Nejlepší tetování Cover Ups nejhorší tetování

Spousta lidí dostane hrozné nebo špatně doporučené tetování. Buď jste viděli opravdu mizerné tetování umělce v první řadě, dostali jste ji před 10 lety a teď vás to nenávidí nebo - hrůza nad hrůzami - měli jste exe, který se jmenoval tatted na vašem těle a rozdělil se. Proč to necháte na těle? Je čas na to, aby pokryl to #% @ * nahoru, jako tito lidé!

Takže máte strašné tetování, ne? Zatímco se může zdát jako konec světa zpočátku, existuje spousta talentovaných umělců tetování, které tam mohou vzít si vytvořit mistrovské dílo z noční můry a vymýtit všechny špatné vzpomínky ve stejnou dobu. To je pravda! Špatné tetování se vyskytují častěji, než si myslíte, zejména s impulsním tetováním nebo tetováním, které lidé dostávají v mladém věku. Zatímco některé tetování mohou být těžší krytí než jiné, většina tetování může být pokryta nebo změněná až do bodu, kdy se nemusíte střetnout každý a to kdykoli vidíte!

224fc191aef136d89850f433beb5f891.600x

Nejčastější potřeba nebo touha po tetování obalů jsou jmen tetování. Existuje spousta lidí na světě, a to jak mužů, tak žen, kteří na svém těle vytesali jméno pro osobu, která prostě netrvala v životě, jak si mysleli, že to bude. co děláte se jménem, ​​které symbolizuje takové špatné vzpomínky? Neustále žijete se svým špatným rozhodnutím nebo najdete umělce, který prostě zakryje předčasné rozhodnutí mistrovským dílem, které představuje vaši individualitu? To je pravda - dostanete se k telefonu a začnete volat některé umělce!

tetování-cover-up-ideas-free-for-all-cover-up-tetování-nápady-63346

Samozřejmě, že ne všichni kryty tetování vymýtí jméno minulé lásky. V mnoha případech zjistíte, že lidé potřebují krytí, které se děje jen špatným tetováním. Může to být návrh, který prostě nefungoval podle plánu, starší tetování, které je právě vybledlé a vybledlé, nebo tolik lidí uvědomuje, že dostali tetování, které prostě nemá stejný význam, když obrátí 45, jako kdyby bylo 18! V těchto případech možná budete chtít změnit design zcela nebo získat větší design na vrcholu, aby se ujistil, že staré tetování nesvítí přes nové.

koi-tetování

Když se podíváte na tetování obalů, existují určité věci, které byste měli mít na paměti. Čím tmavější je stávající tetování, tím těžší je krytí. Možná budete chtít vybrat nový design, který je temnější v tématu, který vám poskytne více možností krytí, větší návrhy, které mohou využít více černého prostoru než jiné, nebo různé prvky, které můžete přidat do stávajícího tetování, které zcela změní odvolání. Například, pokud máte tmavé tetování, které je poněkud malé, možná budete chtít vybrat větší design tetování, který bude jednoduše inkoust přes stávající. Nicméně, pokud máte velké tetování, které je třeba pokrýt, možná budete muset jen přidat k návrhu a zvládnout to podle vašich preferencí.

Srdce se štítem tetování na hrudi

Obecně platí, že většina tetování se provádí v černé a šedé barvě, protože je snadnější pokrýt již existující tetování. To nutně neznamená, že je to vaše jediná možnost, ale opravdu je na vás i na tvůrce tetování, co je a co není možné. Nikdy se nebojte se kreativním způsobem. Některé kryty tetování vytvořily úžasné vzory, které vás nechávají v úžasu vašeho nového inkoustu a umožní vám zcela zapomenout na tragédii, která na vašem povrchu spočívala předem!

batman_tattoo_cover_up_by_remistattoo-d638pe8

Nejste si úplně jisti, co chcete dostat na pokrytí vašeho tetování? Nejlepším řešením je vybrat několik návrhů, s nimiž můžete žít a spolupracovat s vaším umělcem, abyste navrhli šťastné médium, které řeší problém s krycím objektem, a nechává design, který budete skutečně hrdý předvést světu. S veškerou inspirací ve svém životě a světem kolem vás je určitě něco, na co by vám nevadilo mít na těle - i když je to trvalá připomínka chyby, kterou jste udělali zpátky, kdy!

Zde jsou některé úžasné tetování obalů, které vám pomůže přemýšlet dvakrát o tom, co je a není možné v nádherném světě tetování. Nezapomeňte, že pokud jde o svět inkoustu - obloha je limit. Práce s talentovaným a kreativním umělcem tetování může být vše, co potřebujete!

Troy-Rose-Coverup-Tetování

angel-coverup-tetování

FootCover-1024x945

tetování-cover-up-ideas-coverup-1071

časangburncover

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 5 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: