25 Myšlenky na tetování Amazing Warrior

Bojovníci jsou populární tetování, které mohou být navrženy v nekonečném počtu forem. Rychlý pohled na různé tetovací stránky vám poskytne repertoár věcných a mýtických bojovníků. Jsou hodnoceni pro uměleckou část a symboliku, kterou nabízejí. Warriors tetování jsou obvykle dělána muži, ačkoli my najdeme několik hezkých válečníků tattoed u žen.

Pokud hledáte válečný design tetování na kteroukoli část vašeho těla, váš největší problém je "volba". Existuje tolik aspektů, na které se můžete podívat, že je velmi důležité, abyste provedli důkladný výzkum, takže vaše konečné rozhodnutí bude takové, které vás po mnoho let udrží hrdým a šťastným.

Návrhy bojovníků jsou orientovány na dobu, geograficky umístěné, skutečné nebo fiktivní a dokonce tvořeny osobou, která bude tetování dělat. Důležitým aspektem tetování bojovníka je brnění a nástroje, které nese. Většina bojovníků jsou muži, ale jak vidíme na obrázcích níže, občas se setkáváme s krásnou ženskou bojovníky. Populární válečník je Pocahontas.

Výběr bojových tetování je tak obrovský, že budete potřebovat čas, abyste si vymysleli, který bojovník nejlépe popisuje vás a vaše pocity. Můžete si vybrat mezi svatými válečníky, řeckými válečníky, aztéckými válečníky, římskými válečníky, keltskými válečníky a vikingy, které všechny představují jiný aspekt války.

Dalšími zajímavými doplňky k tetování jsou zbraně, které se pohybují od normálního luku po kuše, oštěpy, štíty, různé druhy meče a také zbroje a hřebeny. Je velmi důležité, aby se správné pancíř používal s druhem bojovníka, který si vyberete. Nemůžete zahrnout hřeben, který patří do jiné éry, nebo je známo, že je majetkem jiného bojovníka.

V neposlední řadě by se mělo také podívat na umístění bojovníka. Obvykle je bojovník tetovaný na vrcholu svého nepřítele, aby ukázal vítězství. Další bojovníci jsou zobrazeni v akci nebo na krvavém poli. Většinou si člověk, který chce bojovník jako tetování, hledá aspekt, který ukazuje jeho bojový duch, statečnost a odvahu, dovednosti a strategii, jeho neohrožený charakter, sílu, agresivitu a autoritu. Který vás líčí?

bojovníci tetování (1)

Tetování nahoře ukazuje historického válečníka v kruhovém obalu, který je obvykle spojen s řeckými nebo náboženskými vzory. Světové bohatství může naznačovat, že majitel tetování chce bojovat za to, co je jeho vlastní, nebo aby získal jmění.

bojovníci tetování

Modré stuhy jsou spojeny s mnoha různými osvětovými kampaněmi. Pro nás v bojové oblasti nás zajímá význam podpory hongkonské policie, boje za svobodu projevu a mír. Skutečnost, že stuha drží angel, může představovat osobu, která zemřela v boji za nějaké společné dobro.

bojovníci tetování (2)
Obrazy válečníků, ať už jako tetování, umění, knihy nebo filmy, se nacházejí v různých formách. Mezi voliči bojovníků, někteří obyčejní jsou římští bojovníci, řeční bojovníci, andělští válečníci, keltští válečníci a aztécké válečníci.

bojovníci tetování (3)

Nahoře vidíme zadní tetování (na jedné straně), které zobrazuje římského válečníka v celé jeho slávě včetně jeho brnění a meče. Zvláštní zájem o toto tetování je výraz bojovníka, který ukazuje odhodlání zvítězit. Návrhář zde také zahrnoval pozadí, které činí tetování velmi zaneprázdněným a plným.

bojovníci tetování (4)

Typický anglický bojovník s vlajkou vysoko nad vítězstvím nad padlým vojákem pod nohama hlavní postavy. Tetování je monotónní, ale má zajímavé linie, stíny a detaily.

bojovníci tetování (5)

Naopak výše uvedená je velmi barevné tetování zdůrazňující oranžovou a červenou. Dvě barvy spojené s krví, nebezpečím a válkou. Opět vidíme padlé stíhače na zemi, které jsou pohozeny vítězným válečníkem.

bojovníci tetování (8)

bojovníci tetování (9)

bojovníci tetování (10)

V tomto tetování se zaměřuje spíše na zvíře než na bojovníka, což, jak člověk pochopil, měl velmi důležitou roli ve válkách. Člověk vypadá bezvýznamně a když se podíváte na nohy zvířat, všimnete si, že je zobrazen jako mýtické zvíře.

bojovníci tetování (11)

bojovníci tetování (12)

Co je opravdu zajímavé v tetování výše jsou čáry přes tetování, které dělají dynamické. Tam je pohyb podél paže, které dělají diváci oči přesunout z jedné strany do druhé brát v každém detailu.

bojovníci tetování (13)

Tetování nahoře ukazuje daleko východní tradiční válečník, který úspěšně bojoval proti útoku šípů. Tito bojovníci jsou známí svými rychlými dovednostmi v boji s nepřítelem pomocí jednoduchých nástrojů, jako jsou ty, které jsou uvedeny výše.

bojovníci tetování (14)

bojovníci tetování (15)

Warrior tetování lze provádět na jakékoli části těla. Je zřejmé, že větší tattoo je třeba udělat na zádech, což umožňuje větší detailnější design.

bojovníci tetování (16)

Oblíbený válečník z karikatury je Asterix Viking a může se nalézt v různých formách tetování, jako je ten výše.

bojovníci tetování (17)

bojovníci tetování (18)

Žena bojovnice. Pokud procházíte po internetu, najdete ženské válečníky, nicméně jsou zřetelně převýšeny jiným pohlavím. Je to proto, že ve skutečnosti, obzvláště v dávných dobách, ženy bojovníci nebyly běžné. Přesto se zdá, že přitahují některé lidi a mohou být nalezeny jako tetování. Je velmi obvyklé, aby byly tyto ženy nesmírně krásné, s pronikavými očima a plnými rty, což z nich dělá jedinečné válečníky.

bojovníci tetování (19)

bojovníci tetování (20)

Jedná se o tetování, které je ideální pro ty, kteří věří, že dobro vždy převažuje nad špatnými. Zde vidíme, že Lucifer je pochodován archanjelem pod vedením Boha, který je zobrazen jako paprsky vycházející z oblaku. Krásný design, který se zdá být přitahován mnoha lidmi.

bojovníci tetování (21)

bojovníci tetování (22)

Rozjímání válečníka! Zatímco význam tohoto se může lišit, to, co je zde definováno, je maskulinita stíhače a umělecká dovednost vyvést zakřivení svalů.

bojovníci tetování (23)

bojovníci tetování (24)

Zatímco toto tetování nehovoří přesně o válečnících nebo válce, jak to chápeme, toto zvíře je rozhodně ve válce s tím, co hledá. Umělec v tetování udělal v práci veletrhu zvířat velmi dobrou práci, která zahrnuje různé barvy, které se tak dobře slučují. To je dobré tetování pro někoho, kdo se srovnává s konkrétním zvířetem.

bojovníci tetování (7)

Neobvyklé tetování romantické povahy ukazující bojovníka s milencem. Mohlo by být vyjádřením pocitu, který milovníci pociťují, když se po válce setkají.

bojovníci tetování (6)

Každý z nás je v srdci bojovníkem, ale chceme, aby to bylo v podobě tetování na naší kůži, je dalším příběhem. Pokud jste bojovník, chcete vylíčit nějaký druh hněvu nebo obdivovat minulé a současné válečníky nebo vojáky, mohlo by to fungovat dokonale pro vás. Můžete také zajímat různé zbroje, bojové vybavení nebo lesklé meče používané ve válkách. Dalším žánrem takovýchto tetování jsou filmové stíhačky, které jsou také často požadovány jako tetování. Ať je to cokoli, nositelé tetování bojovníků mají určitě bojový duch, který chtějí sdílet se zbytkem světa.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: