30+ Oslnivé a oko-lovící Swan Tattoo vzory

Dnes, pokud jde o tetování - neexistuje nedostatek výběru z hlediska estetiky a hlubších symbolických významů. V podstatě to znamená, že tetování může mít pozitivní i negativní stranu stejných konstrukčních prvků. Zatímco mnozí považují labuť za symbol krásy a čistoty, bylo známo, že zastupuje jak paprsky slunce, tak temnější stranu zla v mnoha kulturách, jak je znázorněno v neslavném filmu Černá labuť.

tetování tetování labuť (4)

tetování tetování labuť (15)

tetování tetování labuť (20)

tetování tetování labuť (28)

Tam jsou příběhy a folklór obklopující labutí v keltské mytologii, stejně jako řecké. Podle keltského folkloru to byly labutě v páru, které se pohybovaly na slunečním vozu. Podle řeckého bájesloví pomáhali labutí Apollo při překročení nebes. A co více, labuťový motýl se od roku 1500 př.nl vyznamenal poměrně silně v šperky. Tato tradice pokračuje i dnes, a to jak zlaté, tak křišťálové šperky mají mnoho návrhů s labuť v centru.

tetování vzteku (29)

tetování tetování labuť (26)

tetování tetování labuť (8)

V mnoha kmenů labutí znamenají čistotu, krásu, rovnováhu a eleganci. Navíc jsou legendy, že labutí milují život a zůstanou se svým vyvoleným kamarádem po zbytek svého života. Na základě této legendy má labuť být perfektní rovnováha mezi mužem a ženou. Tetování, které představují labutě, mohou znamenat mnoho z výše zmíněných věcí. Stále osoba, která dostane tetování labuť může dělat to, protože on nebo ona cítí, že to představuje jednu nebo kombinaci mnoha vlastností.

tetování tetování swan (25)

tetování tetování labuť (13)

tetování tetování labuť (1)

Vizuálně ohromující, s laciným krkem, je labuť známo, že vyzařuje pocit klidu a míru, jak to ladně plave na vodě. Sledování jejich skoro dává člověku pocit, že se dívá na krásný tanec. To bylo tak efektivně vylíčené v tanečních a baletních představeních. Labuť také představuje pocit spokojenosti v páru, který je spolu. Často láska nebo romantika je reprezentována tím, že ukazují pár labutiek proti sobě. Křivka jejich krásného krku vytváří krásný tvar srdce. Je to kvůli tomuto krásnému a ladnému vzhledu, že mnoho tanečníků vykazuje svou blízkost k tanci s tetováním labuť.

tetování tetování labuť (10)

tetování vzteku (18)

SONY DSC

S bílou barvou a klidným vzhledem je tetování labuť také známo, že představuje konec války a začátek míru. Když se dostanete tetování labuť velikosti a představovat, je třeba pečlivě zvážit. Musíte se také soustředit na to, na jakém pozadí se na to chcete zabývat, stejně jako na stylu, ve kterém bude vykresleno.

tetování tetování labuť (19)

tetování vzteku (31)

tetování tetování swan (23)

Přichází k černému labuť, i když je to také stvoření nesmírné milosti a krásy, je k němu spojeno tajemství. Půvab tajemství v kombinaci s krásou labuť dělá černé labuť žádoucí tetování design. Černá labuť je obecně používána reprezentovat tajnou touhu, kterou jste mohli ošetřovat, pokud jde o získání jako tetování.

tetování tetování swan (2)

tetování tetování labuť (3)

tetování tetování labuť (7)

Když se podíváte na tetování černých labutí, mělo by vás inspirovat a povzbudit k dosažení vašeho skrytého snu. Můžete mít kombinaci bílé a černé labutě, abyste získali rovnováhu klidného stavu spolu s dosažením skrytého snu. Vzhledem k tomu, že můžete labuť jak velké nebo malé, jak chcete, můžete mít na straně vašeho těla, které je vaší preferencí. Swan jsou také představovat poezii a hudbu, a tak můžete získat tetování labuť spolu s hudebními poznámkami označit to. Projděte níže uvedené možnosti, abyste si vybrali ten, který chcete.

Pokud jste se rozhodli mít tetování labuť na svém těle, měli byste se podívat na další příklady Oslnivé a oko-lov Swan Tattoo vzory.

tetování tetování labuť

tetování tetování swan (5)

tetování tetování labuť (6)

tetování tetování swan (9)

tetování tetování labuť (11)

tetování tetování labuť (12)

tetování tetování swan (14)

labutí tetování vzory (16)

tetování vzteku (17)

tetování tetování labuť (21)

tetování tetování labuť (22)

tetování tetování swan (27)

tetování tetování labuť (30)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: