Najlepšie 20 tattoo obchody vo Washingtone D.C (s umelcami)

Hoci kvalita dizajnu tetovania závisí od umelcov inkviku zručnosti, tam sú tetovacie salóny, ktoré sú známe, že je doma najlepšie tetovanie umelci s odbornými znalosťami v kvalite dizajn a sú rovnako vynikajúce pri vytváraní atmosféry, ktorá je čistá a dezinfikovaná. Okrem získania kvalitného tetovacieho dizajnu je zákazníkom zdravie tiež dôležitým faktorom, ktorý má zvážiť preto, že má tetovací salón, ktorý prináša každú sféru, celkom ideálny. Nižšie nájdete niektoré z najlepších tetovacích salónov vo Washingtone D.C

tetovanie shop washgton dc

1. Black Label Tattoo Company
Tento tetovací obchod je veľmi čistý a čerstvo zdobený, takže je celkom lákavý pre klientov. Black Label tattoo Company je domovom niektorých z najskúsenejších a profesionálnych tetovacích umelcov ako Antonio Roque, okrem iného, ​​ktorí sú známi svojimi skúsenosťami v odvážnych tradičných štýloch. Black Label Tattoo Salóny sa nachádza na adrese 126 E Patrick Street v meste Frederick, Md.
2. Záchrana Du Rouge
Nachádza sa na ulici 416 H severovýchodnej časti DC, Circuit Du Rogue je domov pre niektorých z rafinovaných umelcov tetovanie s kreatívnymi nápadmi a zručnosťami, ktoré sú celkom unikátne, čo je jeden z najlepších tetovanie Salóny vo Washingtone DC. Tetovací salón je prevažne schôdzkou len s veľkými portfóliami, z ktorých si môžete vybrať.
3. Fatty's Tettoos a Piercings.

Tento tetovací salón je výnimočný pre jeho príjemné prostredie s jasným a uprataným priestorom, ktorý robí klientov pocit, že pohodlné dokončenie lezenie po schodoch kobercom. Nachádza sa na 1333 Connecticut Ave. NW, Fatty's Tattoos a Piercings majú niektoré z najskúsenejších umelcov so skúsenosťami v rôznorodom dizajne.
4. Bethesda Tattoo
Nachádza sa v oblasti Bethesda v oblasti D.C, Bethesda tetovanie je jedným z najlepšie zvládnutých tetovacích salónov s vysoko kvalifikovanými umelcami so zaujímavými tipmi a technikami, ktoré vám zážitok z tetovania nezabudnuteľný. S hosťami umelcov ako Daryl Jimmie a ďalší rezidenčtí umelci s veľkou odbornosťou v rôznych prevedeniach, ktoré sa pohybujú od tradičných až po japonské štýly.
5. Tattoo Paradise
Ako domov pre niektorých ocenených umelcov, Tattoo Paradise je známy svojou vysokou úrovňou klientely, ktorá pozostáva okrem iného z celebrít. Nachádza sa na 2444 18th Street, NW, miesto je dosť žiarivé vzhľadom na rôzne aktivity okolo a môže byť pre klientov docela príjemné.
6. Baltimore Tattoo Museum
Rovnako ako naznačuje jeho názov, je to skutočné múzeum s históriou eklektického tetovania v Amerike. Umelci sú doslova obklopení históriou tetovania, ktorá sa pohybuje od tradičných až po moderné dizajny. Prostredie je dosť čisté a všetky materiály sa dezinfikujú pre pohodlné používanie. Baltimore Tattoo Museum sa nachádza na 1534 Eastern Avenue v Baltimore.
7. Tattooer
Prechádzka do tetovacieho obchodu prináša skúsenosť, že ste vstúpili do umeleckej galérie, pretože recepcia je pokrytá krásnymi tetovanými umeleckými dielami, ktoré sa pohybujú od pop-kultúry inšpirovaného umenie k divným sochám a iným. Tetovanie sa nachádza na Baltimore Avenue v College Parku.
8. Tanečný salón Jinx
Toto je jedno z prvých obchodov s tetovaním vo Washingtone DC a je stále jedným z najlepších obchodov s tetovaním. Jinx Demo Tattoo má tím sedem umelcov, ktorí ponúkajú umelecké a fascinujúce návrhy, ktoré presahujú očakávania zákazníkov. Tetovanie shop poskytuje veľmi čistú atmosféru, ktorá zákazníci nájdu pohodlné, aj keď čakajú, aby boli napustené.
9. Šampión tetovanie spoločnosti
Tento tetovací salón je známy je známy svojou špecializáciou na kmeňové a japonské tetovanie. Ponúka tiež tradičnú a prispôsobenú prácu. Spoločnosť Champion Tattoo Company sa nachádza na ulici 719 18. ulice a je domovom pre skúsených tetovacích umelcov s veľkými umeleckými schopnosťami.

odporúča

  1. Najlepšie 20 Tattoo obchody vo Philadelphii
  2. Najlepšie 10 Tattoo obchody v Dallase (s umelcom)
  3. Najlepšie 10 Tattoo obchody v Chicagu

10. Pinz N Needlez
Tento obchod tetovanie sa špecializuje na prispôsobené tetovanie vzory, portrét a zakryté tetovanie, medzi ostatnými. Tetovací salón je vo vlastníctve Jasona, ktorý má skvelé skúsenosti s tetovaním v priemysle a zaisťuje, že nápady klientov sú začlenené do kusov umeleckých diel, ktoré sa im páčia Pinz N Needlez sa nachádza na ulici 924 U Northwest Washington, DC
11. Britské atramentové štúdio Tattoo a galéria
Nachádza sa na 508 H Street North East Washington, DC. Britishink Tattoo Studio a Galéria je domovom niektorých skúsených tetovanie umelcov s veľkým portfóliom, z ktorého si môžete vybrať. Tetovací salón je známy svojimi skúsenosťami v dizajnoch na mieru spolu s tradičnými a modernými dizajnmi.
12. Veľvyslanectvo Tattoo
Tento tetovací salón je domovom pre niektoré vysoko talentované a umelecké tetovanie. Tetovaní umelci sú odborníkmi v rôznych vzorkách, ktoré sa pohybujú od domorodého, realistického, japonského, tradičného popri zakrývaní a čokoľvek medzi tým. Embassy Tattoo sa nachádza na adrese 1762 Columbia Road, NW.
13. Super Genius tetovanie
Super Genius Tattoo je vo vlastníctve Damona Conklin a je domovom pre niektorých ocenených tetovanie umelcov. Salón sa nachádza v meste Seattle v štáte Washington a je celkom príjemným miestom, kde sa vaše tetovacie nápady prispôsobia vašim ideálnym umeleckým dielam.
14. Tetovanie grafiky
Jedná sa o zákaznícky zameraný obchod, ktorého úlohou je poskytovať svojim zákazníkom najkvalitnejšie body art. Graphic Box Tetovanie sa pýši tým, že sa rôzne tetovacie sny stanú skutočnosťou tým, že zákazníkom prináša návrhy, ktoré prinášajú svoje nápady do života. Tetovanie shop sa nachádza na adrese 5816, Georgia Avenue Northwest, Washington DC.

15. Rickova tetovanie
Tento tetovací salón bol zvolený za najlepšie tetovacie štúdio na päť rokov. Rick Tattoo Parlor je vo vlastníctve Rick Cherry a je domovom niektorých talentovaných tetovanie a piercingových umelcov. Pozrite sa na tetovanie portfólio môže dať náznak na niektoré z dizajnov si môže vybrať. Rickov tetovací salón sa nachádza na adrese 4818, Lee Highway.
16. Smeje Hyena Tattoo
Tento tetovací salón je dosť pokojný a príjemný a dáva zákazníkom skvelé skúsenosti, keďže sa na nich venujú veľmi skúsení tetovaní umelci. Umelci majú veľkú zbierku portfólia, z ktorej si môžete vybrať a tiež ponúknuť vlastné návrhy podľa potrieb klientov. Smiech hyena sa nachádza na 1454 Park Road, NW Washington.
17. Silky tetovanie
Tento tetovací salón má mladý tím talentovaných a inovatívnych umelcov s nadšením pre prácu. Tetovací salón je celkom čistý a poskytuje atmosféru, ktorá je pokojná a relaxačná pre tetovanie.
18. Iron Heart Tattoo Company
Iron Heart Tattoo Salon sa nachádza v štvrti Beaverdale v Des Moines a je domovom pre tetovanie umelcov ako Joshua Bowers, Budha, Sean Wilcox a Paul Nycz okrem iného. Tetovací salón je známy svojou čistotou a používaním sterilizovaných a nových ihiel.
19. Indian Pussy Brand Ink umenie
Jedná sa o vzrušujúci tetovací salón, ktorý je známy svojimi jedinečnými dizajnmi, ktoré zahŕňajú prispôsobené návrhy, tradičné, moderné okrem iného. Tetovací salón poskytuje zákazníkom čisté a pohodlné prostredie.
20. Z Hook Tattoo Parlor
Nachádza sa na 1414 Pennsylvania Avenue, SE Washington DC, mimo háku Tattoo Parlor je známy svojimi jedinečnými prispôsobenými návrhmi a čistou atmosférou, ktorú poskytuje klientom. Tetovací salón je domovom niektorých z najkvalifikovanejších tetovacích umelcov, ktorí sú veľmi spokojní s potrebami zákazníkov a zabezpečujú, že návrhové myšlienky klientov sú implementované podľa ich očakávania.

S toľkými tetovacími salónikmi, z ktorých si môžete vybrať, by sme mohli byť dezorientovaní, alebo ako hovoríme, že by sme sa rozhodli povedať, že sme stratili na výber. Získanie tetovania by sa nemalo ponáhľať. Prehliadajte si internet, získajte nápady, opýtajte sa svojich priateľov; všetky predbežné prípravné práce zabezpečia najlepší výsledok. Je to dobrý nápad vytlačiť vzory, ktoré sa vám páčia, a vziať ich na tetovanie umelca pre diskusiu. Z jeho odborných znalostí a skúseností dokáže dobrý umelec navrhnúť nové myšlienky a tiež zhromaždiť vaše myšlienky, aby sa objavili s osobným dizajnom.

Ďalším dobrým nápadom je diskutovať o svojich názoroch s viac ako jedným umelcom. Ľudia majú rôzne skúsenosti, rôzne pozadia a používajú rôzne techniky. To, čo sa vám nepáčilo z vašej prvej návštevy, by mohlo byť zničené vo vašej diskusii s iným umelcom. Môžete tiež skončiť pomocou obidvoch návrhov, aby ste ho skombinovali do jedného skvelého umeleckého diela. Čokoľvek robíte, len skúmajte a tešiť sa z procesu.

Majte svoje kúsky vzorov a možno aj písané myšlienky. Je vždy pekné vrátiť sa a pozrieť sa z miesta, kde sa vaše umenie vyvíjalo.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + 7 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: