55 subtilus nėrinių tatuiruotės dizainas kiekvienai mergaitei

Merginoms, kurios savo tatuiruotėse po šiek tiek daugiau moteriškos, tada nėriniai yra kelias. Naudodami subtilus nėrinių dizainą, jūs vis tiek galite būti stiprios, tuo pat metu ir moteriškos. Šis 55 nėrinių tatuiruotes sąrašas tikrai padės jūsų kūrybinėms sultims tekėti, kai eikite prie tatuiruočių salono.

Yra kažkas apie nėrinius, kurie ne tik atrodo gražiai, bet ir visiškai elegantiški. Tačiau jei jūs pagalvojote apie tai, kiek daug darbo ir dedikacijos eina į nėrinių tatuiruotės dizaino kūrimą, galbūt norėsite sugrįžti ir grožėtis tuo, kad daug daugiau. Kiekvienoje iš šių 55 gražių ir įtikinamų nėrinių tatuiruočių dizaino galite aiškiai suvokti, kad menininkas paėmė savo laiką ir buvo visiškai pasirengęs suteikti savo klientui visą gyvenimo tatuiruotę. Jei jus domina nėrinių tatuiruotės dizainas, įsitikinkite, kad patikrinkite daug menininkų prieš įsitvirtinę ant vieno, nes linijos darbas, reikalingas sukurti realistinį nėrinių dizainą, yra ne tik sudėtingas, bet ir daug laiko. Taigi, pradėkime:

1. Nėriniai lankai ir rožės

nėriniai tatuiruotės 22

Ką sako elegancija daugiau nei spalvinga raudona rožė su gražiu nėrinių lanku? Kiekvienas iš šios tatuiruotės elementų puikiai suderina, kad suteiktų jai unikalų išvaizdą ir jausmą.

2. Lacey tatuiruotės mašinos kabykla

nėriniai tatuiruotės 23

Jei esate tatuiruočių juostoje, tai turbūt tau patiks šis gražus tatuiruotė. Ši sudėtinga nėrinių kelnaitės diržo tatuiruotė yra ne tik sudėtinga, bet ir atrodo tokia tikra ir gyvybinga. Netgi ritės mašina, atrodo, iš karto atvyksta iš odos. Visiškai baimė įkvepianti!

3. Nėriniai pėdkelnės

nėriniai tatuiruotės 24

Jei ieškote tatuiruotės, kuris yra kažkur panašaus į kažką panašaus, turėsite įsipareigoti. Šis gražus nėrinių modelis yra neįtikėtinai detalus ir, jei atrodys pakankamai gerai, pamatysite aukso spalvos dygsnius.

4. Lace Bow

nėriniai tatuiruotės 25

Galite naudoti nėrinius, kad sukurtumėte beveik viską, o lankai, atrodo, yra labiausiai paplitę. Jie yra moteriški ir elegantiški, o juose yra mažų sudėtingų dalykų, kurie patraukia kitų dėmesį. Pavyzdžiui, šis gražus lankas turi lengvą 3 matmenų išvaizdą ir atrodo nuostabiai savo vietą.

5. Nėriniai ir Lotus

nėriniai tatuiruotės 26

Šis nėrinių tatuiruotės dizainas yra elegantiškas ir unikalus, o lotosas centre yra gražus papildas visam dizainui. Kažkas panašaus yra moteriškas be pernelyg girly pobūdžio, ir sudėtingas dizainas iš tikrųjų rodo menininko talentą.

6. Nėrinių pečių dizainas

nėriniai tatuiruotės 27

Šis gražus pečių peilio dizainas yra ne tik 3D, bet ir užfiksuotas sudėtingas nėrinių dizainas, taip pat karoliukai ir perlai iš jo ir jo.

7. Nėrinių dilbio dizainas

nėriniai tatuiruotės 28

Ši gražiai sudėtinga nėrinių tatuiruotė yra gana paprasta, tačiau ji lieka neįtikėtinai sudėtinga, tokio dizaino vieta yra tobulas ir tikrai tinka naudotojo rankai. Labai moteriška ir elegantiška.

8. Nėrinių ir rožių peties dizainas

nėriniai tatuiruotės 29

Sudėtingas dizainas, pavyzdžiui, tai gali sujungti įvairias tatuiruotes, kurios galėjo jau egzistuoti, kad jas būtų galima pagaminti vienoje vietoje. Šis nėrinių pečių dizainas ne tik saugo rožes prie dizaino, bet ir karoliukus bei kitus elementus.

9. Gėlių nėrinių tinklas

nėriniai tatuiruotės 30

Ši hibiscus gėlių tatuiruotė, sukurta kartu sukurti grandinę, yra dar viena nėrinių tatuiruotės rūšis ir suteikia moterišką prisilietimą prie peties viršaus. Gražus dizainas, kaip antai, ne visada yra sudėtingas, bet sudėtingas jausmas, tuo pačiu lieka paprastas.

10. Nėriniai atgal gabalas

nėriniai tatuiruotės 31

Šis nėrinių atgal gabalas yra ne tik sudėtingas ir moteriškas, bet ir suteikia subtilios formos išilgai stuburo ir nugaros. Kai kurie žmonės pasirenka eiti su konkrečia forma, pvz., Kryžiumi, o kiti pasirenka tokį modelį kaip ir aukščiau.

11. Megztiniai megztiniai

nėriniai tatuiruotės 32

Nėra nieko daugiau moteriško ir subtilaus, nei liemens tatuiruotė, todėl šis nėrinių rožių modelis puikiai tinka švelniam šios moters kulkšniui. Ne tik puikiai atrodo, kad jis sukasi iš pėdų pėdų, bet atitiks bet kuriuos batus, kuriuos norite dėvėti tą pačią dieną.

12. Suktukų nėrinių pečių dizainas

nėriniai tatuiruotės 33

Jei norite, kad nėriniai tatuiruotė yra dar sudėtingesnė, tai tikrai pasirinkimas nėrinių dizaino su daugybe skirtingų sūkuriais ir gėlių dizaino yra tikrai kelias. Jūs netgi galite pridėti kai kuriuos karoliukus ir kitus dizaino elementus, kad jūsų nėrinių tatuiruotė taptų unikalia.

13. Japonijos stiliaus nėriniai

nėriniai tatuiruotės 34

Ši graži nėrinių raštuota rankovė turi tradicinius japonų stiliaus tatuiruočių elementus kartu su gėlių raiška nėrinėse. Tai ne tik unikalus, bet ir neįtikėtinai moteriškas be pernelyg girly.

14. Nėriniai ir bangos

nėriniai tatuiruotės 35

Šis nėrinių tatuiruotės dizainas yra unikalus ir gražiai tinka žasto, bangos, supančios paprastą nėrinių struktūrą, sukuria sieną, kurią gali nubėgti nėriniai, dėl kurių jis tampa unikalus.

15. Balta rašalo nėriniai

nėriniai tatuiruotės 40

Baltas rašalas nėra dažnai naudojamas, bet sukuria gražius tatuiruotes priklausomai nuo naudotojo odos spalvos. Čia baltos nėrinės stovi virš odos ir suteikia žavingą elementą kūnui.

16. Gėlių nėrinių krūtinės dalis

nėriniai tatuiruotės 45

Šis sudėtingas gėlių krūtinės ląsteles turi daug nėrinių elementų, kurie suteikia naudotojui kažką unikalaus ir moteriško. Gėlės yra puikus nėrinių elementas, nes jie yra subtilus ir sudėtingas savarankiškai.

17. Paisley Nėriniai

nėriniai tatuiruotės 46

Paisley ir nėriniai gali pridėti tatuiruotę į nėrinių tatuiruotę, apsvarstyti bliuzą ir kitas ryškias spalvas, jei ieškote Paisley nėrinių tatuiruotės. Jūs taip pat pastebėsite, kad ryškus tatuiruotės nugaros atlošas papildys jūsų liemenėlių ir spagečių dangtelį.

18. Paisley ir Fishnet

nėriniai tatuiruotės 47

Daugelis žmonių neatsižvelgia į "fishnet" nėrinius, tačiau tai vis dar yra viena sriegio sriegis, sutvirtinta kartu su kitomis ypatingomis sruogomis. Apsvarstykite šį elegantišką, tačiau sukilėlį tatuiruotę su nėrinių jausmu ir šiek tiek požiūriu.

19. Nėrinių krūtinės dalis

nėriniai tatuiruotės 48

Krūtinės ląstelės - tai gurmanys, o kas yra geresnis derinys krūtinės gabaliukui nei rožės, širdys ir nėriniai elegantiškam nėrinių dizainui. Nors raudonos rožės prideda unikalų pop spalvą, nėriniai ir širdys prideda romaną, kurios negalima įveikti tatuiruotėje ant krūtinės.

20. Diržai ir tatuiruotės mašinos

nėriniai tatuiruotės

Yra tik kažkas gražaus apie kelnaitės diržą ir tatuiruočių mašiną, kuris daro šį nėrinių 3D tatuiruotę gražus. Tai taip pat prideda šiek tiek požiūrio į labai moterišką nėrinių švarką.

21. Ahoi!

4769366893_6fa6340a8b_b

Ši graži laivo tatuiruotė, apsupta rožių, kaspinu ir virve, yra vyriškas pasirinkimas nėrinių dizaino tatuiruotėms.

22. Balta iš nėrinių

nėriniai tatuiruotė 1

Su paisley, nėrinių ir gėlių elementais šis dizainas turi daug gražių elementų, kurie išsiskirs ir atrodys elegantiški.

23. Rožės ir lankas

nėriniai tatuiruotė 2

Nesvarbu, ar tai rožės ar lankai, šie nėrinių tatuiruotės dizainai suteikia daugybę grožio net ir paukščiams.

24. Rožės, nėriniai ir Paisley

nėriniai tatuiruotė 3

Šiame nėrinių dizaine yra keletas elementų, kurie suteikia vintage stilingą išvaizdą, kurio negalima ignoruoti.

25. Hiacintas

nėriniai tatuiruotė 5

Hipodynės ant šaknies yra moteriškos ir šios gėlės turi labai nėrinių išvaizdą, nes gėlės yra tokioje padėtyje.

26. Paisley raištis

nėriniai tatuiruotė 6

Kaip rankinės tatuiruotė, nėriniai ir Paisley yra naujausias populiarus pasirinkimas, nes jie yra vintage šukuosenos.

27. Gėlių apyrankė

nėriniai tatuiruotė 7

Yra tik kažkas apie gėles ir nėrinius, kurie garantuoja gražią tatuiruotę.

28. Poppies

nėriniai tatuiruotė 8

Makos yra gražios ir elegantiškos, o kartu su sudėtingu dizainu, kurį suteikia nėriniai, yra svarbus wow faktorius.

29. Rožės ir nėriniai

nėriniai tatuiruotė 9

Šios nėrinių tatuiruotės gotišką grožį kartu su rožinių rožių elegancija negalima įveikti.

30. 3D trikotažo diržas

nėriniai tatuiruotė 10

3D nėrinių tatuiruotės yra tiesiog įkvepiančios, ir su šia kelnaja vėl niekada nereikės ieškoti ko nors mėlynos.

31. Už ausų nėrinių

nėriniai tatuiruotė 11

Nėriniai tinkami puikiai tinka už ausies ir gali būti dėvimi atvirame plaukai arba tiesiog leiskite plaukams pasislėpti.

32. Floral Fishnet Lace-up Priagulna

55 subtilus nėrinių tatuiruotės dizainas kiekvienai mergaitei

Sudėtingas nėrinių modelis, kuris buvo naudojamas šiuose sutraukiančiojo diržo dizaine, yra ne tik paprastas, bet ir gražiai padarytas taip, kad juostelės juostos juostos tiesa, atrodo, ją laikytų. Ši konstrukcija puikiai atrodytų kiekvienam ir užtikrintų, kad ji būtų paprasta sekti be pernelyg sudėtingos.

33. gotikos megztinis

nėriniai tatuiruotė 13

Norite nuolatinės kulkšnies? Tada ši gotiškų nėrinių tatuiruotė gali būti tik tai, ko ieškote.

34. Nėrinių apykaklė

nėriniai tatuiruotė 15

Norite kažko iš tikrųjų patraukti aplinkinių žmonių akis? Šis sudėtingas nėrinių apykaklės gali tai padaryti.

35. Nėrinių akių pieštukas

nėriniai tatuiruotė nuostabus

Sudėtingas nėrinių dizainas, pavyzdžiui, tai būtų skausmas kiekvieną dieną, bet kaip tatuiruotė tikrai daro pareiškimą.

36. Purpurinė petnešos

nėriniai tatuiruotė karšta

Jūs netgi galite gauti nėrinių šlepetės tatuiruotę savo mėgstamoje spalvoje. Alyva kas nors?

37. Nėrinių mygtuko lankelis

nėriniai tatuiruotė

Šis gražus nėrinių lankas dar labiau unikalus su savo mygtuko centru.

38. 3D lace stitch diržas

nėriniai tatuiruotės 1

Tradicinė išvaizda, ši juostelių tatuiruotė yra unikali dizaino ir elegantiška.

39. Nėriniai gėlės

nėriniai tatuiruotės 5

Panašus į nėrinių svajonių gaudyklę, šiame tatuiruotėje yra daug nuostabių elementų, įskaitant nėrinių gėles ir "Fishnet" centrą.

40. Nėriniai Dragonfly

nėriniai tatuiruotės 6

Šioje lazda's sparneliuose galite matyti nėrinių efektą, suteikiantį jam moterišką kokybę, kaip niekas kitas.

41. Išjunkite uosto lanką

nėriniai tatuiruotės 7

Nors vienintelės nėrinės šiame paveikslėlyje yra šios mergaičių pėdkelnės, laivas ir ratas yra gražiai pagaminti ir turi stiprią meninę jausmą.

42. Nėriniai susipynę gamta

nėriniai tatuiruotės 8

Pirmas dalykas, kurį jūs manote, kai matote šią tatuiruotę, yra natūralus jausmas, kurį jis turi su kiekvienu elementu, kurį jungia nėriniai riešo srityje.

43. Lace Bird

nėriniai tatuiruotės 9

Paukščiai yra labai populiarūs tatuiruotės, todėl nenuostabu, kad kažkas norėtų rasti nėrinių paukštį.

44. Viršutinės nėrinės

nėriniai tatuiruotės 10

Šis moteriškas nėrinių atgal tatuiruotė ne tik tinka nugarai, bet ir kaklo elegantišku būdu.

45. Nėrinių rankovė

nėriniai tatuiruotės 11

Šio nėrinių rankovių drugeliai sukuria natūralų jausmą visai tatuiruotėms, taip pat elegantišką moterišką nėrinių prisilietimą.

46. ​​Nėriniai mėnulis

nėriniai tatuiruotės 12

Nėrinių pusmėnulio sukūrimas yra ne tik graži idėja, bet ir paprastas ir elegantiškas. Be to, tai yra puikus kaip paprastos linijos, o ne užpildytos kaip kitos mėnulio tatuiruotės ten.

47. Dviviečiai nėriniai lankai

nėriniai tatuiruotės 13

Mes matome daug nėrinių lankus, ir jie yra tokie nuostabūs, kaip ir kiti, kuriuos matėme.

48. Vintage White Paisley

nėriniai tatuiruotės 14

Elegantiškas šio paisley nėrinių dizaino linijos darbas turi senovinį išvaizdą su baltos spalvos, kuri buvo pasirinkta tatuiruotėi.

49. Lankai ir striukės

nėriniai tatuiruotės 15

Daugelis iš striukių, kuriuos matėme, yra lankai, bet nė vienas su lankeliais, pagamintas iš nėrinių.

50. Kabanti nėrinių kojos juostelė

nėriniai tatuiruotės 16

Nors tai gali būti laikoma nešiojamuoju keliu, tai graži pakabinama nėrinių tatuiruotė turi unikalią savo eleganciją.

51. "Steampunk" įkvėptas vyriškos dantuvės diržo gaubtukas

55 subtilus nėrinių tatuiruotės dizainas kiekvienai mergaitei

Ši "steampunk" įkvėpta nėrinių tatuiruotė turi daugybės požiūrį ir turi sudėtingų detalių pinti švarką. Netgi tvirta pistoleto medžiaga yra daug moteriškesnė, kai ją suporuoja su nėriniu ir puikiai tinka rožėms ant rankenos.

52. Nėriniai Atgal

nėriniai tatuiruotės 18

Šis nėriniai atgal tatuiruotė ne tik pabrėžia figūrą, bet ir išlaiko elegantiškai.

53. Nėrinių pečių dirželis

nėriniai tatuiruotės 19

Po linijos, kad suknelė ar marškinėliai būtų, ši graži nėrinių dizaino tatuiruotė gražiai pabrėžia iškirptę ir krūtinę.

54. Nėrinių nugaros dirželis

nėriniai tatuiruotės 20

Šis užpakalinis gabalas gali būti kita pusė iš 55, bet net vien tai sukuria gražią liniją gale, kad pabrėžtų figūrą ir suteiktų moterišką prisilietimą.

55. Diamond Lace Padangas

nėriniai tatuiruotės 21

Tatuiruotes su deimantais tampa vis populiaresnė šiomis dienomis, tačiau šis gražus nėrinių sujungimas su deimantiniais lankeliais yra nuostabus prisilietimas prie šios tatuiruotės. Tai sukuria romantišką jausmą, kuris negali būti suderintas.

Nėriniai dizaino tatuiruotės neturi būti pernelyg moteriškos ar subtilus, nors tai yra tai, ko nėriniai yra labiausiai žinoma. Sudėtingos siūlų sąnarys ne visada turi atrodyti silpnos ar trapios, bet gali turėti tvirtumo, skirto tatuiruotės dizainui, kuris gali būti be dizaino be nėrinių elementų. Kaip ir daugeliuose sutvirtintose juostos tatuiruotėse, kuriose laikomasi tatuiruočių mašinos ar pistoleto, šios tatuiruotės rodo savo jėgą be per daug vyriško pobūdžio ar dizaino. Jei norite, kad tatuiruotė būtų šiek tiek ant androgininės pusės, turėtumėte apsvarstyti nėrinių tatuiruotę. Koks buvo jūsų mėgstamiausias nėrinių tatuiruotė ir kodėl? Informuokite mus toliau pateiktose pastabose ir papasakokite apie savo nėrinių tatuiruotės dizainą.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 7 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: