35 Najobľúbenejší tetovanie dizajnu

Bandáž tetovanie sú veľmi populárne pre mužov aj ženy, a môže sa pohybovať od jemné až obrovské! Obzvlášť populárne v 90. rokoch - si myslíte, že Pam Anderson je z ostnatého drôteného pásika - tieto druhy tetovania sú ako neustály náramok na rameno. Hoci rukavice na hornej strane ramien sú predovšetkým populárne až doteraz, zvyšujú sa aj pásy nižších ramien.

Jedným z najviac unikátne zaujímavých typov tetovanie je široko populárne tetovanie tetovanie. Tento koncept sa točí okolo myšlienky trvalej farby náramku alebo páskovej kapely na ruke, ktorá obopína biceps, predlaktie alebo zápästie. Cieľom je vytvoriť nezmazateľné šperky a urobiť vyhlásenie o vašej jedinečnej osobnosti tým, že si vyberiete dizajn na tetovanie na pásku, ktorý reprezentuje vaše ideály, vaše presvedčenie, niečo, čo si ceníte, alebo pre vás má významný význam.

Existuje mnoho najbežnejších dizajnov, ktoré si môžete vybrať pre tetovanie na obuškách, a možnosti prispôsobenia dizajnu na tetovanie na rukávoch sú nekonečné. Medzi najobľúbenejšie voľby pre atramentovú rukáv patrí slávna keltská uzlová kapela, pásik z ostnatého drôtu, retiazkové pásky, kvetinové veniecné pásky a mnoho ďalších.

Vyskúšali sme desiatky rôznych vynikajúcich dizajnov na tetovanie a vytvorili sme zoznam tých, ktoré sme považovali za najpôsobivejšie a najkrajšie. Pozrite sa na niektoré z týchto fantastických obrázkov tetovanie horúce pásku tetovanie:

Najobľúbenejšie tetovanie na obuvi

Bandáž na tetovanie 35-Skvelé-Armband-tetovanie-vzory-9 ARMBAND TATTOO ARMBAND TATTOO1 Bandážové tetovanie 1 Tetovanie na páske 5 Bandážové tetovanie 66 Strieborné tetovanie je v pohode Páska na tetovanie pekná

Keltský klobúk

Tento starodávny dizajn predstavuje niečo, čo je nekonečné, ako nekonečná láska alebo trvalá lojalita. Keltský uzol sa niekedy nazýva aj "láskavý uzol", najmä ak sa navzájom prepletne viac ako jedna cesta. Je tiež nazývaný ako "mystický uzol" a "nekonečný uzol", čo naznačuje hlbokú a nadčasovú spiritualitu, ktorá nás vedie k tomu, aby sme zvážili nekonečné cykly života, narodenie a znovuzrodenie bez začiatku a konca. Optická ilúzia nepretržite prepojovacích ciest vytvára fascinujúci špeciálny efekt, ktorý má nielen silný význam, ale aj neuveriteľný vizuálny vplyv.

Ostnatá drôtená páska

Som jediný, kto zistí, že je to bolestivé zobrazenie? V mojom výskume som objavil niekoľko veľmi odlišných a odlišných významov za vzory ostnatého drôtu pre tetovanie. Jedna koncepcia sa vzťahuje na kresťanstvo, v ktorom dizajn z ostnatého drôtu reprezentuje korunu trní, ktorú nosí Ježiš Kristus pri jeho ukrižovaní, a znamená hlbokú náboženskú vieru. Pred obdobím prvej svetovej vojny bol čas, kedy boli odsúdení ruskí odsúdení vyrezaní z ozdobného drôtu a umiestnenie na tele reprezentovalo dĺžku vety. Ostnatý drôt na čele znamenal doživotný trest, zatiaľ čo ostnatý drôt ako páska označil dlhý trest, ale nie život. Samozrejme, tetovanie z ostnatého drôteného kábla sa často vyberá v moderných časoch jednoducho preto, že ľudia majú rád spôsob, akým vyzerá.

Armbands_tattoo_357 Tetovanie na páske armband_tattoo_12 Narukávnik-biceps-tetovanie Armbands_tattoo_2 Armbands_tattoo_6 Tetovanie na páske Armbands_tattoo_262 SANYO DIGITAL CAMERA

Native American Feather Armband

V domorodých amerických kmeňových dedičstvách, orelové perie predstavovalo silu, múdrosť, silu a slobodu a bolo veľmi dôležité pre ich duchovné presvedčenie. Ak je perie zahrnuté v dizajne zachytávača snov, môže tiež symbolizovať ochranný totem. Dnes, tetovanie na perfuziou na rukávoch môže reprezentovať vaše vlastné dedičstvo domorodého Ameriky, alebo ak nemáte indickú krv, potom si môžete vybrať dizajn indického peria pre svoje symbolické významy alebo jednoducho preto, že sa vám páči estetická krása dizajnu.

Kmeňové pásky

Pojem "kmeňové" tetovanie nepochádza z domorodých Američanov, ale skutočne pochádza z polynézskych a havajských kmeňov, kde každý člen kmeňa bude napodobňovaný identickými tetovaním, aby naznačoval ich rodinný pôvod. Dnes sa zdá, že väčšina ľudí, ktorí si vyberú domorodé tetovanie, tak robia len preto, že vyzerajú v pohode bez toho, aby sa pozreli na hlbšie významy. Rôzne symboly v kmeňovej rukoväti môžu v skutočnosti predstavovať dôležité ideály ako sú sila, múdrosť, vnútorný pokoj, láska a rodina.

náramok-tetovanie-tetovanie-vzory, tribal-108399 náramok-tetovanie-dizajn bez-104391 Armband-tetovanie-5 Armband-tetovanie-6 Armband-tetovanie-7 Armband-tetovanie-10 Armband-tetovanie-20 Armband-tetovanie-22 Armband-tetovanie-for-ženy-Designs

Kvetinové pásky

Musia niečo znamenať, alebo nemôžu len vyzerať pekne? Kvetinové vzory sú veľmi populárne medzi tetovaním a kvetinová páska môže vlastne byť krásnym tetovaním, farebným, ženským a zaujímavým. Avšak každá kvetina má svoju vlastnú symbolickú identitu, preto si vyberte zamyslene svoj kvet. Biele karafiáty predstavujú čistú lásku, narcisy symbolizujú nové začiatky, ľalie predstavujú dušu zomrelých a orchidey predstavujú krásu. Význam ruží závisí od farby: červená je pre hlbokú lásku a vášeň, ružová pre vďačnosť, žltá znamená radosť a priateľstvo, biele stojany za čistotu a nevinnosť a fialové ruže stoja za lásku na prvý pohľad.

hadej kože náramok-tetovanie-for-muži obrovský-náramok-tetovanie-design tribal-náramok-tetovanie-design-for-chlapci bláznivé tetovanie na handričkách Funny-Eagle-Armband-Tattoo-for-Men green-ink-tribal-náramok-tetovanie inšpirovaný-náramok-tetovanie pamätník-67

Ďalšie veľké dizajnové náušnice na tetovanie

Ako sme už spomenuli, existuje nespočetné množstvo možností pre dizajn na tetovanie. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete prebrať ruku s jedným z piatich najpopulárnejších vzorov, alebo či idete s niečím, čo je jedinečne prispôsobené vašej osobitnej osobnosti, je nápad vybrať si tetovanie na rukávoch, pretože dizajn má pre vás osobitný význam a pretože si skutočne miluje jeho vzhľad. Tu sú niektoré ďalšie skvelé tetovanie dizajnu rukávov, aby vám nejaké nápady ....

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

57 − = 54

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: