65 Krásne Star Tattoo vzory (s významom)

Existuje toľko rôznych dizajn hviezda tetovanie tam, že len vyzerať tak fab. Od veľkých hviezd, cez nočné oblohy až po drobné struny hviezd, ktoré sa tiahnu po zápästí, je pre každého hviezdne tetovanie. Vyskúšame 65 najkrajších návrhov práve tu - pre chlapcov, ako aj pre dievčatá.

Hviezdy sú veľmi populárne tetovanie pre mužov i ženy, ktoré sa dostanú. Existuje mnoho rôznych typov hviezd a môžu byť veľmi jednoduché tetovanie alebo veľmi zložité v závislosti na štýle a umelca. Majú tiež veľa významu a symboliku. Dali sme dohromady 65 našich veľmi obľúbených hviezd tetovanie, ktoré sa s vami podelia.

Zmrzlina

Star Tattoo tetovanie 29

Ak sa vám podarí vziať si oči z tejto lahodnej vyzerajúcej zmrzliny, zistíte, že táto dievčina má niekoľko hviezd tetovanie na zápästí. Niektoré sú zafarbené a iné sú len obrysy piatich špičkových hviezd.

Rib Stars

Star Tattoo tetovanie 28

Jeden z najpopulárnejších a sexy miest pre dievčatá dostať tetovanie je na strane rebier.

Hip Stars
tetovanie tetovanie 16

Námorné hviezdy sú jedným z najpopulárnejších štýlov hviezd na tetovanie. Majú päť bodov a každý bod bude mať čiernu a bielu stranu.

Drobná hviezda

celeb tet tetovanie

Ak hľadáte malé tetovanie na získanie hviezdy, je to skvelá voľba. Sú tiež skvelý spôsob, ako si spomenúť na niekoho, koho ste stratili vo svojom živote.

zápästia

cowgirl hviezda tetovanie

Zápästie je jedným z najbežnejších miest pre ľudí, aby si tetovanie hviezdy. Tradične sa hviezdicová hviezda zosúladí s palcom a symbolizuje to, že vás v živote vedie dopredu.

Hviezdy prstov

roztomilé hviezdy tetovanie

Ak sa pozriete pozorne, všimnete si, že tieto päť špicaté hviezdy sa líšia od vašich tradičných, pretože majú zaokrúhlené body. Také sú jemnosti medzi rôznymi typmi dizajnov hviezd, čo je veľmi všestranná možnosť prispôsobiť sa vlastnému vkusu.

polmesiac

mesiac hviezda tetovanie

Hviezda je často spárovaná s mesiacom mesiaca. Podobne ako turecká vlajka tento dizajn je tiež skvelý pre ľudí, ktorí sa dostanú, ktorí milujú nočnú oblohu.

milovať

hviezda tetovanie muži

Tu je skvelý príklad podrobnejšej hviezdy. Obraz v štýle obrázkov sa stáva veľmi populárnym dizajnom a hviezda vám dáva skvelý tvarový rám, aby dal iný dizajn v ňom.

rihanna

hviezda tetovanie 1

Rihanna je populárna americká speváčka / skladateľka, ktorá okrem toho bola neuveriteľnou speváčkou a má aj úžasné tetovanie - vrátane tých krásnych hviezd, ktoré sa tiahnu po zadnej časti krku.

ucho

tetovanie tetovanie 5

Predtým vyhradené pre zdobenie s náušnicou módy, ucho sa stalo populárnym tetovanie miesto v posledných rokoch. Či už je to na samotnom uchu alebo za uchom, môže to vyzerať fantasticky.

Základná hviezda

hviezda tetovanie 6

To je rovnako základné ako hviezda tetovanie dostane, ale nenechajte sa, že vás blázon, aby si myslel, že to nie je dobré tetovanie. Často sú niektoré z najzákladnejších a najjednoduchšie tetovacie vzory najkrajšie a nadčasové.

Modrá a červená

hviezda tetovanie 7

Niektoré dobré príklady toho, ako môžete hrať aj s farbami na vašich dizajnoch hviezd.

Krk hviezdy

hviezda tetovanie 8

A tentoraz ešte viac farieb.

prskavka

hviezda tetovanie 10

Tu je ďalší naozaj skvelé miesto na získanie hviezdneho tetovania. Na ruke na spodku palca a ukazováka.

Zväčšenie

hviezda tetovanie 12

Zblízka dizajnu zápästia. Niektorí ľudia dávajú prednosť hviezdam v štýle voľného ruky, kde ich ostatní chcú veľmi presne a perfektne sledovať.

UV tetovanie

tetovanie tetovanie 15

Ak hľadáte niečo odlišné od UV atramentu, môže to byť pre vás. Za normálnych okolností sú sotva viditeľné, ale na nich žiaria UV žiarovka a svietia jasne a zapôsobia.

Skulls

Star Tetovanie tetovanie 27

Námorné hviezdy boli tradične pre námorníkov a ozbrojené sily. Odvtedy našli cestu do mnohých rôznych kruhov vrátane punkových a gangových kruhov, pretože tu je esteticky príjemná povaha a symbolika.

Ďalší pohľad

Star Tattoo tetovanie 28

Ďalším pohľadom na tie krásne tetovanie rebier hviezdy z predchádzajúcich.

lotus

Star Tattoo tetovanie 278

Hoci to nie je nevyhnutne hviezda tetovanie, lotus má podobný tvar ako hviezda, ako môžete vidieť a určite je ďalšia možnosť pre vás, ak sa vám páči celkový tvar, ktorý majú hviezdy.

Čierna hviezda

Star Tattoos tattooeasily.com 1

Často ľudia dostanú hviezdy, aby si pamätali niekoho blízkeho, ktorý zomrel.

Ružové hviezdy

Star Tattoos tattooeasily.com 2

Pink nie je najpopulárnejšou farbou tetovacieho atramentu, ale ako vidíte, môže to určite vyzerať skvele, najmä ak máte aj ružové vlasy.

Flare hviezdy

Star Tetovanie tattooeasily.com 3

Tu je príklad inej tvarovej hviezdy. Päťbodová hviezda je určite najobľúbenejší dizajn, ale existuje aj veľa ďalších.

Kvetina

Star Tattoos tattooeasily.com 5

Tu je naozaj skvelý záber zblízka niekoho s kvetinovým dizajnom vnútri hviezdy.

Crescent Star

Star Tetovanie tattooeasily.com 6

Ako sme už spomenuli, za uchom môže byť skvelé miesto, aby dal ďalšie tetovanie, ak chcete len niečo jednoduché a malé. Je to tiež naozaj jednoduché miesto na skrytie tetovanie s vlasmi, ak budete potrebovať.

Underboob

Star Tattoos tattooeasily.com 7

Toto umiestnenie je v súčasnosti označované ako tetovanie Underboob. Je to veľmi populárne miesto pre mladé ženy, ktoré sa môžu tetovať a môžu vyzerať veľmi sexy so správnym dizajnom.

Tri hviezdičky

Star Tattoos tattooeasily.com 8

Tentoraz hviezdy majú 6 bodov a takáto hviezda je často označovaná ako hviezda Davida.

Hip Stars

Star Tattoos tattooeasily.com 9

Boky sú skvelou oblasťou pre mužov i ženy, aby ste si mohli tetovať tetovať, môžu vyzerať veľmi sexy a dokonca môžete mať niekoľko tých, ktorí bežia nad nohami.

3 hviezdičky

Star Tetovanie tattooeasily

Niekedy ľudia získajú viac hviezdnych hviezd a nechajú ich vytvoriť jedno z obľúbených súhvezdí na nočnej oblohe.

Foot Stars

hviezda tetovanie

Biely je pravdepodobne najmenej používaný atrament všetkých atramentov tetovanie, ale keď sa používa správne to môže kontrast naozaj pekne a vyzerajú skvele.

Hviezdne vojny

hviezda vojny tetovanie

Museli sme to len zahrnúť. Krásny ružový rukáv Star Wars v dielach.

Biela hviezda

biely hviezda tetovanieĎalším príkladom pohode vyzerajúceho bieleho atramentu.

Kimberly Vlaminck

Kimberly Vlamincková, ktorá si na tvári vybrala tri hviezdy a získala 56
Môžete poznať vyššie uvedenú fotku, ako to spravili novinové titulky pred pár rokmi. Je to Kimberly Vlamincková, ktorá tvrdila, že chce len 3 hviezdičky vytetovať na tvári, ale niektorí sa im podarilo získať celkovo 56.

boky

hviezda tetovanie 19

Niektoré sexy vyzerajúce návrhy námorných hviezd. V závislosti od toho, kde sa nachádzajú, námorné hviezdy sa môžu tiež mýliť ako gang tetovanie.

červená hviezda

hviezda tetovanie 20

Pekná malá červená hviezda pre červený koberec.

Foot Stars

hviezda tetovanie 55

Niektoré nádherné hľadá purpurové hviezdy na niektorých nohách.

Kľúčové hviezdy

hviezda tetovanie 56

Absolútne milujeme vyššie uvedený dizajn. Veľmi chladné tvarované hviezdy a skutočne skvelé umiestnenie.

Za ucho

hviezda tetovanie 57

Zblízka niektorých 7 hviezd tetovanie, ktoré majú za uchom. Niekedy ľudia získajú inú hviezdu pre každú osobu, ktorú chcú pripomínať v ich živote, napríklad 7 členov rodiny.

Face Stars

hviezda tetovanie 61

Zatiaľ čo nie je pre každého, tvár tetovanie môže vyzerat skvele, ak si vyberiete správny dizajn. Často jednoduché fungujú najlepšie.

Toe Stars

hviezda tetovanie 68

Niektoré chladné vyzerajúce hviezdy, ktoré obklopujú túto osobu nohy. Máme tiež naozaj rád, že ružové farebné sedmokrásky na osobách veľké prsty.

Neck Star

hviezda tetovanie 69

Aký krásny dizajn hviezda visí z vlákna, ktorý vyzerá ako jej vlasy z hlavy. Na zadnej strane krku je skvelé miesto, najmä pre ľudí s dlhými vlasmi, aby sa tetovanie, pretože môžu ľahko skryť, ak je to potrebné.

Stehná hviezdy

hviezda tetovanie 90

Ďalším obľúbeným miestom pre mladé ženy, ktoré sa majú tetovať, je zadná strana stehien. Môžu vyzerať skvele, ak nosíte nejaké krátke šortky alebo mini sukňu a máte tiež možnosť ľahko ich zakryť pre prácu alebo formálnu udalosť.

boky

hviezda tetovanie 100

Tu je príklad toho, čo sme spomenuli predtým, keď to vyzeralo veľmi pekne s rozdielnymi hviezdami, ktoré bežia nad nohavicami. Dokonca môžete zmiešať farby.

ručné

hviezda tetovanie 124

Opäť je to trochu iná tvarovaná päťpäťpostrová hviezda s kratšími bodmi.

hruď

hviezda tetovanie 699

Pokiaľ ide o dizajn tetovanie, oblasť hrudníka je zvyčajne vyhradená pre väčšie kúsky. Nižšie je príklad toho, ako môže malý dizajn v tejto lokalite vyzerat skvele.

Rocková hviezda

hviezda tetovanie 904

Vnútorné biceps je veľmi populárne miesto pre mužov, aby si tetovanie, pretože dokážu dokázať svoje svaly a umelecké diela súčasne.

Konštrukcia ramien

hviezda tetovanie žena

Jednoduchý dizajn konštelácie na ramenách žien.

Prstenník

hviezda tetovanie prstom

Prsteňový prst je dnes obľúbeným miestom pre ľudí, aby dostali tetovanie, ktoré im pripomínajú svojho blízkeho, podobne ako prsteň v tejto lokalite.

Zadná strana krku

hviezda tetovanie muž

Jednoduchý dizajn chladnej hviezdy.

Viac zadnej časti krku

hviezdy tetovanie červené vlasy

Získajte trochu kreatívnejšie s týmito. Koľko počítate?

základné

hviezda tetovanie malé

Niekedy je najjednoduchšie tetovanie najkrajšie tetovanie.

Hrudník

Star Tattoo tetovanie 1

Ako sme sa dotkli už skôr, zvyčajne hrudník je miesto, kde ľudia získajú väčšie a odvážnejšie vzory, ako je ten, ktorý nad nimi čerpá vplyv z kmeňových a kráľovských dejín.

členok

Star Tattoo tetovanie 3

Skvelá malá hviezda dizajnu na ženskom členku.

Priľahlé hviezdy

Star Tetovanie tetovanie 5

Star tetovanie nie vždy musí zostať oddelené. Môžete tiež mať linky a bodky, ktoré ich spájajú s viac súdržným dizajnom, ako je uvedené vyššie.

viery

Star Tattoo tetovanie 6

Máme rád vlnený vzor vnútri tohto hviezdneho dizajnu, veľmi krásny.

Jediný bedrový kĺb

Star Tetovanie tetovanie 7

Len preto, že väčšina ostatných ľudí dostane hviezdu na každom boku, neznamená to, že by ste mali. Niekedy to môže vyzerať skutočne v pohode, pretože vaše návrhy nie sú symetrické.

Späť hviezda

Star Tattoo tetovanie 9

Hviezda s anjelskými krídlami reprezentuje strážneho anjela, ktorý sa pozerá na vás v živote. To tiež nemá dostatok epickej, než tento dizajn, pokiaľ ide o hviezdy tetovanie, a to by trvalo veľmi dlho, kým dokončiť, ale konečný výsledok určite stojí za to!

papierový drak

Star Tattoo tetovanie 10

V pohode málo konštelácie hviezd tetovanie, ktoré tvoria obrázok draka.

Hviezdy prstov

Star Tattoo tetovanie 11

Prečo sa zastaviť len na jednom hviezdu tetovanie na prst? Hviezdy sú jednoduché a môžu sa stať veľmi malými, aby vám poskytli veľké množstvo možností, pokiaľ ide o to, koľko sa vám môže hodiť na akomkoľvek mieste.

Očné hviezdy

Star Tattoo tetovanie 12

Skvelá zmes niektorých rôznych hviezd štýlov na strane tváre dievčat.

Hviezdy kvety

Star Tattoo tetovanie 13

Milujeme tento dizajn, ako modifikovali niektoré tradičné tetovanie ruží v americkom štýle, aby mali hviezdy tvoriace stredovú časť.

prostý

Star Tattoo tetovanie 17

Ďalšia skvelá jednoduchá hviezda.

planéty

Star Tattoo tetovanie 20

Ak ste trochu Astronómia blbece, to bude určite veľké tetovanie pre vás.

Farebné uši

Star Tattoo tetovanie 21

Modrá, žltá, ružová, biela, čierna, zelená a dieťa modrá. Veľké množstvo farieb, ktoré sa hodia do malej polohy za ucho.

Viac farieb

Star Tattoo tetovanie 22

Znova, niektoré naozaj farebné hviezdy tetovanie - tentoraz na niečo nohy.

hviezdičky

Star Tattoo tetovanie 23

Hviezdy prichádzajú v mnohých rôznych podobách a štýloch. Z jednoduchej tečky, ktorá znázorňuje, ako môžeme vidieť hviezdu na nočnej oblohe na o niečo viac detailov hviezdičku a potom na tradičnejšiu päťpäťú hviezdu. Táto osoba má veľké množstvo hviezd rôznych veľkostí a štýlov a vytvára krásny dizajn tetovania, ktorý beží nadol.

Rib Stars

Star Tattoo tetovanie 25

Ako sme už spomenuli, rebrá je veľmi populárne a krásne miesto pre ženy, ktoré sa môžu tetovať. Je to vlastne tiež krásne miesto pre mužov, aby si tetovanie tiež. Hore môžete vidieť niektoré brilantne farebné fialové a ružové hviezdy.

Rocková hviezda

Star Tattoo tetovanie 26

Ak ste na rock n roll hudbu, ako si určite ocenia toto tetovanie. Z čeľade lebky, kockami hadí oči, číslu 13 a gitár - to naozaj kričí rock n roll.

Tam máte 65 z najkrajších hviezd tetovanie vzory, ktoré by sme mohli nájsť. Ubezpečili sme sa, že obsahuje veľa rôznych veľkostí, štýlov a umiestnení. Dúfajme, že niektoré z nich vám dali inšpiráciu pre váš vlastný dizajn hviezda tetovanie. Sú veľmi univerzálny dizajn a môžu sa ľahko prispôsobiť vášmu štýlu alebo téme, ako sú niektoré z nich, ktoré sme vám ukázali vyššie.

Buďte však varovaní, akonáhle dostanete jedno tetovanie tetovanie - budete pravdepodobne chcieť viac!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: