75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly

Projekt tatuażu ważki oferuje ciekawe połączenie atrakcyjności do każdego tatuażu. Ważka uosabia wiele różnych rzeczy z aspektu kulturowego, co sprawia, że ​​są bardzo symboliczne przy prawidłowym rysowaniu. Od lat 90-tych tatuaże ważek stały się popularne wśród kobiet, zwłaszcza tych, które są bardziej niezależne i liberalne niż to, co społeczeństwo często przedstawia jako kobiety. Mimo że tego typu element jest uważany za bardziej kobiecy, mężczyźni również otrzymali tatuaże z ważkami o ciemniejszej kolorystyce, dodane również do większych projektów tatuaży.

Dragonfly Tattoo (21)

Dragonfly Tattoo (14)

Dragonfly Tattoo (5)

Dragonfly Tattoo (3)

Kiedy przyjrzymy się ważce per se, będziemy bliżej zrozumienia jej symbolicznej wartości. Życie tego owada zaczyna się w wodzie, a samica składa liczne jaja w stojącej wodzie. Urodziło się w wodzie, po czym ważka dostaje skrzydła, by zacząć latać. To sprawia, że ​​ważka jest symbolem płodności, a także owadów poruszających się w wodzie, powietrzu i na lądzie. Możesz zobaczyć ten element projektu w postaci tatuaży pamięciowych dla rodziców, którzy utracili dziecko, lub kobiet, które zerwały z nadużyciami.

Dragonfly Tattoo

Dragonfly Tattoo (1)

Dragonfly Tattoo (6)

W naturze ważka jest najczęściej związana z motylami, ponieważ oba te stworzenia przekształcają się dramatycznie w ewoluowane formy życia, które mają zdolność latania. Oba stworzenia są bardzo kolorowe i malownicze, ale ważka ma bardziej wydłużone ciało, które wystaje na zewnątrz ze skrzydeł. Wśród rdzennych Amerykanów ważka była patrzyła z szacunkiem, ponieważ wierzyła, że ​​ważka chroni i nadzoruje wszystkich w plemieniu. Wierzyli, że ważka może trzymać się dusz tych, którzy odeszli.

Dragonfly Tattoo (7)

Dragonfly Tattoo (11)

Dragonfly Tattoo (31)

Japończyk uważał ważkę za symbol wesołości. Azjaci uważają, że ważka dotyczy zmian i metamorfoz. Spośród Navajo wierzono, że ważka reprezentuje czystą i nieskażoną wodę. Wśród Amerykanów ważka była znakiem przeżycia nad trudnościami i stratami.

Dragonfly Tattoo (30)

Dragonfly Tattoo (4)

Dragonfly Tattoo (13)

Oczywiście, ważne jest, że ważka jest wykonana w taki sposób, dzięki takim kolorowym kompozycjom, że robi oszałamiający efekt wizualny. Tatuaż ważki wyróżnia się jako naprawdę fascynujący do patrzenia. Wśród wielu rzeczy, które reprezentuje ważka, niektóre z nich obejmują: siłę, płodność, szczęście, zmianę, zręczność, odwagę, czystość, wolność, a przede wszystkim umiejętność przemiany siebie.

Dragonfly Tattoo (16)

Dragonfly Tattoo (18)

Dragonfly Tattoo (22)

Tatuaże Dragonfly

Gdy ważka reprezentuje zdolność przetrwania w wodzie po wielu trudach, a następnie przenosi się w powietrze, ma cechy, których można by sobie życzyć. Siła i odwaga ważki to coś, czego wszyscy szukamy w wyścigu szczurów, jakim jest nasze życie. Życie, w którym żyjemy, jest pełne zmagań i każdy z nas zastanawia się, jak możemy się przemienić, abyśmy mogli się rozwijać. To właśnie ta jakość i symbolika, którą posiada ważka sprawia, że ​​jest to tak popularny projekt tatuażu. Ludzie również postrzegają ważkę jako urok szczęścia.

Dragonfly Tattoo (32)

Dragonfly Tattoo (24)

Dragonfly Tattoo (26)

Podobnie jak w przypadku każdego elementu tatuażu, wzór tatuażu ważki pokazuje, co oznacza dla ciebie owad. Powinieneś najpierw zdecydować się na aspekt symbolizmu, zanim zaczniesz projektować, jak chcesz wyglądać. Biorąc pod uwagę lokalizację tatuażu, należy przyjść dalej, ponieważ w większości przypadków lokalizacja może nieco zmienić znaczenie. Po wykonaniu tego wszystkiego, rozważ konsekwencje, jakie tatuaż będzie miał na twoje życie. Jeśli jesteś osobą, która prowadzi pozornie konserwatywne życie, powinieneś naprawdę rozważyć i wybrać lokalizację tatuażu z ostrożnością. Możesz rozważyć lokalizację, którą łatwo ukryć, gdy okazja tego wymaga.

Dragonfly Tattoo (25)

Dragonfly Tattoo (15)

Dragonfly Tattoo (29)

Proste i podstawowe badania nad twoim projektem tatuażu będą stanowić właściwy fundament. Robisz trwałe zobowiązanie, robiąc tatuaż i chciałbyś, żeby to miało znaczyć coś ważnego. Poza tym musisz wziąć pod uwagę czas i pieniądze, które musisz poświęcić na zrobienie tatuażu. Kiedy już to wszystko zrobisz, możesz pozwolić sobie na spojrzenie na wszystkie możliwości projektowania i wybrać ten, który jest dla ciebie odpowiedni.

Niektóre przyciągające wzrok przykłady Śliczne i seksowne wzory tatuaży Dragonfly są pokazane poniżej:

ważki-tatuaże 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly

75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży Dragonfly 75 ślicznych i seksownych projektów tatuaży DragonflyDragonfly Tattoo (33)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

30 + = 37

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: