Tatuiruotojo menininko atlyginimas: Can Ink = $?

Bet kokio karjeros pasirinkimas visada yra kaip azartiniai lošimai, nors tam tikros darbo vietos dažniausiai būna su didesne atlyginimo sistema nei kitos. Šie riebalų darbo užmokesčio užmokesčiai paprastai taip pat reikalauja didelių investicijų į brangų ir ilgą mokymą. Ne visada, bet, žinoma, yra keletas pasisekimų, kurie "atranda" ir tampa nakties roko žvaigždėmis, arba vaikinu, kuris pateikia svetainę, kurią parduoda už gazillion dolerius.

Ir tada jūs turite menininkų, tuos vaizdingos sielos su dovana sukurti vizualinę magiją. Nesvarbu, ar jūsų terpė yra dažai ar molis, ar adata, ir rašalas, paverčiant savo aistra savo menui į mokamą karjerą, tai yra kažkas, dėl kurio atsiduria daug dėmesio ir įsipareigojimas jį padaryti. Kiek pinigų jūs galite uždirbti, kaip tatuiruočių menininkas, priklauso nuo daugybės įvairių veiksnių, bet tas, kuris nuolat taikomas bet kokio tatuiruotojo menininko sėkmei, yra atsidavimas.

tatuiruočių menininko alga

Taigi, kiek pinigų gali padaryti tatuiruotė menininkas?

Na, ar tu klausia kiek gali ar tatuiruotė menininkas, ar kiek vidutiniškai tatuiruočių menininkas iš tikrųjų uždirba? Žinoma, tatuiruočių menininko darbo užmokesčio srityje yra daug galimų nulių. Jei manote, kad vieną dieną galėtumėte būti pakankamai gera, kad galėtų suvienyti kai kurių legendinių tatuiruotojų, tokių kaip Paul Booth, Brandon Bondas ar Kat Von D, įgūdžius, tuomet jūs galite laukti savo klientų apmokestinimo net 500 dolerių per valandą už savo sugebėjimus.

Rašalo menas yra panašus į kitas profesijas, nes tuo labiau žinomas ir įsitvirtinęs, kad jūs tampate savo sritimi, tuo daugiau galite mokėti už savo paslaugas. Be to, atsižvelgiant į dabartinį kūno meno populiarumą ir galimą grynųjų pinigų srautą iš išgalvotos pramonės, dangus yra begalinis, begalinis, kaip pasakyti apie žmogų, turinčią daug talentingumo, sėkmės ir kai kurių tikrai gerų ryšių.

Bet realiame pasaulyje su "Average Joe" klientais ...

Ne kiekvienas tatuiruočių menininkas ketina turėti savo realybės TV šou, ir dauguma tatuiruočių menininkų tikriausiai niekada nepateks į rašalo kažką turtingą ir garsų. Taigi, nors niekas sako, kad neturėtumėte svajoti dideliu, jei norėtumėte daugiau realistiško idėjos, kiek pinigų galite padaryti kaip tatuiruočių atlikėją, šiandien vidutinis valandinis tarifas tatuiruotės klientui yra apie 150 $ per valandą.

Bet nesvarbu, kad tai reiškia, kad jūs gausite namuose 150 dolerių per valandą! Dauguma laiko, tatuiruočių menininkas veikia kaip nepriklausomas subrangovas studijoje ir gauna komisinį kursą, paprastai apie trisdešimt keturiasdešimt procentų to, kas klientui tenka. Taigi, už gabalėlį, kuris užtruko tik valandą rašalu ir klientas sumoka 150 JAV dolerių, menininkas gauna 45 USD $ 50 . Visgi, ar ne? Tačiau problema yra tai, kad jūs galite gauti tik vieną klientą visą dieną, arba jūs galite juos laukti eilėje atgal į atgal.

Jei turite savos studijos savininką ir valdysite, jūs gausite visą 150 dolerių, ar ne? Išskyrus tą negražią žodį, virš galvos. Turite mokėti už savo įrangą, erdvę, rašalą, pirštines, įvairius reikmenis, mokesčius ... Vis dėlto galite išeiti šiek tiek į priekį, palyginti su subrangovu, ir išvalyti apie 60 procentų, taigi 90 USD per valandą.

Kokia yra apatinė eilutė? Ar galima rašyti lygiaverčius dolerio ženklus?

Taip. Gana paprasta, jūs galite gyventi kaip tatuiruočių menininkas. Pradedantiesiems dažniausiai badaujantis badas, kai jiems reikia dirbti kaip neapmokamų mokinių, kol jie nugalės amatą. Pasak tattooartistsalary.com, praėjus vieneriems metams mokymo ir keleto gerų žodžių į žodžius, padedančių sukurti reputaciją, nauji tatuiruočių menininkai paprastai siekia nuo 15 000 iki 23 000 JAV dolerių per metus, dirbančių studijoje komisijoje.

Patyręs tatuiruočių menininko vidutinis darbo užmokestis yra 19 000 - 28 000 JAV dolerių, o populiariausi ir gerbiami menininkai tatuiruočių srityje uždirba net 38 000 JAV dolerių per metus. Žinoma, didmiesčių vietovėse pajamos gali būti daug didesnės nei kaimo bendruomenėse, o talentingumas ir įgūdžiai yra tikri veiksniai, lemianti, kiek didelis jūsų atlyginimas gali kilti kaip tatuiruotė.

Galimas tatuiruočių menininko potencialas. Vis daugiau ir daugiau žmonių gauna tatuiruotes, nuo specialistų iki futbolo mamų iki kolegijų studentų - ne tik dviratininkų ir rokerių. "NBCNews.com" teigia, kad tatuiruotės pramonė kasmet uždirba daugiau nei 2 milijardus dolerių, taigi kodėl nematau, ar galite gauti savo dalį ir sekti savo svajonę tapti tatuiruočių atlikėjais?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 62 = 69

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: