25 trumpi juodųjų moterų gabalai

Mes gyvename pasaulyje, kuris dabar (beveik) išmoko gerbti ir priimti visas egzistuojančias rases. Vyresniais laikais žmonės, kurie buvo kitokie, buvo ne tik atmesti iš visuomenės, bet ir visuomenė buvo izoliuoti ir jį apleisti. Tačiau šiuo metu tai nėra. Nors tarp rasių, tokių kaip amerikiečiai ir afrikiečiai, amerikiečiai, amerikiečiai ir Vidurio Rytų gyventojai, vis dar yra didelė įtampa, rasizmas buvo sumažintas iki tokios valstybės, kurioje jos vos egzistuoja.

Tačiau net jei žmonės išmoko gyventi kartu kaip bendruomenė, vis dar yra keletas dalykų, kuriuos gali padaryti tik tam tikrų rasių žmonės, kurių didžiausias pavyzdys yra šukuosena. Įvairios šukuosenos yra skirtos skirtingoms rasėms priklausantiems žmonėms, o vienos rasės sukurtos šukuosenos neatrodo gerai žmonėms, priklausantiems skirtingoms rasėms. Yra specialios šukuosenos, kurios buvo specialiai sukurtos afroamerikiečių moterims, mėgstantiems sportuoti trumpi plaukai, ir šios šukuosenos yra žinomos kaip trumpi gabalai juodosioms moterims.

Yra daugybė, daug skirtingų trumpų pjūvių, kurie buvo specialiai pritaikyti juodosioms moterims. Tačiau, kaip ir visi kiti žmonės, Afroamerikiečių moterys taip pat nori, kad jie būtų patys geriausi, todėl beveik visos afroamerikiečių moterys nori sužinoti, kokios trumpiausios jų dalys yra geriausios. Na, iš visų daugelio trumpi gabalai juodosioms moterims kad egzistuoja, yra 25 iš geriausių:

Tapered Cut

Juodos moterys trumpesni sijonai

Rihanna

Juodos moterys trumpi plaukai

Garbanotas trumpas pjūvis su daugybe viršaus

Garbanoti trumpi šukuosena juodosioms moterims

Trumpas kūginis pjūvis

Trumpas juodų moterų šukuosena

Trumpas "Jazzy Cut"

Trumpas šukuosenos juodas moterys

Klasikinis trumpas pjovimas su abiem pusėmis

25

Labai trumpas kūginis pjūvis

25

Trumpas natūralus garbanotas pjūvis

25 trumpi pjovimai juodosioms moterims_3

Labai trumpas pjovimas

25

Trumpas Kinky Cut

25 trumpi pjovimo juodi moterys_5

Trumpasis pjovimas su apimtį viršutiniame ir priekiniame sparčiuose

25

Mary J. Blige

25 trumpi pjovimai juodosioms moterims_7

Trumpas natūralus kūginis pjūvis

25

"Pixie Cut"

25 trumpi pjovimai juodosioms moterims_9

Afroamerikietis Bobas

25

"The Flapper Bob"

25

Keyshia Cole

25 trumpi pjovimai juodosioms moterims_12

"African American Boy Cut"

25 trumpi pjovimo juodi moterys_13

Virgin Brazilian Cut

25

"Akmost-No-Hair-at-All Cut"

25 trumpųjų pjūvių juodosioms moterims_15

Jill Scott

25

Natural TWA Cut

25

Keisha Spivey

25

Labai trumpas pjovimas su daugybe viršaus

25 trumpi pjovimai juodosioms moterims_19

Trumpas garbanotas didysis Bobas

25

Kai kurie pirmiau išvardyti kirpimai buvo įkvėpti įprastų žmonių, o kai kuriuos anksčiau išvardytus kirpimo įkainius įkvėpė Afrikos amerikiečių įžymybės. Tačiau, jei kažkas yra žinomas dėl tam tikrų dalykų, tai yra tas faktas, kad visi dvidešimt penki trumpi gabalai juodosioms moterims Išvardytos pirmiau tikrai vertos būti šiame sąraše. Kai kalbama apie trumpalaikius juodųjų moterų gabalus, tikrai nėra geresnių kirpimų nei dvidešimt penkių, kurie buvo išvardyti aukščiau. Be to, taip pat yra aišku, kad jei afroamerikietis moteris bando atlikti vieną iš anksčiau nurodytų kirpyklų, ji nebus nieko, jei nebus patenkinta rezultatais.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

44 + = 48

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: