Tattoo Artist Plat: Can Ink = $?

Výber každej kariéry je vždy ako hazard, aj keď určité pracovné miesta zvyčajne prichádzajú s väčšími výplatami ako iné. Tieto pracovné miesta na výplatu tukov zvyčajne zahŕňajú obrovskú investíciu do drahého a zdĺhavého vzdelávania. Nie vždy, ale samozrejme existuje niekoľko šťastlivcov, ktorí sa "objavia" a stanú sa cez noc hviezdami rockovej hudby alebo chlapíkom, ktorý prichádza s webovou stránkou, ktorú predáva za tisíc dolárov.

A potom máte umelcov, tie nápadité duše s darom na vytvorenie vizuálnej mágie. Či je médium farba alebo hlina, alebo ihla a atrament, premeniť vašu vášeň na vaše umenie na kariéru, ktorá platí, je to niečo, čo si vyžaduje veľa odhodlania a záväzku k tomu, aby fungovala. Koľko peňazí môžete zarobiť ako tetovanie umelca závisí od mnohých rôznych faktorov, ale ten, ktorý neustále platí pre úspech všetkých tetovanie umelca, je venovanie.

tattoo-umelecký plat

Takže koľko peňazí môže urobiť tetovanie umelec?

No, pýtate sa, koľko môcť tetovanie umelec, alebo koľko priemerný tetovanie umelec skutočne zarobiť? Pretože existuje samozrejme široká škála možných nulov na výplatnej listine tetovacieho umelca. Ak si myslíte, že by ste mohli byť dosť dobrý na to, aby ste sa vyrovnali zručnosti niektorých legendárnych tetovaní tetov, ako je Paul Booth, Brandon Bond alebo Kat Von D, potom sa môžete tešiť na účtovanie vašich klientov až 500 dolárov za hodinu pre svoje zručnosti.

Ink art je veľa ako iné profesie v tom, že čím známejšie a stála ste vo svojom odbore, tým viac si môžete účtovať za svoje služby. A so súčasnou popularitou telesného umenia a potenciálnym peňažným tokom z luxusného priemyslu je obloha bez obzoru, nekonečná, ako povedať niekoho s množstvom talentov, šťastia a niektorých naozaj dobrých spojení.

Ale v skutočnom svete, s klientmi "Priemerný Joe" ...

Nie každý tetovací umelec bude mať svoju vlastnú televíznu reláciu a väčšina umelcov s tetovaním sa pravdepodobne nikdy nedostane do atramentu, ktorý je niekto bohatý a slávny. Takže aj keď nikto nehovorí, že by ste nemali snívať veľké, ak chcete realistickejšiu predstavu o tom, koľko peňazí môžete robiť ako tetovacieho umelca, dnes je priemerná hodinová sadzba účtovaná tetovaciemu klientovi 150 dolárov za hodinu.

Ale nemyslite si, že to znamená, že dostanete domov 150 dolárov za hodinu! Väčšinou pracuje tetovanie ako nezávislý subdodávateľ v štúdiu a dostane zaplatené provízie, zvyčajne asi tridsať až štyridsať percent, bez ohľadu na to, čo klient účtuje. Takže za kus, ktorý trvá presne hodinu na atrament a klient zaplatí 150 dolárov, umelec dostane 45 dolárov na $ 50 . Napriek tomu to nie je zmena, nie? Problém je však v tom, že môžete získať len jedného klienta po celý deň, alebo by ste mohli nechať ho čakať v rade späť.

Ak vlastníte a prevádzkujete svoje vlastné štúdio, môžete si ponechať celých 150 dolárov, nie? Okrem toho škaredého slova, režijného. Musíte zaplatiť za svoje vybavenie, priestor, atrament, rukavice, rôzne zásoby, dane ... Napriek tomu by ste mohli vydať trochu dopredu v porovnaní s subdodávateľom a vyčistiť asi 60 percent, teda 90 dolárov za hodinu.

Čo je na konci? Môže Ink Equal Dollar Signs?

Áno. Jednoducho môžete vydělávať na živobytie ako tetovanie. Začiatočníci zvyčajne hladujú na chvíľu, keď potrebujú pracovať ako neplatený učni, kým nebudú zvládnuť remeslo. Po rokoch tréningu a niektorých dobrých slovných hlások, ktoré pomáhajú vytvoriť si povesť, nové tattoo umelci zvyčajne končia medzi 15.000 dolárov a 23.000 dolárov ročne pracujú v štúdiu na províziu, podľa tattooartistsalary.com.

Priemerný plat pre skúseného tetovacieho umelca je 19 000 - 28 000 dolárov, pričom najobľúbenejší a uznávaní tetovaní umelci dosahujú až 38 000 dolárov ročne. Samozrejme, výnosy môžu byť oveľa vyššie v metropolitných oblastiach ako vo vidieckych komunitách a talent a zručnosť sú skutočnými rozhodujúcimi faktormi toho, do akej miery môže vaša mzda vystúpiť ako tetovista.

Existuje veľa potenciálu pre potenciálneho tetovacieho umelca. Čoraz viac ľudí dostáva tetovanie, od profesionálov po futbalové mamičky až po vysokoškolských študentov - nielen cyklistov a rockerov. NBCNews.com hovorí, že tetovanie priemysel robí viac ako 2 miliardy dolárov ročne, tak prečo nevidieť, či môžete získať svoj podiel a sledovať svoj sen stať tetovanie umelca?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 8

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: