Stulbinantis Ruby Rose tatuiruotės – visi jūs kada nors norėjote žinoti

rubino rožių tatuiruotės (52)

Šaltinis

"Ruby Rose" tatuiruotės yra tokios akivaizdžios, kad jūs negalite perskaityti naujienų antraštės be jų paminėjimo. Nepamiršk, kad ji yra graži, o jo kūnas - dar labiau patrauklus atributas. Pamirškime tą akimirką ir pamatysime kitus savo laimėjimus.

Ji yra graži, daug talentinga ir jūs dar ją palyginti su kitomis žvaigždėmis. Kas vadinsis DJ, modeliu ir VJ su MTV? Bet visa tai dar neužbaigta, dar kartą neminint jos tatuiruotes.

Tai liečiantis dalykas, ir tai yra tai, apie ką mes kalbėsime čia. Galbūt ji dabar turi savo kūną 60 tatuiruočių. Jos įkvėpta įvairiomis progomis ir viskuo, kas yra jos gyvenime, taigi jūs negalėsite gauti tikslaus savo pasirinkimo modelio, kad galėtumėte daryti kūrybinius kūrinius, kuriuos ji turi ant jos.

rubino rožių tatuiruotės (1)

Šaltinis

Bet pirmiausia patekime į tatuiruočių meno statistiką.

Anksčiau tatuiruotės buvo labiau populiarios tarp vyrų nei moterys. Tai pakeitė "Rose" patinka. Daugiau moterų turi šiuos legendinius ir dekoratyvinius daiktus. Pagal naujausią tatuiruočių statistiką tatuiruotes turi daugiau moterų nei vyrų.

Teigta, kad 59% tų, kurie turi daugybę tatuiruočių, yra moterys, lyginant su 41% menopaučių. Tai paaiškintų priežastį, kodėl šio modelio deejay patinka tiek daug dalykų ir niekada nesibaigs dar daugiau.

Rubino tendencija parodyti savo tatuiruotą kūną

rubino rožių tatuiruotės (43)

Šaltinis

Yra tų šventųjų ir daugiau modelių, kurių jūs niekada nežinote, kad jų kūne yra vienas simbolis. Tai nereiškia, kad jie nemyli tokio meno; jie saugo juos paslėpti.

Tačiau Rožė yra iškirpti iš kitokio audinio, ir ji tvirtina savo tatuiruotą kūną tiems, kurie nori juos pamatyti. Ji sąmoningai dėvi suknelę ar bet kokius drabužius, kurie parodys keletą puikių daiktų.

rubino rožių tatuiruotės (2)

Šaltinis

Galiu atspėti, kodėl daugelis vyrų bus tokie neramūs aplink ją, nes ji neslepia savo kūno, kad parodytų savo brangią kolekciją.

Taigi dabar jums nereikės man paklausti, kaip aš žinojau apie savo tatuiruotes, ypač kai aš išvardinsiu svarbius daiktus, kuriuos ji turi tam tikrose vietose, kuriose būtų neįmanoma pamatyti, nebent kažkas būtų jo bičiulis.

rubino rožių tatuiruotės (12)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (49)

Šaltinis

Kiek tatuiruotės turi rožių ruby?

rubino rožių tatuiruotės (13)

Šaltinis

Aš nenurodysiu tam tikro skaičiaus gabalų savo kūne, nes aš tiesiog juos pamatysiu iš toli kaip likusi tauta. Tačiau yra geresnis būdas pasiekti artimą įvertinimą. Norėdami sužinoti tikslią tatuiruočių skaičių ant jos, geriausia būtų, jei girdėjote iš arklio burnos.

2010 m. Žurnalo Inked interviu metu Rozė prarado savo tatuiruotes. Ji prisiminė, kad figūra yra 30 taškų, ir tai būtų buvusi mažesnė už tai, kas iš tikrųjų buvo jai.

Kai kurios jos tatuiruotės yra sugrupuotos, kad būtų sudarytos vienos visos dalys, todėl faktinis skaičius, kurį ji turi, nėra taip lengva. Tiesą sakant, jūs taip pat galite prarasti jų skaičių, jei turėjote tiek daug, kiek ji turi ant jos.

rubino rožių tatuiruotės (50)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (51)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (53)

Šaltinis

Tai buvo prieš penkerius metus ir ji niekada nesustabdė jos apetito simbolių, kuriuos ji turi brangus. 2015 m. Buvo apskaičiuota, kad ji turėjo daugiau kaip 60 skirtingų daiktų. Tai vienas iš didžiausių tatuiruotės vienam asmeniui figūrų.

Geras dalykas su jais yra tai, kad jie papildo viską, kas jai, ir ji galų gale tampa gana kiekvieną dieną.

rubino rožių tatuiruotės (45)

Šaltinis

Jos tatuiruotės temos

rubino rožių tatuiruotės (14)

Šaltinis

Kaip matysite vėliau antrame skyriuje, "Rose" kūriniai pasirodys iš daugybe temų. Būtų neįmanoma tiksliai nustatyti vienos temos, kuri įkvėpė visas jos kolekcijas. Ji turi kažką meilės, kita skirta tėvui, kita - karikatūros ir daugelis kitų.

Ji yra laukinė su savo pasirinkimais, ir tai yra tas pats, kai dauguma kitų žmonių turi didžiulių kolekcijų, panašių į ją. Tačiau vienas dalykas, susijęs su jos atranka, yra tai, kad jie gerai derinami tarpusavyje, kad jūs manote, kad yra pagrindinis planas, kol ji gavo savo pirmąjį rašalą.

Priešingai, kiekvienas gabalas yra padarytas savarankiškai, o kai kurie iš jų yra atsitiktiniai.

rubino rožių tatuiruotės (48)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (47)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (38)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (40)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (39)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (35)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (34)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (33)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (32)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (31)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (30)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (28)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (27)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (26)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (25)

Šaltinis

Rubino pirmoji tatuiruotė

Pirmasis tatuiruotė visada lemia tai, ar jūs turėsite kitą ir tt Jos pirmasis kūrinys buvo rožė, apsupta architektūriniu dizainu. Tai buvo tada, kai jai buvo 16 metų, ir tai buvo vaiko dizainas, kuris neturėjo supratimo, ko ji tikrai norėjo.

Paklaustas apie tai, ji teigė, kad tai vaikas, ir ateityje ji niekada neturėtų tokio kūrinio. Rožė iš tikrųjų yra jos vardo įvertinimas, o architektūrinis dizainas negali būti aiškiai apibrėžtas. Tiesa jos žodžiais, ji niekada neturėjo panašios, bet tuo pačiu metu ji niekada nebuvo atsikratusi jos.

Tai reiškia, kad ši pirmoji patirtis užsidegė kažką jai, ir ji nuėjo toliau, kad būtų daugiau gabalų.

rubino rožių tatuiruotės (7)

Šaltinis

Kova su jos naujausiomis tatuiruotėmis

Kaip jau minėta anksčiau, Rose niekada nebus pakankamai užpildytų simbolių. Jos paskutinis papildymas - karūną, kurį padarė Jean-Michel, miręs nuo tariamo heroino perdozavimo 27 metų amžiaus. Ji prisipažino, kad ji norėjo, kad šis meno kūrinys būtų visą savo gyvenimą, ir dabar, kai ji galutinai gavo tai, ji turėjo parodyti savo gerbėjams.

Ji niekada nepavyko nusiteikusi daugumai jos (gerbėjų), kurie ją kritikavo už savo nuogumo liemens paskelbimą, kai ji padarė gabalą. Dauguma piktos ventiliatorių paklausė, kodėl ji turėjo išmesti savo gražią odą tokiu bjauriu gabalo pasirinkimu.

Tikriausiai tatuiruotė buvo netinkama, nes ji turėjo būti gydoma dėl depresijos, ir galų gale jos trūko tam tikrų jos datų. Na, kiekviena šventė gali sukelti nesutarimus ir Rozę, tai buvo su tatuiruotės gabalu.

rubino rožių tatuiruotės (46)

Šaltinis

Dabar žinote šiek tiek Ruby Rose tatuiruotes: kai ji gavo pirmąjį, apytikrį kiek jos yra ir kokios tatuiruotės jai reiškia. Tiesa, kad ji yra apsirengusi gabalais, todėl net ir beveik 60 iš jų vis daugiau.

Bet dabar pažvelkime į kai kurias jos dideles tatuiruotes ir tai, ką jie reiškia jai.

Rose didžiųjų tatuiruotės prasmė

Kai kurie žmonės taps ant simbolių tik tuščiais simboliais be jokios pridėtos reikšmės. Jie tiesiog nori juos apdailos. Na, tai nėra tai, ką Ruby Rose turi savo kūrinius; jie prasmingi. Taigi, ką reiškia kai kurie iš savo tatuiruočių?

 • Jean-Michel portretas:
rubino rožių tatuiruotės (3)

Šaltinis

Paskutinė iš jos kūrinių ji gavo karalieną iš Jean-Michelio. Tarp 2, Rožės ir Jean-Michelio buvo daug meilės ne tik kliento ir menininko. Norėdami parodyti, kiek jam buvo skirtas "Jean-Michel", jos portretas užklijuotas ant jo kairės rankos.

Ji pasakoja apie 2 žmones, kurie suprato vienas kitą ir paaiškina, kodėl ji gavo daugumą savo dailininko kūrinių, kuriuos padarė Jeanas, miręs 27 metų amžiaus.

rubino rožių tatuiruotės (44)

Šaltinis

 • Bokso pirštinės:

Tai gali supainioti, kad ji turi bokso pirštines vienoje iš savo pečių. Bet tai ne jai, o tik jos krikštatėvis Lionelis Rožė. Jis buvo boksininkas ir jausdamas palietęs, jis parodė, kad palaiko savo karjerą.

Tai yra tas atlygis, kad kažkas, kuris solidariai su jumis susitinka, ypač apie tai, ką darai.

rubino rožių tatuiruotės (29)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (4)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (42)

Šaltinis

 • Ace širdies kortelės:

Ne visai yra jos dalykas azartinių lošimų, bet ace širdys yra viskas apie meilę. Ji yra kažkas, kas yra danguje gražus ir nenorėtume, kad ji praleistų dėl meilės drobes. Tūzo širdis ant jos krūtinės sako, kad ji nori meilės ar ji yra pasirengusi parodyti kažkieno meilę.

rubino rožių tatuiruotės (5)

Šaltinis

 • Rose su architektūriniu dizainu:

Jei prisimenate, tai yra jos pirmoji tatuiruotė. Tada ji buvo 16 metų, o tai, ko ji norėjo, buvo jos vardas ant odos. Ji niekada nežinojo, kad ji galų gale turės daugiau nei 60 skirtingų kūrinių. Ji norėjo, ką norėtų maža mergaitė, ir vėliau ji sakė, kad ji nenorėtų turėti jokių kitų dizainų, kaip pirmoji.

Tačiau nuostabus dalykas yra tas, kad ji niekada nepašalino ar neapsaugojo.

rubino rožių tatuiruotės (41)

Šaltinis

 • "Tik meilė":

Tai raidės ant jos plaštakų ir jums nereikia vertėjo, kad žinotumėte, ką jie reiškia. Ji yra kažkas, kas myli ir pageidauja tos pačios. Ji daro viską su meile, net tada, kai ji nukentėjo su savo rankomis, tai parodyti meilę (juokingas).

Koks kūrybiškas būdas jas išreikšti mylėti kitiems ir save!

rubino rožių tatuiruotės (9)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (6)

Šaltinis

 • Phoebe viduje raudonos širdies:

Jūs ne vieni norite sužinoti kažką apie savo meilės gyvenimą. Tokiu atveju turėtum žinoti, kad ji turi sužadėtinę. Pavadinimas Phoebe viduje raudonos širdies ant nugaros. Dabar jūs ką nors žinote apie ją, bet tai nereiškia, kad galite nustoti žavėtis jai už gerą išvaizdą, kuris yra toks akivaizdus.

rubino rožių tatuiruotės (8)

Šaltinis

 • Karūna:

Tai paskutinis iš meno kūrinių, kuriuos ji kada nors gavo iš Jean-Michelio, kol jis mirė. Jos krūtinės apatinės srities dalies krūtinėje ji užsikimšo karūną. Pasak savo žodžių, ji norėjo turėti šią tatuiruotę visą savo gyvenimą, ir ji galutinai pagavo ją.

Tačiau ji sukėlė keletą ginčų dėl šio kūrinio, kai ji paskelbė savo nuotrauką, kaip ją padaryti. Jos liemuo buvo nuogas ir dauguma jos gerbėjų buvo įžeisti. Tačiau tai nesutrukdė jai viską to padaryti.

 • Žuvys ir Ožiaragis simboliai:

Jūs būtumėte gana įdomu sužinoti, ar jūsų mėgstamiausias šventė turi tam tikrą polinkį į astrologiją. Tokiu atveju taip pat norėtumėte sužinoti apie jų zodiako simbolius. Rose, jos kairiosios riešo pusėje yra rašaliniai Žuvys ir Ožiaragis.

rubino rožių tatuiruotės (17)

Šaltinis

Tai išmeta jus į tam tikrą painiavą, nes jūs negalite tiksliai pasakyti jos konkretaus simbolio, bet bent jau ji susiaurino paiešką.

 • Tigro tatuiruotė:

Stiprios gyvūnų tatuiruotės yra populiarus tarpybėmis. Jie eis už liūto ar drakono, o "Ruby" - tai šokinėjantis tigras savo viršutinės dešinės rankos viduje. Jis jums sako apie jos drąsą ir drąsą prigimtį, dvi iš kurių ji turi daug.

Paskambinkite jai drąsiai grazią tigrą ir akivaizdu, kad jos geriausiai remiasi jos atributais.

rubino rožių tatuiruotės (18)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (19)

Šaltinis

 • "Danke Schon":

Tai yra "ačiū" vokiečių frazė. Galite tai laikyti asmenine žinute visiems tiems žmonėms, kurie padėjo suformuoti savo gyvenimą. Gal ji taip pat parodo savo padėkos gerbėjams, kaip ir mes, ir dabar jūs žinote, kad ji nepaliko tavęs iš savo minčių.

rubino rožių tatuiruotės (20)

Šaltinis

 • "... ir kvėpuoti aš ":

Jūs norėtumėte sužinoti, kokią muziką ji klauso. Dėl šios priežasties ji turi žodžius aukščiau ant jos kaklo. Jie yra iš dainos "Breathe Me" eilutės, jos artimo draugo Sia Furler. Dabar žinote, ką ji galbūt klausys savo telefone ar iPad.

rubino rožių tatuiruotės (21)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (22)

Šaltinis

 • "Vykdyti su laukiniais žirgais":

Kaip jau žinote dabar, daugybė jos tatuiruotų meno kūrinių susideda iš žodžių. Ji yra tokia filosofė ir norėtų, kad pasaulis žinotų apie savo polinkius. Žodis "paleisti su laukiniais žirgais" yra užpildytas ant kairiojo dilbio.

Ji yra laukinis arklys, jei pažvelgsite į jos dramatišką meilę, gyvenimą ir seksualumą, kaip ji suknelė. Ir tai viskas gerai, nes žmonės norėtų tokio grožio savo pusės.

rubino rožių tatuiruotės (24)

Šaltinis

rubino rožių tatuiruotės (23)

Šaltinis

Ar norėtum pasiskolinti idėją ar du iš "Ruby" apsvaiginimo tatuiruočių? Dabar tu žinai daugiau apie juos ir kodėl ji nuolat prideda daugiau.

Kaip matėte, ji turi jas su prasme. Ji netgi stulbinanti graži, kai ji juokiasi ir jūs žinote, kad ji yra karalienė, nes ji turi pasakojimą apie savo istoriją. Kokia tatuiruotė yra tavo mėgstamiausia?

Žinoma, jūs galite eiti į priekį ir turėti ją ir pridėti į ją prasmę, jei tai viskas, ko visada norėjote.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

66 − 57 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: