70+ ohromující oceán tetování nápady – ukázat svou lásku k moři s roztomilý totem

oceán tetování1

Zdroj

Vodní kryty Více než 71% zemského povrchu a většina z nich je oceánská voda. Tato skutečnost sama o sobě ukazuje, že má a oceánské tetování je velmi symbolické, protože představuje něco mocného.

Oceán je obrovský a tajuplný, protože dokonce i se všemi technologiemi, které se na světě objevují, lidé dokážou prozkoumat pouze malé procento. Ve skutečnosti existuje obecná představa, že lidstvo ví více o měsíci než o oceánu.

Lidé kreslí symboly, které představují oceán a vše, co je v něm po tisíce let. Ve starověkém světě existovalo společné přesvědčení, že oceány nemají konec.

Ocean Tattoo

Zdroj

Ačkoli se toto pojetí ukázalo jako nepřesné v průběhu let, velikost oceánů je stále záhadná a to je důvod, proč dělá fascinující umění těla.

Všechno o moři od rostlinného života až po tvory, které v něm odcházejí, je prostě lákavé a tak jsou nekonečné věci, které můžete na těle čerpat. A tak tyto typy tetování jsou vynikající volbou pro každého, kdo hledá něco krásného a všestranného.

Ocean Tattoo 51

Zdroj

Oceán tetování Symbolismus a významy

Voda je život a bez něj, v tomto světě neexistuje žádná rostlina ani zvířata. Oceány drží více než 90% veškeré vody na zemi a to také znamená, že pět oceánů podporuje většinu života na této planetě.

Ocean Tattoo

Zdroj

Ocean Tattoo 52

Zdroj

A tak toto tetování může symbolizovat život nebo váš respekt ke všem formám života a vodě, která ho podporuje.

Oceánový totem může být také symbolem tajemství, protože lidé o těchto vodách jen málo vědí, takže jsou pravděpodobně stovky, ne-li tisíce zvířat a rostlin, jejichž objev se ještě má stát.

oceán tetování2

Zdroj

oceán tetování3

Zdroj

Ocean Tattoo 53

Zdroj

Označení oceánského těla může symbolizovat něco nekonečného nebo velmi obrovského jako láska. Můžete si toto tetování ukázat, že máte nekonečnou lásku k někoho nebo uklidňující, která je tak rozsáhlá jako oceány a přál by si, aby to trvalo navždy.

Někteří lidé budou tyto tetování také využívat ke zvýšení povědomí, aby lidé mohli zachránit oceány a celý život v nich. A to proto, že několik druhů a rostlin čelí vyhynutí a ve většině případů je to kvůli lidskému zásahu přes nadměrný rybolov a znečištění.

Mít krásné tetování z oceánu může pomoci šířit povědomí a začít rozhovor o nutnosti zachovat oceány.

oceán tetování4

Zdroj

oceán tetování5

Zdroj

Ocean Tattoo 54

Zdroj

Typ tetování, který máte, bude také diktovat symboliku nebo význam. Pokud například máte v moři nějaké delfíny, vaše tetování může symbolizovat inteligenci, přátelství, harmonii a jemnost, což jsou některé z věcí, které lidé spojují se zvířetem.

Žralok, na druhou stranu, bude symbolem ochrany a bezúhonosti, zatímco velryba může představovat sílu, silnou rodinnou vazbu a oddanost.

oceán tetování6

Zdroj

oceán tetování7

Zdroj

oceán tetování10

Zdroj

Design Ideas

Existuje mnoho způsobů, jak můžete kreslit oceánské tetování, a to proto, že můžete mít vše od vln až po rostliny a zvířata. Tato všestrannost je to, co činí tento jeden z nejpopulárnějších typů tetování.

Zde je několik nápadů na návrhy, které můžete ukázat svou lásku k oceánům.

oceán tattoo8

Zdroj

oceán tetování9

Zdroj

Ocean Tattoo 55

Zdroj

Život rostliny oceánu

Tam jsou tisíce druhů rostlin v oceánech, a tam je ještě více, které ještě mají být objeveny, a tak pokud chcete, aby si je jako tetování, možnosti jsou nekonečné.

Dobrá věc o oceánových rostlinách je, že většina z nich je velmi pestrá a rodí v jedinečných tvarech, což z nich činí vynikající volbu pro vaše tetování.

Ocean Tattoo

Zdroj

Kromě toho, že by rostliny měly nějakou barvu, měli byste mít také realistické, pokud chcete, aby tento design tetování vypadal fantasticky.

oceán tattoo45

Zdroj

oceánské tetování11

Zdroj

oceánové tetování12

Zdroj

oceánské tetování13

Zdroj

Vlny

Nemusíte být surfařem, abyste získali symbol vlny, protože je prostě úchvatný, a proto je vhodný pro všechny. Vlny jsou jednodušší čerpat, než vypadají, a proto byste se jim neměli vyhýbat a jsou ideální pro zobrazování obrovské síly oceánu.

Vše, co musíte udělat, je dát vlnám modrý odstín, aby zobrazili skutečnou povahu moře.

oceánské tetování14

Zdroj

 • Ocean Tattoo 63
 • Ocean Tattoo 62
 • Ocean Tattoo 61
oceánské tetování15

Zdroj

oceánské tetování16

Zdroj

oceánské tetování17

Zdroj

oceánské tetování20

Zdroj

oceánové tetování18

Zdroj

oceánské tetování19

Zdroj

Ocean Animals

Stvoření na moři dělá dech beroucí tetovací obrázky, a proto jsou některé z nejslavnějších totemů s lidmi všech věkových kategorií.

Ocean Tattoo

Zdroj

Někteří lidé dávají přednost kreslení jednoduchého obrazu žraloků, velryb a jiných oceánských tvůrců, zatímco jiní dávají přednost složitému 3D designu se zvířaty, která plávají v modré vodě.

Zvířecí tetování jsou vynikající, když chcete něco detailního, které vám vždy připomene vaši lásku k moři bez ohledu na to, kde jste.

oceánské tetování23

Zdroj

oceán tetování21

Zdroj

oceánové tetování22

Zdroj

oceánské tetování25

Zdroj

oceán tattoo24

Zdroj

oceánské tetování26

Zdroj

 • Ocean Tattoo 64
 • Ocean Tattoo 65
 • Ocean Tattoo 66

Oceánová krajina

Pět oceánů je domovem některých z nejkrásnějších krajin na zemi. Tyto scény zahrnují hluboké údolí a některé fantastické pohoří, které se rozprostírají po stovky kilometrů. Krásný výhled na oceán může také znamenat skvělý oceánový tetovací design.

Můžete mít totem v jednoduchém designu s vodou kolem hory nebo údolí nebo přidat do některých rostlin a zvířat vytvořit realistickou reprezentaci oceánu.

oceánské tetování27

Zdroj

oceánové tetování30

Zdroj

oceánské tetování28

Zdroj

oceánské tetování29

Zdroj

oceánské tetování31

Zdroj

oceánské tetování32

Zdroj

Mořské panny

Mořské panny jsou mýtické bytosti, které vždy fascinovaly lidi. Tyto bytosti nemusí existovat, ale jsou součástí mnoha konspiračních teorií a příběhů. Mytické bytosti dělají vynikající tetování, protože jsou velmi půvabné bytosti.

A tak, pokud chcete něco mytického, který představuje oceán, ale nevypadá to, že je zřejmé, pak bude mořská panna ideální.

oceánové tetování33

Zdroj

oceánské tetování34

Zdroj

oceánové tetování35

Zdroj

oceánové tetování36

Zdroj

 • Ocean Tattoo 68
 • Ocean Tattoo 69
 • Ocean Tattoo 67

Nápady umístění

Vaše značení mořského těla nebude nikdy omezovat vás, pokud jde o umístění, protože můžete mít kdekoli budete chtít. Dostupnost nekonečných konstrukčních variant je to, co činí tyto tetování vynikající pro všechny části těla.

Ocean Tattoo

Zdroj

Ocean Tattoo 56

Zdroj

Ocean Tattoo 60

Zdroj

Zatímco někteří lidé budou mít raději 3D totem s některými žraloky a rostlinami jako plné rukávy tetování, jiní dávají přednost malé vlně na zápěstí nebo na rameni. Stehna, zadní část krku, za ucho a záda také dělají vynikající umístění.

Nicméně, stejně jako u jiných žánrů tetování, typ a velikost obrazu a také vaše osobní preference jsou to, co určuje, kde má tetování.

oceán tetování37

Zdroj

oceánové tetování41

Zdroj

Ocean Tattoo 57

Zdroj

Ocean Tattoo 59

Zdroj

Ve zkratce…

Oceánské tetování by vás nemělo znamenat, abyste pochopili tajemství tohoto obrovského množství vody, ale bude vypadat stylově na vašem těle. To také má nějaký symbolický význam a spoustu návrhů z čeho vybírat, a to z něj dělá vynikající volbu pro vaše tělo umění.

oceánské tetování39

Zdroj

oceánové tetování38

Zdroj

oceán tetování40

Zdroj

oceán tattoo42

Zdroj

oceánské tetování44

Zdroj

oceánové tetování43

Zdroj

Ocean Tattoo 58

Zdroj

 • Ocean Tattoo 72
 • Ocean Tattoo 71
 • Ocean Tattoo 70

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 70 = 74

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: