26 nezapomenutelných Tetování rakovinových stuh, které přinesou slzu vašemu oku

Bička, která je rakovinou, nezanechává nic nedotčeného. Spolu s lidmi, kteří tuto nemoci dostanou, také rodiny postižených trpí hroznou bolestí, kterou může způsobit rakovina. To je důvod, proč pásky, které se nosí, aby ukázaly své vědomí této nemoci nebo jako hold pro ty, kteří utrpěli rakovinu nebo jako známka vítězství nad onemocněním, je obzvláště smysluplné tetování. Lidé často mají tetování rakoviny tetování z mnoha důvodů. Ty přicházejí v různých barvách a každá barva má svůj vlastní význam. Oba muži i ženy dostanou tyto tetování jako svůj vlastní odznak, protože čelili této nemoci buď přímo, nebo nepřímo.

  1. Toto první tetování nese úžasné a silné poselství ve dvou malých slovech s velkými významy. Toto tetování ukazuje, co člověk přemohl a sílu, kterou potřeboval k překonání bitvy, kterou tento člověk procházel. Kdykoli slyšíme nebo uvidíme světovou sebevraždu, máme tendenci trochu nepohodlně, ale tato osoba se rozhodla nosit své jizvy a historii s hrdostí na příklad a příklad.

7

Tyto tetovací stuhy, které nosí pacienti s onkologickým onemocněním a lidé, kteří přežili onemocnění, stejně jako všichni, kteří jsou spojeni s touto chorobou, rozhodně vypadají dobře. Ale to není vůbec bod těchto tetování pásu. Oni se nosí, aby ukázali lásku, soucit, čest, povzbudili a posilovali boj proti této obávané nemoci. Lidé chtějí, aby ostatní věděli o této nemoci, byli na tuto chorobu pozorní, aby neztratili naději, jakmile zjistí, že jsou postiženi a mají jim dát odvahu bojovat proti ní.

Většina stuhových tetování je spojena s rakovinou a každá z barev představuje určitý druh rakoviny. Někdy dostat tetování rakoviny stuha je jen aby člověk cítí, že i oni udělali něco, co pomohou. Je známo, že společně s lidmi, kteří trpí touto chorobou, drtivá bezmocnost, kterou si blízcí a drahí cítí, mohou být rozdrceni. Získání tetování může vyvolat pocity, jako by něco udělali a připomínalo jim, že potřebují podporovat osobu, která bojuje s onemocněním.

2. Mám rád toto tetování tetování, protože jeho jednoduché, ale má k tomu kreativní dotek také. Páska se opakuje několikrát a téměř mi připomíná keltský kříž nebo symbol trojice. Tato žena nosí praporek s nadšením a ukazuje nám, že je možné překonat a porazit tento trhavý onemocnění zvané rakovina.

22

Někteří nosí toto tetování na památku těch, kteří bojovali proti této nemoci, ale ztratili bitvu a tím i svůj život této nemoci. Je to způsob, jak vzdávat poctu tomu, kdo zemřel. Lidé, kteří bojovali a vyhráli, jsou ti, kteří je nosí jako čestný odznak, aby jim připomněli, že budou žít co nejvíce. Někteří lidé přidávají výroky a inspirativní citace k těmto rakovinovým tetování tetování, aby se inspirovat sebe i ostatním. Někteří dokonce přidávají další symboly a památky víry a naděje spolu s designem pásky.

3. Toto je úžasné tetování tetování. Červené a bílé v tomto tetování, stejně jako náznaky černochů opravdu dovolí toto tetování pop. Miluji styl, který byl pro toto tetování použit. Je to jednoduché, čisté a má odvážné obrysy. Bílá byla perfektně použita k tomu, aby dával luku a tekoucí stuze pocit oslnění nebo lesku. Symetrie je skvělá a lebka je chytrým přidaným bonusem k tomuto tetování.

1

Lavenderová barva má představovat rakovinu obecně, žlutá pro rakovinu močového měchýře, šedá je pro mozku, růžová je pro rakovinu prsu, cervikální bílý, dětský karcinom zlata, tmavě modrý pro tlusté střevo a tak dále

Neexistuje žádný nedostatek možností designu, pokud jde o pásky pro typ rakoviny tetování. Je to proto, že každá zkušenost je odlišná a každý, kdo toto tetování dělá, je inspirován svým vlastním velmi osobním příběhem. Prvky, které se k těmto tetování přidávají, jsou mnohé v závislosti na příbězích a motivacích za získáním tetování.

4. Způsob, jakým je stuha pokrčena kolem kříže s daty na obou stranách pásky, je bezpečné předpokládat, že osoba, která si toto tetování ztratila někoho blízkého k rakovině. jasně růžová stuha opravdu vyniká dobře na černém pozadí a samotný kříž je velmi symetrický a dobře stínovaný.

14

Když dostanete stuhu na tetování z rakoviny, je zřejmé, že jste hodně přemýšleli o motivaci za tetováním ao tom, co symbolicky znamená pro vás. Pokud uvažujete o takovém tetování, znamená to, že vy nebo někdo blízký vám bojuje s onemocněním, které zasáhne tolik teroru. Ale zvážit, jaké jsou designové prvky, které jste zahrnuli do svého tetování, protože tetování je něco trvalého. Takže vzhledem k umístění a designu je velmi důležité při získávání tetování.

5. Noha je velmi bolestivé místo k získání tetování, ale konečný produkt je samozřejmě dobře stojí za bolest. Růžová stuha je krásným symbolem těch, kteří bojují proti rakovině. Malé modré hvězdy kolem růžové stuhy jsou krásným nádechem a dodávají tomuto celému tetování velmi dobrý pocit zbarvení.

2

6. Tyto stuhy kolem kotníků této ženy vypadají, jako by byly skutečné. Podrobnosti uvnitř luku, visící struny a přidané oslnění opravdu dělají toto tetování combo a krásné umělecké dílo. Miluju, jak různé odstíny tmavších a světlejších červených barvinek způsobují, že tyto luky se z pokožky vyplavují a skutečně dávají tomuto rozměru tetování.

3

7. Jedná se o velký spodní díl s velkým pohybem a skvělou barvou. Pokud se podíváte pozorněji, můžete vidět, že umělec a plátno měly myšlenku na to, aby se stuha stala z této ženy. Vypadá to, jako by se páska dostala dovnitř a ven z kůže. Průtok stuhy je dobře proveden a linka nás velmi čistá.

4

8. Jedná se o opravdu skvělý nápad, aby se klasický symbol rakoviny do něčeho živějšího. Tato stuha má křídla motýlů a okamžitě ožívá. To je opravdu cool vzít na stuze, že jsem havent viděl předtím. Linka na křídlech je čistá a dokonale teče.

5

9. Miluju, jak se toto tetování dělo. Schopnost tetování umělec dělat toto tetování vypadat spíše jako malování prstem nebo štětcem je opravdu úžasné. toto tetování mi připomíná výkres, který by milující otec nebo matka dali do ledničky, aby jejich dětská vášnivost namalovala pro ně. Toto tetování vykřikuje originalitu a autentičnost.

6

10. Když vidím taková tetování, tak mi to trochu zkrátí, ale dobře. Způsob, jakým stuha prochází kůží, vypadá tak skutečně, že se ocitnete ohromeně a ve stejné době. Umělec také skvěle pracoval, aby se ujistil, že obě nohy jsou symetrické.

8

11. Toto barevné malé tetování je opravdu cool a jedinečné. Mám rád, jak se tento žebřík skládá ze spousty malých skládaček. Velikost tohoto tetování dělá ještě působivější detaily, které jsou v této malé stuze. Středem srdce je příjemný dotek a miluji, jak se do srdce přidal bílý inkoust, aby vypadal, jako by svítil srdce. 9

12. Miluji nůžky v tomto tetování. Je to takový chladný symbol, že tato rakovina může být zkrácena, protože rakovina byla poražena a člověk, který toto tetování získal, vyhrál. Miluji detaily v rukojeti a nožnicích nůžek. Páska se rozplývá a obalí se kolem nůžek. Velmi cool nápad a velmi originální.

10

13. Toto tetování tetování a stuhy je super barevné a plné úžasných detailů. Tlustá čára a perfektní stínování na tomto kusu jsou velmi unikátní. Miluju další umělecké dílo na špičce kotvy a perfektně položené zelené listy. Barvy vypadají perfektně a velmi dobře zdůrazňují šedou kotvu. Toto celé tetování komplimentuje každou část sebe sama. Podrobnosti v rukojeti dřeva jí dávají úplně jinou úroveň krásy.

11

14. Toto je další skvělé tetování, které obsahuje stuhu a motýl. Páska však vypadá více trojrozměrně a obrys je méně odlišný. Barva fialová často představuje král a motýl představuje transformaci nebo obnovu. takže můžeme zjistit, že tato osoba má pocit, že byla obnovena, možná po porážce rakoviny. 12

15. Tato horní strana a žebro je velmi chytrá a krásná. Mám rád, jak je vnější strana stuhy růžová a vnitřní strana stuhy je modrá. Ptáci nahoře a dole jsou velmi dobře a vytvářejí chladný pocit osobnosti a pohybu k tomuto dílu. Vypadá to, že ptáci mají také výrazy na jejich tvářích. Krása ptáků a jejich vnější černá a fialová vnitřek je také tvůrčí nápad. 13

16. Toto je skvělé a grafické tetování. Její, jako by tato stuha drží tuto osobu společně. Otevřená rána a jasně modrá stuha na sobě navzájem kontrastují a doplňují se. zámek na stuze je nádherně zbarvený a specifická zlatá barva byla dobrou volbou na blues a červené. 15

17. Mám rád, jak kroužky andělů přicházejí přímo z této růžové stuhy. Světlá modrá, která vyzdvihuje křídla, způsobuje, že tento vzhled je ještě andělský. Umělec na tetování udělal dobrou práci při vytváření tohoto tetování trojrozměrné a dala mu dobrý lesk. Myslím, že můžeme zjistit, že ten, kdo toto tetování dostal, ztratil někoho k rakovině. Jedná se o tetování, které bude trvat celý život a to umožní tomuto člověku, aby si vzpomněl, že jsou ztracené lásky důvěrným způsobem. Linka na stuze a detail s křídly opravdu dělají toto tetování vystupovat. Stínování pod křídly a způsob, jakým se stuha smyčky směrem k osobě, která se na ni dívá, činí toto velmi unikátní tetování.

16

18. Mám pocit, jako byste se mohla dostat a vzít si Rose z této strany ženy. Detail uvnitř okvětních lístků a to zatraceně jsou mimořádně působivé. Způsob, jakým listy vyvíjejí v stínování na nich, opravdu způsobí, že se cítíte tak, že Rose je prostě položena na její stranu. Miluju výběr, aby se páska stala dvěma barvami, fialovou a světle modrou. Tok tetování ve způsobu, jakým je páska umístěn, je velmi chladným pohybem tohoto tetování.

17

19. Níže je směsice toho, co vypadá jako královská království, dívka a krása. Jules obklopující luk skoro svítí sám. To dává tomuto okouzlujícímu princezně pocit, stejně jako velmi velmi realistický vzhled. Světlý růžový luk skoro vypadá skutečně a stínování na luku je ideálním místem pro opravdovou hloubku tetování. Šperky kolem pásky mi připomínají tierru, kterou by princezna nosila. Zajímalo by mě, jestli toto tetování má nějaký symbolický význam, nebo jestli je to něco hezkého na to podívat.

17

20. Toto dolní záda tetování je klasické a krásné tetování. Krásná kombinace růžových a purpurových tetrů skutečně vyniká. Vypadá to, jako by tam byly klenoty, které jsou po celém úklonu. Růžová je vyrobena tak, aby se luk vynořil, a fialová je určena k vytvoření stínů do hloubky s tímto tetováním. Toto tetování si zachová svou barvu a mnoho let už nebude potřebovat dotyk.

18

21. Použití měřicí pásky k vytvoření luku je unikátní v brilantním nápadu tetování. Hloubka tohoto tetování je velmi dobře provedena a měřicí páska vypadá, že byste ji mohli kdykoli vytáhnout a odhalit. Zajímalo by mě, jestli to má něco společného s obchodem s lidmi nebo jestli to byl jen chytrý nápad. Tento nápad jsem nikdy předtím neviděl, ale je velmi chytrý. Umělec na tetování udělal skvělou práci při vytváření všech centimetrů i v centimetrech.

19

22. Přední část nohy a horní části kotníku jsou bolestivé místa k získání tetování, ale to by za to bolelo. Fialová má tendenci zastupovat, kdo rodič, takže myslím, že to má něco společného s tím. Způsob, jakým se hubená struna protíná a proudí dolů Tetování je velmi dobře provedeno. Linka na tomto tetování je hladká a čistá.

20

23. Miluju myšlenku přidání těchto klasických kmenových křídel za tuto dokonale provedenou stuhu. Symetrie křídel je velmi dobře provedena a vypadají přesně stejně. Tato křídla žijí na stuze a pomáhají jí vyniknout. Tyrkysová stuha tolik detailů s tím, že jsou velmi působivé. Nejen, že tyrkysová pomáhá pásce vystupovat, ale náznaky bílého inkoustu jí dávají jemný lesk, a tmavě modrá přidává hloubku a stín. Tetovací umělec přesně ví, co dělají, a mám pocit, že tato žena je velmi spokojená s téměř dokonalým tetováním.

21

24. Zajímalo by mě, proč jsou všechny tyto lžíce svázány s touto stuhou, myslím, že to musí mít něco společného s oblastí Colaneri. Lžíce jsou velmi dobře popsané v zastínění z rukojeti ke spodní části lžíce je velmi dobře provedeno.

23

25. Je to velmi chytrý způsob, jak změnit pásku na slovo. Slovo naděje má tolik významů a může mít tolik hloubky. Tmavá fialová působí jako velký stín a vytváří spoustu úrovní. Růžová má různé odstíny a dává tomuto tetování spoustu charakteru. Toto tetování ukazuje sílu člověka, který ho dostal a na co dává svou naději.

24

26. Toto je skvělé tetování a tento blog se. Rustikální a zlaté a dokonale umístěné stínování činí tento viktoriánský klíč vyniká nad všemi ostatními. Volně tekoucí tyrkysová stuha, která obklopuje klíč, vypadá, že se pohybuje bez námahy ve větru. Množství detailů v rukojeti klíče je úžasné a dělá vás, abyste se na toto tetování celý den dívali. Můžete říci, že toto tetování právě doplnil červená kůže za tetováním. Tento klíč odemkne váš názor a názor na to, jak krásné tetování by mělo vypadat.

25

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 6 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: