35 Jautrūs “Yakuza” tatuiruotes – Tradiciniai modernūs jausmai su totimais

Yakuza tatuiruotė1

Šaltinis

"Yakuza" tatuiruotė visada buvo daugelio tatuiruočių mėgėjams įkvėpimo ir žavesio šaltinis. Šis kūno menas yra vienas iš sudėtingiausių ir paslaptingiausių simbolių, nes mažai žmonių supranta, ką ji simbolizuoja.

Taip pat yra daugybė tatuiruočių dizaino, ir daugiau žmonių supranta ir sutinka su jų reikšmėmis, jų populiarumas plinta visame pasaulyje.

Tatuiruotes "Yakuza" istorija

"Yakuza" tatuiruotė prasidėjo 17-ojo amžiaus Japonijoje, kur jaunuoliai, kurie dalyvavo įvairiuose nusikaltimuose, pradėjo formuoti gaujas. Šios grupės parduotų pavogtas ir neteisėtas prekes ir taip apsaugotų viena kitą, o jų verslas sukurtų grupes.

Yakuza Tattoo_

Šaltinis

Dėl prekybos pobūdžio labiausiai atsidurtų kalėjime, o valdžios institucijos tatuiruotė juos simboliais, rodančiais, kad jie yra nusikaltėliai.

Tatuiruotės skirsis priklausomai nuo nusikaltimo, kurį padarė žmogus, todėl buvo labai lengva sužinoti, kas kažkas buvo, net kai jis buvo paleistas.

Yakuza tatuiruotė2

Šaltinis

Daugeliui nusikaltėlių būtų rasti būdų, kaip atsikratyti kūno ženklų, kurie dažniausiai turėjo pakeisti jų totemų formą ar dizainą arba padengti jiems skirtingus kūno ženklus.

Kai japonų nusikaltėliai suformavo gaujas, vienas iš jų išsiskyrė, nes jis turėjo daugiau pasekėjų nei kiti, ir tai reiškia, kad pavadintas "Yakuza", kurį galite laisvai išversti, reiškia nusikaltimo sindikatą.

Ankstyvas šios gaujos narys pradėjo įtraukti tatuiruotes į savo kultūrą ir papročius, o tam tikru metu tatuiruočių darbai tapo jų iniciacijos ritualo dalimi.

Yakuza tatuiruotė3

Šaltinis

Jau daugelį metų žmonės nenusileidžia, kad niekas nepastebėtų, kad galėtų susieti su "Yakuza", bet tai jau pasikeitė.

Šiandien totemai yra suvokiami kaip tik dar viena kūno meno rūšis, todėl bet koks tatuiruotės meilužis gali juos pasveikinti, nes jie neturi simbolizuoti, kad jūs priklausote bet kokiai grupei.

Yakuza tatuiruotė4

Šaltinis

Sąvoka ir simbolizmas

Labiausiai paplitusi reikšmė, kurią žmonės susisieks su tatuiruotėmis, yra "Yakuza" gaujos ištikimybė ar pagarba. Istorikai priskiria šią grupę šio totemo kilmei, ir, kiek keičiasi laikai, vis tiek neįmanoma iškrauti šios reikšmės.

"Yakuza" taip pat turės šias tatuiruotes ne tik simbolizuoti savo atsidavimą savo gaujai, bet ir kaip vyriškumo simbolį. Tačiau tai neturėtų atgrasyti nuo to, kad neturėtumėte šių totemų, nes jūsų kūno žymėjimas reikštų viską, ko norite šiais naujais laikais.

Yakuza tatuiruotė5

Šaltinis

Šie tatuiruotes taip pat gali būti skausmo simboliu ar gebėjimu atlaikyti bet kokias sunkumus, su kuriais galėtumėte susidurti gyvenime. Šis simbolizmas kilęs iš "hand-poking" arba "Irezumi" technikos, kurią "Yakuza" naudoja savo totemams parengti.

Tai labai skausmingas tatuiruočių metodas, todėl šis tatuiruotė gali simbolizuoti tai, kad jei jūs galite atlaikyti visą tą skausmą, galite susidurti su bet kokia situacija ar kažkuo gyvenime.

Yakuza tatuiruotė6

Šaltinis

Kitos reikšmės ir simbolika, kurią galite susieti su šia tatuiruotė, priklausys nuo konkretaus tipo totemo. Skirtingi dalykai turės skirtingą reikšmę, todėl svarbu tai suprasti, kol tapsite rašalu.

Pvz., Jei turite samurajų, jūsų kūno ženklinimas simbolizuos drąsą, jėgą ir pagarbą japonų tradicijoms. Kita vertus, koi žuvis reiškia ketinimą paversti sėkmę ir ryžtą, o Yakuza drakonas - dosnumo ir išminties simbolis.

Yakuza tatuiruotė7

Šaltinis

"Yakuza" tatuiruotė yra labai populiari, nes tai yra daugybė įvairių tipų, kad atitiktų skirtingų žmonių skonį. Todėl neturėtumėte vengti tokios tatuiruotės, galvojančios, kad ji apriboja jus, kai kalbama apie dizaino galimybes.

Žemiau yra keletas mėgstamiausių "Yakuza" totemų, kuriuos galite pagaminti.

Yakuza tatuiruotė8

Šaltinis

Yakuza drakonas

Japonijos kultūroje drakonas yra svarbus mitinis kūrinys, kuris pritraukia daug pagarbos, nes tai yra išminties, galios ir jėgos simbolis. "Yakuza" gerbia jų kultūrą, ir tai yra priežastis, kodėl jūs rasite keletą spalvingų drakonų, dažytų ant nugaros ar kitose vietose.

Taip pat labai dažnai derinama su kitais kūno ženklais.

Yakuza tatuiruotė9

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė10

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė11

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė12

Šaltinis

Visas kūno kostiumas

Visas kūno kostiumas yra pagrindinis "Yakuza" simbolis, ir tai reiškia, kad atkreipia didžiąją dalį nugaros ir priekinės dalies, o tik priekyje paliekant nedidelę odos juostelę. Jei galite atlaikyti skausmą, kuris ateina su šiuo tatuiruotės dizainu, tada turėsite nuostabų kūno meną.

Visas kūno kostiumas gali apimti įvairių tipų japonų vaizdus ir simbolius.

Yakuza tatuiruotė13

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė14

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė15

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė16

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė17

Šaltinis

Samurajus

Samurajus yra dar vienas garsus "Yakuza" kūno ženklas, ir tai reiškia, kad šį senovės kariuomenę turi kardas ar meditacijos vieta.

Samurajų kariai yra susižavėjimo simbolis ne tik Japonijos kultūroje, bet ir visame pasaulyje dėl legendinių pasakojimų ir pasakų apie juos. Šie kariai geriausiai atrodo tuomet, kai turite juos atgal, bet jūs vis tiek galite juos rasti bet kurioje kitoje norimoje vietoje.

Yakuza tatuiruotė18

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė19

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė20

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė21

Šaltinis

Geisha / Koi / Vyšnių žiedai

Kai kuriems žmonėms gali būti nepatogus, kad jų drakonas, kaukoles ar samurajus būtų jų "jacuzos" totemas, tačiau tai nėra problema, nes yra daug kitų dizaino galimybių.

"Geisha" yra gražus ir patrauklus įvaizdis japonų kultūroje, todėl ji taip pat suteikia gražų "Yakuza" kūno ženklinimą. O jei norite kažkokio labai simbolinio ir prasmingo, koi ir vyšnių žiedai yra puiki idėja.

Yakuza tatuiruotė22

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė23

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė24

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė25

Šaltinis

"Yakuza Totem" vieta

Nors šiandien jūs galite turėti šį totemą bet kur, kur norite, yra tam tikros vietos, kuriomis geriausiai atrodo tradiciniai Yakuza simboliai. Viena iš šių vietų yra nugarėlė, nes tai suteikia pakankamai vietos sudėtingam dizainui išgauti.

Kai kurie žmonės taip pat nori turėti totemą kaip visą kūno meną, o kiti yra patogu piešdami savo tatuiruotę ant viršutinės rankos ar rankovės. Kitos vietos, į kurias galite turėti šiuos simbolius, yra klubo, kaklo ir skrandžio pusė.

Yakuza tatuiruotė27

Šaltinis

Trumpai ...

"Yakuza" tatuiruotė nėra skirta visiems, nes kai kurie žmonės vis dar tai mato tik kaip priklausymo nusikalstamoms gaujoms simbolį. Tačiau tie, kurie supranta tokio tipo kūno meną, žino, kad tai yra prabangus ir unikalus.

Yakuza Tattoo_

Šaltinis

Yakuza Tattoo_

Šaltinis

Yakuza Tattoo_

Šaltinis

Yakuza Tattoo_

Šaltinis

Nesvarbu, ar atpažįstate šias tatuiruotes esančius vaizdus, ​​jie vis dar yra puikūs simboliai, kuriuos verta turėti ant jūsų kūno.

Yakuza tatuiruotė26

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė28

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė29

Šaltinis

Yakuza tatuiruotė30

Šaltinis

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 51 = 54

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: