25 Jelen tetování pro muže a ženy

Ať už jste zamilovaní do Bambi, nebo jste jen velkým fanouškem majestátních tvorů pro lov, mnozí z nás milují jelena. V umění tetování jelen může být navržen tak, aby vypadal roztomilý, vypadal hrdý nebo byl součástí větší scény přírody. Dnes jsme se podívali na 25 různých tetování tetování jak pro kluky, tak pro dívky.

Pokud procházíte prodejnou a požádáte každého člověka, abyste viděli, zda loví jelena, většina z nich řekne "ano". Proč? Protože je v povaze člověka lovit, zabíjet a jíst jelené maso. To ale není všechno. Jelen jsou fascinující tvory, které mají nějaké velmi chytré návyky a jsou upřímné, jsou nádherné tvory. S tím, co bylo řečeno, jsme si mysleli, že je na čase, abychom sestavili seznam 8 Deer Tattoos For Men. Nejen, že všechny tyto tetování vypadají skvěle, ale víme, že vám poskytnou trochu inspirace pro vaše další tetování nebo pro příští sezónu lovu. Bez ohledu na to, co se z toho dostanete, víme, že budete mít tolik legrace, když se díváte na seznam, jak jsme to udělali, a to je spousta!

Scenic jelena tetování

Toto zvláštní tetování jelena má velmi jedinečný vzhled. Nejen, že zobrazuje velmi hezké scénické pozadí, ale zachycuje i skvělou fotografii jelena. Budete těžké nalézt někoho se zájmem o jelen, který se nezamiluje s tímto úžasným tetováním.

Deer-Antler-tetováníTetování jelena pro muže a ženy 11 Bambi-Tetování-Design-2012-520x437 Cute-Deer-with-Mom-Tetování-Trend Tetování jelena pro ženy Tetování jelena pro muže a ženy 1 Tetování jelena pro muže a ženy 2 Tetování jelena pro muže a ženy 3 Tetování jelena pro muže a ženy 6 Tetování jelena pro muže a ženy 7 Tetování jelení pro muže a ženy 8 Tetování jelena pro muže a ženy 9 Tetování jelení pro muže a ženy 10

Tribal Deer Tattoo

Neříkáme to velmi často o tetování z jelenů, ale uděláme výjimku. To je možná jedna z nejlepších tetování, kterou jsme viděli už velmi dlouho. Víš proč? Samozřejmě že ano! To je úžasné tetování, které vypadá naprosto fantasticky.

deer_tattoo_by_mariedamn-d6j2jz6

Jelenský prezident

Ne, to nebylo překlep. Mysleli jsme "Deer President". Vidíte, tento obrázek nám připomíná prezidenta a má v sobě jelena. Pochopit to? Dobře, takže jsme opravdu sýkaní. Ať tak či tak, je to opravdu skvělé tetování, které zjevně provedl obrovsky talentovaný umělec tetování.

jelena-tetování-830460385jelena-tetování na spodním pasu Deer-Tetování-Pro-Girls Krásný-Bambi-Tetování-Design Tetovací vzory, tetovací nápady - jelení pán, jelení tetování jelena Tribal-Deer-Tattoo-obraz Tetování jelena pro muže a ženy 12 Tetování jelena pro muže a ženy 13 Tetování jelena pro muže a ženy 14

Tetování jelena pro muže a ženy tetování-tetování-pro-dívky

Jagermeister Tattoo

Nejen že toto tetování předvádí jednu z nejpopulárnějších forem alkoholu na světě (Jager Bombs anyone?), Ale také má v sobě jelena. Takže v jistém smyslu získáte to nejlepší z obou světů. To pravděpodobně není pro vás dobré tetování, i když nejste fanouškem Jager Bombs.

deer7

Klasické deerové tetování

Jedná se o velmi klasické tetování tetování v tom smyslu, že je velmi jednoduché, jednoduché a rovno. Není to však nutně špatné (pokud by to bylo, nebyli bychom to uvedli na seznam), protože to může být to, čím jste. Zahrnuli jsme to, takže bychom na seznamu měli trochu rozmanitost.

deer-tetování-návrhy-nápad

Jelení lebka

Jaký seznam tetování jelena by byl dokončen, aniž by se ukázala lebka lebky? Žádný! Také si myslíme, že je to perfektní místo pro získání tetování lebky z lebky. Koneckonců, většina ostatních oblastí těla by nebyla tak velká, že by hrála doma na tetování, jako je tento.

25 Jelen tetování pro muže a ženy

Pěkný portrét jelena

Toto je velmi hezké tetování tetování, které lze považovat za portrét, nebo by mohlo být přímo z mozku umělce. Ať tak či tak, toto tetování má nový fanoušek a to jsme my. Co o tobě? Líbí se vám toto tetování nebo ne? V každém případě musíte přiznat, že je to velmi dobře provedeno.

nh7UHmr

Unikátní deerní tetování

Jako vždy jsme se rozhodli zachránit to nejlepší pro poslední. Nejsme si zcela jisti, na co se díváme, když se podíváme na toto tetování, ale jistě je jedno. Je to jedinečné a my se nám to líbí! Máme slušnou představu o tom, co toto tetování znamená, ale nebudeme hádat. Zanecháme to na vás a doufejme, že jste přišli s něčím opravdu kreativním pro toto úžasné tetování.

50bb18310011bpietro_sedda-191112-sqm-tetování-012

A to uzavírá náš seznam 25 Deer Tattoos For Men. Jistě, tyto tetování by mohly jít oběma směry (ženy by je mohly dostat také), ale chtěli jsme, aby byl tento seznam zaměřen pouze na muže. V budoucnu bychom mohli udělat i pro ženy, ale budeme prostě muset počkat a uvidíme.

Samozřejmě, pokud byste chtěli vidět seznam Deer Tattoos For Women, dejte nám vědět! Pokud nás o to požádá dost lidí, nakonec jej doručíme. Nezapomeňte také sdílet tento seznam!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

99 − = 91

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: