130 Tajomstvo nádherného majáka – udržujte si cestu

Od skalnatých pobreží a útesov po nebezpečné plytčiny sa majáky už dlho používajú ako viditeľné vodítka pre lode na mori. Počnúc Alexandrijským Pharosom a známymi majákmi sa symbol stal známy pre rôzne významy.

Maják Tattoo 65

zdroj

Dnes môžete získať tetovanie majáka - ktoré je už dávno obľúbené medzi námorníkmi, rybármi a komunitami žijúcimi v blízkosti oceánov a morí. Ako taký, nie sú bežné medzi nemorazmi ľudia - to je dôvod, prečo by ste mohli chcieť získať jeden, ak máte vyniknúť v tetovanie komunity.

Maják Tattoo 70

zdroj

Prečítajte si viac o tomto tetovaní, jeho histórii, významoch a nápadoch na umiestnenie:

Maják Tattoo 15

zdroj

Tetovanie majáku 14

zdroj

Maják na tetovanie 13

zdroj

Význam majáku

Pôvodne bol maják založený hlavne preto, aby upozornil cestujúcich na mori o blízkosti skalnatého pobrežia. Toto smerové svetlo alebo varovanie pomáhalo okoloidúcim dvoma spôsobmi:

- Vedia, že skalnaté brehy prichádzajú dopredu

- Svetlo tiež naznačuje, že loď alebo námorná loď sa blíži k pobrežiu, čo znamená, že okoloidúci nie sú stratení

Z tohto dôvodu je symbolizmus dosiahnutý tetovaním s majákom celkom podobný vyššie uvedeným významom. Takéto tetovanie predstavuje víru, inšpiráciu a pozitívnosť pre čarodejníkov. To tiež ukazuje, že tetovanie pôsobí ako svetlo, ktoré ich vedie k ich skutočnému domovu.

Maják Tattoo 17

zdroj

Maják Tattoo 16

zdroj

Tieto typy tetovania sú jedinečné, najmä v tom zmysle, že nielenže prichádzajú v chladnom dizajne, ale môžu byť tiež prispôsobené. To znamená, že môžete získať dodatočné prvky sprevádzajúce váš maják vrátane, ale nielen, inšpiratívnych citátov, zvitkov, vtákov, vĺn, oceánskej krajiny a kotvy.

Maják Tattoo 19

zdroj

Vo väčšine prípadov sú tieto tetovanie zvyčajne stredne veľké až veľké. To však nevyhnutne neznamená, že existujú tvrdé pravidlá o tom, ako dosiahnuť vašu prácu. Napriek tomu, maják tetovanie majú tendenciu vyzerať lepšie, keď sú väčšie. Samozrejme, toto závisí od vašich osobných preferencií, ako aj od podrobností o dizajne, ktorý si vyberiete.

Maják Tattoo 18

zdroj

Majáky: krátka história

Pred svojim skutočným vynálezom boli prvými majormi technické zdvíhacie plošiny s horiacim ohňom. Tieto štruktúry slúžili na usmerňovanie námorníkov smerom k prístavu. Avšak dizajn sa v priebehu času zmenil tak, aby zahŕňal vysoké stĺpy, ktoré stúpali od základov, s vyžarovacími majákmi svetla vytvorenými z horiaceho uhlia a dreva. Tieto novo navrhnuté štruktúry zlepšili viditeľnosť okolo pobrežia.

Maják Tattoo 21

zdroj

V roku 1782, švajčiarsky vedec Aime Argand, vynašiel slávnu lampu Argand s oxidom toričitým, aby sa zviazal nad plameňom na majáku. Na vytvorenie plameňa majitelia majákov používali všetko od rastlinného oleja a olivového oleja až po škvrnitý a veľrybí olej ako primárny zdroj paliva.

Maják Tattoo 20

zdroj

Avšak až v roku 1970 sa stal Kerosene centrom ako najobľúbenejšou voľbou pre napájanie plameňov vo väčšine majákov po celom svete. Čoskoro to nahradilo plyn acetylénu, ktorý nakoniec ustúpil elektrickému ohňu.

Maják Tattoo 22

zdroj

Nie je prekvapujúce, že majitelia majákov dnes prakticky neexistujú. Dôvodom je technológia GPS (Global Position System), ktorá sa používa v mnohých námorných plavidlách. V blízkosti Kanady je však okolo 50 personálnych veží, ktoré udržiavajú túto bohatú tradíciu nažive.

 Zadajte tetovanie

Pokiaľ ide o tetovanie zobrazujúce túto starodávnu stavbu, maják prichádza s rôznymi význammi. Spočiatku ich ľudia vnímajú ako archetypálne verejné dobro, pretože lode nemusia platiť desetník, aby ich mohli použiť.

Maják Tattoo 23

zdroj

Iní vyberajú tieto typy tetovania, pretože ich symbolika zobrazuje bezpečnosť. Ako taký je dizajn považovaný za reprezentujúci vplyv, pravdu a ochranu. Samozrejme, tento význam je bežnejší medzi námorníkmi a námorníkmi.

Tetovanie majáku 25

zdroj

Výhoda pri vyberaní takého tetovania spočíva v tom, že tetovanie môže manipulovať s rôznymi tvarmi, farbami a veľkosťami v závislosti od toho, čo uprednostňujete. To znamená, že dizajn môže mať čo najviac nových významov, ako by ste chceli.

Povaha tetovania je úplne symbolická. Niektoré významy zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na:

- Smer

- Správna cesta

- Osud

- Domov

Najmä ľudia uprednostňujú tieto významy, najmä ak sú potrebné, aby boli dlho mimo domova. Ako muž, vašou úlohou je chrániť svoju rodinu a doma. To znamená, že je veľmi pravdepodobné, že oceníte provokujúcu a hlbokú povahu takéhoto tetovania.

Maják Tattoo 24

zdroj

Na druhej strane, ak sledujete svojich blízkych, môžete si vybrať tetovanie ako preferované tetovanie, pretože symbolizuje aj vieru, nádej, bezpečnosť, ochranu a vedenie.

Či už ste pobrežným obyvateľom, cestujúcim alebo rodinným mužom, jedná sa o jeden zo starých škôl, ktoré vás pravdepodobne vyvolajú ako foghorn. S ním môžete preukázať, že ste majákom svetla vo svojom živote a pre všetkých, ktorí sú drahí vášmu srdcu.

 • Maják Tattoo 27
 • Tetovanie majáku 26
 • Maják na tetovanie 29

Tetovanie je tiež osobitne romantické, ako uznáva väčšina tých, ktorí ho videli a boli pritiahnuté svojou vlastnou krásou. Najmä to je typ romantiky, ktoré by mohli byť ťažké porovnať s iným dizajnom tetovania.

Najlepšie nápady na umiestnenie

Pred skokom do niektorých nápadov, možno budete chcieť vedieť, že maják je celkom tradičný pre tetovanie. To je dôvod, prečo to nie je tak bežné medzi mnohými ľuďmi s tetovaním. Avšak, stále má hlboký význam, že je nepravdepodobné, že odvodiť z iného dizajnu.

Maják na tetovanie 31

zdroj

To znamená, že od malých a jednoduchých vzorov na vyklenutých zbraní až po klasickú scénu lode, ktorá používa lúč svetla ako vodítka pri jazde na mori, existuje veľa nápadov na tieto druhy tetovania. Zvážte nasledujúce skutočnosti:

1. Dôraz na svetlo

Keď maják vo vašom tetovaní zdôrazňuje svetlo, symbolizmus by bol akýkoľvek alebo všetky z nasledujúcich:

 • vedenie
 • ochrana
 •  Nádej
 • viera

Majáky poskytujú pocit ochrany a bezpečnosti pre námorníkov. Tak, ako by ste mohli milovať oceán a voľné more, vaše srdce sa vždy bude chcieť vrátiť domov - čo je na zemi.

Maják Tattoo 8

zdroj

Preto, ako budete pokračovať na ceste s komplikovanými námornými mapami a zariadeniami, len lúč z majáka poskytne ubezpečenie, že ste blízko pobrežia a že ste na správnej ceste.

Maják Tattoo 7

zdroj

To je tiež prípad tetovania, ktoré sa viac zameriavajú na svetelný lúč.

2. Dôraz na štruktúry majáku

Ak je vaše tetovanie viac zamerané na štruktúru majáka, potom môže byť symbolom:

 •  Moc
 •  pevnosť
 •  sila
 •  dlhovekosť
Maják Tattoo 4

zdroj

Tretí najdlhší prežívajúci zázrak antického sveta bol Alexandrijský maják. Približne 393 až 450 stôp vysoký, tento maják bol postavený späť počas ptolemaickej dynastie. Po stáročia vládla najvyššia ako jedna z najvyšších umelých štruktúr na tvári druhého.

Tetovanie majáku 5

zdroj

Preto keď vaše tetovanie zdôrazňuje štruktúru majáka, bude mať symbol silu, sily a sily.

3. Pridanie Inšpekčných Citácií

Prípadne si môžete vybrať, či dostanete svoj maják sprevádzaný inšpiratívnym odkazom. Keď k tomu dôjde, symbolika sa bude otáčať okolo niektorej z nasledujúcich oblastí:

 •  inšpirácie
 • reminiscencie
 •  motivácia

Svetlo, ak sa používa v kontexte tetovania, symbolizuje nádej a inšpiráciu. To je tiež prípad, keď dostanete maják na tetovanie. Môžete sa tiež rozhodnúť pridať citáciu na tému pre špeciálny význam alebo ako dennú pripomienku.

Tetovanie majáku 1

zdroj

Samozrejme, môžete si vybrať akúkoľvek cenovú ponuku. Je však dôležité, aby ste ísť s niečím v rade prežitia a inšpirácie. Týmto spôsobom budete vždy pamätať na vašu nádej, že vidíte svetlo vo všetkých situáciách, najmä vo vašich najtemnejších chvíľach.

Tattoo majáku 2

zdroj

4. Vloženie dátumov a mien

Môžete sa tiež rozhodnúť pre svoje tetovanie s menami a dátumami, ktoré symbolizujú váš hold drahému odchodu vo vašom živote. V takom prípade bude maják pôsobiť ako pamätné tetovanie.

Maják Tattoo 3

zdroj

Táto možnosť je bežná medzi tými, ktorí stratili svojich kamarátov a blízkych na mori. Návrh je obzvlášť vhodný, pretože ho môžete používať na to, aby ste si pamätali na tých, ktorí s vami prežili život.

Tetovanie majáku 11

zdroj

Nie je to však všetko. V mnohých prípadoch môžete radšej používať takéto tetovanie ako odraz tepla, pozitívnosti a nádeje.

5. Pridanie obrázkových prvkov

Samozrejme, môžete kombinovať maják s krásnymi prvkami ako symbol slobody, lásky a vášne. To je pomerne časté medzi tetovanie milenci, ktorí chcú plnohodnotnú voľbu na rukávoch, rukách, hrudníku a späť.

Maják Tattoo 9

zdroj

Urobením takejto voľby sa dostanete jedinečne malebnej odvolanosti, zvlášť ak získate tetovanie perfektne koncipované. Môžete tiež pridať ďalšie prvky (napríklad kotva, vtáky, loď a vlny), aby tetovanie bolo výrazne hlbšie.

Maják Tattoo 10

zdroj

Táto možnosť je najlepšia pre tých, ktorí sú horlivými cestujúcimi na mori, rovnako ako pre každého, kto má slobodu, ktorá prichádza s voľne žijúcimi morami. Môžete tiež vybrať tento druh tetovania, aby ukázať vašu vášeň pre krásny životný štýl v blízkosti prírody, mora a majáku.

Záverečné myšlienky

S motívom tetovanie na majáku získate trvalý sprievodca počas vašej životnej dráhy a zároveň podnietite vašu kreativitu. Téma má taký obrovský rozsah, že by ste mali byť schopní nájsť dostatočne kreatívnu tvorbu, ktorá by zobrazila presný zmysel, ktorý si želáte.

Navyše, nápady na dizajn a umiestňovanie sú tak rozsiahle, že by ste mohli byť rozmaznaní na výber, keď sa rozhodnete získať farbu napustenú na svojom tele. To je medzi mnohými ďalšími faktormi to, čo robí takýto dizajn jedinečne kvalifikovaný pre autentický maják na majáku, more a tetovanie.

Maják na tetovanie 30

zdroj

Tetovanie majáku 6

zdroj

Maják Tattoo 32

zdroj

Maják Tattoo 33

zdroj

Maják Tattoo 34

zdroj

Maják Tattoo 35

zdroj

Maják Tattoo 36

zdroj

Maják Tattoo 37

zdroj

Maják Tattoo 38

zdroj

Maják Tattoo 39

zdroj

Maják Tattoo 40

zdroj

Maják Tattoo 12

zdroj

Maják Tattoo 41

zdroj

Maják Tattoo 42

zdroj

Maják Tattoo 43

zdroj

Maják Tattoo 44

zdroj

Maják Tattoo 45

zdroj

Maják na tetovanie 46

zdroj

Maják Tattoo 47

zdroj

Tattoo majáku 48

zdroj

Maják tetovanie 49

zdroj

Maják Tattoo 50

zdroj

Maják Tattoo 51

zdroj

Maják Tattoo 52

zdroj

Maják Tattoo 53

zdroj

Maják Tattoo 54

zdroj

Maják Tattoo 55

zdroj

Maják Tattoo 56

zdroj

Maják Tattoo 57

zdroj

Maják Tattoo 58

zdroj

Maják Tattoo 59

zdroj

Maják na tetovanie 60

zdroj

Maják Tattoo 61

zdroj

Maják na tetovanie 62

zdroj

Maják tattoo 63

zdroj

Maják Tattoo 64

zdroj

Maják Tattoo 66

zdroj

Maják Tattoo 67

zdroj

Maják tattoo 68

zdroj

Maják na tetovanie 69

zdroj

Maják Tattoo 71

zdroj

Maják Tattoo 72

zdroj

Maják Tattoo 73

zdroj

Maják Tattoo 74

zdroj

Maják Tattoo 75

zdroj

Maják Tattoo 76

zdroj

Maják Tattoo 77

zdroj

Maják Tattoo 78

zdroj

Maják Tattoo 79

zdroj

Maják Tattoo 80

zdroj

Maják Tattoo 81

zdroj

Maják na tetovanie 82

zdroj

Maják Tattoo 83

zdroj

Maják Tattoo 84

zdroj

Maják Tattoo 85

zdroj

Maják Tattoo 86

zdroj

Maják Tattoo 87

zdroj

Maják Tattoo 88

zdroj

Maják Tattoo 89

zdroj

Maják Tattoo 90

zdroj

Maják Tattoo 91

zdroj

Maják Tattoo 92

zdroj

Maják Tattoo 93

zdroj

Maják Tattoo 94

zdroj

Maják Tattoo 95

zdroj

Maják Tattoo 96

zdroj

Maják Tattoo 97

zdroj

Maják Tattoo 98

zdroj

Maják Tattoo 99

zdroj

Maják Tattoo 100

zdroj

Maják Tattoo 101

zdroj

Maják Tattoo 102

zdroj

Maják Tattoo 103

zdroj

Maják Tattoo 104

zdroj

Maják Tattoo 105

zdroj

Maják Tattoo 106

zdroj

Maják Tattoo 107

zdroj

Maják Tattoo 108

zdroj

Maják Tattoo 109

zdroj

Maják Tattoo 110

zdroj

Maják Tattoo 111

zdroj

Maják Tattoo 112

zdroj

Maják Tattoo 114

zdroj

Maják Tattoo 113

zdroj

Maják Tattoo 115

zdroj

Maják Tattoo 116

zdroj

Maják Tattoo 117

zdroj

Maják tetovanie 118

zdroj

Maják Tattoo 119

zdroj

Maják Tattoo 120

zdroj

Maják Tattoo 121

zdroj

Maják Tattoo 122

zdroj

Maják Tattoo 123

zdroj

Maják Tattoo 124

zdroj

Maják Tattoo 125

zdroj

Maják Tattoo 126

zdroj

Maják Tattoo 127

zdroj

Maják Tattoo 128

zdroj

Maják Tattoo 129

zdroj

Maják Tattoo 130

zdroj

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  46 − = 43

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: