50+ nuotykių ir asketiškų gangsterių tatuiruotės – dizainai ir reikšmės 2018 m

gangsterio tatuiruotė

Daugelį dešimtmečių žmonės tatuiruotes su gangsteriais. Nors yra tatuiruotes, susijusias su gaujomis, nusikalstamais ritualais, ir, kaip iš tiesų, dauguma mąstymo yra tatuiruočių žmonių stereotipai.

Gangsterio tatuiruotė 31

Šaltinis

gangsterio tatuiruotė

gangsterio tatuiruotė

gangsterio tatuiruotė

gangsterio tatuiruotė

 • Gangsterio tatuiruotė 62
 • Gangsterio tatuiruotė 61
 • Gangsterio tatuiruotė 60

Grįžtant prie anglų istorijos, tatuiruotė buvo sinonimas su aukštesnių klasių žmonėmis visuomenėse. Ilgą laiką tatuiruotės buvo kūno menas, išreiškiantis lojalumą religinėms atsidavimo gaujoms ir meilės įkeitims.

"Gang" tatuiruotės prasmė

Dauguma nusikaltėlių gauna tatuiruotes kaip būdą išreikšti savo narystę konkrečiai grupei arba įrašyti savo asmeninę istoriją, pavyzdžiui, asmeninius įgūdžius, pasiekimus, specialybę ir įsitikinimus. Nusikaltėliai taip pat juos naudoja, kad išreikštų savo asmeninius jausmus.

gangsterio tatuiruotė

Gangsterio tatuiruotė 32

Šaltinis

Gangsterio tatuiruotė 33

Šaltinis

Kai kurie tatuiruotės dizainai taip pat turi koduotų reikšmių. Kodo sistemos dažnai yra pernelyg sudėtingos ir dėl koduotų reikšmių pobūdžio žmonės retai juos atpažįsta.

gangsterio tatuiruotė

gangsterio tatuiruotė

gangsterio tatuiruotė


Gango tatuiruotės išdėstymas

Tai neįprasta gauti gaujos tatuiruotę, ypač jei nesate susijęs su gauja. Beveik visos nusikalstamos gaujos turi savo gaujos tatuiruotes.

gangsterio tatuiruotė

Gangsterio tatuiruotė 34

Šaltinis

Gangsterio tatuiruotė 35

Šaltinis

 • Gangsterio tatuiruotė 57
 • Gangsterio tatuiruotė 59
 • Gangsterio tatuiruotė 58

Banda tatuiruotės tipai

 • Britanijos gaujos tatuiruotė

ACAB yra santrumpa, integruota į kalėjimo tatuiruotę Jungtinėje Karalystėje. Dažniausiai tai matysite su viena raidėmis tarp pirmojo piršto ir pirštų jungties. Kartais jūs gaunate tai kaip mažus taškus su arba be lydraščių.

gangsterio tatuiruotė

Žmonės taip pat susieja žodžius ant rankų ir namų tatuiruotes, padarytus su indų rašalu, adata ir medvilne, su JK kalėjimų sistema, kuri dažnai yra neteisinga. JK jaunimas priėmė daugumą kalinių tatuiruočių.

Jie juos naudoja, kad galėtų save suprasti kaip reikšmingus, sunkius arba kaip būdą išreikšti norą patekti į kalėjimą savo gaujos ar įgulos nariams.

gangsterio tatuiruotė

gangsterio tatuiruotė

ACAB tiesiog reiškia "Visi kopūstai yra bustards" arba "visada verčiasi Biblija", nors greičiausiai visi "Coppers" yra bastardai, priklausomai nuo individualaus klausimo ir priklausomai nuo to, ar nešėjas ketina sudaryti gerą įspūdį.

 • Japonų gaujos tatuiruotės

"Yakuza" nariams būdingi kūno kostiumai arba plačios kūno tatuiruotės. Japonijos žmonės tatuiruotes vadina "Irezumi". Jų išsamus pobūdis ir dydis atspindi asmens priklausomybę ir jo sugebėjimą patirti skausmą.

50+ nuotykių ir asketiškų gangsterių tatuiruotės - dizainai ir reikšmės 2018 m

Nuo Kofuno laikotarpio - apie 300-600 AD - tatuiruotės pradėjo darant prielaidą, kad yra labai neigiamų konotacijų. Žmonės pradėjo laikyti juos nusikaltėliais kaip bausmės būdą, o ne naudoti juos statuso ar ritualo tikslais.

Baudos forma buvo labai liudininku Senojoje Romoje, kur vergai buvo užklijuojami su tokiais žodžiais kaip "Aš esu vergas, kuris paleido iš savo šeimininko".

gangsterio tatuiruotė

gangsterio tatuiruotė

gangsterio tatuiruotė

gangsterio tatuiruotė

Meiji laikotarpio pradžioje - maždaug 1868-1912 m. - Japonijos vyriausybė neteko tatuiruotes, skatindama gerą įspūdį ir apsaugoti savo įvaizdį vakaruose. Ir IZZIMI apibūdino nusikalstamumą.

Tačiau sužavėti užsieniečiai toliau ieškojo japonų tatuiruotės įgūdžių, o tradicinis kūno menas tęsė po žeme.

50+ nuotykių ir asketiškų gangsterių tatuiruotės - dizainai ir reikšmės 2018 m

Gangsterio tatuiruotė 36

Šaltinis

Gangsterio tatuiruotė 37

Šaltinis

 • Gangsterio tatuiruotė 44
 • Gangsterio tatuiruotė 45
 • Gangsterio tatuiruotė 46

1941 m. Okupacinės pajėgos įteisino tatuiruotes, nors ir išsaugojo nusikaltėlių įvaizdį. Jau keletą dešimtmečių žmonės susivienijo tradicinius tatuiruotes su "Yakuza", o daugelis įmonių uždrausti vartotojams tatuiruotes.

 • Artimųjų Rytų gaujos tatuiruotė

"Hezbollah" dažnai yra susijęs su tatuiruotės dizainu, kuriame yra padauginta rankena, turinti šaunamąjį ginklą kartu su arabišku rašymu, nors islamas, kuris yra vyraujanti "Hezbollah" religija, neleidžia tatuiruotėms.

gangsterio tatuiruotė

Tai kelia daug ginčų dėl tikrosios islamo religijos atstovavimo ar priklausomybės.

gangsterio tatuiruotė

 • Šiaurės Amerikos gaujos tatuiruotės

Tatuiruotė, sudaryta iš trijų taškų viduje trikampio ir ant odos tarp rodyklės ir nykščio simbolizuoja "mi vida loca", o tai reiškia "mano beprotiškas gyvenimas". Žodžiai kartu su pachuco kryžiais yra labai dažnas generinis tatuiruotė tarp ispaniškų paauglių .

Vietnamo paaugliai taip pat patvirtino dizainą kartu su panašią "khong can gi ca" interpretaciją, o tai reiškia "man nieko nereikia".

gangsterio tatuiruotė

"Teardrop" tatuiruotės simbolizuoja tai, kad žmogus, kuris nužudytas ar draugas buvo nužudytas kalėjime, dažniausiai dėvimas aplink akis. Asmenys taip pat asocijuojasi su šlaunikauliu su baltos viršūnių kalėjimų grupe, kuri buvo įkurta Kalifornijoje ir žinoma kaip "Aryan Brotherhood".

Grupė taip pat naudoja 12, kad galėtų save identifikuoti. Tatuiruotėje 1 reiškia "A", o 2 reiškia B. Aryan Circle, kuri yra dar viena baltos viršenybės gauja, naudoja 13 kaip identifikaciją.

gangsterio tatuiruotė

Azijos ir Aco miesto berniukų gauja daugiausia priėmė tatuiruotės dizainą, kuriame yra pėdų ace. Tačiau jaunystė Kalifornijoje ir azijiečiai labai ilgą laiką naudojosi dizainu. Dažnai, tatuiruotės metu, tarp talpyklų "A".

"A" simbolizuoja Azijos, kai piktogramos simbolizuoja grobį.

gangsterio tatuiruotė

Numeris "13" tatuiruotė rodo Mara Salvatrucha 13 taip pat vadinamas MS13 narystę. Meksikos mafija naudoja juodąją ranką arba MM ir dažniausiai yra susijusi su Kalifornijoje įsikūrusiomis gatvėmis, pavadintomis "Surenos".

Tatuiruotės dizainas su numeriu "14" yra susijęs su "Nuestra Familia", kuri yra kalėjimų nusikaltėlių gauja ir taip pat susijusi su Kalifornijoje įsikūrusiomis gatvės gaujomis, žinoma kaip "Nortenos". "3-1 / 2" tatuiruotė reiškia 12 prizus, 1 teisėją ir galimybę.

Tatuiruotė yra labai paplitusi tarp skirtingų etninių ir rasinių kalinių Kalifornijos gaujų. Jie taip pat gauna telefono ryšio kodus kaip tatuiruotes, nors Kalifornijos telefonų kodai visada keičiasi ir tatuiruotės pasenę po trumpo laiko.

gangsterio tatuiruotė

 • Rusijos gaujos tatuiruotės

Rusijos gaujos tatuiruotės turi sudėtingas simbolių sistemas, kurios gali pateikti išsamią informaciją apie ją dėvėjusį asmenį. Be to, ką tatuiruotė simbolizuoja, sritis, kurioje žmogus gauna tatuiruotę rašalu, taip pat yra kažkas.

Neseniai inicijuotas narys į gaują dažnai gauna tatuiruotę ant krūtinės ir tatuiruotė taip pat gali būti rožė. Rusijos mafija taip pat naudoja rožių ant krūtinės.

gangsterio tatuiruotė

Rusijos kalėjimuose užpildytos tatuiruotės dizaino spalvos būna būdingos melsvos spalvos ir dažniausiai atrodo kaip neryškios, nes trūksta tinkamų instrumentų, reikalingų smulkioms linijoms piešti. Be savanoriško tatuiruočių, taip pat yra tatuiruočių, skirtų nusikalstajai visuomenei nubausti ir stigmatizuoti.

Asmuo, kuris nesugeba sumokėti skolų kortų žaidime, gauna neapykantos seksualinius vaizdus kaip tatuiruotes.

gangsterio tatuiruotė


Simboliai, naudojami gaujos tatuiruotėse

 • Lakai: vagys dažniausiai valdo pėdas aukštyn kojomis.
 • Klubai: tai dar vienas gango kostiumas
 • Deimantai: kostiumas dažniausiai prievarta taikomas gaujos nariams.
 • Širdelės: tai seksualinis simbolis ir žymi naudotojus pasyviais homoseksualais kalėjime.

gangsterio tatuiruotė

 • Kryžius: kryžius ant krūtinės atstovauja vagių kunigaikščiui
 • Kaukolės: dėvėti gaujos nariai aukštesnio rango
 • Ropinė ant kaktos rodo visą gyvenimą trunkantį įkalinimą
 • "Switica": ant kaktos užklijuota rašalu ir pažymima kažką už mirtį
Gangsterio tatuiruotė 38

Šaltinis

Gangsterio tatuiruotė 39

Šaltinis

Gangsterio tatuiruotė 40

Šaltinis

 • Gangsterio tatuiruotė 42
 • Gangsterio tatuiruotė 41
 • Gangsterio tatuiruotė 43

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  20 − 19 =

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: