95+ Vynikajúce tetovacie vzory a významy – Jasný symbol vesmíru (2018)

slnečné tetovanie

Jedným z najkrajších a najkrajších tetovanie je slnečné tetovanie. Tieto tetovanie boli aplikované mnohými ľuďmi a sú normálne veľmi elegantné na displeji. V podstate slnko dáva svetlo, energiu a teplo. Predovšetkým je to aj prvok rastu a života väčšiny živých vecí.

Mnoho spoločenstiev používal symbol slnka v dávnych dobách.

Sun Tattoo 76

zdroj

slnečné tetovanie (13)

slnečné tetovanie (14)

slnečné tetovanie (15)

slnečné tetovanie (16)

slnečné tetovanie (17)

História tetovania slnka 

Staroveké spoločenstvá používali symbol slnka na označenie plodnosti a energie. Domorodí Američania považovali Slnko za opatrovníka a mali právomoci na liečenie. Starodávny dizajn slnka bol obyčajný kruh, ktorý mal bod v strede.

slnečné tetovanie

Sun Tattoo 77

zdroj

Sun Tattoo 78

zdroj

Toto je dizajn, ktorý sa najviac používa v astronómii a astrológii. V starovekom Egypte spojili slnko s Ra, zenitom slnka, Horusom, stúpajúcim slnkom a Osirisom, zapadajúcim slnkom.

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Existujú niektoré kultúry, ktoré považujú Slnko za posvätné a používali sa ako svätý symbol.

slnečné tetovanie

slnečné tetovanie

slnečné tetovanie (18)

slnečné tetovanie (19)

slnečné tetovanie (20)

Niektorí, ktorí na to slúžili na slnku, mali tetovanie slnka okolo svojich telies. Rôzne kultúry mali odlišné chápanie slnka, ale bolo všetko pochopené, že slnko je veľmi sväté.

sun-tetovanie -_- 2

Tetovanie 79

zdroj

Sun Tattoo 80

zdroj

 • Sun Tattoo 97
 • Sun Tattoo 96
 • Sun Tattoo 95

Význam tetovania 

Tetovanie slnka sú nakreslené v rôznych prevedeniach a majú iný význam, v závislosti na základe alebo základu tohto tetovania. Slnečné tetovanie môžu byť nakreslené, aby symbolizovali vytrvalosť, znovuzrodenie, plodnosť a silu.

slnečné tetovanie

slnečné tetovanie

Štýl, v ktorom je nakreslený, bude závisieť od kmeňa. Z technického hľadiska rôzne kmene alebo komunity majú rôzne spôsoby, ako nakresliť slnko.

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Existujú niektorí, ktorí budú čerpať slnko a mesiac spolu. Niektoré kultúry veria, že slnko a mesiac predstavujú muža a ženu, ktoré sa duchovne spojili. 

sun-tetovanie -_- 3

Sun Tattoo 81

zdroj

Sun Tattoo 82

zdroj

V kresťanstve symbol slnka bude predstavovať silu, život, silu, znovuzrodenie, energiu a silu. Existujú niektorí, ktorí veria, že slnko symbolizuje Ježiša Krista so svojimi rôznymi postávami. V podstate majú odlišný význam, ale všetky súvisia so životom a jeho blahobytom. 

slnečné tetovanie (21)

slnečné tetovanie (22)

slnečné tetovanie (23)

slnečné tetovanie (1)


Druhy tetovanie slnka 

Sú navrhnuté vo vzťahu k rôznym významom. Tu sú najčastejšie tetovanie slnka.

slnečné tetovanie

slnečné tetovanie

slnečné tetovanie

slnečné tetovanie

 • Sun Tattoo 94
 • Sun Tattoo 93
 • Sun Tattoo 92

Tetovanie slnka a mesiaca. Tento typ tetovania bude mať rôzne významy. Napriek tomu sú väčšinou používané na naznačenie jednoty dvoch protikladov, ako muža a ženy. Používajú sa aj na symbolizáciu jednoty, spolupráce, namiesto rôznorodosti a kontroverzie.

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Môžu byť tiež použité na reprezentáciu moci, života a energie. Sú väčšinou nakreslené vedľa seba a kruhovým spôsobom. 

sun-tetovanie -_- 4

Sun Tattoo 83

zdroj

Sun Tattoo 84

zdroj

Slnečné ryby tetovanie. Tieto tetovanie vzbudia obraz pomyselných oceánskych rýb a sú väčšinou určené na to, aby symbolizovali čarodejnicu Mola, ktorá má okrúhly tvar. Má jedinečnú schopnosť plávať na oceánskom povrchu dlhý čas a predpokladá sa, že sa opaľuje.

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

To je dôvod, prečo sa nazýva sunfish. Môže byť nakreslený na hornej časti ramena alebo na stranách osoby. 

slnečné tetovanie

slnečné tetovanie

slnečné tetovanie

Stúpajúce tetovanie slnka. Toto tetovanie v podstate znamená nový začiatok, alebo všeobecne nový život. Najčastejšie sa používa, keď niekto zaujal novú zmenu v živote, možno zmenu spôsobu života a správania.

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

To je väčšinou považované za mužský symbol a verí, že má božské a majestátne sily. Niektorí používajú rastúce slnečné tetovanie, ktoré symbolizujú odvahu, vitalitu a vedomosti.

Existuje japonské slnečné tetovanie, ktoré sa bežne používa a je spojené s ich kultúrou a je na ňom celkom elegantné.

sun-tetovanie -_- 5

 • Sun Tattoo 91
 • Sun Tattoo 89
 • Sun Tattoo 90

Toto tetovanie sa väčšinou používa na to, aby ukázalo vášeň drift automobilov, čo je bežný šport v Japonsku. Používajú ju aj fanúšikov bojových umení v USA. 

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Sun Tattoo

Kmeňové slnko. Tieto tetovanie sa používajú dlhú dobu a postupne sa vrátia. vzory kmeňa slnko bude symbolizovať silu, silu alebo nový život. Prichádzajú s ostnatým drôtom a odvážnym plameňom, ktorý pochádza z tmavého kruhu.

sun-tetovanie -_- 1

Sun Tattoo 85

zdroj

Zdá sa, že tetovanie sa postupne pohybuje a rotuje. Mali by ste si vybrať dizajn, aby ste sa uistili, že je elegantný a že má správny význam. 

slnečné tetovanie (2)

slnečné tetovanie (3)

slnečné tetovanie (4)

slnečné tetovanie (5)

slnečné tetovanie (6)

slnečné tetovanie (7)

Slnko a oblačno tetovanie. Sú tiež veľmi elegantné vo svojom vzhľade a majú rôzne významy. Japonské slnko a cloud tetovanie sú vysoko cenené, s vysokým významom a významom.

Napriek populárnej rockovej kapely Pearl Jam, používajúc tetovanie slnka a oblak, majú tetovanie iné významy. Tetovanie môže znamenať túžbu niečoho alebo bolesť strateného.

slnečné tetovanie

Tetovanie slnka a hviezd. Existujú tetovanie, ktoré budú mať tri hviezdy so slnkom. Tieto tri tetovanie sú tajomné a používajú sa rôznymi spôsobmi. Niektoré majú znamenať negatívny význam, zatiaľ čo iné symbolizujú pozitívny význam.

slnečné tetovanie

Použitie slnka s hviezdami môže byť použité na symbolizáciu úspechu v živote a môžu byť použité rôznymi spôsobmi. Používanie hviezd sa bude pohybovať od jednej osoby alebo kultúry po druhú. 

Tam sú niektoré tetovanie slnka, ktoré budú farebné, zlepšiť vzhľad a relevantnosť. Vo väčšine prípadov sa tetovanie sfarbia, ak sa slnko používa s inými symbolmi ako je mesiac, hviezdy alebo mraky. Je veľmi dôležité sfarbiť tetovanie slnka, najmä ak chcete prezentovať energiu tohto tetovania.

slnečné tetovanie (8)

Vo väčšine prípadov budete chcieť používať prírodné farby na vaše tetovanie, ale zaistite, aby ste navštívili odborníka, ktorý vám navrhne tetovanie. 

slnečné tetovanie (9)

slnečné tetovanie (10)

slnečné tetovanie (11)

slnečné tetovanie (12)

V závislosti od významu tetovania by mala byť farba vyberaná múdro. Uistite sa, že chápete význam konkrétnej farby, aby ste ju zodpovedali tetovaniu, vo vzťahu k významu tetovania.

Rôzne tetovanie slnka budú mať rôzne významy, ale vo väčšine prípadov sa tetovanie používajú na zobrazenie života, sily a inej pozitívnej energie v osobe. Môžu byť aplikované v rôznych oblastiach tela, ale väčšinou v hornej časti ruky.

 • Sun Tattoo 88
 • Tetovanie na slnku 86
 • Sun Tattoo 87

/

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: