9 tipů, jak najít nejlepších Tattoo salonů blízko mě (2018)

tetovací salony

Výběr nejlepších tetovacích salónů s renomovanými umělci je velmi důležitý pro získávání vysoce kvalitních tetování. S tetováním stále více populární, větší počet salonů se objevuje každý den. Ačkoli to nabízí spoustu možností, zvyšuje se také vaše práce při hledání toho nejlepšího.

Chcete-li věci ulehčit, níže jsou uvedeny některé tipy, které vám pomohou najít nejlepší tetovací salon nebo studio.

Navštivte mnoho salónků

Nakupování je důležité. Když například chcete mít vlasy stylově nebo se rozhodnete pro nějakou léčbu pokožky, strávíte dostatek času a snažíte se najít ten nejlepší salon pro tento účel. Podobně musíte investovat dostatek času a navštívit několik tetovacích salonů před tím, než se na jedné dostanete dolů.

Za prvé, můžete vytvořit seznam tetovacích studií z internetu nebo žlutých stránek a navštívit co nejvíce z nich.

tetovací salony

tetovací salony

Během návštěvy je třeba zkontrolovat umělce, jeho práci a klást otázky. Pokud jste ve studiu dlouhou dobu a nikdo se neobtěžuje bavit, pak si můžete být jisti, že tito lidé nejsou o své práci tak vážní a měli byste lépe navštívit další studio ve svém seznamu.


Hledejte čistotu

Tetovací salon by měl vypadat stejně čistý jako váš zubař nebo lékařská kancelář, a pokud tomu tak není, musíte ihned odejít. Čistota a bezpečnost by měly být hledány nejen ve studiu, ale také v práci umělce.

Pečlivě se ujistěte, jak umělec pracuje, a ujistěte se, že všechno, co bylo použito k tetování, je jednorázové nebo sterilizované. Například umělec tetování by neměl ponořit svou jehlu do velkých plastových zásobníků inkoustu. Inkoust by měl být místo toho vložen do malých jednorázových nádob, což stačí jen pro jednoho zákazníka.

 tetovací salony

Pečlivě sledujte, jak umělec aplikuje vazelínu a masti. Nepoužívejte ruce, ale jednorázový dřevěný sterilní rozmetadlo nebo rozmetadlo z nerezové oceli, které použije masti nebo vazelínu na kůži. Při výkonu své práce by měl také nosit jednorázové sterilní latexové rukavice.

Pokud dělá své úkoly holé prsty, pak může být šance na infekci. Zkontrolujte také, zda se pro každé tetování používají sterilní jehly, jinak riskujete infekci.


Zkontrolujte portfolia

Tetovací salon vypadá skvěle zvnějšku a může být čistý a hygienický zevnitř, ale to nezajistí, aby umělec v tomto salonu mohl dělat skvělou práci.

tetovací salony

tetovací salony

Jediným způsobem, jak se ujistit, že umělec je dost dobrý, je vidět příklady jeho práce. Měli by mít portfolio, které je vodoznakem nebo podepsáno. Portfolio by mělo mít fotografie své předchozí práce. Můžete také navštívit studiové, aby viděli umělce, zatímco on / on je někdo inkoust.

To vám dá představu, zda portfólio nebo obrázky, které jste viděli, byly skutečně jeho nebo ne.

tetovací salony


Sledujte interpreta v akci

Měli byste přezkoumat práci umělce tetování v salonech, které jste zrušili. Pečlivě zjistěte, zda řádky inkoustu tetování vypadají perfektně nebo neklidně, zda kruhy vypadají jako správné kruhy a zda čtverce vypadají jako správné čtverce.

tetovací salony

tetovací salony

Zkontrolujte také barvení. Do barvy se hodí dobře, aby se vytvořila dobrá stínování, hloubka a rozměry? Vypadá nějaký tetování vybledlý, zbytečně pomalý nebo bledý?

Zde musíte udělat silné rozhodnutí. Umělec by vám mohl nabídnout výmluvy, které by vysvětlovaly špatnou práci, ale pokud výsledky nejsou ani trochu uspokojivé, měli byste se přesunout do dalšího salonu.

tetovací salony

tattoo-parlors_-1


Take Reference

Dalším způsobem, jak najít dobré studio tetování, je přijmout doporučení. Pokud se vám líbí někoho tetování, můžete se k němu okamžitě vypravit a zeptat se, kdo tuto práci vykonal. Budou nejlepšími lidmi, aby vám doporučili dobrého umělce.

tetovací salony

Ujistěte se, že se zeptáte osobě několik otázek týkajících se hygienických podmínek, jak přátelský je umělec, náklady a tak dále. Tato rada vám jistě bude velmi užitečná.


Vaše očekávání a odborná znalost umělců

Pokud chcete, aby byl hezký portrét nějaké celebrity napuštěn, neměli byste hledat umělce, který by byl známý pro inkoustové žertovné karikatury. Tento krok je velmi důležitý a budete většinou zodpovědní za druh výsledku, který dostanete.

tetovací salony

Některé salóny a umělci jsou známé pro vytváření určitých typů tetování. Takže se musíte ujistit, že umělec vyniká takovým tetováním, které vás zajímá.


Vědět o ceně

Tetování je druh kosmetického ošetření a nejlepší salonek vám nabízí nejlepší služby. Nemůžete ponechat samotné náklady jako rozhodující faktor při výběru salonku, je důležitější práce a odbornost umělce. Náklady na různé salóny a jejich umělce se musí lišit.

tetovací salony

Ti, kteří jsou zkušenější a oblíbenější, pravděpodobně budou účtovat více, ale nabídnou vám uspokojivé výsledky. To však neznamená, že nové talenty nemohou dělat dobrou práci. Jen se však ujistěte, že nejste jeho prvním klientem, protože to zvyšuje riziko.

Můžete projít portfoliem umělce a pokud se zdá vše uspokojivé, můžete se rozhodnout pro tento salon.


zpět do menu ↑

Má Studio licenci?

tetovací salony

Většina států vyžaduje, aby byli umělci a salóny licencováni dříve, než mohou někdo inkoust pomocí své jehly. Pečlivě zkontrolujte zákony ve vašem stavu a zajistěte, aby salón, který jste si vybrali, dodržoval tyto zákony.


zpět do menu ↑

Vy a umělec kliknete?

Pokud se zdá, že vše ostatní je v pořádku, salonek je hygienický, portfolio umělce je dobré a cena odpovídá vašemu rozpočtu, pak musíte vidět, jestli dobře kliknete s umělcem. Musíte být spokojeni s umělcem a on / ona by měla respektovat vás a pokusit se, aby vás pohodlně.

tetovací salony

tattoo-parlors_-5

tattoo-parlors_-4

tattoo-parlors_3

tattoo-parlors_-2

Ne že byste museli být nejlepšími kamarády, ale být v pohodě a mít důvěru v uměleckou práci, ulehčí to pro vás oba, a výsledky budou pravděpodobně dokonalé.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: