70 + Fabulous Naruto tetovanie vzory – sen veľký a byť Hokage

naruto tattoo1

zdroj

Naruto je japonská séria, ktorá rozpráva príbeh ninja, ktorý neustále hľadá spôsoby, ako dosiahnuť svoje sny a byť Hokage. Naruto je manga séria, ktorá bola uverejnená v roku 1997.

V tejto sérii je Naruto zobrazený ako symbol silného vodcu, ktorý má právomoc vyriešiť veľké problémy. Naruto tetovanie je veľmi populárne medzi fanúšikmi, ktoré sú zvyčajne tisíciletí.

Tieto série boli jedným z najväčších hitov svojej doby a symboly sa používajú v tetovaní mužmi a ženami po celom svete.

Naruto tetovanie 51

zdroj

História príbehu Naruto

História Naruto tetovanie je spojená s klanmi, ktoré doslova znamenajú rodinný kruh. Slovo klan zobrazuje rodiny, ktoré bývali v okolí dediny shinobi. Navyše väčšina klanov bola prvkami vojenských síl.

Navyše v dedine shinobi existovali len dva typy klanov, medzi ktoré patria Senju a Uchiha. Rozhodnutia o pobyte na jednom mieste sa preniesli s pomocou zmluvy nazvanej Diamyo. Väčšina klanov nasledovala stopy týchto priekopníckych rodín.

Okrem toho by človek mohol byť členom klanu iba vtedy, ak má krvné vzťahy. Je to preto, že členovia klanu nemôžu vyučovať všetky tieto tajné techniky ľuďom, ktorí sú cudzí.

naruto tattoo2

zdroj

naruto tattoo3

zdroj

Naruto tetovanie 52

zdroj

Klany sú zaradené do štyroch typov, medzi ktoré patrí aj kmeň Minamoto, ktorý je tiež nazývaný ako Genji, ktorý zahŕňa približne dvadsaťjeden pobočiek cisárskeho domu Japonska.

Okrem toho sa kmeň Taira považuje za druhý ušľachtilý klan, ktorý je známy aj menom Heishi a má štyri pobočky v cisárskom dome v Japonsku. Klan Fujiwara a klan Tachibana sú zvyšnými dvoma šľachtickými klanmi.

Naruto Tattoo_

zdroj

Naruto Tattoo 53

zdroj

Naruto tetovanie 58

zdroj

Každý klan má špeciálny symbol, ktorý funguje ako identita pre rodinu. Tento symbol označuje vlastnosti a vlastnosti, ktoré majú členovia daného klanu.

naruto tattoo4

zdroj

naruto tetovanie5

zdroj

Naruto tetovanie 54

zdroj

Okrem toho má každý klan odlišné schopnosti a silu, ktoré im pomáhajú oddeliť sa od obyčajných ľudí. Napríklad členovia kmeňa Akimichi slúžia hmyzu špeciálneho typu ako hniezdo, žijúci v koži hostiteľa.

Členovia tohto klanu majú teda právomoc bojovať proti sile nepriateľských hmyzích zbraní. Preto je každý klan takýmto spôsobom jedinečný a má svoje vlastné špeciálne schopnosti.

naruto tetovanie6

zdroj

naruto tattoo7

zdroj

Naruto tetovanie 55

zdroj

Naruto tetovanie 59

zdroj

 • Naruto tetovanie 71
 • Naruto Tattoo 72
 • Naruto Tattoo 70

Keď uplynul čas, tieto klany sa stali spiace a zmenšovali sa v podobe jadrových rodín, kvôli ktorému je dedičstvo týchto klanov uviaznuté v knihách o histórii.

Symboly, ktoré používajú na komunikáciu a demonštráciu svojich hodnôt a morálky, však stále uznáva moderná spoločnosť. Diskusia o význame Naruto tetovania bola preto preukázaná nižšie.

naruto tattoo8

zdroj

naruto tattoo9

zdroj

Naruto Tattoo 60

zdroj

Význam tetovania

Každý symbol v Naruto má špeciálny význam, ktorý mu robí zmysel pre ľudí, ktorí sa rozhodnú pre tetovanie. Symbol Sasuke demonštruje prekliatú pečať neba; v japonskom jazyku sa však označuje ako "tomoe".

Symbol je tvarovaný ako vír, ktorý rezonuje s čiarkou. Tento vír tvarovaný symbol predstavuje cyklus života, takže ak uvidíte niekoho, kto má Sasuke, znamená to, že verí v kontinuitu života.

naruto tattoo10

zdroj

naruto tattoo19

zdroj

naruto tattoo12

zdroj

Naruto tetovanie 56

zdroj

 • Naruto Tattoo 69
 • Naruto Tattoo 68
 • Naruto tetovanie 67

Tetovanie ANBU znamená rozsiahlu kontrolu nad jednotlivcom. Avšak, muži zvyčajne majú toto tetovanie na ramenách. Muži alco to mohli mať na pravej strane.

Prostredníctvom tohto tetovania sa jedinec predstavuje ako pokojný človek, ktorý nechodí s prúdom svojich emócií. ANBU je skratka štyroch písmen, ktoré sú Ansatsu Senjutsu Tokushu Butai, ktorý je názvom organizácie ninja.

Naruto Tattoo_

zdroj

Ďalším symbolom, ktorý je tiež obľúbeným fanúšikom Naruto, je znak Uchiha, čo znamená plamene; Doslovný význam Uchiha je však papierový fanúšik.

Ľudia zvyčajne chcú tento symbol vytetovať, pretože predstavuje schopnosť dobiť ničivé veci, ako je oheň.

naruto tattoo11

zdroj

naruto tattoo17

zdroj

Okrem toho symbol Akatsuki Clouds demonštruje tajnú organizáciu, ktorá je známa tým, že je oblečená do čiernych plášťov sprevádzaných červenými vzormi. Ľudia len zriedka používajú tento symbol, pretože predstavujú len podozrivý obraz pred spoločnosťou.

Navyše symbol Shoku v Naruto kultúre znamená jedlo. Ľudia, ktorí si vybrali tento symbol ako tetovanie, sa považujú za jedincov, ktorí milujú jedlo a chcú prijímať vysokokalorickú stravu.

naruto tattoo14

zdroj

Hyuuga Hinata Jacket Symbol znázorňuje znak jasného miesta, ktoré je často tetované na hornej strane ľavej alebo pravej ruky.

Ľudia, ktorí sa rozhodnú pre tento symbol, sa predstavujú ako pozitívni držitelia osobnosti, ktorí majú schopnosť rozjasniť životy iných ľudí, ktorí sú s nimi spojený.

naruto tattoo15

zdroj

naruto tattoo16

zdroj

naruto tattoo18

zdroj

Symbol Chuu Jadžiho toads je prítomný na náhrdelníku, ktorý nosí ropucha, čo znamená znamenie lojality. Ľudia, ktorí inkorporujú toto označenie na svojej koži, veria v podstatu priateľstva a zvyčajne sú verní blízkým, ktorým skutočne záleží.

To znamená, že Naruto tetovanie sú viac ako len dizajn, pretože má hlboký význam, ktorý tiež dokazuje osobnosť jednotlivca pred svetom.

naruto tattoo20

zdroj

naruto tattoo21

zdroj

naruto tattoo22

zdroj

naruto tattoo23

zdroj

V skratke…

Tetovanie má dávnu históriu a má schopnosť preukázať osobnostné rysy jednotlivca. Čo sa týka návrhov na tetovanie Naruto, ide o viac ako ilustráciu, ktorá sa používa na skrášľovanie tela, ale sú to nositelia ideológie.

Naruto Tattoo_

zdroj

Naruto Tattoo_

zdroj

Naruto Tattoo_

zdroj

Naruto Tattoo 57

zdroj

Okrem toho, bolo naznačené, že každý dizajn Naruto tetovanie zobrazuje príbeh, ktorý robí tieto ilustrácie unikátne a pomáha vyniknúť pri súčasných tetovacích vzorkách.

naruto tattoo13

zdroj

naruto tattoo24

zdroj

naruto tattoo25

zdroj

 • Naruto Tattoo 66
 • Naruto Tattoo 64
 • Naruto Tattoo 65

Okrem toho, dizajny Naruto tetovanie sú tiež svojho druhu, pretože umožňuje človeku preniesť individualistický a nezávislý pohľad na svoju osobnosť pred spoločnosťou, v ktorej majú bydlisko.

naruto tetovanie26

zdroj

naruto tattoo27

zdroj

naruto tattoo28

zdroj

naruto tattoo29

zdroj

naruto tattoo30

zdroj

naruto tattoo31

zdroj

naruto tattoo32

zdroj

naruto tattoo33

zdroj

naruto tattoo34

zdroj

naruto tattoo35

zdroj

naruto tattoo36

zdroj

naruto tattoo37

zdroj

naruto tattoo38

zdroj

naruto tattoo39

zdroj

naruto tattoo40

zdroj

naruto tattoo41

zdroj

naruto tattoo42

zdroj

naruto tattoo43

zdroj

naruto tattoo44

zdroj

naruto tattoo45

zdroj

 • Naruto tetovanie 61
 • Naruto Tattoo 62
 • Naruto Tattoo 63

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: