50 úžasných nápadů Piercing prsteny – Top nápady pro inspiraci (2018)

Věnec je jedna část ucha, která má často tendenci odejít bez povšimnutí. Možná to je důvod, proč se vymyká jako jeden z nejlepších piercingů uší, které můžete získat. Abyste se ujistili, že jste obeznámeni s hřebenovou oblastí ucha, máme tuto definici - vnitřní hřeben chrupavky, který se táhne středem rovnoběžně s šroubovice. To znamená, že piercing na hrobu je ten, který se děje podél horního okraje chrupavky.

Probíhá piercing 29

Zdroj

Možná jste si mysleli, že je čas dostat tento typ piercing ucha. Ale počkej chvíli. Máte nějakou představu o tom, co to znamená a co byste mohli očekávat během procesu piercingu? Stejně, kolik budete chtít sportovat, celá myšlenka ostružinového piercingu může být pro vás zcela neznámá.

11

Zdroj

Nyní jsme tady, abychom se o to postarali tím, že načrtneme některé základy procesu. Ujistěte se, že vás překvapí, co zjistíte o tomto typu piercingu uší.

Větrací piercing 32

Zdroj

Probíhá piercing 1

Zdroj

Probíhající piercing 2

Zdroj

Probíhající piercing 3

Zdroj

 • Piercing ve věži 6
 • Piercing ve věži 4
 • Piercing ve věži 5

Typy

Double Rook Pierce: Zde jsou provedena dvě perforace na vnitřním chrupavku. Je to nejtěžší piercing, ale nejkrásnější.

Prohlouplý piercing 8

Zdroj

Faux Rook Pierce: To zahrnuje vytvoření jedné perforace vodorovně. Vypadá skvěle, když je vybaven barevnými čepy.

Piercing ve věži 42

Zdroj

Postup

Jak se provádí piercing na věž, je jedna část, která může být pro vás velkým zájmem. Postup se neliší od jiných piercingů v chrupavce ucha. Máte k dispozici dva způsoby výběru: upínací nebo volnočasovou techniku. Mezi těmito dvěma je nejpoužívanější metodou volné rukávy, a proto se doporučuje.

Rook Piercing 7

Zdroj

Před zahájením procedury musíte být opatrní ohledně studia a umělce, který udělá piercing. Ujistěte se, že si vyberete dobře zavedené ateliér a vyhledáte služby odborníka. Ačkoli dražší ve srovnání s doma piercing, hledání služeb profesionála zajistí bezpečnost a odstranění všech budoucích komplikací.

Piercing ve věži 10

Zdroj

 • Oblast, kde se má piercing provádět, je nejdříve vyčištěna, aby se odstranila veškerá nečistota, která by mohla vést k infekci. Můžete si vybrat čistou bavlněnou kouli namočenou v alkoholu.
 •  Rozhodněte se o přesném místě, kde chcete, aby byl proveden piercing. Ujistěte se, že souhlasíte s průbojníkem na umístění a udělejte značku, abyste zjistili přesný bod, kterým bude vstup a výstup díry. Ve většině případů by byl průbojník ten, kdo by poradil o nejlepším místě.
 •  Do vstupní a výstupní polohy je zasunuta dutá sterilizovaná jehla (14 g nebo 16 g). Mohou být použity i velká propichovací jehly za předpokladu, že jsou sterilizovány. K dokončení piercingu se pak vloží šperky.
  Vrtulní piercing 12

  Zdroj

  Věšící piercing 13

  Zdroj

  • Piercing ve věži 15
  • Piercing ve věži 16
  • Piercing ve věži 14

Šperky

Typ použitých šperků je spíše jako osobní preference. Můžete si vybrat, zda použijete zakřivené nebo rovné šperky. Ale dávejte si pozor, aby některé zakřivené šperky mohly uchránit bakterie vedoucí k infekcím. To znamená, že musíte pravidelně sterilizovat. Než zapomenete, budete potřebovat šperky, které s vámi pohodlně sedí.

Rook Piercing 48

Zdroj

Zde se hodí váha šperků. Vyberte si, zda chcete lehký, abyste zajistili maximální pohodlí a minimalizovali bolest.
Každý typ piercing ucha vypadá skvěle s určitým typem šperků. Například tento typ ušního piercingu jde dobře s zakřivenou činkou a kroužky z kroužků.

Věže Piercing 50

Zdroj

Zakřivené černobílé šperky mají méně zakřivení, což vede ke snížení napětí, zdravějšímu piercingu a kratší době hojení. Ve srovnání s většinou typů ušního piercingu, houpačka nabízí omezený prostor. To znamená, že potřebujete menší, roztomilé šperky, které se pohodlně nosí. Můžete si také vyzkoušet jiné šperky, které doplňují piercing, například náušnice.

Rook Piercing 49

Zdroj

Bolest

Množství bolesti, které se objevilo, je jedna věc, na kterou se většina lidí ptá, když dostanou své tělo propíchnuté. No, to samé platí pro piercing do ucha. Jakou úroveň bolesti byste měli očekávat během a po procesu? Podle některých lidí tento typ ušního piercingu má tendenci být mnohem bolestivější než propíchnutí nebo šroubovice.

Piercing ve věži 17

Zdroj

Uvedení přesného množství bolesti je poměrně obtížné, protože každá osoba má jinou toleranci, pokud jde o bolest. Mohlo by to být nesnesitelné pro jednoho člověka a jen mírné klepání na jiné. Jenom proto, aby osoba, která má nízkou toleranci bolesti, by mohla mít prah bolesti 5-6 na stupnici od 1 do 10.

Probíhá piercing 18

Zdroj

Dodatečná péče

Stejně jako všechny jiné formy piercingů ucha, je třeba pečovat o typ piercing ucha. Piercing musí být ošetřen dvakrát denně pomocí soaků soli. Toto by mělo být provedeno během prvních 1-2 měsíců. Slané soli hrají důležitou roli změkčování a sušení lymfy.

Rook Piercing 19

Zdroj

To pomáhá zabránit otokům a bolesti. Při namočení soli se ujistěte, že používáte teplou vodu, neboť teplota zlepšuje krevní oběh na propíchnuté místo, aby se urychlila hojení. Alternativně můžete umýt mýdlem a teplou vodou. Antibakteriální mýdlo je upřednostňováno, aby se minimalizovala pravděpodobnost infekce.

Piercing ve věži 20

Zdroj

 • Během léčebného procesu existují některé věci, které byste neměli dělat. I když to není all-inclusive, to jsou věci, které je třeba vyhnout:
  Přes propíchnutí piercingu, protože by mohlo dojít k vysušení oblasti
 •  Použití sluchátek nebo sluchátek
 •  Spí na piercing
Probíhá piercing 21

Zdroj

Piercing ve věži 22

Zdroj

 •  Aplikujte masti nebo vystavte piercing na parfémy, vlasové spreje a další kosmetiku
 •  Koupání jako voda může dostat infikované piercing
 •  Nosit volné vlasy, které se dotýkají piercingu
Věšící piercing 23

Zdroj

 • Udržujte mobilní telefon v kontaktu s piercingem. Abyste se vyhnuli komplikacím, vyčistěte piercing po použití telefonu.
 •  Spát na špinavé posteli, která by mohla způsobit infekci. Ujistěte se, že během spánku změníte plechy a polštáře.
  Použití alkoholu a peroxidů k ​​čištění a sterilizaci piercingu
  Piercing ve věži 24

  Zdroj

  Probíhá piercing 25

  Zdroj

Doba léčení

Pokud jde o piercing, hojení je dvakrát. Zahrnuje primární a plné, sekundární uzdravení. Primární léčení obvykle končí během 6 měsíců. Sekundární léčení, na druhé straně, trvá mezi 12-18 měsíci. Delší doba uzdravení tohoto ušního piercingu je přičítána malému průtoku krve.

Piercing ve věži 26

Zdroj

Proto možná budete chtít najít způsob, jak zlepšit krevní oběh. Očekávejte, že zažijete bolest, která přetrvává v prvních měsících. Jen si pamatujte, správná péče bude hrát důležitou roli při snižování léčebného času.

Piercing ve věži 27

Zdroj

Infekce a komplikace

Stejně jako jiné typy propíchnutí chrupavky, můžete zaznamenat nějaké komplikace. Takové komplikace a infekce jsou důsledkem nedostatečné péče během procesu hojení. Oni mají tendenci být výraznější u jedinců, kteří mají špatně definovaný hřeben.

Rook Piercing 28

Zdroj

V případě, že spadáte do takové kategorie, pak je vhodné, abyste neprošli tímto typem piercingu ucha. Pokud si nejste jisti, přesvědčte se přesné hodnocení z pera, abyste zjistili, zda je váš hřeben dostatečně adekvátní pro umístění piercingu. Některé komplikace, které stojí za zmínku v tomto typu piercingu, zahrnují migraci, odmítnutí a trvalou bolestivost.

Probíhající piercing 30

Zdroj

Když mluvíme o přetrvávající bolesti, může bolest trvat celý rok a působit spousty nepohodlí. Ale co způsobuje takové komplikace? No, hlavní příčinou komplikací je nesprávné propíchnutí z nezkušeného pierceru. Mezi další příčiny patří nedbalá manipulace, nesprávná péče, nesprávné umístění a špatná anatomie.

Probíhá piercing 31

Zdroj

Šperky, obzvláště zakřivení barbell sportovní zvýšené zakřivení může způsobit komplikace tím, že nenávratné napětí na hojivé píštěle. To je to, co prodlužuje bolestivost a spouští migraci. Plytké nebo podivně šikmé piercing vede k odmítnutí.

Rook Piercing 33

Zdroj

Větrací piercing 34

Zdroj

 • Rook Piercing 36
 • Probíhající piercing 35
 • Rook Piercing 37

Kolik to bude stát?

Náklady na tento typ piercingu jsou předmětem variací. To, co budete platit, bude do značné míry záviset na vaší lokalitě a kvalitě studiového nebo profesionálního servisu, který si vyberete. Často očekáváte, že zaplatíte průměrně 50 dolarů za profesionální piercing ucha. Může to být vyšší, ale nepřesáhne 70 dolarů. Náklady jsou také předmětem variací na základě typu piercingu, který chcete.

Piercing ve věži 38

Zdroj

Piercing ve věži 39

Zdroj

zpět do menu ↑

Nejčastější dotazy

Existuje mnoho dotazů na piercing ucha. Zde se podíváme na některé z nejvýznamnějších.

Otázka: Existuje riziko poškození sluchu?
A: Ačkoli to může vypadat jako prostě obyčejný piercing ucha, průsečík pierce může způsobit komplikace, když není děláno správně. Proto je vždy doporučeno, abyste zaměstnali službu profesionála.
Otázka: Kolik post-piercingové péče bych měl očekávat?
A: No, všechna ušní piercingová péče jsou standardní. Jen zajistěte, aby byl čistý, držte šperky na, a vyhněte se vystavení kosmetickým nebo dráždivým látkám.

Piercing ve věži 40

Zdroj

Piercing ve věži 41

Zdroj

Otázka: Jaké jsou nejlepší šperky pro tento piercing?
A: Hoop náušnice s poštou nebo míč je skvělý zápas pro tento piercing.
Q: Jaká je normální velikost tohoto piercingu?
A: Velikost bude určena velikostí použité jehly. To se pohybuje od 1/4, 5/16, 3/8 palce.

Piercing ve věži 43

Zdroj

Piercing ve věži 44

Zdroj

zpět do menu ↑

Závěr

Doufáme, že tento článek poskytl vše, co potřebujete vědět o piercing ucha ve věži. Nyní je čas se rozhodnout a získat jeden. Ačkoli to je docela bolestivé ve srovnání s jinými piercingmi ucha, i když to určitě stojí za potíže. Nezapomeňte, že při nesprávném provedení mohou vzniknout komplikace. Takže držte se na bezpečné straně a vyhledejte službu profesionála bez ohledu na cenu.

Rook Piercing 45

Zdroj

Větrací piercing 46

Zdroj

Rook Piercing 47

Zdroj

Prohlédnout Piercing 51

Zdroj

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  + 65 = 71

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: