25 Bible tématické tetování

Pokud je pro člověka po křesťanství důležité něco, pak je to jejich svatá kniha Bible. Z toho samozřejmě vyplývá, že osoba této víry má bible na obrazech nebo na některé biblické obrazy ve formě tetování na své osobě.

Ať tak či onak jdete, oba mohou být opravdu pohlcování a pokud zahrnout svitek spolu s nějakým hezké písmo vypadá skvěle v tetování tetování Bible. Zde jsou některé příklady toho, co budou vypadat některé biblické verše spolu s některými obrázky na toto téma.

Při posouvání písem a obrázků, které jsou zde uvedeny, spolu se symbolem Boha, máte značný výběr, který vám vyhovuje. Můžete buď získat ten, který se vám líbí přímo z této sbírky, nebo můžete použít svou představivost a přijít s vlastní verzí bible tetování tetování.

Genesis Tetování Bible: To je pravděpodobně ten správný způsob, jak začít s tetováním návrhy s tímto tématem. Biblické tetování, které obsahuje některé z úvodních slov knihy: Genesis. Tento verš je dramatický a je velmi významný pro lidi, kteří věří a žijí v Bibli.

bible tématické tetování (7)
Biblické tetování s deseti přikázáními:
Toto je ještě další součást bible, kterou by věděl nějaký oddaný křesťan a je známo, že byl poskytnut sám Všemohoucím. Ty jsou vyřezávané do kamene a toto tetování dokáže ukázat jim opravdu dobře.

bible tématické tetování (18)
Téma bible téma psalms Scroll Tettoo:
Jedná se o velmi jednoduchý pohled, ale elegantní a efektivní v jazyce, který vypadá opravdu starověký. Tu použitý font je opravdu jiný a dokáže nést váhu slov, které jsou zde uvedeny.

bible tématické tetování
Další téma Bible Psalm Tattoo:
To také funguje velmi dobře, zvláště způsob, jakým jsou fonty dělány, aby se přidal jiný a výrazný vzhled. Toto je v souladu s biblickým motivem jako celku.

Tattoo Ježíše: Není pochyb o tom, že celé křesťanství podobného Ježíše Krista samo o sobě a používalo to v tématu biblických tetování. Ale věc, kterou si pamatujete v tomto tetování, není přidávat příliš mnoho prvků, takže každý z prvků v tetování se nepřebírá.

David a Goliath tetování: Je to opravdu efektivní tetování design, který zachycuje ústřední téma příběhu, kde malý David ohromí masivní Goliath. Vzhled tetování je velmi realistický a když se na něj podíváte, očekáváte, že postavy vyrazí z tetování a mluví s vámi.

bible tématické tetování (11)

Kousek krve, která vychází z Goliáše poté, co ho David zaťal, dodává docela elegantní celé tetování.

Téma Bible Tetování z knihy Daniel: Toto tetování funguje velmi dobře se zajímavými obrázky hvězdy spolu s věcmi, které jsou součástí verše. Efektivní tetování.

Známá verše Bible z knihy Jeremiáše: Zdá se, že to je jeden z nejčastěji citovaných veršů Bible od křesťanů po celém světě a zdá se, že je jako maják světla a naděje, když se zdá, že je obklopuje temnota zoufalství.

Jak můžete vidět, že výběr je četný a existuje mnoho veršů z Bible, stejně jako vzhled samotné knihy ve formě svitek spolu s dalšími zajímavými prvky, které mohou činit přitažlivé Biblické téma tetování.

bible tématické tetování (1)

bible tématické tetování (5)

bible tématické tetování (6)

bible tématické tetování (8)

bible tématické tetování (9)

bible tématické tetování (10)

bible tématické tetování (12)

bible tématické tetování (13)

bible tématické tetování (14)

bible tématické tetování (15)

bible tématické tetování (16)

bible tématické tetování (17)

bible tématické tetování (19)

bible tématické tetování (20)

bible tématické tetování (21)

bible tématické tetování (22)

bible tématické tetování (23)

bible tématické tetování (24)

bible tématické tetování (25)

bible tématické tetování (26)

bible tématické tetování (4)

bible tématické tetování (2)

bible tématické tetování (3)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

17 − 13 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: