65+ Klasické Mickey a Minnie Mouse Tetování – způsob, jak zachovat kouzlo

mickey a minnie tattoo myši40

Zdroj

Mají některé z nejrozšířenějších obličejů na světě a jejich fanoušci zahrnují děti všech věkových kategorií - samozřejmě mluvíme o milých postavičkách Disney Mickey a Minnie Mouse!

Mickey a Minnie Mouse jsou společně dlouhá doba, téměř 90 let, ve skutečnosti, jak byly poprvé představeny slavným Walt Disneyem v roce 1928.

Tyto milé postavy myší se objevily v komiksu, filmech, karikaturách a na milionech položek zboží a jejich popularita nikdy neztratila. To není něco, co můžete říct o mnoha fiktivních kreslených postavách!

Mickey a Minnie Mouse Tattoos

Zdroj

Disney fanoušci, kteří jsou také tetování fanoušci milují kombinovat své oblíbené do Disney tetování a nejpopulárnější z nich jsou Mickey a Minnie Mouse tetování.

Mickey a Minnie Mouse Tattoo 46

Zdroj

Tetovací vzory

Mickey Mouse 

Od jeho prvního vzhledu byl Mickey vždy stejným způsobem kreslen. Jeho charakteristickou vlastností je samozřejmě jeho kulatá hlava s dvěma kulatými ušima nahoře (které zůstávají stejné bez ohledu na to, do jakého profilu se objevují).

 • Mickey a Minnie Mouse Tetování 67
 • Mickey a Minnie Mouse Tattoo 66
 • Mickey a Minnie Mouse Tattoo 65
Mickey a Minnie Mouse Tattoos

Zdroj

Mickey a Minnie Mouse Tattoo 50

Zdroj

Silueta uší a hlavy je stejně rozpoznatelná jako samotný Mickey a používá se jako oficiální maskot Disney. Mickey se dokonce může pochlubit hvězdou na Hollywoodském chodníku slávy!

Mezi jeho nejlepší kamarády patří Goofy a Donald Duck a má psa s názvem Pluto. Obvykle nosí krátké bílé rukavice a červené oděvy; nejčastěji pár červených šortků.

mickey a minnie tattoo1

Zdroj

mickey a minnie tattoo2

Zdroj

mickey a minnie tattoo3

Zdroj

mickey a minnie tattoo4

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši6

Zdroj

myška Minnie 

Mickeyova přítelkyně Minnie Mouse je hvězda sama o sobě. Její základní vzhled je podobný Mickeyově a její styl stylu je velmi pěkný a ženský.

Obvykle je zobrazena v rudých nebo červených klapkách (někdy i v oranžové) s odpovídajícím úklonem mezi ušima. Její boty jsou vizuálně nadměrné vysoké podpatky, které při jízdě chřadnou.

mickey a minnie tattoo7

Zdroj

mickey a minnie myš tetování8

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši9

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši10

Zdroj

Mickey a Minnie Mouse Tattoo 49

Zdroj

Obrysy a siluety 

Obrys jejich profilu (kruh s dvěma kruhy na obou stranách) je populární design pro tetování Mickey a Minnie Mouse. Někteří klienti budou chtít pouze jednoduchý obrys, ale jiní mohou přidat oblouk do obrysu reprezentovat Minnie nebo si zvolili, aby vyplnění obrysů vytvořilo siluety.

mickey a minnie tattoo myši11

Zdroj

mickey a minnie tattoo12

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši13

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši14

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši15

Zdroj

Líbání 

Mickey a Minnie jsou často napuštěny společně stojící na prstech s rukama založenými rukama za zády, které se naklánějí a políbí na nos nebo na rtech.

Mickey a Minnie Mouse Tattoos

Zdroj

Někdy se budou nacházet v různých oblastech těla (např. Jedna v jedné ruce), aby se při shromáždění "políbily".

mickey a minnie tattoo myši16

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši17

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši18

Zdroj

S textem 

Fáze z filmů Disney, jako je "Once Upon Time" a slova jako "Believe" jsou často vidět společně s Mickey a Minnie v klasických kurzech Disney písma.

mickey a minnie tattoo myši19

Zdroj

Rukavice v rukavicích

Dvě rukavice s bílými rukavicemi tvořící tvar srdce je klasické Mickey a Minnie tetování myší. Jedna z rukou bude někdy mít růžový nebo červený luk.

mickey a minnie tattoo myši20

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši21

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši22

Zdroj

Vinobraní

Včasné vykreslování Mickeyho a Minnieho se někdy používají jako předměty klasické a starodávné techniky. Tato tetování jsou vidět v černé a bílé barvě se stínováním, který je velmi účinný při zobrazování tradičních postav z 30. a 40. let.

Ve starých školách jsou myši vykresleny v omezených barvách s odvážnými obrysy. V těchto tetováních je Minnie obvykle vidět nápadné odhodlané pózy, zatímco Mickeyho pózy jsou aktivnější, často s roztaženými rameny.

mickey a minnie tattoo myši23

Zdroj

mickey a minnie tattoo24

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši25

Zdroj

Mandala

Obrys slavné hlavy a ucha je nyní naplněn složitými vzory mandal, které se v poslední době staly trendy. Tito jsou občas plní barvy, ale většinou jsou navrženy v černobílé barvě pro lepší efekt.

mickey a minnie tattoo myši26

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši28

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši27

Zdroj

vodové barvy 

Vzhledem k uměleckému původu těchto postav může vypadat docela zarážející, že do tetování Mickeyho a Minnieho patří tetovací prvky akvarelu.

Tento akvarel by mohl být použit jako pozadí pro postavy nebo pro vyplnění tučného obrysu. Smutné barvy duh vypadají obzvláště zajímavé.

mickey a minnie tattoo myši29

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši30

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši31

Zdroj

Význam myši tetování

Klienti se mohou rozhodnout mít tetování Mickey nebo Minnie Mouse prostě proto, že mají rádi Disney a tyto dvě slavné postavy, nebo proto, že tyto milé myši mají k nim zvláštní význam, jako například:

 • Mickey a Minnie Mouse Tattoo 62
 • Mickey a Minnie Mouse Tattoo 63
 • Mickey a Minnie Mouse Tattoo 64
mickey a minnie tattoo myši33

Zdroj

Mickey a Minnie Mouse Tattoo 47

Zdroj

Mickey a Minnie Mouse Tetování 48

Zdroj

Fun-Loving a Outgoing

Karikatury mají být zábavné, pomáhají bavit děti a uvolňovat napětí pro dospělé. Jsou to způsob, jak na chvíli zapomenout na skutečný svět.

Mickey a Minnie Mouse Tattoos

Zdroj

Mickey a Minnie Mouse Tetování 51

Zdroj

Mickey a Minnie Mouse Tattoo 52

Zdroj

Mickey a Minnie jsou docela odjíždějící postavy Disney vždy usmívající se a hledají dobrodružství a někteří klienti se mohou identifikovat s těmito rysy a zase se rozhodnou zahrnout je do svých tetovacích vzorků.

mickey a minnie tattoo32

Zdroj

Mickey a Minnie Mouse Tattoo 53

Zdroj

Nevinnost

Většina dětí vyrůstala sledováním karikatur a milovala všechny věci Disney tak, aby tyto tetování jednoznačně symbolizovaly dětství a nevinnost. Pro dívky může tetování Minnie Mouse definovat svou vlastní osobnost - plachost a zdrženlivost.

mickey a minnie tattoo myši35

Zdroj

Mickey a Minnie Mouse Tattoo 55Mickey a Minnie Mouse Tattoo 55Mickey a Minnie Mouse Tattoo 55

Zdroj

Pravá láska

Mickey a Minnie jsou symbolem pravé lásky a romantiky pro miliony - jsou spolu téměř sto let a stále jsou silní. Při tetování společně často nesou tuto zprávu.

mickey a minnie tattoo myši34

Zdroj

Mickey a Minnie Mouse Tattoo 54

Zdroj

Nápady umístění

Páry si příležitostně vybírají Mickey a Minnie Mouse jako pár tetování. Často muž dostane obrázek nebo obrys nebo Mickey a žena bude mít Minnie. Obvykle jsou pro obě osoby umístěny ve stejné oblasti těla.

 • Mickey a Minnie Mouse Tattoo 59
 • Mickey a Minnie Mouse Tattoo 60
 • Mickey a Minnie Mouse Tattoo 61
mickey a minnie tattoo myši36

Zdroj

Big Disney návrhy, které obsahují Mickey a Minnie Mouse mohou vypadat úžasně, obzvláště jako plné záda kusy nebo rukávy a nohy rukávy, nicméně, většina z těchto tetování jsou obvykle malé až střední.

To znamená, že fungují dobře pro první časovače a mohou být umístěny téměř kdekoli na těle. Drobné vzory jsou často používány na nebo za ušima a na prstech, zatímco střední velikosti vypadají skvěle na horní části paží, stehna a ramena.

Mickey a Minnie Mouse Tattoos

Zdroj

Často, když má klient Mickey i Minnie, budou mít jeden protiklad - jeden na každém kotníku nebo jeden na každém stehně.

mickey a minnie tattoo myši37

Zdroj

mickey a minnie tattoo myši38

Zdroj

Ve zkratce…

Ženy si více vybírají tetování Mickey a Minnie Mouse, protože klasické kreslené postavy nejsou žádoucí mužské předměty. To neznamená, že muži nemohou nosit tento design - jsou unisexní.

Tyto tetování jsou nadčasové, rozpoznatelné a přinášejí zdravé významy a vzpomínky, což činí tetování zvláštní. Milovníci Disney by se necítili úplně bez vlastního tetování Mickey a Minnie Mouse!

mickey a minnie tattoo myši39

Zdroj

mickey a minnie tetování myši5

Zdroj

 • Mickey a Minnie Mouse Tattoo 58
 • Mickey a Minnie Mouse Tetování 56
 • Mickey a Minnie Mouse Tattoo 57

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

24 + = 27

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: