125+ zapierające dech w piersiach pomysły na tatuaż Disneya – pozostawanie w kontakcie ze swoimi fantazjami z dzieciństwa

disney-tattoo1

Źródło

Tatuaż Disneya to jedna z tych, które zawsze będą przypominać o swoim dzieciństwie. Te tatuaże są tak zapierające dech w piersiach, jak to tylko możliwe, więc nawet jeśli animacje z wytwórni Walta Disneya nie są twoją sprawą, nadal będą ci zaimponować.

Istnieje również wiele opcji do wyboru, ponieważ w ubiegłym stuleciu pojawiły się dziesiątki filmów animowanych i seriali Disneya z setkami znanych postaci. A więc, jeśli myślisz o uzyskaniu unikalnego body oznaczającego Disney, to doskonały wybór.

Większość osób, które dorastały w drugiej połowie XX wieku, uwielbia animacje Disneya, ponieważ właśnie to oglądają dorastając.

Disney Tattoo_

Źródło

Chociaż na świecie było kilka innych wytwórni, Disney był liderem w branży, a wszystkie znane postacie, takie jak Myszka Miki, i Kaczor Donald były ich dziełem.

Większość dzieci, które dorastały oglądając te animacje, często wciągało je do książek, by pokazać swoją fascynację ulubionymi postaciami z kreskówek. A jeśli kochasz Mickeya, kiedy dorośniesz, to uczucie prawdopodobnie się nie zmieni, mimo że nie będziesz już go obserwował.

W dzisiejszych czasach ludzie otrzymają tatuaże, które przedstawiają ich ulubione karykatury, pokazujące, że tęsknią za czasami swojego dzieciństwa lub po prostu pokazują, że nadal kochają te słynne postacie.

Disney Tattoo 107

Źródło

Symbolika i znaczenie tych tatuaży

Tatuaż Disneya to po prostu fajny obraz przypominający jedno z dzieciństwa i wszystkie fantazje na temat wyimaginowanych miejsc i istot.

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

 • Disney Tattoo 118
 • Disney Tattoo 117
 • Disney Tattoo 116

Tak więc większość ludzi będzie mieć tylko jedno bez kojarzenia z nim żadnego głębokiego znaczenia lub symboliki, ponieważ ma to jedynie na celu przypomnienie kreskówek, których użyli lub nadal lubią oglądać.

Te totemy są lepsze niż posiadanie jakichś przerażających obrazów, których znaczenia nie rozumiesz, ponieważ nie znajdziesz żadnej postaci z kreskówek, która przyciąga negatywną percepcję.

disney-tattoo2

Źródło

disney-tattoo3

Źródło

Disney Tattoo 106

Źródło

Disney Tattoo 108

Źródło

Dla niektórych ludzi ich totemy będą miały bardzo symboliczne znaczenie, ponieważ przypomina im kogoś wyjątkowego. Często zdarza się, że rodzice mają totem ulubionej kreskówki swojego dziecka, aby mogli zawsze odczuwać swoją obecność nawet po tym, jak dorosną i odejdą z domu.

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Dla innych może to być sposób na zapamiętanie dziecka, które przeszło. Tatuaż jest trwałym oznakowaniem, a więc jest bardzo skutecznym sposobem na zachowanie wspomnień. Symbolika lub znaczenie twojego tatuażu Disneya zależy również od charakteru postaci i jej cech w filmie lub serii.

Na przykład Simba z Króla Lwa może być symbolem wytrwałości i siły, a posiadanie totemu z Bambi symbolizuje przetrwanie lub zdolność zmierzenia się z czymkolwiek i wszystkim, co życie przynosi na swój sposób.

disney-tattoo4

Źródło

disney-tattoo5

Źródło

Disney Tattoo 110

Źródło

Disney Tattoo 109

Źródło

Panie wolą mieć tatuaże różnych księżniczek Disneya, ale każda z nich ma niemal odrębny charakter i to właśnie określa, co symbolizuje twój totem.

Jeśli zdecydujesz się na Kopciuszek, twój symbol może oznaczać, że zawsze jest światło na końcu tunelu pomimo wszelkich trudności lub że nikt lub nic nie może powstrzymać cię od spełnienia twojego przeznaczenia.

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Królewna Śnieżka jest symbolem samozachowawczości i zaradności, ponieważ pokonuje wiele przeszkód i zagrożeń dla swojego życia, a kończy się małżeństwem z potężnym księciem.

Z drugiej strony, historia Ariela pokazuje, że nie należy rezygnować, dopóki nie osiągnie tego, czego chce w życiu. Krótko mówiąc, wszystkie historie księżniczek symbolizują różne rodzaje mocnych stron, więc wciągnięcie ich na wasze ciało również będzie reprezentować te pozytywne cechy.

disney-tattoo6

Źródło

disney-tattoo7

Źródło

Disney Tattoo 111

Źródło

Disney Tattoo 112

Źródło

Rodzaje tatuaży Disney

Kilka innych oznaczeń ciała, jeśli w ogóle, może dać ci tyle opcji do wyboru, jak tatuaż Disneya. Istnieją setki, jeśli nie tysiące postaci z kreskówek z Disneya, które możesz narysować, a jeśli dodasz takie rzeczy jak sceny i inne rzeczy z animacji, masz nieograniczone możliwości.

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Ale jeśli szukasz czegoś, co da ci pewność, że większość ludzi zrozumie lub z tobą porozmawia, możesz wypróbować jedną z następujących znanych postaci.

disney-tattoo8

Źródło

disney-tattoo9

Źródło

Disney Tattoo 113

Źródło

Król Lew

Wszyscy uwielbiają Króla Lwa i nawet jeśli nie jesteś zabawną animacją, prawdopodobnie ją oglądałeś, ponieważ fabuła jest fantastyczna. Bohaterowie tego filmu robią doskonałe tatuaże, a ty możesz czerpać wszystko od Simby, która jest najbardziej znana z niezbyt dobrego Blizna.

A jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem tatuażu, możesz mieć rękaw na temat Króla Lwa lub mieć charakter jako tatuaż z pełną talią.

disney-tattoo10

Źródło

disney-tattoo11

Źródło

disney-tattoo12

Źródło

disney-tattoo13

Źródło

disney-tattoo14

Źródło

disney-tattoo15

Źródło

disney-tattoo61

Źródło

Mickey i Minnie

Myszka Miki to jedna z najsłynniejszych i najstarszych animacji Disneya, która działa już od kilkudziesięciu lat. Podobnie jak w przypadku Króla Lwa, większość ludzi kocha Myszkę Mickey, a prawie nie znajdziesz nikogo, kto nigdy jej nie obejrzał.

Źródło

 • Disney Tattoo 121
 • Disney Tattoo 122
 • Disney Tattoo 123

Możesz mieć obraz całego ciała jako tatuaż lub tylko głowę z charakterystycznymi dużymi uszami. Niektórzy miłośnicy tatuażu, szczególnie ci, którzy mają wyjątkową osobę w swoim życiu, będą mieli Miki i Minnie, którzy będą symbolizować to, że są zakochani.

W większości przypadków ludzie narysują je na nadgarstku, każdy na osobnej ręce i w ruchu całowania, aby wyglądały tak, jakby całowały się, gdy łączysz ręce.

disney-tattoo16

Źródło

disney-tattoo17

Źródło

disney-tattoo18

Źródło

disney-tattoo19

Źródło

Piotruś Pan

Peter Pan i wszystkie jego przygody są prawdziwymi reliktami dzieciństwa i nie ma lepszego sposobu na pokazanie tego niż posiadanie tatuażu. Jego wizerunek jest bardzo wyraźny w ostrych butach i wyjątkowym kapeluszu, więc większość artystów nie będzie miała trudnego rysunku.

Możesz też przyciągnąć go na wiele sposobów, niezależnie od tego, czy odlatuje, czy stoi w jednej ze swoich wspaniałych pozycji. Jeśli Peter Pan nie pracuje dla ciebie, wciąż istnieje opcja rysowania Tinkerbelle, wróżki z tej samej serii, która używa swojej magii lub skrapia trochę pyłu z pixii.

disney-tattoo20

Źródło

disney-tattoo21

Źródło

disney-tattoo24

Źródło

disney-tattoo22

Źródło

disney-tattoo23

Źródło

disney-tattoo25

Źródło

disney-tattoo26

Źródło

101 Dalmatyńczyk

Psy i szczenięta od 101 Dalmatyńczyków są zbyt urocze, by się im oprzeć, więc prawdopodobnie nie będziesz w stanie odmówić ich tatuażowi. Najlepszą rzeczą w posiadaniu białych szczeniąt z czarnymi kropkami jako tatuażu jest to, że mogą one również pokazywać miłość do zwierząt.

Ich odciski są wyjątkowe i tylko to powinno być wystarczającym powodem, aby przekonać cię, że masz kilka uroczych szczeniaków jako swój tatuaż Disneya.

disney-tattoo27

Źródło

disney-tattoo28

Źródło

disney-tattoo29

Źródło

disney-tattoo30

Źródło

Kubuś Puchatek

Historia niedźwiedzia Kubusia Puchatka to także klasyk Disneya, który istnieje od wielu lat. W serii jest kilka postaci, z których głównym jest Winnie. Chociaż większość ludzi lubi ją narysować, są jeszcze inne opcje, takie jak osioł (Kłapouchy).

Kłapouchy jest bardzo pesymistyczny i zawsze wydaje się być w złym nastroju, a to czyni go idealnym totemem dla realisty lub kogoś, kto wierzy, że jest nim.

disney-tattoo31

Źródło

 • Disney Tattoo 126
 • Disney Tattoo 125
 • Disney Tattoo 124

Prosiaczek, inna postać z tej serii również robi doskonały tatuaż, a on reprezentuje nieśmiałość i cichość, a to czyni go idealnym dla zarezerwowanej i ostrożnej osobowości.

I podobnie jak w przypadku Króla Lwa, możesz również umieścić wszystkie te postacie na ciele, aby pokazać swoją miłość do serialu lub po prostu przedstawić osobowość różnych postaci.

disney-tattoo32

Źródło

disney-tattoo33

Źródło

disney-tattoo34

Źródło

disney-tattoo35

Źródło

Mała Syrenka

Pewnie już wiesz, że syreny to tylko mityczne stworzenia, ale nie zawsze tak było w twoim dzieciństwie. Małe dzieci uwielbiają syreny i wierzą, że istnieją gdzieś w magicznej krainie w głębi oceanu.

Disney Tattoo_

Źródło

Mogą nie istnieć w prawdziwym życiu, ale tworzą niesamowitą sztukę ciała, ponieważ są zawsze piękne. Możesz mieć kolorowy wizerunek Ariel syreny na ramieniu lub mieć uroczą w 3D pływanie w oceanie.

disney-tattoo36

Źródło

disney-tattoo37

Źródło

disney-tattoo38

Źródło

disney-tattoo39

Źródło

disney-tattoo40

Źródło

disney-tattoo41

Źródło

disney-tattoo42

Źródło

disney-tattoo53

Źródło

 Księżniczki

Istnieje wiele opowieści o księżniczkach z Disneya, które składają się na najbardziej znane animacje, ponieważ dzieci je uwielbiają. Te kobiece osobowości są także symbolem nadziei i siły, a to oznacza, że ​​ich tatuaże będą bardzo symboliczne.

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Możesz mieć Jasmine, Ariel, Roszpunka, Królewnę Śnieżkę i wiele innych, a nawet połączyć kilka z nich, aby stworzyć zapierającą dech w piersiach i oszałamiającą sztukę ciała.

disney-tattoo43

Źródło

disney-tattoo44

Źródło

disney-tattoo45

Źródło

disney-tattoo46

Źródło

disney-tattoo47

Źródło

disney-tattoo48

Źródło

disney-tattoo49

Źródło

disney-tattoo50

Źródło

disney-tattoo51

Źródło

disney-tattoo52

Źródło

disney-tattoo54

Źródło

disney-tattoo55

Źródło

Pomysły na miejsca docelowe

Tatuaż Disneya jest jak każdy inny rodzaj sztuki ciała, więc możesz go mieć w dowolnym miejscu, w którym czujesz się komfortowo lub gdzie myślisz, że będzie symboliczny. Jednak przy wyborze miejsca docelowego nigdy nie należy przeoczyć typu i wielkości totemu.

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Większość osób woli mieć je w miejscu, w którym mogą je łatwo pokazać, np. Nadgarstek, podudzie lub na przedramieniu, ale te miejsca są odpowiednie tylko dla małych.

Duże totemy z wieloma postaciami Disneya będą wyglądały najlepiej na plecach, klatce piersiowej, udzie, klatce piersiowej lub jako tatuaż z pełnym rękawem. A jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią narysować swoje w wyjątkowych miejscach, za uchem, kostkami palców i na pępku zadziałają doskonale.

disney-tattoo56

Źródło

disney-tattoo57

Źródło

disney-tattoo58

Źródło

W skrócie…

Możesz być dzieckiem tylko raz i tak bardzo, jak chciałbyś przeżyć swoje dzieciństwo, nie możesz cofnąć rąk czasu. Ale dorastanie nie oznacza, że ​​powinieneś zapomnieć o wszystkich rzeczach, które lubisz robić, takich jak oglądanie animacji Disneya.

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Disney Tattoo_

Źródło

Tatuaż Disneya 114

Źródło

Disney Tattoo 115

Źródło

Aby zapewnić, że wspomnienia pozostaną z Tobą na zawsze, tatuaż Disneya to doskonały pomysł. Musisz tylko wybrać jedną lub kilka postaci z popularnej serii lub filmów i mieć profesjonalnego artystę narysować swój obraz w dowolnym miejscu.

disney-tattoo59

Źródło

disney-tattoo60

Źródło

disney-tattoo62

Źródło

disney-tattoo63

Źródło

disney-tattoo64

Źródło

disney-tattoo65

Źródło

disney-tattoo66

Źródło

disney-tattoo67

Źródło

disney-tattoo68

Źródło

disney-tattoo69

Źródło

disney-tattoo70

Źródło

 • Disney Tattoo 127
 • Disney Tattoo 120
 • Disney Tattoo 119

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

29 − = 26

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: