25 Nápady na piercingy nosa, ktoré dokážu zmeniť vzhľad

Premýšľate o tom, ako dostať piercing nosu? Rovnako ako pri každom type piercingu na tvár, mnohí ľudia sa obávajú piercingu nosu napriek tomu, ako veľmi to môže chcieť. To je spôsobené hlavne tým, že ich práca nemusí schváliť piercingy tváre, ich rodiny sa nemusia páčiť koncept piercingu nosa alebo môžu len váhavo vziať piercing, keď to potrebujú. Z akéhokoľvek dôvodu, existuje oveľa viac profesionálov na piercing nosu, než sú proti! Existuje niekoľko rôznych typov piercingov a tela šperkov, ktoré jednotlivci používajú vo svojom nosu, ktorý zmenil vzhľad tohto typu piercingu úplne.

tumblr_odd3ekngvx1tje37lo1_5401

Typy piercingu nosa

Existuje pomerne málo rôznych druhov nosa piercing, ktoré môžete získať, ktoré sa líšia od jedného stud, že ľudia zvyčajne myslia, keď uvažujú o piercing nosu. K dispozícii je:

Pravidelné piercing nosovej dierky

Tento typ piercingu je najbežnejší piercing nosa, ktorý uvidíte okolo miesta. Piercing je umiestnený priamo v strede nosnej dierky len na jednej strane nosa.

Vysoké piercing nosníc

Tento piercing nosa je podobný bežnému piercingu nosníc, s výnimkou, že je vyšší ako nos, smerom k mostu. Toto je menej časté, ale môžete si všimnúť, ak sa na ňu začínate prelistovať knihou pierceru.

Septum piercing

Prenikajúca prepážka je miestom, kde je prenikať stred nosa, medzi dvoma nosnými dierkami, vo vnútri nosa. To vám umožní získať biele krúžok vzhľad s piercing.

Septa + dve nozdry piercing

Niektorí ľudia sa rozhodnú dostať piercing cez obe nozdry a septum súčasne. Tento piercing (alebo piercing, naozaj) bude zvyčajne vybavený karabénou, ktorá prechádza cez všetky tri diery naraz.

Most piercing

Druhá časť nosa, ktorú môžete dostať prepichnutá, je most, ktorý je medzi vaším okom, tak až na vrchol nosa. Tento piercing bude mať zvyčajne obyčajnú činku pre šperky aj preto, lebo má dostatok medzery medzi loptičkami.

Vertikálne piercing špičky nosa

Pre niečo skutočne jedinečné, je tu tiež vertikálne piercing špičky. Toto prepichnutie sa vykoná na špičke nosa a potom ide vertikálne smerom nahor. Aj to bude mať činka, ktorá prejde cez to. Tento piercing je tiež známy ako piercing nosorožca, pretože vyzerá trochu ako rhino roh.

Ako si môžem vybrať, ktorý nosový piercing sa dostanete?

Rozhodovanie o tom, ktorý typ nosa piercing sa môže stať ťažkou voľbou. V súčasnej dobe sú bežné nosné piercing, rovnako ako piercing prepážky sú veľmi v móde. To by mohlo znamenať, že by ste chceli získať jeden z týchto dvoch typov, aby ste doplnili svoj vzhľad. Každý môže dostať piercing nosu, a to nie je veľmi offingting piercing ako niektorí iní môžu byť (najmä pre vašich rodičov!).

Ak ste trochu odvážnejší alebo by ste chceli urobiť niečo trochu iné, potom by ste chceli vyzdvihnúť vysoký piercing nosníc alebo piercing mosta, alebo ak ste skutočne piercing fanúšik, potom vertikálne špička nos piercing alebo dvojitá nosná dierka + piercing prepážky môže byť vašou vecou.

Ak sa obávate, že by ste mohli urobiť nesprávnu voľbu, prečo by ste nemali hovoriť so svojimi priateľmi, aby ste videli, čo si myslia, že by vám vyhovovalo najlepšie. Dajte im vedieť, že by ste chceli dostať piercing nosu, ale zaujímate sa, ktorý typ by bol pre vás najvýhodnejší. Napíšte tie, o ktorých si myslíte, že by sa vám mohlo páčiť, a potom sa ich opýtajte, či si myslia, že jeden vyzerá lepšie ako ostatné. Samozrejme, všetky rozhodnutia sú nakoniec na vás, ale vždy je lepšie získať druhý názor, koniec koncov, hovoria, že dve hlavy sú lepšie ako jedna!

Samozrejme, ak už máte ďalšie piercingy na tvár, možno by ste chceli premýšľať o tom, ako by sa dali dohromady dohromady. Napríklad jazykový piercing ako pravidelný nosový chrbát môže vyzerať celkom dobre, rovnako ako piercing pier.

Celestine_Septum_Piercing

Zatiaľ čo väčšina jedincov si ich nos prenikajú ako jediný chrbát na vonkajšiu nosnú dierku, mnohí tiež využívajú viac jedinečných telových šperkov, ako sú obruče alebo činky. Zatiaľ čo spodná stredová časť nosa môže byť tiež prepichnutá, aj keď to nie je tak bežné ako tradičné piercing nosa.

Slúchadlá-blondínky-ženy-modely-slúchadlá-piercing-rock-music-usmieval-spevákmi-nosa piercing-pink-spevák-HD-Tapety

Nosné piercingy možno nosiť aj z tradičných kultúrnych dôvodov. Mnohé kultúry, ako napríklad hinduisti a moslimovia, používajú body piercingy na to, aby v rámci svojej kultúry predstavovali určité ceremoniály a spoločenské postavenie. Prvú formu nosových piercings sporovali domorodí Američania a odvtedy sa používali na označenie príležitostí ako vek, rodinný stav a zaradenie do kmeňov.

detailný-Aishwarya-rai-nosa piercing

Často môžete vidieť mladé dievčatá, ktoré nosia pekné nosné krúžky, ktoré sú často magnetické. Zatiaľ čo možno nebudete môcť povedať z diaľky, najčastejším dôvodom magnetického telesného šperku je zvyknúť si na postavenie čapu vo vašom nosu, aby ste sa uistili, že ste v skutočnosti dostatočne pohodlní na to, aby ste dostali skutočné piercing nosu. Bežné nesprávne predstavy tohto typu piercingu spočívajú v tom, že po odstránení sa vytvorí otvor vo vašom nosu. To je ďaleko od pravdy. Zatiaľ čo budete mať malú, takmer mikroskopickú dieru, kde by bol váš piercing odpočíval, nosové piercing skutočne blízko oveľa rýchlejšie, než by si myslel.

how-to-starostlivosti-pre-nosné piercings.WidePlayer

Ako správne starať o piercingy nosa

Rovnako ako každá iná forma piercingu tela, nos piercing vyžaduje vždy starostlivosť a pozornosť. Ihneď po vykonaní piercingu, mnohí odborníci odporúčajú pomaly otáčať šperky pomaly, keď ich namažujete, aby ste sa vyhli infekcii. Tento pohyb vytvára priechod pre mazanie, ktorý preniká do piercingu a zabezpečuje ochranu celého otvoru - tak vo vnútri, ako aj na povrchu. Akonáhle je úplne uzdravený, mali by ste pravidelne odstraňovať šperky a očistiť ich individuálne alkoholom alebo antiseptickým čistiacim prostriedkom.

snímky

Zatiaľ čo piercing nosu je bežnejšie videný u žien ako mužov, to neznamená, že je to ženský typ piercingu tela. V skutočnosti sa mnohí ľudia rozhodnú získať nosné piercingy, ale zároveň sú viac pravdepodobné, že športujú obruč ako obyčajný chrbát. Často uvidíte viac mužov, ktorí uprednostňujú obruč cez spodnú časť nosa. Než sa rozhodnete, ktorý typ nosa piercing je pre vás správne, mali by ste zvážiť niekoľko bežných faktorov. Mnoho jedincov s menšou alebo dlhšou tvárou sa často rozhodne pre šperky s nosom, aby vyvážili svoje tvárové vlastnosti. Kruhy alebo srdce v tvare srdca často uprednostňujú iné druhy šperkov, ako sú obruče alebo činky, aby sa ich podiel na tvári udržal efektívnejšie.

images2

Aj napriek štýlu alebo tradícii, ktorú hľadáte na udržiavanie nosa, určite zistíte, že existujú rôzne druhy šperkov, ktoré vyhovujú všetkým módnym zmyslov. Tu sú niektoré ďalšie príklady toho, ako úžasné nosové piercing skutočne sú a ako vám môžu pomôcť zdôrazniť svoje najlepšie tvárové funkcie perfektne.

Indian-nosa piercing

Nose_piercing_gold_stud

Šperky

Hlavná vec, ktorá sa rozhodne, kedy dostanete nos piercing je šperky, ktoré sa dostanú do piercing, akonáhle to máš. Je zrejmé, že budete musieť nosiť štandardné šperky, ktoré piercer vloží, kým sa nosový piercing nezhojil. Potom máte obrovský výber toho, čo by ste chceli vložiť.

Väčšina piercingu tváre je zvyčajne z nehrdzavejúcej ocele činka, ktorá môže fungovať dobre vo väčšine prípadov, ale nie je normou pre veľa nosa piercing. Samozrejme, máte vždy túto možnosť, ak si to prajete - je skutočne na vás, aké šperky by ste chceli vložiť do nosa.

Trend v tejto chvíli pre pravidelné piercing nos je malý, často drahokamy, chov. To môže fungovať dobre, ale môžete sa tiež rozhodnúť pre vloženie väčšieho piercingu alebo krúžku, ak je to viac, čo si myslíte. Kruhy inšpirované kultúrou sú v súčasnosti veľmi populárne ako pri bežných piercingoch, tak aj pri prepichnutí prepážky. Môžete čerpať inšpiráciu z hinduistických snímok pri hľadaní chladného krúžku na kúpu.

Uistite sa, že kúpiť šperk, ktorý je špeciálne pre váš typ nosa piercing. Telové šperky sa líšia v šírke, takže nákup nesprávneho kusu znamená, že by mohol byť príliš veľký na zapadnutie do otvoru. Príliš malý piercing môže znamenať, že sa vaša diera zmenšuje a nebudete môcť vložiť ďalšie šperky, ktoré ste si zakúpili.

Uistite sa, že ak kupujete od niekde ako Ebay, uistite sa, že šperky, ktoré kupujete, pochádza od renomovaného predajcu a sú bezpečné. Lacné šperky vám môžu dráždiť piercing a môžu viesť k škaredé infekcie. Ak zistíte, že určitý šperk spôsobuje podráždenie, nečakajte - vytiahnite ho hneď a nahraďte ho originálnym šperkom, ktorý vám dal váš piercer.

Špinavé kvalitné šperky, ktoré vedú k infekcii, môžu spôsobiť všetky druhy problémov a môžu dokonca viesť k zlým zjazvám alebo keloidom. Keloidy sú veľké, vyvýšené škaredé jazvy, ktoré sa môžu vytvoriť z piercingu. To je posledná vec, ktorú chcete na tvári.

Ak vyvíjate keloid, máte možnosť nechať ho chirurgicky vystrihnúť alebo ak to nie je voľba, vždy ho môžete farbiť strieborným alebo zlatým perom, aby ste získali ilúziu piercingu, ktorý tam skutočne existuje škaredé jazvy!

Nosa Piercing-fashion-for-Girls-3

septril-piercing1

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

27 − 22 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: