90 Krzyż Tatuaże dla zakonników i nie tak religijnych!

Mamy dla Ciebie ogromną listę wzorów tatuaży krzyżowych już dziś! Tatuaże z krzyżem celtyckim, proste tatuaże krzyżowe, tatuaże z małym krzyżem, tatuaże z krzyżem chrześcijańskim, krzyż z tatuażem na skrzydłach, tatuaż z krzyżem 3d ... Mamy je wszystkie! Sprawdź em em - zaczynajmy!

60280816-cross-tatuaże

90. Świeży naszyjnik różańcowy

Jeśli chcesz zrobić wrażenie na swoich tatuażach, ten różaniec i krzyż może być twoją odpowiedzią! Powitanie hiszpańskiego tekstu dopełnia wygląd. Ta ma świetne cieniowanie.

61280816 - tatuaże krzyżowe

89. Jezus w krzyżu tatuaż

Chrześcijańskie wyobrażenia zawsze będą silne, gdy patrzymy na krzyżowe tatuaże. Jest to świetny przykład bardzo realnego ludzkiego tatuowania, z doskonałym cieniowaniem wykonanym w całym tekście.

62280816 - tatuaże krzyżowe

88. Boskość

Ten krzyż prawie wygląda, jakby był zrobiony z marmuru, nie sądzisz? Odważny wzór z tyłu, ten jest uzupełniony jednym słowem - Divinity.

63280816-cross-tatuaże

87. Tribute back piece

Jeśli chodzi o tatuaże z hołdem, ten jest dość hołdem! Krzyż z przytwierdzonymi wiatłami aniołów ciągnie się aż do dolnej części pleców, a my mamy hołd złożony z góry.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

86. Związana kotwica, krzyż i serce

Nie ma powodu, by nie łączyć kilku obrazów, które lubisz, w jeden wzór tatuażu, jak to widać tutaj, wiążąc razem krzyż, kotwicę i serce. To sprawia, że ​​twój tatuaż jest wyjątkowy!

65280816 - tatuaże krzyżowe

85. Kontur krzyża uszu

Kiedy myślisz o tatuażach krzyża uszu, prawdopodobnie zwykle myślisz o jednym z maleńkich z zaledwie dwoma liniami. Ten tatuaż zafunduje trend dzięki bardziej odważnemu zarysowi, który jest większy niż większość.

66280816-cross-tatuaże

84. Konstrukcja strony zewnętrznej

Tatuaże dłoni są w tej chwili wściekłością. Jeśli chodzi o nieszkodliwe ręczne tatty, czy mógłbyś przekroczyć krzyż? Jest prosty, schludny i jest tym, z czym wielu ludzi może się identyfikować.

67280816 - tatuaże krzyżowe

83. Widząc w moim ciele

Trochę przerażający, ale całkiem genialny, ten projekt wskazuje na martwicę skóry, ustępując miejsca kolorystyce i lśniącym, upierzonym krzyżom wewnątrz. To wymaga odwagi, by pozbyć się tatt, ale działa!

68280816 - tatuaże krzyżowe

82. Wyblakły wzór dłoni

Ponieważ używamy naszych rąk tak bardzo, że skóra na nich nosi się szybciej niż inne części ciała. Być może będziesz musiał doładować swoje tatuaże, jeśli zaczną zanikać w ten sposób.

69280816 - tatuaże krzyżowe

81. Potężny krzyż kostki

Możemy się założyć, że ten facet lubi walczyć pięściami! Ten tatuaż przypomina mangę lub kreskówkową broń, która wylatuje z pięści. Jeśli poważnie potraktujesz swoje walki, może to być dla ciebie projekt.

70280816-cross-tatuaże

80. Tatt z nadgarstkiem

Nowy tatuaż i nowe buty? Wygląda na to, że ta laska była na zakupach! Jeśli masz trochę "ja", to może nadszedł czas, aby dodać jeden z tych tatuaży krzyżowych do swojej kolekcji!

71280816 - tatuaże krzyżowe

79. Nowa konstrukcja nadgarstka

Widzieliśmy całkiem dobre zdjęcia przed i po, ale ta jest prawie na miejscu! Kiedy są to tylko dwie proste linie skrzyżowane z tatuażami, zastanów się, jak długo ma wyglądać każda linia.

72280816 - tatuaże krzyżowe

78. Niebieski krzyż i kwiaty

Możesz włączyć do swojego projektu krzyżowego inne tradycyjne elementy - takie jak niebieskie kwiaty, które tutaj widzimy. Tatuaże stóp mogą być bardzo bolesne, więc pamiętaj o tym, wybierając miejsce docelowe!

73280816 - krzyżowe tatuaże

77. Mały krzyż nadgarstka

Małe tatuaże są łatwo ukryte i często pomijane - co może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Tatuaż o tym rozmiarze będzie również bardzo tani w użyciu, a będziesz szybko wchodził i wychodzi ze sklepu.

74280816 - tatuaże krzyżowe

76. Podstawowa konstrukcja z tyłu szyi

Symetryczny tatuaż z tyłu szyi to nowy tatuaż dolnej części pleców - niezwykle popularne miejsce, szczególnie wśród kobiet. Ten tył szyi jest większy niż większość, ale wciąż kołysze!

75280816-cross-tatuaże

75. Pogrubiony krzyż przedramienia

Twoje tatuaże krzyżowe nie muszą być tylko dwoma prostymi liniami. Uczyń je odważniejszymi, jak ten tatuaż na przedramieniu, aby uczynić je bardziej zauważalnymi. To wciąż proste, ale efekt jest nasilony.

76280816 - tatuaże krzyżowe

74. Skomplikowana konstrukcja oparcia

Zawsze lubimy tatuaże, które zawierają ładne, zawiłe, wzorzyste detale - więc jesteśmy fanami tego back tatt tutaj. Zwróć uwagę na małą bąbelkową krzywiznę w rzeczywistym krzyżu? Wygląda całkiem fajnie, prawda?

77280816 - tatuaże krzyżowe

73. Różaniec na palec

Fretki na palce mogą z pewnością być kobiece - nie są to tylko czaszki, tygrysy i szalone symbole. Jak ten różaniec, który jest bardzo kobiecy dzięki małym liniom wzoru i małemu krzyżowi, nie mówiąc już o ogólnym wyglądzie tej laski!

78280816 - tatuaże krzyżowe

72. Psalm i przepływający krzyż

Krzyże nie zawsze muszą być wykonane z prostych linii. W końcu żaden z nas nie jest liniami prostymi, prawda! Ten tatuaż ma dodany psalm, który oznacza, że ​​użytkownik nigdy nie zapomni.

79280816 - krzyżowe tatuaże

71. Zakreślony krzyż

My lubimy zarysowany krzyż, przerwę od zwykłych dwóch prostych linii. To jest dla tych, którzy chcą wywrzeć większy wpływ i mogą być nawet zacienione w późniejszym terminie, jeśli chcesz! To jest jak dwa tatty w jednym.

80280816 - tatuaże krzyżowe

70. Asertywny kciuk krzyżowy

Czy to jest dodatek do zegarków? Cokolwiek to może być, jest całkiem gorąco. Krzyże są dobrym dodatkiem do innych ręcznych tatusiów, ponieważ możesz je dopasować w dowolnym miejscu.

81280816 - tatuaże krzyżowe

69. Krzyż małżeński

Wiele osób decyduje się dziś na palcach na obrączki. A dlaczego nie - możesz stracić pierścionek, ale nigdy tatuaż! Ponieważ ci dwaj byli małżeństwem pod spojrzeniem Boga, krzyżowe tatuaże mają sens!

82280816 - tatuaże krzyżowe

68. Krzyż biegacza

To może być trudny wybór, gdzie zdecydujesz się na następny tatuaż. Pomyśl o tym - czy chcesz, aby był zawsze widoczny dla wszystkich? Widoczne tylko wtedy, gdy chcesz to pokazać? Ledwie widoczne? Wybierz mądrze!

83280816 - tatuaże krzyżowe

67. Małe ręczne tatt

Kolejny prosty krzyżowy tatuaż na ręce, ten wygląda trochę samotnie, nawet jeśli ma na kolanach kumpla. Wszyscy wiemy, że dzięki tatuażom, gdy się już wyskoczysz, nie możesz przestać!

84280816 - tatuaże krzyżowe

66. Trzy krzyże

Nie zaleca się tatuowania bezpośrednio z tyłu pięty. Dlaczego nie? Możesz skończyć z niewyraźnymi liniami, tak jak tu mamy (w przeciwieństwie do krzyżyków po bokach), ze względu na naturę twojej skóry.

85280816 - tatuaże krzyżowe

65. Wzory w kształcie róży i krzyża z tyłu

Ten tatuaż wygląda, jakby to była praca domowa. Jest to bardzo proste i chociaż linie są proste, grubość każdego wydaje się być różna. Mimo to wygląda to dobrze! I mogą być łatwo zmienione w razie potrzeby.

ZDJĘCIA Z KAMERY SAMSUNG

64. Brenda hołd

Ten tatuaż jest ogólnie świetny. Mimo, że projekt został wykonany milion razy wcześniej, ten został zrobiony znakomicie iz naprawdę fajną kolorystyką. Zrobione Brenda jest dumna!
87280816-cross-tatuaże

63. Mały biodrowy krzyż

Tatuaże na biodrach zwykle można łatwo ukryć w bieliźnie, jeśli jest taka potrzeba, co sprawia, że ​​są dobre, jeśli próbujesz ukryć je przed wzrokiem ciekawskich! Ten prosty tatuaż krzyżowy jest świetnym rozmiarem dla tego obszaru.

88280816-cross-tatuaże

62. Różaniec z krzyżem palców

Kolejny różaniec z palcem krzyżowym, ten został wydrukowany jeszcze lepiej niż pierwszy. Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to kobiecy tatuaż z palcem krzyżowym, który jest świetny, jeśli jesteś trochę bardziej dziewczęcy, ale chcesz tatt palca.

89280816 - tatuaże krzyżowe

61. Tylko ja i Bart Simpson

Rekwizyty dla tej dziewczyny i jej spódnicy! Aha, i jej tatuaż też. Tatuaże z połowy uda mogą być łatwo odsłonięte w mini lub przykryte dłuższą spódnicą, pończochami lub spodniami, jeśli nie masz ochoty ich ujawniać!

90280816-cross-tatuaże

60. Szczenięca miłość

Nie jestem pewien, czy mamy dużo do powiedzenia na ten temat, to coś innego, co rzuca nam w oczy ten obraz - ten wspaniały szczeniak! Powiedzmy, że wszystko razem teraz - awwwwwwwwwww.

1280816 - tatuaże krzyżowe

59. Projekt małej stopy

Możesz sporządzić własne tatuaże krzyżowe i zabrać je ze sobą do tatuatora na tusz, jeśli wolisz. W ten sposób możesz uzyskać dokładnie taki wygląd, jaki chcesz, bez konieczności wybierania książek.

2280816 - tatuaże krzyżowe

58. Ostry krzyż tygrysa

Tygrysy są popularnym motywem w kulturze tatuażu - więc w pełni szanujemy tego wspaniałego tygrysa w krzyżu. Nawet w czerni i bieli to naprawdę wyskakuje. Zawsze możesz też dodać kolor później.

3280816-cross-tatuaże

57. Krzyż z aniołem

W tej kombinacji tatuaży jest coś bardzo fascynującego. Być może to, że anioł wpatruje się tak uważnie w krzyż w centrum tej dziewczyny. Wszystko, co możemy powiedzieć, to wspaniale wyglądać razem!

4280816-cross-tatuaże

56. Krzyż z pominięciem środka

W tym krzyżu brakuje centralnego, okrągłego fragmentu, co nieco różni się od większości prostych tatuaży krzyżowych, które napotkaliśmy na liście. Graj z różnymi sposobami, aby Twój tatuaż był wyjątkowy.

5280816 - tatuaże krzyżowe

55. Snake owinięty krzyżem

Ten tatuaż wygląda bardzo podobnie do tego Kaduceusz, symbol medyczny z wężami owiniętymi wokół pręta o wydłużonych skrzydłach. To ciekawa mieszanka zamiast krzyża pośrodku.

6280816-cross-tatuaże

54. Stylizowany krzyżyk na szyję

Ten styl tatuaży jest bardzo popularny w ciągu ostatnich kilku lat, z super grubymi konturami, rysunkami kreskówek, odważnymi kolorami i rozsądnym wykorzystaniem czerni. Bardzo szykowny tatuaż na szyję, jeśli tak mówimy!

7280816 - tatuaże krzyżowe

53. Krzyż stylizowanej matki

Kolejny tatuaż krzyżowy w stylu podobnym do powyższego, ten daje rekwizyty Mamie - jednej z najważniejszych osób w życiu większości ludzi. Jeśli wszystko zawdzięczasz swojej mamie, poświęć jej trochę atramentu!

8280816-cross-tatuaże

52. Taz hołd cross tatt

Nie powiemy, że to zły tatuaż, ale ... Cóż, jest oczywiste, że jest wyjątkowy dla użytkownika. Tazmański diabeł z anielskimi skrzydłami, spleciony nad krzyżem z imieniem Pawła. Nie będziemy nawet udawać, że wiemy, co to znaczy.

9280816-cross-tatuaże

51. Strona krzyża nadgarstka

Kolejny gładki, prosty krzyżowy tatuaż. Ten jest na zewnętrznej stronie nadgarstka, coś, czego nie jesteśmy zbytnio przyzwyczajeni do oglądania. Nie zobaczyłbyś tego tatuażu na sobie bardzo często, chyba że podniosłeś spód swojej ręki!

10280816-cross-tatuaże

50. Przód krzyża na ramię

Zwróć uwagę na skośne końce tego tatuażu? To naprawdę odróżnia go od prostych tatuaży krzyżowych, które widzieliśmy. Małe dotknięcia mogą sprawić, że twój tatuaż będzie trochę bardziej interesujący niż u każdego innego.

11280816-cross-tatuaże

49. Zestaw symboli Knuckles

To może być bardzo kuszące, gdy już zbierzesz tatuaż na jednym palcu, aby rozpocząć i zacząć na pełnym zestawie! Ta osoba może nie być chrześcijanką, ale ma cholernie dobry zestaw stylowych sztuczek z palcami!

12280816-cross-tatuaże

48. Krzyż przedramienia

Tu krzyżuje się kolejne przedramię. Jak widać, proste krzyże są doskonałym wyborem, który jest wciąż odważny, ale na tyle delikatny, aby można go było nosić z niczym.

13280816 - tatuaże krzyżowe

47. Czaszka wisząca różaniec

Ten Tatt ma wszystko - kamea, czaszka, wiszący klejnotami różaniec - uwielbiamy to! Jest to również idealne miejsce dla tego projektu, ponieważ zajmuje większość górnej części uda, nie wyglądając zbytnio.

14280816-cross-tatuaże

46. ​​Noga skomplikowana

To krzyż na łydce wypełnionej misternymi różami. Najfajniejszą rzeczą w tym krzyżu jest to, że ta laska ma całą pasującą kolekcję innych tatuaży. Uwielbiamy pasujące tatty!

15280816 - tatuaże krzyżowe

45. Dolna noga skomplikowana # 2

Kolejny widok tej samej dziewczyny z powyższego obrazu. Tym razem dodała trochę scenariusza pod tatuaże u góry. Wygląda na to, że powoli buduje swoją kolekcję!

16280816 - tatuaże krzyżowe

44. Mały tył ucha tatt

Mały prosty krzyż za uchem jest łatwy do zakrycia, ale łatwo się nim pochwalić. Ta dziewczyna ma mnóstwo włosów, aby pokryć swój nowy projekt, jeśli chce! Plus dobrze pasuje do jej zestawu kolczyków.

17280816 - tatuaże krzyżowe

43. Anioł wojownik

Ten nie jest krzyżem, ale aniołem wojownikiem z krzyżem na tarczy, wykonującym swoją pracę dla większego dobra Boga. Tatuaże religijne często mają takie ciężkie cieniowanie w odcieniach szarości.

18280816 - tatuaże krzyżowe

42. Pełny kręgosłup religijny

Jeśli chodzi o religijne tatuaże, ten jest bardzo imponujący! Tablica sprawdza Jezusa na krzyżu, diabła po jednej stronie i anioła po drugiej. Możesz powiedzieć, że ten facet lubi swoje tatty, żeby opowiadać historie.

19280816 - tatuaże krzyżowe

41. Ramię Jezusa jest moje

Ten krzyż tatuaż 3D krzyżyk! Kto by pomyślał, że możesz podnieść rękę Jezusa i podarować mu rękę? To całkowicie zwiększa realizm utworu, szczególnie w przypadku krwawiącego nadgarstka.

20280816 - tatuaże krzyżowe

40. Pełna ręka Jezusa

Kolejne wielkie tatto Jezusowe, ten bierze całe ramię faceta i zawiera również klepsydrę. Klepsydra oznacza, że ​​cały nasz czas na Ziemi jest skończony, a niektórzy ludzie będą szybciej niż inni.

21280816 - tatuaże krzyżowe

39. Tył krzyża pięty

Cóż, to wszystko bardzo Christmassy, ​​prawda ?! W tle mamy choinkę, szmatkę z jemioły na podłodze i krzyżowy tatuaż na pięcie tej laski. Czas na zapamiętanie!

22280816 - tatuaże krzyżowe

38. Hołd dla Kailie

Krzyże są często używane jako podstawa do tatuowania z hołdem. Nie jesteśmy pewni, czy jest to data urodzenia, czy data śmierci, ale sentyment za projektem jest bardzo miły, a ponadto jest chłodno niebieski.

23280816-cross-tatuaże

37. Amerykański rozdarty krzyż

Jeśli jesteś trochę patriotą, to możesz włożyć kilka gwiazdek w pasujące tatuaże. Ten wygląda na zgrany i podarty. Nie musi też być w kolorze niebieskim i czerwonym!

24280816 - tatuaże krzyżowe

36. Krzyżowy naszyjnik

Zwykle, jeśli chcesz mieć krzyżowy naszyjnik, po prostu wyjdź i kup krzyżowy naszyjnik, ale czasami myślę, że chcesz go mieć na zawsze - na zawsze i zawsze. Namaluj swoją ulubioną biżuterię, jeśli nie możesz bez niej żyć.

25280816 - tatuaże krzyżowe

35. Krzyż + różaniec

Całkiem duży projekt różańca, ten ma większy krzyż niż większość. Kim jest Jenny? Oczywiście, że ktoś jest wyjątkowy! Jeśli kogoś kochasz, daj im znać dzięki takiemu tattowi.

26280816 - tatuaże krzyżowe

34. Castaldo

Kim jest Castaldo? Nigdy się nie dowiemy. Jednak wiemy, że to tatt jest dziełem doskonałej sztuki, umiejętności i techniki cieniowania. Nieco śmiały dla wielu, ale jest to świetny projekt!

27280816 - tatuaże krzyżowe

33. Krzyż plemienny

Zawsze możesz wrzucić elementy plemienne do swojego tatuażu krzyżowego, jeśli to twój dżem. W rzeczywistości możesz dodać niemal wszystko, co chcesz - po prostu poproś swojego tattooistę, by umieścił to, co chcesz.

28280816 - tatuaże krzyżowe

32. Moje bliźniacze moje serce

Ten tatuaż ma tak cienką linię, że naprawdę wygląda niesamowicie! W połączeniu z płonącym kolorem to projekt, który nie jest szybko zapomniany. Ta osoba najwyraźniej bardzo kochała swojego bliźniaka.

29280816 - tatuaże krzyżowe

31. Jezus kocha

Dodaj odrobinę miłości Jezusa do swojego tatuażu krzyża - dlaczego nie? Ten krzyż ma naprawdę fajny wzór i podoba nam się dodatkowy akcent skryptu w tym dole, aby naprawdę reprezentować to, co mówi użytkownik.

30280816 - tatuaże krzyżowe

30. Jezus kocha # 2

Kolejny widok tatuażu miłości Jezusa. Wygląda na to, że kawałki pośrodku krzyża mogą być zabarwione na biało?

31280816 - tatuaże krzyżowe

29. Prosty krzyż chrześcijański

Kolejny prosty krzyż przedramienia. Ta długa linia jest trochę krótsza niż większość innych projektów, które widzieliśmy - ale to właśnie sprawia, że ​​jest bardziej interesująca. Myślisz tak samo?

32280816-cross-tatuaże

28. Celtycki okrągły wzór

Celtyckie tatuaże to świetny sposób na połączenie ze swoim dziedzictwem. To doskonały przykład spersonalizowanego krzyża celtyckiego. Okręgi wokół środka krzyża sprawiają, że jest to wyróżniająca się część ramienia.

33280816 - tatuaże krzyżowe

27. Śmiała górna kostka

Tatuaże palców nie muszą być tylko cienkimi liniami. Możesz ich odważnie, jak ta dziewczyna tutaj. Odważniejszy wygląd jest często lepszy w przypadku tattera z palcem funkcji, zamiast całego zestawu.

34280816 - tatuaże krzyżowe

26. Imma Nuei

Nie możemy udawać, że wiemy, co oznacza imma nuei, ale oczywiście oznacza to coś dla użytkownika. Niezależnie od znaczenia, ten wspaniały zestaw nagrobków tworzy wspaniały tatuaż.

35280816 - tatuaże krzyżowe

25. Wschodzące słońce krzyżuje się

Tatuaż klatki piersiowej "eksplodujący" to taki, który zaczyna się od środka klatki piersiowej i rozchodzi się stamtąd. Są odważni, odważni i wywierają ogromny wpływ. Zajmują również dużo czasu!

36280816-cross-tatuaże

24. Niebieski i czarny krzyż

Kochamy niebieskie, białe i czarne cieniowanie tego jednego z krzyżowych tatuaży. Po prostu pokazuje, że dość prosty projekt może naprawdę zabłysnąć, biorąc pod uwagę właściwe cieniowanie.

37280816 - tatuaże krzyżowe

23. Czarno-biały krzyż

Kolejny tatuaż krzyżowy, który jest doskonale zacieniowany, tym razem w czerni i bieli - bez potrzeby koloru! Pęknięcia i siwienie na krzyżu są tu nieco przerażające.

38280816 - tatuaże krzyżowe

22. Krzyżują się gwiazdy n paski

Z czerwoną, białą i niebieską flagą w tle, osoba ta poważnie traktuje dumę ze swojej ojczyzny! Ten tatuaż ma dość ładne cieniowanie, ale zewnętrzna strona flagi wygląda trochę niedokończona.

39280816-cross-tatuaże

21. Prosta konstrukcja ramienia wewnętrznego

Prosty krzyż, tym razem po wewnętrznej stronie łokcia. Ludzie uwielbiają wkładać prosty krzyż w obie ręce! Czy to jest coś, o czym myślałeś również o tuszu?

40280816 - tatuaże krzyżowe

20. Umieść wszystkie insygnia

Tatuaże krzyżowe, takie jak ten, są prawdziwą wyjątkowością. To coś, czego nie zobaczysz każdego dnia, brakuje tradycyjnych konturów i świetnie wykorzystuje cieniowanie. Kochamy ten, 10/10!

41280816 - tatuaże krzyżowe

19. Tradycyjny krzyż z różami

Jeśli lubisz tradycyjne tatuaże krzyżowe i chcesz użyć róż w swoim projekcie, to dlaczego nie pomyśleć o czymś takim jak tutaj? Choć nie jest dokładnie oryginalny, jest idealny do swojego typu!

42280816 - tatuaże krzyżowe

18. Korona cierniowa

Z Jezusem na środku krzyża z koroną cierniową, z jasną stroną i ciemną stroną, to naprawdę sprytne podejście do tradycyjnego projektu krzyża. Coś takiego jest doskonałym wyborem, aby pamiętać twoją wiarę.

43280816 - tatuaże krzyżowe

17. Lśniący krzyż

Ten tatuaż może być bardziej stylizowanym obrazem religijnym, a nie ukłonem w stronę religii noszącego, jednak dobrze pasuje do jej kolekcji. Dodaj tatty, które pasują do otaczających go osób.

44280816 - tatuaże krzyżowe

16. Kolorowy krzyż

Wysoce kolorowe i akwarelowe tatuaże stają się coraz bardziej popularne w ostatnich latach. Jest to dobry przykład bardzo szczegółowego projektu, który obejmuje dużo pracy w kolorze. Fajne hę?

45280816-cross-tatuaże

15. Złoto jest zawsze przy mnie

Dopasowywanie tatuaży do partnera jest świetnym sposobem na umocnienie twojego związku - szczególnie, jeśli jest on religijny. Chociaż możesz żałować, że ich imię zostało zrobione, jeśli się rozpadniesz, związek z Bogiem prawdopodobnie będzie z tobą na całe życie!

46280816-cross-tatuaże

14. Śmiały krzyż z różą

Jest coś tak wspaniałego i kojącego w głębokich czerwieniach, że niektórzy ludzie wybierają sobie różane tatuaże. Jeśli myślisz o różach z twoim krzyżem, polecamy ten kolor!

47280816 - tatuaże krzyżowe

13. Stylizowany krzyż z różą

Więcej stylów kreskówek obfituje w tę różę z krzyżem. Na tym krzyżyku nie ma zbyt wiele atrakcji, może trzeba trochę cienia, aby to naprawdę wydobyć?48280816 - tatuaże krzyżowe

12. Krzyżówka hołd Jessiki

Piękny hołd dla Jessiki. Twój tatt tatt może być tak duży lub mały, jak chcesz. Ten facet jest wybrany na duży, odważny kawałek na ramieniu. Świetne tu światło i ciemność.

49280816-cross-tatuaże

11. Krzyżuj się wśród jeżyn

To krzyż celtycki wśród niektórych ... Brambles? Nie jesteśmy pewni, co to za roślina. Chociaż jest to świetny projekt, niektóre z tych kolorów nie pasują do siebie, więc zachowaj ostrożność przy wyborze koloru.

50280816 - tatuaże krzyżowe

10. Trzymaj moje serce

Październik 2007 musiał być specjalną datą dla tej osoby. To bardzo wielki tatuaż - niewielu ludzi decyduje się na tak dużą ilość kolorów w tak dużym obszarze. Serce wygląda niesamowicie!

51280816 - tatuaże krzyżowe

9. Niebiesko-czerwony tył szyi

Ten tył krzyża szyi ma środek krzyża na tej kości z tyłu szyi. To jest przykład dobrego wyboru w kolorowaniu. Stłumione czerwienie i błękity dobrze się ze sobą łączą,

52280816 - tatuaże krzyżowe

8. Krzyż z anielskimi skrzydłami

Ten tatuaż wygląda tak, jakby był pierwotnie po prostu krzyżem, a ptasie skrzydła anioła były dodatkiem w innym momencie. Obie są świetne do atramentu na plecach i wiele osób decyduje się połączyć dwa.

53280816 - tatuaże krzyżowe

7. Celtycki niebieski krzyż

Nie tylko celtycki niebieski krzyż, ten jest wykończony kolorami z cieniowaniem i plamami koloru. Widać, że ten wzór pasuje do tego, który właśnie jest widoczny na nadgarstku tego faceta.

54280816 - tatuaże krzyżowe

6. Celtyckie tatuaże krzyżowe: strona boczna

To dość nietypowe umiejscowienie tatuażu krzyżowego, dlatego nam się to podoba. Podczas gdy wielu ludzi dostaje scenariusz w ich środkowej części, ten wybór ciała obejmuje cały tułów tej dziewczyny.

55280816 - tatuaże krzyżowe

5. Smok spowity krzyżem

Do mitycznego i magicznego? Możesz dodać smoka do swojego projektu krzyżowego, ala tutaj! Ten styl tatuażu jest popularny w tatuażach fantasy i świetnie wygląda z białymi pasemkami.

56280816 - tatuaże krzyżowe

4. Jezus na krzyżyku

Jeśli jesteś dość religijny, to pełny powrót (lub pełna skrzynia) Jezus na krzyżu tatuaż może być opcja dla ciebie. Szczególnie podoba nam się niebiańskie chmury na środku pleców.

57280816 - tatuaże krzyżowe

3. Risque z tyłu ramienia

Ten prosty krzyż wygląda świetnie z tyłu ramienia. Możesz pokazać tego typu tatuaże w letnie sukienki na spaghetti.

58280816 - tatuaże krzyżowe

2. Między kciukiem a palcem wskazującym

Kolejna mniejsza konstrukcja między kciukiem a palcem wskazującym.

59280816 - tatuaże krzyżowe

  1. Mały wewnętrzny palec

Pierwszy tatuaż? Zdobądź coś malutkiego, którego nikt nie zobaczy, a potem zdecyduj, czy chcesz więcej! Ten mały krzyżek z palcem wewnętrznym to idealny wybór.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

72 + = 73

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: