60 Urocze początkowe wzory tatuaży – Utrzymaj bliskość serca

wstępny tatuaż 22

Źródło

Wstępny tatuaż jest stałym przypomnieniem o kimś lub czymś bardzo bliskim. Nic nie pokazuje, co ktoś znaczy dla ciebie lepiej niż stałe oznaczenie inicjałów jej lub jego imienia gdzieś w twoim ciele.

Zamiast po prostu mieć ozdobne oznaczenia ciała, które nic dla ciebie nie znaczą, zawsze dobrze jest mieć coś, co zawsze będzie przypominało ci o ważnych rzeczach w życiu.

wstępny tatuaż_

Źródło

Inną zaletą inicjałów jest to, że tworzą atrakcyjną sztukę ciała i nie są to zwykłe lub nudne listy, które większość ludzi myśli. W rzeczywistości tatuaż jest o wiele bardziej niż tylko kilka liter na twe ciało.

Pochodzenie tatuażu inicjałów

Nie zawsze łatwo jest określić, skąd pochodzą różne typy symboli, ponieważ większość z nich ewoluowała w różnych cywilizacjach. Zróżnicowane kultury i społeczeństwa mają swoją odrębną historię cywilizacyjną, a więc prawie niemożliwe jest wiedzieć, kiedy zaczęły mieć oznaczenia ciała.

wstępny tatuaż 5

Źródło

wstępny tatuaż 2

Źródło

wstępny tatuaż 6

Źródło

wstępny tatuaż 1

Źródło

Jednak słusznie jest powiedzieć, że tatuaż jest tak stary jak sama cywilizacja, ponieważ jest to jeden z pierwszych typów, jakie ludzie mieli na swoim ciele, zanim odkryli, że mogą mieć bardziej skomplikowane projekty.

Wojownicy i starsi w większości kultur mieli jakieś formy inicjałów w swoim ciele, aby wskazać ich status w społeczeństwach. Nawet w kulturach, które nie potrafiły czytać i pisać, wciąż można znaleźć jakieś formy inicjałów na swoich ciałach.

wstępny tatuaż 7

Źródło

wstępny tatuaż 8

Źródło

wstępny tatuaż 9

Źródło

wstępny tatuaż 10

Źródło

wstępny tatuaż 3

Źródło

Nowoczesna forma tego tatuażu ma duży wpływ na gwiazdy i inne osoby publiczne. Można jednak prześledzić jego początki w wojnach światowych w XX wieku.

W tej erze konfliktów większość żołnierzy otrzymywałaby inicjały swoich małżonków lub dzieci na twe ciało, tak aby zawsze je pamiętali, gdy byli nieobecni przez dłuższy czas lub jako przypomnienie powodu, dla którego walczą.

wstępny tatuaż 11

Źródło

wstępny tatuaż 12

Źródło

wstępny tatuaż 14

Źródło

wstępny tatuaż 4

Źródło

Kiedy żołnierze wrócili do domu po wojnie, inni ludzie zaczęli kopiować tę formę oznakowania ciała, a ich popularność wzrastała od tego czasu.

Teraz możesz zobaczyć te fantazyjne tatuaże z wieloma celebrytami, takimi jak Victoria Beckham, która ma inicjały imienia jej męża na swoim nadgarstku i Avril Lavigne, która ma na swoim ramieniu pierwsze imię swojego byłego męża.

wstępny tatuaż 13

Źródło

wstępny tatuaż 15

Źródło

wstępny tatuaż 16

Źródło

Znaczenie początkowych oznaczeń ciała

Znaczenie każdego tatuażu będzie zawsze zależało od użytkownika i przyczyny, dla której go posiada. Dlatego niemożliwe jest nadanie totemu uniwersalnego znaczenia, ale istnieją pewne znane znaczenia, które większość ludzi kojarzy z pewnymi tatuażami.

wstępny tatuaż 17

Źródło

wstępny tatuaż 18

Źródło

wstępny tatuaż 19

Źródło

Najczęstszym znaczeniem wstępnego tatuażu jest to, że osoba jest bardzo blisko serca, a więc większość ludzi będzie miała kilka liter, które będą reprezentować imię danej osoby.

wstępny tatuaż_

Źródło

Chociaż w większości przypadków jest to partner, niektórzy ludzie będą mieli również inicjały imion swoich dzieci, matki lub ich najlepszego przyjaciela. Podkreślenie tego po prostu ten tatuaż oznacza, że ​​kochasz tę osobę drogo lub, że ona jest najważniejszą osobą w twoim życiu.

początkowy tatuaż 21

Źródło

wstępny tatuaż 20

Źródło

wstępny tatuaż 23

Źródło

W przeciwieństwie do tego, co większość ludzi myśli, początkowe oznaczenia ciała niekoniecznie muszą odzwierciedlać imię osoby. W rzeczywistości wiele osób posiada inicjały przedstawiające ich miasto, państwo, a nawet kraj. Litery mogą również stanowić ważne wydarzenie dla innych osób.

wstępny tatuaż 24

Źródło

wstępny tatuaż 25

Źródło

Takie tatuaże mają różne znaczenie, takie jak pycha, z której pochodzisz, a więc jak wspomniano wcześniej na tych symbolach może oznaczać wszystko, co chcesz, lub nawet posiadać kilka znaczeń, które tylko użytkownik zna i rozumie.

wstępny tatuaż 27

Źródło

wstępny tatuaż 26

Źródło

wstępny tatuaż 28

Źródło

Rodzaje i wariacje tatuażu

Tatuaże z listy, takie jak ta, często różnią się w zależności od użytej czcionki i kaligrafii. Opcje są nieskończone, jeśli chodzi o wybór czcionki dla początkowego tatuażu. Musisz tylko skonsultować się z wykonawcą na temat różnych dostępnych opcji i tych, które on sam umie najlepiej rysować.

wstępny tatuaż 29

Źródło

wstępny tatuaż 30

Źródło

Wybór czcionki lub kaligrafii to sposób, w jaki należy spędzać większość czasu, a to bardziej, jeśli chcesz mieć specjalny wygląd lub coś konkretnego, co masz na myśli. To zależy również od rozmiaru, który chcesz, ale każdy dobry tatuażysta powinien być w stanie doradzić ci na ten temat.

początkowy tattoo55

Źródło

wstępny tatuaż 32

Źródło

wstępny tatuaż 31

Źródło

Oprócz czcionki i kaligrafii rodzaje tego tatuażu i jego odmiany mogą również zależeć od innych obrazów lub symboli, które łączą się z inicjałami. Na przykład możesz również narysować tatuaż serca, a następnie umieścić wewnątrz niego litery.

wstępny tatuaż 34

Źródło

wstępny tatuaż 35

Źródło

Inne typy będą również używać chińskiej kaligrafii lub cyfr rzymskich do reprezentowania inicjałów zamiast trzymać się tradycyjnych alfabetów łacińskich.

wstępny tatuaż_

Źródło

Chińska kaligrafia jest doskonała, ponieważ nie każdy może je odczytać, więc nie będziesz czuć się bardzo niekomfortowo z tatuażem na wypadek, gdybyś już nie był z tą osobą.

Inne rodzaje tego totemu mogą obejmować te z białym atramentem, który świeci w czarnym świetle, a inne, które zawierają również nieskończoność, aby pokazać, że twoja miłość będzie trwać wiecznie.

wstępny tatuaż 38

Źródło

wstępny tatuaż 36

Źródło

wstępny tatuaż 39

Źródło

Najlepsze miejsca docelowe dla Tattoo

Gdzie chcesz, twoje tatuaże nie tylko wpłyną na jego piękno, ale także mogą mieć wpływ na znaczenie. Początkowy tatuaż jest bardzo osobisty i możesz go mieć w dowolnym miejscu, które Twoim zdaniem będzie dla ciebie znaczące.

wstępny tatuaż 37

Źródło

wstępny tatuaż 40

Źródło

Początkowy tatuaż 32

Źródło

Jednak, podobnie jak w przypadku każdego innego oznakowania ciała, istnieją pewne szczególne miejsca, w których większość ludzi woli je mieć. Nadgarstek jest najbardziej popularnym miejscem na tatuaż, a to wyjaśnia, dlaczego większość celebrytów, takich jak Ciara i Victoria Beckham, ma tu swoje.

Tatuaże nadgarstka są bardzo widoczne, więc zawsze możesz zobaczyć imię tej osoby za każdym razem, kiedy chcesz.

wstępny tatuaż 52

Źródło

wstępny tatuaż 43

Źródło

wstępny tatuaż 42

Źródło

wstępny tatuaż 44

Źródło

wstępny tatuaż 45

Źródło

Niektórzy ludzie wolą mieć go za uszami, gdzie niewielu ludzi to widzi, a także może łatwo ukryć włosy.

Kerry Katona ma inicjały "DJ" tuż za prawym uchem, podczas gdy Carmen Electra ma "K" z tyłu lewego ucha i wciąż jest wiele innych celebrytów z ich tatuażami w podobnym miejscu.

wstępny tatuaż_

Źródło

Inne najlepsze miejsca dla tego tatuażu to palce, na karku, dolny i górny grzbiet, klatka piersiowa oznacza, że ​​osoba jest blisko serca, a nawet na kostce jak Eliza Gonzalez.

wstępny tatuaż 48

Źródło

wstępny tatuaż 47

Źródło

początkowy tatuaż 49

Źródło

Początkowy tatuaż 56

Źródło

Każdy mężczyzna lub kobieta szukający prostego oznakowania ciała, ale o głębokim znaczeniu powinien mieć wstępny tatuaż. Jest to bardzo prosty projekt, więc nie będziesz musiał wytrzymać dużego bólu, a większość artystów zajmie Ci tylko kilka minut, aby go narysować.

wstępny tatuaż_

Źródło

Dobrą rzeczą jest to, że w przeciwieństwie do całej nazwy łatwo jest ją ukryć, gdy wszystko pójdzie na południe, lub znudzisz się nią.

wstępny tatuaż 50

Źródło

początkowy tatuaż 51

Źródło

wstępny tatuaż 53

Źródło

wstępny tatuaż 54

Źródło

wstępny tatuaż 55

Źródło

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: