50 Úchvatné vzory tetování Dr. Woo – jemné tělo umění z legendy

dr-woo-tattoo5

Zdroj

Je těžké najít nějaké moderní módy a body umění, které nezmiňuje tetování Dr. Woo. Brian Woo nebo Dr. Woo, jako většina lidí o něm říká, je v současné době jedním z nejvyhledávanějších umělců tetování a někdy má čekající seznam, který trvá jeden rok.

A s mnoha umělci tetování, které jsou na světě k dispozici, tak dlouhý seznam čeká, že na něm je něco zvláštního. To, co dělá ještě zajímavější, je fakt, že tetování bylo osm let a dva z nich byli učedníci.

Jeho jedinečný styl a kreativita jsou tím, co z něj činí velmi slavného umělce, a najdete tu jak celebrity, tak obyčejné lidi, kteří čekají na společenském klubu Shamrock s nadějí na získání jednoho z jeho tetování.

O Dr. Woo

Dr. Woo měl vždy zájem o tetování, ale přiznává, že se nikdy nestal tetováním.

Když mu bylo kolem 13 nebo 14 let, pokusil se se svými přáteli pokoušet se hůlkovat a to je jedna z věcí, která v něm vyvolala vášeň a lásku k tetování. Na 15 let měl Brian Woo svůj první totem, který byl velmi přímočarý a základní drak.

V následujícím desetiletí nemyslel příliš mnoho na tetování a stejně jako většina ostatních umělců a módních nadšenců se pokusil o různé věci, včetně nákupu a navrhování módy.

dr-woo-tattoo18

Zdroj

To bylo v roce 2008, že Woo zahájil svou tetovací kariéru, když měl štěstí, že dostal pozvání na učeň pro slavného Mark Mahoney z LA Shamrock sociální klub.

Mark, v současné době je 57 legendární postavou ve světě tetování, který v průběhu let vystrojoval několik osobností včetně Tupac.

Za prvních pár let se Woo trávil většinu svého času učení od mistra jako svého učedníka av posledních několika letech se ustavil jako profesionální umělec tím, že přišel s výrazným stylem, s nímž se spojují tisíce lidí po celém světě mu.

dr-woo-tattoo19

Zdroj

Woo je ženatý a když mu nežehne někoho, koho miluje, aby strávil volný čas s manželkou Jayme a synem Lyon McQueen.

Jaký je jeho tetovací styl?

Každé tetování Dr. Woo má téměř zřetelný design, ale styl, který používá k tomu, aby je nakreslil, je stejný. Stejně jako většina ostatních umělců tetování na světě prošel během výuky několik fází transformace.

A tisíce tetování později on je nyní mistr jeho obchodu a to v důsledku učení od jednoho z nejslavnějších umělců tetování všech dob.

dr-woo-tattoo6

Zdroj

dr-woo-tattoo7

Zdroj

Každé tetování, které inkousty doktora Wooa je zcela odlišné, ale všichni mají něco společného, ​​a to je to, co lidé používají k identifikaci své práce.

Nicméně jeho tetování nevypadalo vždy jako dnes, protože když začínal, raději by se držel konvence nebo tradičního odvážného amerického stylu.

dr-woo-tattoo8

Zdroj

dr-woo-tattoo10

Zdroj

Stejně jako většina jiných slavných umělců, začal s tradičním americkým tetováním, ale za ta léta přišel s jeho odlišným stylem.

Jeho styl zahrnuje kreslení značení těla jemnou čarou a černým a šedým inkoustem. Dr. Woo zřídka používá barvu, protože místo toho se zaměřuje na vytváření struktury obrazu, aby byl jedinečný a krásný.

Dr. Woo Tattoo

Zdroj

Ačkoli stále používá barvy v některých jeho tetování, je to velmi vzácné, protože většina jeho zákazníků se nebude ptát na barevné totemy, protože dávají přednost tomu, aby byly v původním provedení.

dr-woo-tattoo9

Zdroj

dr-woo-tattoo11

Zdroj

Woo také upřednostňuje kreslení na místě tetování, kde zákazník poví, co chtějí, a umělec jej nakreslí.

Ačkoli jeho totemy mohou vypadat komplikovaně, poukazuje jen na obyčejné věci, jako jsou zvířata, a pak je kořenuje jemnými čarami a geometrickými tvary a na jedinečných místech, jako například na hrudní kleci.

dr-woo-tattoo12

Zdroj

dr-woo-tattoo13

Zdroj

Příklady tetování Dr. Woo

Osm let v průmyslu je dlouhá doba a to je dáno tím, že Dr. Woo má vždy dlouhý čekací seznam. Za ta léta on napustil stovky lidí, a skutečnost, že on má více než milión následovníků na Instagram ukazuje vysokou poptávku po jeho práci.

Je nemožné klasifikovat jeho díla na druhy a nejpřesnější způsob, jak předvést jeho styl je prostřednictvím některých jeho slavných kreseb. Níže jsou některé jeho práce, které by měly vysvětlovat, jak talentovaný je.

dr-woo-tattoo14

Zdroj

Constellation Cat

Konštelační zvířata jsou pravděpodobně nejznámějším tetováním Dr. Woo. Jsou také některé z jeho nejstarších a jeden z těch, které lze oprávněně ocenit za jeho nesmírnou slávu.

Toto tetování má jednoduchý obrys kočky černým inkoustem, ale používá své slavné jemné linie a kruhy, aby se tělo podrobněji a složitěji. Woo má také stejné tetování pro jiné druhy zvířat, jako je vlk, medvěd a dokonce i velbloud.

dr-woo-tattoo1

Zdroj

Sova s ​​magnetickými poli

Zvířata tvoří důležitý motiv v tetování Dr. Woo a jsou pravděpodobně jedna z věcí, které nejvíce čerpá. Jeho zvířata však vypadají odlišně od ostatních kvůli své pozornosti k detailům a jemným liniím, které přidává k designu.

Sova s ​​magnetickými poli a některými elegantními geometrickými liniemi je jedním z příkladů jeho zvířecích totemů.

dr-woo-tattoo2

Zdroj

Sloní hlavou a Mandala

Sloni jsou majestátní a mimořádná zvířata a tetování jednoho je velmi symbolické. Woo ví, jak je nakreslit lépe než většina jiných umělců. V tomto designu zobrazuje hlavu slona s působivým mandalovým vzorem jako pozadí.

Obraz je nejen podrobný, ale i úžasný a dokazuje, že černé a šedé barvy budou vždy nejlepší barvy, které se budou používat pro všechna označení těla.

dr-woo-tattoo3

Zdroj

Složitá práce Arrow

Existuje důvod, proč celebrity jako Drake a Cara Delevingne mají tetování od Dr. Woo, a je pravděpodobné, že může změnit základní věci jako šíp do sofistikovaného obrazu.

Dělá to tím, že mu dává nějaké složité geometrické tvary a linie a má to v obvyklém černém a šedém inkoustu. Někdy přidá jako součást hřídele šipky orel, aby byl podrobně popsán jako v tomto tetování.

dr-woo-tattoo4

Zdroj

Získání tetování Dr. Woo je vynikající volbou pro každého milence, který chce něco takového, od jednoho z nejznámějších umělců. Jeho tělo značení jsou složité a jedinečné, a můžete si být jisti, že nebudete vidět někoho jiného se stejným totemem.

Jediným nedostatkem je, že budete pravděpodobně muset objednat schůzku a počkat na několik měsíců kvůli jeho dlouhé čekání seznamu, ale každý, kdo má jeden z jeho tetování vám řekne, že stojí za to čekat.

dr-woo-tattoo15

Zdroj

dr-woo-tattoo17

Zdroj

dr-woo-tattoo16

Zdroj

dr-woo-tattoo20

Zdroj

dr-woo-tattoo21

Zdroj

dr-woo-tattoo22

Zdroj

dr-woo-tattoo23

Zdroj

dr-woo-tattoo24

Zdroj

dr-woo-tattoo25

Zdroj

dr-woo-tattoo26

Zdroj

dr-woo-tattoo28

Zdroj

dr-woo-tattoo27

Zdroj

dr-woo-tattoo29

Zdroj

dr-woo-tattoo30

Zdroj

dr-woo-tattoo31

Zdroj

dr-woo-tattoo32

Zdroj

dr-woo-tattoo33

Zdroj

dr-woo-tattoo34

Zdroj

dr-woo-tattoo35

Zdroj

dr-woo-tattoo36

Zdroj

dr-woo-tattoo37

Zdroj

dr-woo-tattoo40

Zdroj

dr-woo-tattoo38

Zdroj

dr-woo-tattoo39

Zdroj

dr-woo-tattoo42

Zdroj

dr-woo-tattoo41

Zdroj

dr-woo-tattoo43

Zdroj

dr-woo-tattoo44

Zdroj

dr-woo-tattoo45

Zdroj

Dr. Woo Tattoo

Zdroj

Dr. Woo Tattoo

Zdroj

Dr. Woo Tattoo

Zdroj

Dr. Woo Tattoo

Zdroj

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 34 = 38

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: