31 siaubingas Grim Reaper tatuiruotės dizainas

Pagalvokite, kad šiukšlių pjaunamosios tatuiruotės yra tik gotų mėgėjams ir Helovino fanatikams - pagalvok dar kartą! Nors mirtis ir liūdnas pasiuntinys iš esmės yra sezoninė mūsų pasaulio dalis, jie taip pat yra gana įprastas elementas, įtrauktas į tatuiruotę. Nenuostabu, kad šią tatuiruotę dažnai dėvi moterys, nepaisant tamsios ir gilios prasmės. Dauguma tatuiruotės dizaino su niūriomis pjaunamomis medžiagomis dažnai būna siaubingomis spalvomis ir, atsižvelgiant į tai, kad sudėtinga tema yra didelis, dėl detalių.

  1. Tai puikus vieta šiam vaizdui, nes jis tinkamai tinka jo pečių plotui ir atrodo, kad jis nėra didelis ar valdomas. Tai gana didelis vaizdas, tačiau atrodo, kad ten gerai. Švietimas apie tai yra tikrai puikus, o detalės iš šio pasaulio yra geros.

Grim Reaper tatuiruočių dizainas (4)

2. Tai šiek tiek tamsesni užkoduoti. Jie naudojo šiek tiek raudonos, kad kompensuotų, tačiau kitaip tai gana tamsi ir žiauri. Jie padarė puikų darbą, kad užfiksuotų kontrastą. Atkreipkite dėmesį į trijų matmenų išvaizdą su kapoto dydžiu. sparnai turi gražių detalių, taip pat rankas ir veidą. Tai gana didelė tatuiruotė. Ar jūs paverstumėte ją pilnutine pūkuota rankovė?

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (3)

3. Sėdynės tatuiruotės yra gana gnarly dėmės, nes jie paveikė riebalinį audinį, o jos atveju - ir šonkaulius. Tai gana klasikinis pavyzdys, bet vis dar gerai padaryta didelių vaizdų ir detalių.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (10)

4. Tai yra žavinga, jei ne creepy visą nugaros tatuiruotę. Šiek tiek vyksta, tačiau pastebime, kad spalvų schemoje jos nesikeičia. Tai padeda skatinti išvaizdą ir jaustis visam kūriniui.

Grim Reaper tatuiruotės dizainas

Dauguma žmonių pripažįsta šiurkščią pjaunamąją kaip simbolinį mirties simbolį. Tačiau daugelyje kultūrų ir tautosakos tai yra ne kas kita, kaip palikuonys į paslaptingą gyvenimą. Ilgi plaukai, siaubingos išraiškos ir aštrios skiautės sukuria minkštą išvaizdą ir gali smogti visiems baimės akorde. Nors daugelyje religijų tai nėra pradinis pjaunamojo išvaizda. Tiesą sakant, vienintelis panašumas yra ilgas, juodos spalvos drabužis.

5. Menininkas visiškai prikalė veidą. Tai atrodo taip giliai, ir tie, kurie žiūri akis, yra daugiau nei creepy. Jie puikiai dirbo, kontrastą ir spalvą. Jo drabužyje yra tiek daug detalių.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (1)

6. Tai šiek tiek silpnas, kiek citata eina, bet kitaip ji turi gražią spalvą ir detales.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (2)

7. Raudona pop daro dėmesį visą kūrinio dalį.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (8)

Nors tamsi ir negyvi, švelnūs pjaunamosios tatuiruotės gali būti gana įspūdingas dizaino elementas. Daugelis iš jų, užfiksuoti detales ir emocijas, kad tik šio tipo dizaino elementas galėtų. Yra daugybė pasakojimų ir legendų, kuriuose kalbama apie šiurkščios pjaunamosios išvaizdą prieš mirtį. Daugiau religinių žmonių tvirtino, kad jie buvo liudininkai pervyniojai prieš pat ką nors, artimą jiems mirė jų buvimas. Kaip tokia, jūs galite pastebėti sunkią pjovimo mašiną, esančią tatuiruotės memoriale.

8. Mes manėme, kad tai buvo gana įdomu, nes plaukai nebūtinai yra raudoni. Tai tam tikros rausvos ir rausvos atspalvio. Tai vis dar yra labai intensyvi ir gana bauginanti, bet jei jie užkimšta raudonais ant kaulų, tai būtų buvę daug baisesni. Ar manote, kad jis išeina iš šio vaikino? Tai atrodo kaip mums.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (32)

9. Jis tiesiog žaidžia paprastą kortų žaidimą. Jie padarė tikrai gražų darbą, rodydami daugybę kontrasto drabužyje.

31 siaubingas Grim Reaper tatuiruotės dizainas

10. Tai turi tam tikrų gerų trimačių savybių. Jie puikiai panaudojo savo spalvų schemą, kad paveikslėlyje parodytų daug gylio.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (13)

Yra daugybė būdų, kaip tu gali atrodyti drąsiomis pjaunamomis, kai kalbama apie tatuiruočių dizainą. Kai kurie parodo jį su dangčiu ir kada nors esančiu kumpiu įvairiose pozicijose. Kai kurie iš jų turi pjaunamąjį beveidžiu būdu su tuščiavidurėmis akimis. Nors skeletas ar kaukolė gali būti naudojama norint pristatyti šiurkščią pjaunamąją medžiagą, jos dažniausiai pridedamos prie pjaunamosios. Kadangi niūrios pjaunamosios tatuiruotės yra susijusios su mirtimi, menininkai paprastai kūryba savo dizaino - nors daugelis riboja spalvas pilka ir juoda. Tačiau pamatysite raudonų ir gilių apelsinų atspalvį, sumaišytą su pjaunama priemone, o galutiniam kūriniui bus trimatis įspūdis.

11. Jie atliko puikų darbą, rodydami gylį čia. Dažnai šiuose paveikslėliuose veidas yra giliai išdėstytas apsiaustu ir tai puikus pavyzdys.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (14)

12. Puikus nugaros dalis, net jei ji yra šiek tiek tamsi. Negalime pasakyti, ar yra šio meno spalvų dėl nuotraukos juodos ir baltos spalvos, bet tai yra įdomus gabalas aptarti. Kokios yra jūsų minčių apie šį vaizdą?

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (16)

13. Jūs galite pasakyti padidėjusiam kūrinio pobūdžiui, kad menininkas įsiskverbė gana giliai, norėdamas gauti rašalą. Tai gana raudona, todėl tai tikriausiai nauja. Yra keletas gerų linijų, kurios tikrai įkūnija personažą.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (18)

14. Tai gana laukinė aplinka. Jie puikiai dirbo kontrastingomis sąlygomis, o debesyse buvo užuominomis.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (27)

Legenda už niūrus pjaunamojo buvo susijusi su istorijomis iš Biblijos, daugiausia keturių raitelių per Apocalypse - keturi raiteliai yra niekas kitas nei pats Mirtis. Su tuo sakoma, pamatysite daugybę pjaunamosios tatuiruotes, kurios pademonstruotų šiurkščią pjaunantį žirgą, kuris yra visiškai juodas arba vaiduoklis. Nors dauguma kultūrų mano, kad pjaunamieji yra neigiami simboliai, stebėtinai romėnai tai laikė geru ženklu.

15. Išsiaiškinkite išsamią informaciją šiame paveikslėlyje.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (21)

16. Jie naudojo keletą puikių šešėlių formų, kad galų gale kompensuotų kaukolę.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (17)

17. Tai beveik tokia tamsi, kad sunku pamatyti visas detales, bet patikrinti, kaip jis užpiešė fone už vaikino. Tai gana gera, net jei tai šiek tiek sunku suprasti.

Grim Reaper tatuiruotės dizaino (23)

Kiti simboliai, priskiriami drąsiai pjaunamiesiems tatuiruotėms, gali būti drąsa, naujas gyvenimas, sėkmė, tikrovė, silpnumas. Nors šie tatuiruotės tipai dažniausiai yra prastos dalykų pusės, daugelis naudoja tai, kad simbolizuotų šaltus ir nerimą keliančius skausmus ir kančias. Panašu, kad pjaunamosios tatuiruotės taip pat gali reikšti gyvenimo rato užbaigimą, nes daugelis mano, kad po mirties yra ir kitokio pobūdžio pradžia. Tai, kad mirtis ar kažkas, kas susiję su ja, netyčia reiškia, kad žmogus turi drąsos jausmą, drąsios pjaunamosios tatuiruotės yra bebaimis daugeliui žmonių. Daug kartų kareiviai ar profesionalūs kovotojai nuspręstų gauti šią tatuiruotę tik norėdami jiems priminti kovoti su visa savo valia ir siela.

18. Patikrinkite veido duomenis. Tai užtruko, kol pastatyti, nes kiekviename paveikslėlyje yra tiek daug detalių.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (19)

19. Tai dar vienas tikrai gerai atliktas kūrinys su puikiu kontrastingumu ir atspalviu. Menininkas puikiai sugebėjo sukurti mėnulį, kuris atrodytų tikrai toli.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (28)

20. Čia yra dar vienas klasikinis pavyzdys su tikrai geros linijos detalėmis.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (9)

"Grim" pjaunamosios tatuiruotes galima atlikti keliais būdais: nuo gotikos iki labai meninės perspektyvos. Kartais motyvas gali būti padarytas simboliškai su neaiškiais dizainais, vaizduojančiais labiau abstraktų pjaunamąjį. Jei planuojate gauti drąsų pjaunamosios tatuiruotes, tada jums patartina atlikti savo namų darbus, kol nepasieksite.

Štai keletas nuotraukų Siaubingas "Grim Reaper" tatuiruotės dizainas:

21. Mėlynieji atspalviai iš tikrųjų padaro šį kūrinį akį traukiančiu meno kūriniu. Menininkas puikiai dirbo su apsiaustu virš kaukolės, kad atrodytų, kad jis kabo virš galvos ir gali būti lengvai smailėjęs vėjui.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (5)

22. Tai yra įdomus bandymas, kad atrodytų, kad vaizdas yra jo viduje. Kokios yra jūsų mintis apie tai?

Grim Reaper tatuiruočių dizainas (6)

23. Šis kūrinys turi tam tikrų puikių spalvotų aspektų.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

24. Patikrinkite šias ryškias spalvas. tai tikrai daro gabalas pop. Yra tiek daug skirtingų detalių. Tai labai įdomus meno kūrinys. Menininkas padarė puikų darbą tam, kad apsirengęs atrodytų, kad juda.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (12)

25. Tai yra įdomus pasirinkimas formuluotėje, bet apsiuvimo spalva yra labai akių žavėjimas.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (15)

26. Menininkas su akimis atliko tikrai gerą darbą. Jie parodė daug gylio per juos. Visas dalykas turi puikią detalę ir šešėlį. Jie tikrai puikiai dirbo ir spalvomis.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (20)

27. Ryškios detalės kiekvienoje šios dalies dalyje yra.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (22)

28. Tai sukelia gana žalingą sceną.

Grim Reaper tatuiruotės dizainai (24)

29. Čia yra dar vienas puikus darbas, užkimšęs, siekiant parodyti kontrastą ir gylį.

Grim Reaper tatuiruotes (25)

30. Ryškios spalvos tikrai verčia vaizdą pop. Patikrinkite puikią spalvą, kad dantys būtų rodomi kaukolėje. Jie pasirinko violetines grandines, kurios yra kietos, nes tai nėra tipiškas pilkas vaizdas. Pasiimkite taškus aplink saulę. Tai puiki pridėta informacija.

Grim Reaper tatuiruotes (26)

31. Violetinė gėlė tikrai visus sujungia. Pavadinime ir skaičiumi taip pat yra violetinės spalvos. Viso dalyko detalė yra žvaigždė.

Grim Reaper tatuiruotes (29)

32. Detalės kiekvienoje šios dalies dalyje yra gana rad. Jie naudojami balti, kad būtų rodomas kontrastas, kad būtų galima parodyti, kad skraistės yra apsiaustos, o tai tikrai puiki mintis. Taip pat yra patarimų raudonos, juodos ir pilkos spalvos. Ar kas nors galvoja, kad apsiaustas gali būti purpurinė? Jei taip, tai yra genialus žingsnis į menininko puses. Tai detaliai yra taip gerai padaryta ir padaryta taip sumaniai.

Grim Reaper tatuiruotes (31)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

98 − = 95

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: