30 Krásné déšť tetování vzory

Všechno co dělat s vodou může být opravdu fascinující a déšť je jedním z nich. To může být skvělý přídavný prvek tetování v kombinaci s dalšími prvky. Mnoho lidí má tendenci ukazovat obrázek deštníku nebo květiny v dešti. Některé dokonce obsahují další objekt související s deštěm jako oblak v jejich tetování.

Ale pokud hledáte něco, co není v provozu mlýna a zobrazuje dešť jako součást designu tetování, zde jsou některé, které můžete použít.

déšť tetování (3)

Dravci v dešti tetování: To může vytvořit velký vizuální dopad, protože dva nebo více havraní je v dešti. Namočená a otočená hlava havranů, jak jsou venku v dešti, dělá fascinující tetování. Můžete také zobrazovat mraky jako součást tohoto tetování

dešťové tetování (11)

Květiny, pixies a deště: Květina v dešti je něco, na co jsme zvyklí na pohled a přidáním pixie nebo víla, přidáváte k tetování design kouzelný ale kouzelný dotek. Používají se měkčí odstíny barev a vykreslení pohádky v dešti zvyšuje kouzlo tetování.

Víla v modrém dešti: Můžete barvit křídla víla modrou barvou, abyste ukázali, že je namočená v dešti. Může se ukázat, že odpočívá na květině a užívá si deště.

dešťové tetování (8)

déšť tetování (26)

Blesky, déšť a deštník: Jedná se o běžné obrazy, které vidíme během každého deštivého dne. Ale v kombinaci s tetováním vytvářejí fascinující obraz. Barva deštníku, způsob, jakým se dešťové kapky dráždí na deštníku a cikcaková čára blesku, přispívají k vizuálnímu nárazu.

dešťové tetování (12)

Můžete střídavě zobrazit mraky, déšť a blesk v rámci deštníku, který bude mít opačný a zajímavý vzhled

Holčička namočení v dešti: Jedná se o roztomilý a dojemný obrázek. Můžete buď ukázat dívce, která se snaží uniknout dešti pomocí deštníku, nebo držet deštník pryč, aby mohla zcela namočit v dešti. To bude skvělé tetování design s dešťovými kapky jsou podrobně ukázány.

dešťové tetování (5)

Žena drží deštník v dešti: Tuto práci můžete provést, pokud projevíte deštník barevným způsobem a dokážete zachytit padající a kapalnou kvalitu deště, jak padá. Obrys dívky by mohl být rozmazaný, aby déšťový efekt byl realistický.

déšť tetování (31)

Designy pro tetování založené na dešti: Déšť je jeden prvek, který může vypadat úžasně v tetování design za předpokladu, že si vzhled správně. K tomu budete mít mnoho věcí. Můžete buď ukázat lodě v bouři s deštěm nebo letadlo, které létá déšť.

dešťové tetování (18)

Déšť je věc, která dokáže vytvořit vysoce vizuální vizuální efekt, když ho sledujete. Padající vody, kapky, když klesají na zem a jak to dělá věci mění svůj vzhled, jsou naprosto fascinující. Ale když přijde na kůži jako tetování design, umělec skutečně potřebuje pochopit, jak to bude vypadat na kůži místo jakéhokoli jiného média a pracovat podle toho. To může být opravdu obtížné získat správný vzhled a pocit, ale dobrá studie o tom, jak déšť dopadá věci vizuálně je třeba provést. Poté musíte absolutně podrobně diskutovat o tom, co chcete s tetováním umělcem. Můžete použít některé fotografie, které jste zachytili, aby umělec ukázal vizuální efekt, který hledáte. Na základě této skutečnosti a omezení média vám budou schopni poradit o proveditelnosti návrhu. Další nápady pro Rain Tetování jsou uvedeny níže:

dešťové tetování

déšť tetování (1)

dešťové tetování (2)

dešťové tetování (4)

déšť tetování (6)

déšť tetování (7)

dešťové tetování (9)

déšť tetování (10)

dešťové tetování (13)

déšť tetování (14)

déšť tetování (15)

déšť tetování (16)

déšť tetování (17)

déšť tetování (19)

dešťové tetování (20)

déšť tetování (21)

dešťové tetování (22)

dešťové tetování (23)

déšť tetování (24)

dešťové tetování (25)

dešťové tetování (27)

dešťové tetování (28)

déšť tetování (29)

déšť tetování (30)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: