35 puikios UV tatuiruotės idėjos – puikus švytėjimas kūno menas

uv tatuiruotė1

Šaltinis

Tatuiruotės menas visada vystosi, nes ir toliau atsiranda naujos totemo brėžinys. Jei ieškote ko nors šiuolaikiško ir stilingo, tuomet UV tatuiruotė tau puikiai tinka ir ji turi keletą privalumų, palyginti su tradiciniais dizainais.

Užuot laikydamiesi senų ar tradicinių kūno meno piešimo būdų, turėtumėte judėti laiku. Raštai, kuriuos menininkai naudoja UV totemams piešti, buvo daug dešimtmečių, tačiau jų taikymas tatuiruočių srityje yra labai nesenas.

Anksčiau manoma, kad jis nėra saugus žmogaus organizmui dėl didelio fosforo kiekio, tačiau šiuolaikinė formulė yra saugi ir netgi turi FDA patvirtinimus.

UV Tattoo_

Šaltinis

Nors saugumas visada yra didžiausias žmonių susirūpinimas, kai kalbama apie šį tatuiruotę, tai neturėtų būti problema, nes visi, turintys reikiamą informaciją, žino, kad vienintelis skirtumas su tradiciniais rašalais yra išvaizda.

Taigi, jūs niekada neturėtumėte leisti, kad šie klaidingi rūpesčiai neleistų jums gauti šių stilingų kūno menų. Nepaisant to, kad jie yra saugūs, jie taip pat suteikia jums galimybę turėti tatuiruočių dizainą, kurį norite, nes yra daug pasirinkimo variantų, kai kalbama apie UV totemus.

Iš tikrųjų, jūs galite turėti viską, ko norite rašalu, bet kur jūsų kūne.

Kodėl turėtumėte turėti UV totemus?

Jei esate tatuiruočių entuziastas, ar tiesiog myliu kūno meną, tai yra pakankamai priežastis turėti UV tatuiruotę. Šios tatuiruotės yra mados, todėl nėra nieko, kas geriau parodys tavo meilę tatuiruotėms.

Pristatymas juodos spalvos tatuiruotė į savo tradicinius, ar jie yra ant rankovės ar nugaros, kvėpuoja šiek tiek naujo gyvenimo į juos ir atrodo žavinga. Ir taip tai gali būti puiki alternatyva tatuiruočių dizaino dangčiai uždengti, kad tai neišnyko, kaip jums to norėjo.

uv tattoo2

Šaltinis

uv tatuiruotė3

Šaltinis

Tatuiruotes galite apriboti jums, kai kalbate apie įdarbinimo galimybes, nes dauguma žmonių verslo pasaulyje vis dar klaidingai supranta kūno meną. Vaikštant į interviu su visomis kūno tatuiruotėmis sumažės jūsų galimybė labai daug samdyti.

UV Tattoo_

Šaltinis

Tačiau su juodais šviesos totemais tai neturėtų būti problema, nes jie nėra matomi įprastu šviesos spektru. Nebent jūs atliksite pokalbį kambaryje su juoda šviesa, niekas nežinotų, ar turite tatuiruotes, ar ne.

Net jei įspūdingi UV totemų dizainai jums nepapiltų, tai, kad jas galite nuslėpti, turėtų būti pakankamai priežastis, kad ją turėtumėte.

uv tattoo4

Šaltinis

uv tattoo5

Šaltinis

Norint gauti tokio tipo totemus, jums nereikia padengti jokių senų tatuiruočių. Kai kuriems tatuiruočių mėgėjams su visais kūno simboliais yra daug problemų, kai jie nori pridėti daugiau vaizdų, nes nėra vietos.

Tačiau UV spinduliai gali padėti išspręsti šią problemą, nes galite juos pritvirtinti prie esamų, nes jie vis tiek bus matomi esant skirtingoms apšvietimo sąlygoms. Ir visų šių priežasčių dėka juodos šviesos tatuiruotės visada jus išsiskirs.

Niekas pritraukia daugiau dėmesio, kai klubas nei švytėjimas iš jūsų nuostabių UV totemų.

uv tattoo6

Šaltinis

uv tattoo8

Šaltinis

Tipai UV tatuiruotės

Vienas iš dalykų, kurie padaro UV tatuiruotę labai patraukli, yra tas, kad galite piešti bet kokį jums patinkantį vaizdą, taip pat turėti tokias vietas kaip galva, kur dauguma žmonių linkę atsikratyti tradicinių totemų.

UV Tattoo_

Šaltinis

Nėra nieko sudėtingo apie šį tatuiruotės dizainą, nes tik tas spalvos tipas, kurį jis naudoja, yra tai, kas skiriasi nuo kitų kūno ženklų. Tačiau, kaip ir bet kuriam kitam kūno menui, yra tam tikrų dizainų, kuriuos labiausiai mėgsta dauguma žmonių, o iš jų yra keletas iš jų.

uv tatuiruotė7

Šaltinis

uv tatuiruotė9

Šaltinis

Blacklight Tribal Pattern

Jei manote, kad genčių modeliai jau buvo pakankamai gražūs juodais rašalais, juos reikėtų pamatyti kaip šviesos UV-totemus. Šis tatuiruotės dizainas reiškia tradicinių genčių dizaino piešimą ant rankos, nugaros ar bet kur norėtumėte naudoti specialiu UV rašalu.

Nors jų formos ir modelių, kurių sudėtyje yra tatuiruočių, yra panašios į tradicinius, dažai juos labai detaliai apšviečia, o jų apšvietimas juodos spalvos šviesoje yra tiesiog kvapas.

uv tatuiruotes10

Šaltinis

Skeletonas

Tai gali atrodyti nepatogu ar keista nugabenti ranką ar koją rėmeliu (skeletu) kaip tatuiruotę, bet, jei jūs tai padarysite naudodami specialius UV dažus, tai atrodys nuostabiai.

Kai kurie žmonės turės šį dizainą ant krūtų ar tiesiog apatinės rankos, tačiau kai kurie iš jų bus iki pat pečių, kad sukurtumėte aiškų rankovių dizainą.

Ir jei jūsų menininkas yra pakankamai kvalifikuotas, kad jis atrodytų realistiškas, galite būti tikri, kad kūno žymėjimas, kuris visada atrodys puikiai.

uv tattoo11

Šaltinis

uv tatuiruotė12

Šaltinis

uv tattoo13

Šaltinis

uv tattoo14

Šaltinis

uv tattoo15

Šaltinis

Spindintis tekstas

Teksto tatuiruotės puikiai tinka žmonėms, kurie nemėgsta labai sudėtingų dizainų savo kūne, o vietoj to nori ką nors paprastą, bet reiškia, kad pilnas. Tačiau kai kuriems nepatinka teksto tatuiruotė, kurią visi gali pamatyti ir skaityti.

Taigi šiandien vis daugiau ir daugiau žmonių nori turėti savo totemus UV dažais. Priežastis yra tai, kad jie neturi privilioti jų privačiose vietose, nes gali turėti totemų visur, kur nori, ir vis dar gali diktuoti žmones, kurie juos mato.

Šis rašalas taip pat puikiai tinka netvarkingiems tekstams, kurie gali atrodyti netinkami, kad atsirastų kai kuriose vietose.

uv tattoo16

Šaltinis

uv tatuiruotė17

Šaltinis

uv tattoo18

Šaltinis

Širdis ir žvaigždės

Širdis gali būti įprastas ar įprastas tatuiruotės vaizdas, tačiau, jei piešiate kaip juodos spalvos tatuiruotę, jis atrodys nuostabiai. Taip pat galite naudoti šį tatuiruotės dizainą, kad širdies formą pridėtumėte prie esamo totemo, kad suteiktumėte gilią simboliką.

Žvaigždės taip pat daro gražus juodos šviesos tatuiruotes, o kai kurie žmonės netgi turi juos kaip žvaigždyną.

uv tatuiruotes19

Šaltinis

uv tatuiruotė20

Šaltinis

uv tattoo21

Šaltinis

Talpinimo idėjos

UV tatuiruotę matote tik tam tikro apšvietimo sąlygomis, o tai yra svarbus pranašumas, kai kalbama apie vietą, nes jūs galite jį bet kur norėtumėte. Šiandien dažniausiai būna rasti žmones su juodos šviesos tatuiruotėmis ant jų plikos galvos, nes jūs vargu ar pastebėsite juos.

UV Tattoo_

Šaltinis

UV Tattoo_

Šaltinis

Tačiau kiti vis dar nori turėti jas įprastose vietose, tokiose kaip nugaros, krūtinės, rankos ir didelių kojų. Nors lazdelės, rankos, pirštai ir riešai vis dar yra geriausios vietos mažų juodųjų šviesų totemų ištraukimui.

uv tattoo22

Šaltinis

uv tatuiruotė26

Šaltinis

Trumpai ...

Jei esate pavargę nuo įprastų ar įprastinių kūno ženklų, turėtumėte pabandyti UV tatuiruotę, nes tai padės jums išsiskirti iš minios. Ir priešingai nei daugelis žmonių mano, kad šios tatuiruotės yra labai saugios.

Tačiau jiems reikalingi tam tikri specialūs įgūdžiai, todėl jūs visada turėtumėte naudotis patyrusio menininko paslaugomis.

uv tattoo23

Šaltinis

uv tattoo24

Šaltinis

uv tatuiruotes25

Šaltinis

uv tattoo27

Šaltinis

uv tattoo28

Šaltinis

uv tatuiruotė29

Šaltinis

uv tatuiruotė30

Šaltinis

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

44 − = 40

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: