85+ Krásné pivoňkové tetování vzory a významy – výkonné a umělecké (2018)

Pivoňka tetování (2)

Tetování jsou přítomny tisíce let. Překvapivě, dokonce i mytologie obklopující původ těchto tetování má několik verzí.

Existuje jedna legenda, která ukazuje, že pivoňka pochází z názvu "Paeon", který byl lékařem bohů a který obdržel pivoňku na ostrově Olympus od matky Apolla.

Další legenda vypráví příběh lékaře zachráněného před osudem smrti jako ostatní smrtelníci. Přeměnil se na květinu Pivoňka, kterou dnes známe.

Pivoňka tetování 66

Zdroj

pivoňka-tattoo_3

Pivoňka tetování 67

Zdroj

Pivoňka tetování 68

Zdroj

Pivoňka tetování 69

Zdroj

 • Pivoňka Tattoo 85
 • Pivoňka tetování 86
 • Pivoňka tetování 87

Lidé spojují pivoňka s bohatstvím a čestností. Květinové vzory zahrnují tradiční čínské květinové symboly, Indiana state květina a 12. výročí svatební květiny.

Pivoňky ztělesňují prosperitu a romantiku a jsou tu i jednotlivci, kteří je považují za symboly dobrého štěstí a šťastného manželství.

Pivoňka tetování

Pivoňka tetování 70

Zdroj

Význam tetování pivoňka

Tetování symbolizují bohatství, štěstí a prosperitu. Pivoňka je silným symbolem krásy, křehkosti a přechodné povahy existence. Dále popisují, že získání velkých odměn je možné jen tehdy, když se vystavujete velkým rizikům.

Pivoňka tetování

Pivoňka tetování
V tradičním japonském tetování se spojí pár tetovacích prvků, jako jsou draci, démoni a lvi s květinami - efektivní, jemná síla a vyváženost krásy. Botanické nebo pivoňkové jsou formy symbolů květin, které jsou tradičně spárovány se šiškou nebo japonským levem.

Pivoňka tetování

Pivoňka Tattoo 71

Zdroj

Párování je známé jako Karajishi a lva je divokost je ovlivňována krásou pivoňky. Kromě toho, že je jednoduchý symbol pivoňka může být silný tetovací design.

Pivoňka tetování

Pivoňka tetování

Pivoňka je květina s hlubokou historií úcty a kultivace po mnoho staletí. Například v Číně a Japonsku je pivoňka symbolickou květinovou podobou lotosu, chryzantémy a třešňového květu.

Pivoňka tetování

Pivoňka tetování

Pivoňka je známá jako symbol bohatství. Nezapomeňte také, že v Číně a Japonsku lidé používali kamenné lvy, aby chránili posvátná místa, domy, paláce a chrámy, a proto kombinace pivoňka a lva není náhodná.

Pivoňka tetování (4)

Pivoňka tetování

Pivoňka tetování

Navíc podle japonských kultur Pivoňky také symbolizují riziko, odvahu a Samoraiho nebo Gamblerovu ďáblovou péči o život. Další sázka může být poslední.

Pivoňka tetování

Pivoňka tetování 72

Zdroj

 • Tetování pivonky 83
 • Pivoňka tetování 84
 • Pivoňka tetování 82

Typy tetování pivoňka

Tetovací vzory mohou být umístěny různými způsoby. Mohou vykreslovat pivoňku samotnou nebo v kombinaci s dalšími prvky a symboly. Tradičně byly pivoňky tmavě červené tetování. Časem se návrhy tetování změnily tak, aby obsahovaly pivoňky v odstínech oranžové, bílé, žluté a růžové.

Pivoňka tetování

Pivoňka tetování 73

Zdroj

Kromě toho, tetování květů pivoňka může vykreslit fialové a modré barvy. V důsledku toho byste měli vybrat požadovanou barvu. Pokud máte více barevných symbolů, měli byste si vybrat barvu, která vás bude reprezentovat.

Pivoňka tetování

Pivoňka tetování 74

Zdroj

Pivoňky jsou běžné v čínském a japonském tetovaném tetování. Umělec tetování může používat Peony k návrhu mnoha vhodných symbolů. Tetování zahrnuje draky, koi ryby, tygry a panda medvědy. Pokud jde o květiny, tetování mohou vykreslit lotos, třešňový květ a chryzantézu.

pivoňka-tattoo_2

Tattoo umělci mohou také navrhnout čínské znaky, japonské postavy, samuraj a geisha v rámci tetování. Výsledkem je několik možností tetování.

Pivoňka tetování

Pivoňka tetování

Tetování může být krásné s nebo bez přídavného prvku nebo symbolu. To závisí především na tom, co hledáte. Pokud nechcete do tetování zahrnout čínské nebo japonské téma, existuje mnoho alternativních symbolů, které si můžete vybrat, pokud se vám líbí.

peony-tattoo_-1

Pokud si nejste jisti, můžete si vybrat víly, vážky, motýly nebo mělké. Můžete také přidat některé květiny pro některé formy květinových tetování, jako jsou lotos, slunečnice, růže, lilie nebo narcis.

Pivoňka tetování (3)

Karajishi je kombinací pivoňky a japonského lva. Pokud hledáte barevný design, možná budete muset zvážit toto. Tetování správně vyvažuje sílu a krásu. Pokud je tetování smysluplné pro vás, mělo by to být vaše cena.

Chcete-li představit vyváženost, může umělec tetování kombinovat různé symboly. Pokud máte zájem o tetování, měli byste zvážit i symboly.

Pivoňka tetování

 • Pivoňka tetování 81
 • Pivoňka tetování 80
 • Pivoňka tetování 79

Pochopením různých pivonářských květinových tetování se seznámíte s tím, jak vypadají. Budete vědět, co očekávat při pohledu na šablony nebo obrázky. Navíc můžete také získat inspiraci a nápady pro návrhy tetování.

Pivoňka tetování

Pivoňka tetování

Pivoňka tetování 75

Zdroj


Typy tetování tetování pivoňka

 • Tetování s fialovými lístky

Květinový odstín pracuje lépe se zelenými listy a vrstvený efekt dává plátky hluboký vzhled. Výsledkem je, že tetování je skutečné. Tattooista může udělat tetování ještě lepší. Mohou měnit odstíny, které aplikují na vnitřní květinovou část.

Mohou například použít tmavší odstín na vnější části a lehčí ve vnitřní části. Mohou také vylepšit design tetování v závislosti na části těla, kterou chcete umístit.

Pivoňka tetování

 • Pivoňka na lokte

Tato forma designů způsobuje, že květina vypadá, jako by kvetla a přidala další rozměr tetování. Chcete-li tetování vypadat natančivěji, může tetování přidat další prvky. Můžete se také rozhodnout, že máte spoustu květin než jednu květinu.

Pivoňka tetování (1)

 • Tetování na zápěstí Ashley Simpsonové

Tetování je obyčejné a většinou kvůli příběhům o tom, jak to Ashley Simpson získal, ao samotném designu. Někteří lidé říkají, že ji má opilý. To je správně provedeno, i když někteří lidé mohou vidět to jako velmi velké pro malou část těla jako zápěstí.

Pivoňka tetování

 • Pivoňák design na zadní straně

Zadní strana je ideálním místem pro tetování. To vám umožní udělat tetování tak velký, jak chcete. Můžete také jít umělecky a dostat spoustu květin umístěných. Umělecké listy doplnění může dát tetování skvělý vzhled.

Pivoňka tetování

 • Pivoňka Tetování na rameni

Rameno je další část těla, která spravuje tetování. Kůže na těle je ideální plátno pro tetování. Tetování umělec může provést tetování správně s kontury ramen a proto to vypadá skvěle.

peony-tattoo_-5

peony-tattoo_-4

Přidání některých řádků kolem ramen může způsobit, že tetování bude ještě větší.

 • Pivoňka tetování 77
 • Pivoňka tetování 76
 • Pivoňka tetování 78

/

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  6 + = 14

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: