15 dideli trumpi tiesi kirpimai

Moterys nori sportuoti trumpoji tiesi šukuosena kuris tikrai juos atrodytų nepaprastai unikalus ir gražus. Taip pat yra ir kažkas trumpi tiesūs šukuosena kuri yra labai patraukli ir kieta. Dėl šios priežasties trumpos tiesios šukuosenos visada bus viena iš pagrindinių madingiausių moderniausių moterų pasirinkimų. Stai keleta populiarūs ir madingi trumposios tiesiosios rinkos nuolaida 2013 m:

Cute and Unkempt Short Hair

Šis mielas, nerūpestingas trumpas kirpimas iš esmės yra nukrypimas nuo paprastai tvarkingų ir tvarkingų trumpų moterų raukšlių. Tai yra išraiškingas nekaltumo ir nepakankamo pretenzijos, puikus ir patrauklus tuo pačiu metu.

Mieli ir neapsukantys trumpi plaukai

Trumpi tiesūs juodi plaukai

Šios šukuosenos rūšys yra nuostabiai gražios ir patrauklios mergaitėms, norinčioms švarios malonios išraiškos. Tai labai moteriškas, su įprasta trumpalaikė nugarėlė, leidžianti moterišką nagą atsidurti. Tai puikus ir nuostabus šukuosenas, kurį tikrai būsite mylimas.

Trumpas tiesus juodas plaukai

"Chelsea Kane" trumpasis kirpimas

Jauki ir labai moteriški šukuosena, ši šukuosenėlė yra labai jauki ir patraukli. Tiesūs plaukai, nukreipti į vieną pusę, yra sveiki, moteriški žmogaus pusė. Jūs tikrai norėtumėte tai sportuoti fantastinis šukuosena.

15 dideli trumpi tiesi kirpimai

Stilingas asimetrinis šukuosena

Tai puikus papildymas nuostabaus sąrašo trumpas tiesus šukuosenas moterims. Tai nuostabiai patraukli ir labai patobulinta. Tai stiprina moters moterišką aspektą, suteikiantį jums patraukliai šiuolaikišką išvaizdą.

Stilingas asimetrinis šukuosena

Smailas simetriškas trumpas tiesus šukuosena

Tai fantastiškai kietas ir puikus. Bangos sustiprina jūsų veido aurą, o jūsų plaukai išlygina iškirptus kraštus, kad jums atrodytų garsiai. Jauki ir jaudinanti, jūs tikrai mylėsite šią patrauklią šukuoseną.

Laminuotas simetriškas trumpas tiesus šukuosena

Me-So-Pretty Trumpi šukuosena

Ši miela šukuosenė labai aiškiai ir maloniai atrodys jūsų veidui. Jaukus ir patrauklus šis šukuosena yra labai moteriškas, nors jis yra trumpas ir trumpas. Nereguliarus kirpimas suteikia jums jaunesnes išraiškas, toks malonus ir malonus.

Me-So-Pretty Trumpi šukuosena

Trumpas švelnus šukuosena

Ši trumpa madinga šukuosena yra nuostabi patraukli, suteikiant jums švarų ir gražią elgesį. Tai padidina veido ir galvos kontūrą ir suteikia labai moterišką išvaizdą, kuri yra gana sudėtinga ir madinga. Jums patinka išbandyti šią šukuoseną.

Trumpas švelnus šukuosena

Tamsus trumpas šukuosenas

Tai nuostabi unikali ir radikaliai patraukli šukuoseną, kuri suteikia tiek daug charakterio savo išvaizdą. Puikus nukrypimas nuo madingos merginos šukuosenos, tai tikrai suteiks jums vietos kūrybiškumui jūsų šukuosenoje. Tai fantastiškai kita ir nuostabiai pastebima šukuosena.

Storas trumpas šukuosenas

Puošnus trumpas tiesus šukuosena

Ši itin madinga šukuosena yra labai patraukliai moteriškas. Spalvoti tiesūs plaukai natūraliai padengia kaktą, padidindami jūsų elgesį. Tai suteikia jums madingą, madingą, modernų ir madingą išvaizdą.

Puošnus trumpas tiesus šukuosena

Geometrinis trumpa šukuosena

Ši šukuosena suteikia jums fantastiškai patrauklų ir tikrai radikalų išvaizdą. Tai pabrėžia simetriją ir geometriją, tuo pačiu metu suteikiant jūsų veidui aiškų išvaizdą, linksmas ir patrauklus. Jūs tikrai norite eksperimentuoti šia unikalia šukuosena.

Trumpas geometrinis šukuosena

Trumpas Slicked Atgal šukuosena

Ši trumpoji slicked-back šukuosena yra graziai patraukli ir suteikia aiškų išvaizdą jūsų veido. Panašiai, ji yra žaviai švari ir kieta ir suteikia jums šaunų jausmingumo ir malonumo moteriško pasitikėjimo. Tikrai mielas!

Trumpas Slicked Atgal šukuosena

Trumpas blondinės Pixie šukuosena

Ši trumpoji blondinė pixie šukuosena yra patraukliai. Tai suteikia jūsų veidui labai ryžtingą išvaizdą, kuris yra labai jausmingas, tačiau viliojantis. Jūs tikrai norite eksperimentuoti su tokia šukuosenos rūšimi.

Trumpas blondinės Pixie šukuosena

Mielas ir brandus Pixie šukuosena

Ši šukuosena užtikrina kitus jūsų pasitikinčiu personažu. Jaukus ir rafinuotas, jis suteikia jums brandų, tačiau labai moterišką išvaizdą. Ši pixie šukuosena yra nuostabi gražus ir viliojantis, ir jūs tikrai mėgstate šią šukuoseną.

Mielos ir brandžios Pixie šukuosenos

Labai elegantiškas ir gražus Pixie šukuosena

Ši miela šukuosenė yra žaviai patraukli. Tai suteikia jūsų veidui viliojantį paslaptingą išvaizdą, nuostabiai mielą ir moterišką. Panašiai, ji iš dalies išsklaido dėmesį nuo akių, bet puikiai sutelkia dėmesį į lūpų kontūrą. Labai malonu tikrai!

Labai elegantiškas ir gražus Pixie šukuosena

Trumpi blondinės šukuosena

Tai nuostabiai miela šukuoseną, kurios plaukeliai nukreipiami žemyn į akis, todėl jūsų veidas yra mielas, tačiau viliojanti viliojantis elgesys. Šioje šukuosenoje yra kažkas kieto ir patrauklaus, ir tikrai tai bus viena iš šukuosenų madingi 2013 m. šukuosena.

Trumpi blondinės šukuosena

Patraukliai spalvingas asimetriškas šukuosenas

Tai puikus asimetriškas šukuosenas suteikia veidui nuostabų pastebimą išvaizdą, kuris yra labai įdomus ir patrauklus. Panašiai, jis sustiprina jūsų elgesį, akcentuodamas natūralų jūsų veido kontūrą. Mielos ir nuostabios, ši šukuosena tikrai kažką pridės prie jūsų veido auros.

Patraukli spalvinga asimetrinė šukuosena

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: