wykwalifikowanego artystę, który wie, jak tworzyć te typy tatuaży, możesz mieć je niemal w dowolnym miejscu.

Gypsy Tattoo 24

Źródło

Gypsy Tattoo 25

Źródło

Wniosek

Cygański tatuaż jest uroczą i symboliczną sztuką ciała, która będzie dobrze wyglądać zarówno dla pań, jak i dla facetów. Chociaż jest to jeden z tych tradycyjnych typów, który istnieje od wielu lat, nadal będzie przyciągającym uwagę obrazem, jeśli dobrze go rysujesz.

Gypsy Tattoo 28Źródło

Ponadto dostępnych jest wiele innych stylów, które wymagają przyprawiania lub wprowadzania nowych pomysłów do tradycyjnych tatuaży, dzięki czemu zawsze możesz uzyskać coś, co pasuje do Twojego gustu. A jeśli umieścisz go we właściwym miejscu, nie tylko wzmocni Twoją sylwetkę, ale także będzie wyglądać fantastycznie.

Gypsy Tattoo 26

Źródło

Gypsy Tattoo 27

Źródło

Gypsy Tattoo 29

Źródło

Gypsy Tattoo 30

Źródło

Gypsy Tattoo 31

Źródło

Gypsy Tattoo 32

Źródło

Gypsy Tattoo 33

Źródło

Tatuaż cygański 34

Źródło

Gypsy Tattoo 36

Źródło

Gypsy Tattoo 37

Źródło

Gypsy Tattoo 38

Źródło

Gypsy Tattoo 39

Źródło

Gypsy Tattoo 40

Źródło

Gypsy Tattoo 41

Źródło

Gypsy Tattoo 42

Źródło

Gypsy Tattoo 43

Źródło

Gypsy Tattoo 44

Źródło

Gypsy Tattoo 45

Źródło

Gypsy Tattoo 46

Źródło

Gypsy Tattoo 47

Źródło

Gypsy Tattoo 48

Źródło

Gypsy Tattoo 49

Źródło

Gypsy Tattoo 50

Źródło

Gypsy Tattoo 51

Źródło

Gypsy Tattoo 52

Źródło

Tatuaż cygański 53

Źródło

Gypsy Tattoo 54

Źródło

Gypsy Tattoo 55

Źródło

Gypsy Tattoo 56

Źródło

Gypsy Tattoo 57

Źródło

Tatuaż cygański 58

Źródło

Gypsy Tattoo 60

Źródło

Gypsy Tattoo 59

Źródło

Gypsy Tattoo 61

Źródło

Gypsy Tattoo 62

Źródło

Gypsy Tattoo 63

Źródło

Gypsy Tattoo 65

Źródło

Gypsy Tattoo 64

Źródło

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: