45 Menacing Foo šunų tatuiruotės, kad jus apsaugotų

Foo šunys yra mitologinis Azijos tvarinys, sukurtas siekiant apsaugoti žmones nuo žalos. Būtent dėl ​​šios priežasties daugelis žmonių nusprendžia, kad jie taps ant odos. Foo šuo iš tiesų yra liūtas, ir jie gali pasirodyti baisi ir grėsmingi - todėl vaikinai labiau taps tatuiruotėmis nei merginos.

Foo šunų tatuiruotės yra užmirštos Azijos religijoje ir kultūroje. Nors jie vadinami "foo dog", jie iš tikrųjų yra liūtys, atstovaujantys globojimui. Kai pradėsite slinkti per tinklaraštį, pamatysite, ką mes turime galvoje. Jie nieko panašaus į šunis, todėl šiek tiek juokinga, kad jie yra pavadinti po tokio gyvūno. Tai gali žinoti, kad žvėrys žiūri ir saugo savo žmones. Jie buvo išdėstyti priešais svarbų (ir vis dar yra iki šios dienos), kad neleistų piktybei įeiti. Foo šunys yra gerovė ir sėkmė, ir, žinoma, jie laikomi drąsiais ir bebaimis. Jų pagrindinis vaidmuo budistų religijoje buvo stebėti ir saugoti religinę šventyklą. Jei kada nors buvote šventykloje, jūs matėte jų statulas, saugančias įvažiavimus. Yra paprastai du šunys, po vieną kiekviename įraše.

Bet čia jums įdomus faktas: iš tikrųjų jie taip pat yra įvairių veislių, tokių kaip Shih Tzu, Chow Chow, Mopsas, Prancūzijos buldogas ir kt. Žmonės gauna tokius tatuiruočių tipus, kad apsaugotų save, tačiau yra daug daugiau nei tai. Tai gali būti apsauga arba tai gali reikšti, kad žmogus jaučiasi kaip saugotojas. Jie yra tokie įvairūs reikšmės ir kiekvienas paprastai yra unikalus menininkui. Iš spalvinimo atspalvio, ar pasirinksite vieną foo šunį ar du, daug ko reikia apsvarstyti kuriant savo meną.

Kodėl žmonės gauna "Foo Dog" tatuiruotes?

Žmonės, kuriems Foo Dog tatuiruotės savo kūne, dažnai tai daro kaip vaizdą, kad juos saugo ir saugo žiaurus liūtas. Jie jaučiasi simboliški ir jausmingi saugomi tam tikru prasme. Su akies ausimis ir ausimis, tai atrodo kaip gyvūnas, kuris reiškia verslą. Jie grasina ir turi žiaurumo aurą. Jei jus domina tokio tipo menas, pradėkite galvoti apie tai, ką jums reiškia. Pagalvokite apie savo gyvenimą ir pažiūrėkite, ar galite tiksliai nustatyti laiką, kai jaučiate, kad bijo, ir norėjote, kad jums būtų suteikta apsauga. Galbūt jūsų gyvenime buvo laiko, kai atrodė nesaugu, bet dabar su savo naująja tatuiruotė, jausitės saugiai ir nepakenksmingai. Arba galbūt jaučiatės kaip globėjas, o tatuiruotė tau atstovauja kaip globėjas. Nepriklausomai nuo to, kodėl jūs nusprendėte gauti šunį, paimkite šiek tiek kaklaraiščių ir nuspręskite, kokios spalvos ir vaizdai jums tinka. Jei norite piešti, galbūt pateikite keletą idėjų savo tatuiruočių menininkui parodyti, kad jie įkūnytų tai, ko ieškote savo menui. Žemiau yra keletas puikių vaizdų, kuriuos jums patinka.

  1. Patikrinkite galingus ginklus, kuriuos tatuiruotė apims. Tai unikalus įsivaizdavimas, kurį šis asmuo tikriausiai teigia kaip savo religiją. Visas menas yra atsiskleidęs nuo budizmo. Kaip pamatysite visą šį tinklaraštį, dauguma Foo šunų dažų užima nemažai vietos žmonių nugaroms. Čia esančios spalvos yra gyvybingos ir dėl to akis gali blaškytis visoje savo nugaros dalyje, atsižvelgiant į visus skirtingus vaizdus.

rūko šuo (27)

2) Juodosios ir baltos linijos darbas čia tikrai leidžia skaičiai standout ir pop. Atrodo, kad visi jų "įgaliojimai" yra įkelta į karūną po jais. Tai užtruko daug laiko, o dėmesys detalėms yra išskirtinis. Tai tikriausiai neįvyko viename posėdyje, todėl jūs nusprendžiate, kokio tipo darbą norėtumėte atlikti, žinokite, kad galbūt turėsite užsisakyti kelis susitikimus, kol jis bus visiškai baigtas. Odos fonas tikrai kompensuoja visą gabalą. Nors tai nėra labai spalvinga, tai labai akių gaudyti.

rūko šuo (28)

3) Dažnai "foo" šunys buvo išdėstyti priešais sritis, kurias žmonės norėjo saugoti, pavyzdžiui, kapinynus, valdžios institutus ir šventyklas. Atrodo, kad šis ypatingas šuo yra saugantis šio vaikino skrandį. Patikrinkite dėmesį į detales jo veidui. Galite įdėti savo foo šunį įvairiose kūno vietose, o šuo gali daryti įvairius dalykus. Pavyzdžiui, šis foo šuo stovi ant jo priekinių kojų, jo užpakalinės kojos tęsiasi aukštyn, tarsi jis atsikratytų kažko blogio.

rūko šuo (29)

4) Šis meno kūrinys turi daug detalių, kuris vyksta į veidą ir priešingai nei likusio darbo metu atliktas darbas. Violetiniai atspalviai tikrai sukelia pop, kai pirmą kartą pamatysite. Bendras ryškus šios ypatingos šuo pasirodymas beveik atrodo šiek tiek linksmas ir ne taip grasinamas. Ne visi turi būti baisi, o šis vaikinas yra puikus pavyzdys. Jis beveik atrodo kaip mielas animacinis personažas. Ar manote, kad menininkas jam yra mažiau pavojingas?

rūko šuo (30)

Paskirtis

Kaip bet kuri tatuiruotė, galite ją įdėti bet kur tau patinka. Keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, kai nuspręsite, kokia geriausia vieta jums yra: ar norite, kad ji būtų matoma visuomenei? Ar norėtumėte būti labiau privatus? Ar neprisimenu, jei žmonės žiūri? Ar manote, kad klausia apie savo tatuiruotę? Dauguma žmonių savo ranka, kojomis ar išorine šlaunimi ruošiasi. Jie nori, kad tai būtų matoma, nes jo kilmė yra saugoma ir stebima, todėl jie nori, kad žmonės galėtų tai pamatyti. Senovės religijoje buvo manoma, kad būtų užkirstas kelias blogiesiems dvasioms.

Tai populiarus įdėti šią tatuiruotę į ranką, pečių, nugaros ir skrandžio. Kadangi jis laikomas gynėju, artimas tavo širdžiai, tai reiškia, kad jis apsaugo tavo gyvenimą. Kur gausite savo gabalą?

5) Pažiūrėkite į nuostabų linijos darbą čia. Dėmesys detalėms yra labai gerai atliktas ir sukuria žiaurų žvėrį. Ar norėtumėte turėti spalvą savo foo šuo? Akys yra tokios beprotiškos. Tai atrodo kaip laukiniai žvėrys, kuris ketina važiuoti riešutais!

rūko šuo (31)

6) Šio kūrinio ryškios spalvos daro sunkų ir priekabų pobūdį. Ar žinojote, kad "foo" šunys yra tikrai liūtys ir yra suporuoti kartu? Gėlė yra gražūs vaizdai ir tikriausiai reiškia kažką reikšmingo menininkui. Spalvos blizgesiu galite pasakyti, kad šis kūrinys buvo tikriausiai neseniai atliktas.

rūko šuo (32)

7) Ar galite čia rasti šunį? Patikrinkite jo dilbį. Ši tatuiruotė yra didelė ir yra keletas tatuiruočių, kurie puoselėja gražiai, kad sukurtų tikrai spalvingą bendrą išvaizdą. Tai kietas, kaip drakonas suvyniojamas aplink ranką, jo galva išsikiša virš jo peties.

rūko šuo (33)

8) Tamsinimas čia iš tiesų pabrėžia bendrą tamsą, kylančią iš dizaino. Šio liūto išvaizda yra jėga ir augimas. Virš vaizduoklių rašoma, kuri gali reikšti tai, ką turėtų atspindėti vaizdas. Juodi, besiplečianti debesis atskleidžia baisią himną šiame kūrinyje. Tai yra rankų viršutinė rankena, pusiau rankovių tatuiruotė. Manote, kad jis padarys ir užbaigs ranką?

rūko šuo (34)

Dažymas

Kaip matote, yra daug skirtingų spalvų paletės foo šuo. Daugelis žmonių laikosi tradicinių spalvų. Foo šunys buvo raudonos su violetiniais taškais ir paprastai turėjo raudonų akių. Paprastai jie buvo spalvingesni. Iš pradžių foo šunys buvo išdėstyti lauke ir buvo marmuro, akmens ar betono, kurie puikiai susiejami su juodai baltu darbu. Kiti pasirenka atlikti įvairius šešėliavimus, pabrėždami skirtingas darbo savybes.

9) alkūnė yra gnarly vietoje gauti tatuiruotę. Pagerink šitą vaikiną, kad galėtum patirti skausmą kaip čempioną ir gauti nuostabų darbo dalį šiame procese. Ar gausite alkūnės tatuiruotę? Šis konkretus gabalas atrodo, kad jis yra vienos kietos mūšio viduryje!

rūko šuo (35)

10) Mums tai patiko, ypač todėl, kad panaudojo geometrines figūras, grįžtančias į stilių, taip pat įvairių spalvų. Ši eilutė yra plati ir sukuriama gana įbauginanti. Šuo atrodo kaip drakonas šiame paveikslėlyje. Ar pastebėjote, kaip kai kurie atrodo kaip liūto ir drakono kryžius?

rūko šuo (36)

11) Šis meno tipas turi atrodyti baisu. Tai turėtų apsisaugoti nuo blogio. Ką tu manai? Ar norėtumėte tai padaryti savo kūne? Kraujas reprezentuoja karą ir yra visiškai sutarus su likusiu kūriniu.

foo šunų tatuiruotė

12) Tokios tatuiruotės akmuo, kaip ir jo kokybė, labiau atspindi originalų senovės kultūrą. Jei netgi matėte, kad jie sėdi ant balkonų ar priekinių verandų, tai yra gana tikra kopija iš to, ką jie paprastai atrodo. Plati burnos, auskarų žvilgsniai ir piktas žvilgsnis tikrai apima statulas. Įdomu, kaip jie turi gėlių fone. Tai beveik kaip jie sako, kad foo šuo gina, kad skatintų taiką.

foo šunų tatuiruotės

Kokios lyties paprastai gauna šią tatuiruotę?

Tokio tipo tatuiruotės vaizdus dažniausiai naudoja vyrai tik dėl to, kad yra sunkūs. Tačiau, kaip matote, ši moteris turi gražią meno dalį ant nugaros. Čia spalvos tikrai komplimentuoja odos tonus ir atrodo fantastiškos. Neabejotinai tai gali būti lyčių lygybė, tačiau anksčiau dauguma vyrų pasirenka tai.

13) Gražus tatuiruotė iš foo šuns ir moters. Galbūt tai turėtų būti jos apsauga.rūko šuo (1)

14) Tai dar vienas tokio akmens akmens pavyzdys, kuris šiandien vis dar populiarus ne namie. Gėlės, atrodo, dar kartą skatina taiką tarp chaoso.

rūko šuo (1)

Norint gauti ar ne gauti, tai yra tikras klausimas.

Svarstydama, ar tatuiruotė jums tinka, galvokite apie savo gyvenimo būdą ir kaip tai galbūt gali turėti įtakos. Perskaitykite tai, ką tavo darbas turi pasakyti apie tatuiruotes, ir įsitikinkite, kad pasirinkta paskirties vieta atitinka teisingus parametrus arba gali būti lengvai uždengta. Kitas tatuiruotės uždengimo būdas - makiažas. Galbūt nenorite taikyti makiažo kiekvieną kartą, kai einate į darbą, todėl svarbu atsižvelgti į visus įvairius jūsų tatuiruotės įpročius. Kai tik atsižvelgsite į visus šiuos dalykus, suraskite menininką, kuriuo pasitikite, ir pradėkite kurti šedevrą.

15) Čia yra gražus linijos darbas, bet ar kas nors mato nuotrauką, bombarduojantį šuniuką nugaroje? Dėmesys detalėms čia yra apsvaiginimo nuo jo veršio viršuje iki pat jo kulkšnis. Juodoji spalva aplink kulkšņę atrodo tikrai gera.

rūko šuo (2)

16) Šis vaikinas padarė ir nuėjo viską. Visa jo nugaros dalis yra padengta Azijos kultūros vaizdais. Bendras spalvų plastika atrodo gana gera. Ką tu manai? Ar galėtum padengti visą savo nugarą? Mums būtų malonu išgirsti istoriją apie tai, kaip šis kūrinys pasirodė, taip gražiai.

rūko šuo (2)

17) Štai kojų tatuiruotės, kuri yra labai populiari, pavyzdys. "Shading" ir "Line" darbas bei dėmesys detalėms yra apsvaiginimo ir gyvybės. Pridėjusios rožės iš tiesų nustatė jį, kad atrodo, kad tai tikrai saugo šį vaikiną. Kaip matote, dar vienas populiarus populiarus populiarus populiarumas.

rūko šuo (3)

18) Pusė rankos ant pečių šuo su ryškia spalva, kad sustiprintų bauginimo veiksnį. Akys atrodo tokios intensyvios! Juoda fone yra populiari spalva, kad kompensuotų šunį ir sukurtų žiaurų išvaizdą.

rūko šuo (4)

19) Įdomus požiūris, rodantis spalvą, bet jis tikrai veikia. Ką tu manai? Tai sukuria tokį žiaurų bendrą išvaizdą. Tai labai gerai padaryta menas. Tuščios akys tikrai sukuria baisią išvaizdą. Žvalus kūnas atrodo, kad akmuo tapo gyvybe, kad apsaugotų ir atliktų savo darbą.

rūko šuo (5)

20) Šis eskizas atrodo gana teisėtas. Šis meno kūrinys atrodo, kad jis tikrai apsaugo liūto režimą. Ar pridėtum spalvą?

rūko šuo (6)

21) Žalios spalvos atspalviai ir geltonos, oranžinės ir raudonos plaukai yra įprasti spalvos pasirinkimai šuniui ir atrodo labai intensyvūs. Bangos sukuria papildomą chaoso įtaką. Patikrinkite tas siautines kojines ir kaktus kaip nagus. Mes tikrai nenorėtume patekti į šio vaikino blogą pusę.

rūko šuo (7)

22) Foo šunys neturi būti šiltas ir linksma. Tai tiesiog nėra kodėl jie buvo sukurti. Jie turėtų apsaugoti bet kokia kaina, todėl kiekvienoje nuotraukoje jie yra tokie intensyvūs. Kai nuspręsite, ar tai yra tinkamas jūsų paveikslėlis, tiesiog prisiminkite, kad tai neturėtų sukelti šiltų neaiškių jausmų.

rūko šuo (8)

23) Tai yra labai nuostabus darbas. Ar galite matyti originalią tatuiruotę nuotraukoje į kairę? Pažiūrėkite vilkų šunį pagal foo šunų tatuiruotę. Šio šuns akys neatrodo gana tokios baisios, kad beveik atrodytų liūdnai.

rūko šuo (9)

24) Pėdos viršus yra gana jautri erdvė, todėl kudos už tai, kad ten padaryta. Šis foo šuo atrodo gana nusiminęs, ir mes tikrai nenorime, kad su ja neklystų!

rūko šuo (10)

25) Gana gnarly ir intensyvus meno kūrinys. Tai gana rad, kiek išsamiai šį menininką pavyko sukurti šį šedevrą. Nuo kaukolių iki foo šuo, nėra jo colio, kuris nėra šiek tiek bauginantis. Ar pastebėjote, kad kaukolės yra jo karūna? Patikrink tuos ragus, kurie išeina iš jo galvos. Tai vienas blogas dude.

rūko šuo (11)

26) Kai yra daug eilučių, o ne daugybė atspalvių ar spalvų, kartais galite gauti saulės nudegimą, kaip pastebėsite žemiau esančiam vaikinui. Nepamirškite dėvėti apsaugos nuo saulės elementuose, arba jūsų darbas išnyks ir jums reikės jį paliesti.

rūko šuo (12)

27) Didžiuliai ginklai, didžiulė galva ir ekspansyvi krūtinė daro šį padarą gana priekabinga! Tai atrodo gana realistiškas, o atspalvis čia yra unikalus. Menininkas padarė puikų darbą, kad jo veidas užtvindytas ir netgi jo raumenys atrodytų taip, kad jie galėdavo priversti milžinišką pusę. Jei šis vaikinas ieško apsaugos, šis tatuiruotė tikrai siūlo tą iliuziją.

rūko šuo (13)

28) Ar pastebėjote, kad dauguma vaizdų turi savo koją ant rutulio? Šis gynėjas išeina iš šio vaikino odos. Ar jie tipo išvaizdą norėtumėte?

rūko šuo (15)

29) Paprastai vadinamas liūtas, nes ji atrodo taip pat, kaip ir viena, ši kova yra grėsminga ir bauginanti.

rūko šuo (16)

30) Atrodo, tarsi šis sargybinio liūto smeigtukas išeina iš peties. Jis atrodė šiek tiek nusivylęs. Įdomu, ką reiškia žmogui?

rūko šuo (17)

31) Iš pirmo žvilgsnio pastelių mišinys nesibaigia, kol atkreipsite dėmesį į tikrąjį vaizdą. Tai įdomus spalvų naudojimas, bet jis tikrai pavaizduoja šį vaikiną kaip bauginantis žvėris. Ši šypsena tikriausiai ir nėra laiminga šypsena!

rūko šuo (18)

32) Gražus darbas, apimantis nugarą. Dėmesys detalėms yra žvaigždinis. Atrodo, kad tai ir moteriškas tatuiruotė. Atrodo, kad joje kyla mūšis. Įdomu, ką reiškia tai reiškia?

rūko šuo (19)

33) veidai atrodo taip, kad gyvenimas panašus. Jūs pastebėsite, kad menininkas nepasirodė tokioje aukštyje, kad galėtumėte pamatyti tatuiruotę iš jo marškinių. Puiki vieta ir šešėliai. Tai užima gana genialų atlikėją, kad tai atrodytų realistiškesnis.

rūko šuo (20)

34) Pirmasis foo dogas, kuris pasirodė gana baisus, kaip ir visi kiti. Gal jis saugojo vaikus. Jis beveik žaismingas, kaip pažvelgti į jį. Tai antras vaizdas, kurį matėme, kad nėra labai baisu. Ne visi jie turi būti bauginami, o tai puikus pavyzdys.

rūko šuo (22)

35) Violetiniu ir juodu kontrastas yra gana provokuojantis ir akių žvilgsnis, tačiau tai neabejoja faktu, kad šis gynėjas yra bauginantis.

rūko šuo (24)

36) Tuščios akys yra tokios baisios. Atrodo, jis nusprendžia, koks bus jo kitas žingsnis. Tai gana bauginantis vaizdas!

rūko šuo (26)

Kaip jūs galite pasakyti, foo šunys nėra gana mėgstamiausia iš visų prieinamų tatuiruotės vaizdų. Jie, atrodo, yra šiek tiek baisūs, jei ne žemyn, baisu. Tai yra kultūros dalis ir kas tampa naudinga kaip globėjai. Jei jie būtų didžiuliai pando meškiukai, jie tikriausiai nebūtų tokie veiksmingi savo darbe. Bet jūs taip pat matėte keletą, kurie nebuvo tokie baisūs kaip visi kiti. Galite pritaikyti savo vaizdus, ​​tačiau norėtumėte, kad jis atrodytų. Tai meno grožis. Galite sekti tradicinius išvaizdus arba galite sulaužyti pelėsius ir sukurti šedevrą, kuris jums yra unikalus. Ar manote, kad norėtumėte gauti foo šunį savo kitam meno kūriniui? Rasti gerą menininką, kuriuo pasitikite ir linksminkitės!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: