80+ insanely horké tetování nápady pro muže a ženy – nejlepší výběr

Je těžké definovat vzrušení a emoce, které přicházejí s tetováním, ať už je to poprvé nebo ne. Rozhodnutí o tetování je vždycky těžké, ale co je ještě náročnější je vybírání správného designu a umístění. Ale s malým výzkumem a službami zkušeného umělce tetování, můžete si být jisti, jak se nějaké horké tetování.

Hot Tetování 69

Zdroj

Stejně jako většina jiných forem tělesného umění se tetovací vzory a trendy stále mění, když se objevují nové technologie a umělci se kreativně připravují. A tak je skvělý nápad udělat nějaký výzkum, abyste zjistili, co je na trendu, a také vědět, co většina mužů nebo žen preferuje inkoust. V tomto článku představíme některé z nejvýraznějších návrhů pro muže a ženy a různé oblasti umístění.

Hot Tetování 42

Zdroj

Hot Tetování 41

Zdroj

Hot Tetování 43

Zdroj

Hot Tetování 44

Zdroj

Tetování pro muže

Pro chlapce, kteří si vybírají tetování, může být trochu komplikované. Ti, co chtějí z tetování, je něco, co upoutává pozornost na konkrétní část těla. Totem musí také vyzdvihnout svou osobnost a zároveň udržet krok s časem.

# 1 Tetování s rukávem pro muže

Rukávy tetování jsou ideální pro muže, kteří nemají žádný problém tetovat rozsáhlé oblasti svého těla. Zde si můžete vybrat, zda máte čtvrtinu, poloviční nebo plný rukáv. Nápady na rukávové tetování jsou nekonečné a stačí určit, co chcete kreslit nebo motivovat.

Hot Tetování 1

Zdroj

Tetování s akvarelem s plným rukávem bude vypadat skvěle u každého muže, ale také byste si měli zvolit dobrý obrázek, který by se měl věnovat tomuto tématu. Umělecký japonský kapr / koi, který si koupí rameno, je příkladem perfektního obrazu pro tetování s akvarelovým rukávem. Kmenové vzory budou také dělat krásné poloviční a plné rukávy tetování, ale vždy vypadají nejlépe, když čerpáte je v černém inkoustu a když se vyhnout komplikaci designu.

Hot Tetování 2

Zdroj

Dalším skvělým nápadem pro vaše tetování na rukávech bude mít obrovský drak. Drak je impozantní obraz a je to jedno z tetování, které vždy přitahuje pozornost všude, kam jdete. Zajímavým způsobem kreslení bude mít velkou dračí hlavu kolem ramen a realistický dráp pod ním. Měli byste také zahrnout výbuch některých jasných barev, aby dokončili tento hrozivý vzhled.

 • Hot Tetování 5
 • Hot Tetování 3
 • Hot Tetování 4

# 2 Hrudník Tetování pro muže

Hrudník je jedno z oblíbených míst, které muži rádi kreslí, protože je plochý a poskytuje dostatek prostoru pro čerpání téměř cokoli. Hrudník tetování jsou vždy velmi trendy, ale nejlepší je, že si můžete vybrat z mnoha návrhů a stylů. Někteří muži dávají přednost malému tetování na jedné straně hrudníku, zatímco jiní dávají přednost celé hrudní tetování. Bez ohledu na to, co máte rádi, je však stále k dispozici mnoho možností.

Hot Tetování 8

Zdroj

Celé hrudní tetování můžete kombinovat různé prvky, jako jsou květiny, ptáci, hodiny a lebka, a vytvořit tak horké a trendové tetování. Barva také ovlivňuje vzhled dílu, ale nikdy se nezdaří, pokud použijete tradiční černý inkoust nebo kombinujete světlé barvy jako červené a modré barvy.

Hot Tetování 7

Zdroj

Je běžné, že někteří muži kombinují citát s kmenovými vzory a vytvářejí zajímavé tetování na hrudníku. V tomto kuse je vždy nejlepší volba černý inkoust a pro citát můžete vzít verš z bible nebo jiné knihy nebo dokonce použít linku z vašeho oblíbeného filmu. Toto tetování vypadá nejlépe, když máte vzory na jedné straně a citát na druhé, ale ujistěte se, že umělec je slučuje dobře tam, kde se setkávají.

 • Hot Tetování 10
 • Hot Tetování 6
 • Hot Tetování 9

# 3 Zpět Tetování pro muže

Zadní část je prázdné plátno, které můžete použít k vytvoření některých horkých tetování. Ať už chcete dostat své první tetování, nebo desáté, záda je ideálním místem k tomu, abyste ji měli. Stejně jako hruď, můžete mít téměř jakýkoli design, který chcete. A nejlepší je, že bude pokryta při nošení šatů, takže máte svobodu čerpat něco, co byste neměli na otevřených místech, jako jsou ruce nebo kotníky.

Hot Tetování 11

Zdroj

Andělské křídla jsou jedním z nejoblíbenějších zpátky tetování pro muže. To zahrnuje kreslení jednoho křídla na každé lopatky a mít anjela nebo velký kříž podél páteře. Křídla můžete mít ve 3D, včlenit do nich některé kmenové vzory nebo dokonce je kreslit v provedení akvarel. Někteří muži také upřednostňují prodloužit je až k pažím, aby vytvořili polovinu rukávu.

Hot Tetování 81

Zdroj

Lebka hlava je další oblíbené zpět tetování pro muže. Lebky nabízejí všestrannost, protože existuje mnoho způsobů jejich kreslení. Můžete mít obrovskou, která pokrývá většinu zad a s květinami kolem ní nebo tvořící pozadí. Je také možné okořenit celou zadní lebku jinými symbolickými obrázky, jako jsou hvězdy a geometrický symbol

Hot Tetování 12Zdroj

 • Hot Tetování 14
 • Hot Tetování 13
 • Hot Tetování 15

# 4 Bicep Tetování pro muže

Nic vám nedává větší pozornost na vaše bicepsy než na krásné tetování. Stačí jen ohnout svaly a ukázat světu rozkošný obrázek nebo zprávu. Bicep tetování lze také skrýt, pokud chcete. Tribální vzorek tetování jsou nejoblíbenější pro biceps. Většina mužů bude raději kreslit kmenovou ruku kolem bicepsu. Existuje však mnoho dalších způsobů, jak to mít, například kreslení na vnitřní straně, kde je snadné skrýt.

Hot Tetování 16

Zdroj

Hot Tetování 17

Zdroj

Citáty budou také dobře fungovat pro bicepsy a můžete je mít na vnitřní i vnější straně (bicepsu) v závislosti na tom, zda chcete, aby byla viditelnější nebo ne. 3D portrét tetování pokrývající část nebo celý biceps jsou také docela běžné. Tyto tetování mohou být velmi symbolické a většina mužů je bude symbolizovat vnitřní sílu a realismus.

 • Hot Tetování 18
 • Hot Tetování 19
 • Hot Tetování 20

Tetování pro ženy

Dámy budou mít mnoho možností, pokud jde o tetování, protože mohou čerpat téměř cokoliv a kdekoli v jejich těle. Většina žen také není příliš konzervativní, pokud jde o návrhy a barvy. Ale stále existují nějaké zvláštní horké tetování pro dámy, které většina bude raději dostat.

# 1 Hip Tetování pro ženy

Hip je jedna z nejvíce svůdných částí ženského těla a tak bude vždy tvořit ideální místo pro tetování. Dámy také dávají přednost hip tetování, protože mohou ovládat, kdo je vidí. Květiny jsou jedním z nejoblíbenějších kyčelních tetování pro ženy a nejvíce se jim líbí za jejich symboliku. Ačkoli význam bude záviset na konkrétním typu květiny, obecně květiny na boky budou symbolizovat ženskost, nehynoucí lásku, naději a čistotu.

Hot Tetování 21

Zdroj

Portrét hip tetování jsou také docela obyčejné, a dámy budou čerpat je jako symbol jejich ženskosti, a někteří také vykreslí obrazy důležitých lidí v jejich životě. Úžasně umístěná mandala na boku a hned vedle nárazu také dělá roztomilé tetování hipu pro ženu, a to je mnohem víc, když je v černém inkoustu.

Hot Tetování 22

Zdroj

Pokud máte rádi tetování s asijským motivem, budete milovat koi tetování hipu. Je to úchvatný obraz, který bude zahrnovat kreslení krásné koi ryby na bedra nebo dokonce s pár z nich. Některé dámy dávají přednost tomu, aby byly ve 3D, aby byly realističtější, zatímco jiné budou chtít něco, co je v jejich oblíbených barvách. Koi také udělá velké tetování tetování, pokud jej kombinujete s některými květinovými tetováními z krásné růže, lotosu nebo třešňového květu.

Hot Tetování 82

Zdroj

 • Hot Tetování 23
 • Hot Tetování 24
 • Hot Tetování 25

# 2 Zpět Tetování pro ženy

Zpět tetování jsou některé z nejžhavějších pro dívky. A ačkoli muži budou mít i oni, zdá se, že fungují lépe pro dámy. Majitel možná nebude schopen je vidět, ale oni jsou takový druh, který bude vždy magnet pro ostatní lidi.

Hot Tetování 30

Zdroj

Zadní tetování pro ženy nemusí být vždy obrovské. Na rozdíl od mužů, mnoho dámských žen bude raději mít na zádech něco jemného. Malé létající ptáky, které pokrývají celé záda, jsou jedním z populárních tetování pro ženy. Tyto tetování nejen vypadají krásně, ale mohou být také symbolické. Můžete je kreslit jako drobné ptáky v černém inkoustu nebo mít nějaké realisticky vypadající a některé krásné barvy.

Hot Tetování 29

Zdroj

Dreamcatcher je další krásný tetovaný design, který se hodí do zad dobře. Tento symbolický totem může být způsob, jak zachránit zlo a negativní energii a chránit je před špatnými sny a nočními můrami. Je také možné ozdobit vašeho sběrače snů s dalšími symbolickými obrázky, aby byl smysluplnější.

Hot Tetování 83

Zdroj

 • Hot Tetování 27
 • Hot Tetování 26
 • Hot Tetování 28

Geometrické vzory Také udělají teplé zpátky tetování pro dámy. Většina těchto tetování se skvěle hodí za krk, a proto se nebudete muset starat o to, kam je umístit. Květinové vzory, stuhy, motýl, galaxie a všudypřítomné oko jsou další rozkošné tetování pro ženy.

# 3 kotníkové tetování pro ženy

Tetování je jedním z mála způsobů, jak můžete zdobit kotník. Kotníkové tetování nejsou vždy snadno zakryté, a proto si nemůžete dovolit, aby se nezdařilo s designem nebo výběrem barev. Naštěstí existuje mnoho horkých návrhů, které můžete kreslit.

Hot Tetování 31

Zdroj

Hvězda tetování kotníku jsou velmi populární u mladých dívek, protože jsou symbolem fantazie a snů. Jste-li konzervativní žena, která nemá ráda příliš mnoho inkoustu, bude mít jedna hvězda kolem kotníku nebo pár z nich bude pro vás ideální. Nicméně, pokud jste připraveni odolat nějaké bolest a nevadí vám hodně inkoustu, můžete mít kolem kotníku realistickou souhvězdí nebo ji nechat proudit do spodní části nohy.

Hot Tetování 84Zdroj

Hot Tetování 34

Zdroj

Ptačí kotníkové tetování jsou dalším skvělým nápadem pro dámy, které chtějí něco zajímavého kreslit na nohou. Pro tento symbol je k dispozici mnoho návrhů, a proto budete potřebovat pouze kreativní a kvalifikované umělce. Můžete kreslit malý kolibřík, orel, jeřáb nebo holubice v závislosti na tom, co najdete symbolické nebo dokonce mít malé hejno létání kolem kotníku.

 • Hot Tetování 33
 • Hot Tetování 32
 • Hot Tetování 35

Tetování tetování na krku je velmi rozkošné, a to je více pro náboženskou osobu. Jeden z nejlepších způsobů, jak to mít, bude znamenat kreslení růženec, který se obepne kolem kotníku, aby vytvořil anklet-jako vzhled.

# 4 Tetování vnitřních zápěstí / paží pro ženy

Některé dámy dávají přednost malému totemu na svém vnitřním zápěstí nebo rameni, místo aby měli velké obrazy v jiných částech, jako je záda nebo hrudník. U těchto tetování se mnozí také rozhodnou pro jednoduché návrhy obrysů namísto složitých obrazů. Jeden z nejmódnějších návrhů pro tyto tetování bude zahrnovat kreslení malého měsíce na jedné straně a slunce na druhé vnitřní zápěstí

Hot Tetování 36

Zdroj

Drobné klíčové otvory nebo klíč a zámek také dělají některé ohromující tetování pro vnitřní zápěstí. Vnitřní zápěstí / rameno je také ideálním místem pro odpovídající tetování. Odpovídající tetování jsou horké a trendy a zajišťují, že máte vždy na paměti něco zvláštního ve vašem životě. Některé z nejběžnějších návrhů těchto tetování jsou tetování ptáků a klecí, Mickey a Minnie, nekonečno a za frází a Ying Yang.

Hot Tetování 38

Zdroj

Pokud nemáte chuť jít na odpovídající tetování, existuje ještě mnoho dalších trendových možností pro vaše vnitřní zápěstí. Námořní hvězda, rukavice, kotva, šípy, malá lebka, kmenové a květinové vzory jsou další krásné tetování, které můžete mít na vnitřní straně paže. Můžete také mít symbolické stvoření, jako jsou motýli a vážky, které symbolizují statečnost, radost a sílu.

 • Hot Tetování 37
 • Hot Tetování 39
 • Hot Tetování 40

Závěr

Tam je vždy nový design a styl, aby se pokusil, pokud jde o tetování, ale nemůžete si dovolit chybu s těmito trvalé označení těla. Než se rozhodnete nakreslit něco, bez ohledu na to, jak by to mohlo být trendové, měli byste se ujistit, že jste spokojeni s tím, že byste jej měli po celý zbytek svého života.

Hot Tetování 45

Zdroj

Hot Tetování 46

Zdroj

Hot Tetování 47

Zdroj

Hot Tetování 48

Zdroj

Také je důležité vědět, že to, co je pro někoho jiného horké, nemusí být pro vás lákavé. A tak místo kopírování byste měli vždy jít na totem, který odpovídá vašim preferencím a vypadá a je pro vás elegantní.

Hot Tetování 49

Zdroj

Hot Tetování 50

Zdroj

Hot Tetování 51

Zdroj

Hot Tetování 52

Zdroj

Hot Tetování 53

Zdroj

Hot Tetování 54

Zdroj

Hot Tetování 55

Zdroj

Hot Tetování 56

Zdroj

Hot Tetování 57

Zdroj

Hot Tetování 58

Zdroj

Hot Tetování 59

Zdroj

Hot Tetování 60

Zdroj

Hot Tetování 61

Zdroj

Hot Tetování 62

Zdroj

Hot Tetování 63

Zdroj

Hot Tetování 64

Zdroj

Hot Tetování 65

Zdroj

Hot Tetování 66

Zdroj

Hot Tetování 67

Zdroj

Hot Tetování 68

Zdroj

Hot Tetování 70

Zdroj

Hot Tetování 71

Zdroj

Hot Tetování 72

Zdroj

Hot Tetování 73

Zdroj

Hot Tetování 74

Zdroj

Hot Tetování 75

Zdroj

Hot Tetování 76

Zdroj

Hot Tetování 77

Zdroj

Hot Tetování 78

Zdroj

Hot Tetování 79

Zdroj

Hot Tetování 80

Zdroj

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 68 = 74

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: