75+ Tatuaże z henny, dzięki którym Twoje kreatywne soki będą płynąć

Skały henny! Półtrwały atrament to świetny sposób na wypróbowanie wzorów tatuażu, zanim przejdziesz przez całą drogę i dostaniesz atrament na dobre. Henna występuje w wielu kolorach: czarnym, brązowym i czerwonym i może trwać nawet kilka tygodni na skórze. Niezależnie od tego, czy chodzi o geometryczne projekty, czy o dzikie, duże elementy, zapoluj na najbliższego artystę henny i sam sobie idź!

Jak długo trwa tatuaż henny

Kiedy ludzie otrzymują tatuaże z henny, oczywiste jest pytanie; jak długo to trwa? Ponieważ tatuaże z henny są tymczasowe, możesz je zdobyć i oczekiwać, że znikną bardzo szybko, w przeciwieństwie do zwykłego tatuażu! To sprawia, że ​​są całkiem niezłe do zdobycia 1) jeśli myślisz o zrobieniu tatuażu, ale nie wiesz jeszcze, 2) nie chcesz prawdziwego tatuażu, ale chcesz go mieć na krótką chwilę lub 3) jeśli masz specjalne wydarzenie, dla którego chcesz zrobić coś innego.

Jak długo to trwa? Cóż, to zależy od twojego ciała, wszyscy są inni. Tatuaże z henny generalnie będą trwały od 1 do 3 tygodni, przy czym większość ludzi będzie trwać od 10 dni do 14 dni. W tym czasie henna zniknie, nie będzie tam tylko jednego dnia i będzie następna. Oznacza to, że kiedy po raz pierwszy dostaniesz swoją hennę, będzie bardzo ciemno, ale zniknie do bardzo lekkiego (a potem zniknie) przez około dwa tygodnie.

To sprawia, że ​​tatuaże henna są świetne do zrobienia w czasie wakacji szkolnych lub w pracy, jeśli uważasz, że nie będą one dozwolone w Twojej szkole lub miejscu pracy!

Mroczny pająk

spiderman_henna_tattoo_chest_design_skin_rip_through

Mroczny pająk nie jest czymś, co zwykle widzisz, zwłaszcza w hennie. Jednak tutaj jest pająk z henną, który jest całkiem niezły. Będzie miało cudowne cieniowanie, gdy tylko henna zostanie wytarta. Przypomina ci nawet Spidermana, który, jak sądzę, jest celowy. Z pewnością wygląda jak symbol Spiderman, ale tak naprawdę nigdy nie można powiedzieć. Zrobiono to bardzo dobrze, a grafika jest po prostu znakomita.

Rozpoczynanie drzewa genealogicznego

henna-tattoo-designs-butterfly-peacock-and-tree-tattoo-on-belly-13995650344gnk8

Diamentowy i centryczny układ dłoni

tatuaż henną 16

Wysokie henna'd palce

tatuaż henną 15

Projekt henny na wesele

tatuaż henną 27

Kwiaty na obu ramionach

tatuaż henną 13

Niech rozpocznie się taniec!

tatuaż henna 12

Pięknie skomplikowana ręka i ramię

tatuaż henną 11

Złoty akcent z tyłu

tatuaż henną 10

Słońce i księżyc w dłoni

tatuaż henną 9

Jak zrobić tatuaż henną w domu DIY

Tatuaże henną mogą być świetną rzeczą do zrobienia zarówno dla siebie, jak i dla przyjaciół, z odrobiną praktyki i odrobiną czasu! Choć często widzisz hennę stojącą na targach lub na festiwalach (z bardzo doświadczonymi ludźmi wykonującymi tatuowanie), często nie widzisz, żeby była sprzedawana w takich miejscach, jak lokalny sklep z makijażem! Więc jak robisz tatuaż henną w domu?

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to znaleźć zestaw henny do tatuażu, który jest dość dobrej jakości. Zestaw do tatuowania henną zawiera butelkę, a także końcówki aplikatora do nakładania henny. Następną rzeczą, którą musisz wziąć w swoje ręce, jest henna wysokiej jakości. Zmieszaj proszek henny z wodą, aby uzyskać odpowiednią konsystencję. Henna ma wiele różnych kolorów, od ciemnobrązowych i czerwonych po kolory takie jak cieplejsza czerwień, a nawet kolory piaskowca. Hennę należy kupić u renomowanego sprzedawcy.

Wysokiej jakości henna jest zwykle przechowywana w chłodni i ma bardzo piękny wygląd. Ponieważ trwa tylko kilka miesięcy, musi być świeży. Upewnij się, że jest to naturalne i ekologiczne - na rynku pojawia się wiele fałszywych produktów z henny, więc powinieneś sprawdzić, co otrzymujesz, zanim dokonasz zakupu!

Gdy masz już hennę w proszku i aplikatory, zechcesz wykonać test skórny, tak jak w przypadku zestawu do farbowania włosów w domu. W niektórych przypadkach ludzie mają alergię na hennę, dlatego ważne jest, aby najpierw ją przetestować! Alergie mogą powodować ciężkie reakcje lub nawet długotrwałe uszkodzenia skóry, więc zawsze opłaca się być bezpiecznym! Jeśli tatuaż hennowy na twoich przyjaciołach, upewnij się, że najpierw przetestujesz - każdy jest inny.

Po teście czas zacząć! Zalecamy przeczytanie kilku poradników online na temat henny lub obejrzenie klipów z YouTube. W ten sposób poznasz odpowiednie techniki i zaczniesz od tego zacząć.

Piórkowe wzory ręczne

tatuaż henna 8

Bransoletka z henną

Henna Tattoo 7

Ciężko zabarwiona henna na stopach

Tatuaż z henny 6

Wiruje nad ręką

Tatuaż z henny 4

Henna skupiająca się na kropkach

Tatuaż z henny 3

Całkowicie pokryte!

Henna Tattoo 2

Henna na klatce piersiowej na wydarzenie

tatuaż henny 14

Drzewo genealogiczne oznacza wiele osób, ale drzewo genealogiczne to naprawdę początek. Nie każde drzewo genealogiczne ma wiele oddziałów, ale ten będzie miał jeszcze jedno. Dzieje się tak dlatego, że pomoże to w dostarczeniu dziecka. Ma nawet piękne kwiaty, trochę cieniowania w środku, a nawet pawia na boku. Dużo pracy poszło na ten tatuaż z henny i jest po prostu idealne.

Śliczny kot

Cat-Henna-Tattoos-for-Shoulder

Niektóre tatuaże z henny są niezwykle proste i to jest jedna z nich. Wykonanie tatuażu z henny wymaga dużo pracy, a to dlatego, że wymaga delikatnych projektów. Musisz ustawić odpowiednią ilość nacisku, aby idealnie zabarwić skórę, dzięki czemu linie wydają się idealne. Oczy są tajemnicze, a ogon jest po prostu piękny. Projekty winorośli dodają trochę więcej, a wiry są po prostu urocze, jak tylko możliwe. Jest to oczywiście zrobione dla dziewczyny, ale zrobiono to bardzo dobrze.

Prosty Kwiat Lotosu

Henna_Tattoo_by_setsuna22

Ślubna henna

tatuaż henną 27

Takie projekty mogą zająć wiele godzin

tatuaż henną 17

Idealna praktyka dla prawdziwego tatuażu

tatuaż henną 18

Henna często wchodzi również do wnętrza dłoni

tatuaż henną 19

Henna w różnych kolorach

tatuaż henna 20

Skomplikowane powtarzające się wzory

tatuaż henną 21

Bardziej zielony odcień henny

tatuaż henną 23

Mocno henna

tatuaż henny 24

Kolorowy kwiatowy wzór

tatuaż henną 25

Najważniejsze cechy zieleni i czerwieni

tatuaż henną 26

Kwiaty lotosu są ulubionym, jeśli chodzi o tatuaże henną, a ten nie jest inny. Ten jest piękny. To loteria otwierająca się, a szczegóły są świetne. Najlepsze jest to, że jest niezwykle delikatny, a wiry i kropki nadają mu tradycyjny wygląd henny. W centrum znajduje się nawet głębia, ponieważ pogrubiał w odpowiedni sposób, aby nadać mu niemal trójwymiarowy efekt. Osoba, która dostała ten tatuaż z henny ma ogromne szczęście, a artysta jest bardzo utalentowany.

Prosty kwiat

henna-tatuaże

Podniesiona henna nakładała się na wirst i górną rękę

tatuaż henną 30

Kolorowane wzory henny

tatuaż henną 31

Sandały wykonane z tylko wzorów

tatuaż henną 68

Stańmy się kreatywni

tatuaż henną 122

Tatuaż inspirowany henną

tatuaż henną 28

Masz własny ogród henny

tatuaż henną 29

Kwiaty są niezwykle powszechne, jeśli chodzi o tatuaże henną. Choć w rzeczywistości jest niezwykle prosta, nadal jest piękna, podobnie jak większość tatuaży z henny, które łaskoczą ręce, i delikatnie wspina się po nadgarstku. Pozostałe palce są również ozdobione uroczymi kropkami. Kwiat ma wiry i jest warstwowy. Może nie być zbyt wielu cieni, ale to nie znaczy, że nie jest ładny. To podstawowy tatuaż na początek.

Delikatne wiry Oddanie miejsca

tatuaż z henny

Jest to z pewnością dziwne miejsce na tatuaż z henny, ale w rzeczywistości jest dość zaawansowany. Przekonasz się, że kwiat jest zarówno gęsty, jak i cienki, a na środku wirów, które się zmniejszają, znajdują się kropki. Możesz powiedzieć, że ten tatuaż z henny został nałożony przez profesjonalną rękę, a gdy pasta zetnie tatuaż poniżej, będzie bardzo ciemno, tak jak powinno być. Im ciemniejsze, tym dłużej będzie trwał, a wiry będą piękne, gdy się je farbuje. Mimo to, zastanawiasz się, czy mniejsze kropki najpierw znikną.

Ćwicz z przyjaciółmi

Henna_Foot_by_sirenoftherhine1

Błyskotliwe cieniowanie sprawiające, że henna pop

wzory tatuaży henną 1

Kolejny projekt ankletu

projekty tatuaży hennąSandały gladiatora henny?
Tatuaż z henny

Gwiazdy n henna

tatuaże henną 1

Wibrujące zielenie w hennie

tatuaże henna 2

Skomplikowane wzory palców

tatuaże henną

Powstający Lotus

Mehndi-Designs-41

To kolejny lotos, ale jest niesamowicie piękny. Możesz zobaczyć serca ukryte w całym projekcie, i to jest delikatne. Zdecydowanie został nałożony przez profesjonalną rękę. Wygląda na to, że rośnie i wychodzi z winorośli, ale winorośl również utrzymuje ją stabilnie. Jest to idealny tatuaż z henny i ma nawet cień, dzięki czemu można odróżnić płatki lotosu od liści, które go trzymają. Winorośl nakłada się delikatnie, a nikt nie będzie w rzeczywistości krwawił. Wszystko jest połączone i to jest coś samo w sobie.

Księżyc Gwiazdy

klasyczny-henna-tatuaż-na-kostce

To jest bardziej oszałamiający tatuaż henny, ale jest wspaniały. Sposób, w jaki gwiazdy migoczą, jest niesamowity, a księżyc wydaje się przechodzić od półksiężyca do pełni w tych pięknych wirach, które zdają się reprezentować wiejący wiatr w zimną i magiczną noc. Linia poniżej, która wiruje z gwiazdami i kropkami, również wydaje się wiatrem, a ten tatuaż z henny jest piękny w swej prostocie, kiedy tak wiele z nich wydaje się być pełnych zawirowań i szczegółów. Niektórzy ludzie po prostu wolą proste.

Kwitnąca Yin Yang

henna-tattoo-designs-yin-yang

Wydaje się, że na tym symbolu yin i yang są płatki, a tak naprawdę nie można powiedzieć, czy ma to być kwiat, czy nie. Wszystko, co naprawdę możesz powiedzieć, to to, że jest piękna, a nawet wyjątkowa. Większość tatuaży z henną jest przesadzona, ale ta jest wyjątkowa. Wiry są delikatne, kropki są głębokie, a yin i yang są perfekcyjnie wykonane. Ciemna część z pewnością będzie ciemna, a płatki nawet odrobinę cieniowane.

Drzewo miłości

henna-tatuaże-dla-pacjentów-raka-31376800

Drzewo życia jest wyraźnie na tym tatuażu z henny, a przekonasz się, że wszystkie liście mają kształt serca, nawet serce jest w środku. Wiry są delikatne i piękne, a ważka strzela na palec i od nadgarstka. Musiało to być zrobione ostrożną i pewną ręką, ale jest wspaniałe w taki sposób, że wiele prostych tatuaży z henną nie jest.

Kręgosłup chłodzący winorośli

1960691_orig

To, co jest chłodzące w tym tatuażu z henny, to piękno w miejscu, w którym zostało umieszczone. Jednak żaden amator nie mógł stworzyć tego tatuażu z tak wieloma szczegółami, jak to tylko możliwe. Istnieje wiele różnych kwiatów i są piękne liście, które są zarówno delikatne, jak i wirujące. Winorośl pozostaje niezmienna przez cały czas, co jest doskonałą oznaką kunsztu.

Manly Design

scorpion_henna_by_catty01-d38g5hy

Nie znajdziesz wielu męskich tatuaży. Jednak przekonasz się, że ten jest świetny. Jest tak wiele prostych tatuaży, że wiele osób przeoczyć. Pazury są świetne, a grubość jest właśnie tam, gdzie musi być. Możesz nawet zobaczyć żądło wyraźnie i ma wszystkie nogi, które powinny, ale może trochę więcej. Tak czy inaczej, jest to wspaniały projekt.

Pamiętając Faerie

hena_tattoo_by_marctipz-d32fbwg

Faerie są często zapomniane, ale ten jest cudowny. Pokazuje kurewę przycupniętą, a nawet skrzydła, które wydają się być prawie zrobione z liści. Jest wyjątkowy w tym, co ci nie pokazuje, ale chwała czarodziejów jest łatwo widoczna. Włosy wydają się podmuchane wiatrem, a ty możesz tylko wyobrazić sobie wyraz jej twarzy, a jednak nigdy go nie zobaczysz. Tajemnica jest tam, gdzie leży jej piękno.

Matka Ziemia

Henna-Tatuaże-50

Matka Ziemia jest czymś ważnym dla wielu ludzi, a ta jest bardzo przedstawiana. Przekonasz się, że szczegóły są delikatne, znaczenie jest jasne i nie przypomina żadnego innego tatuażu z henny. Ma siłę leżącą pod powierzchnią.

Henna w malarstwie

19200916-tatuaż-henna

Proste skuteczne wtapianie

20200916-tatuaż-henna

Dla tych, którzy nie chcą popełnić prawdziwego tatuażu

21200916-tatuaż-henna

Wzory henny też mogą być maleńkie

22200916-tatuaż-henna

Praktyka czyni mistrza

23200916-tatuaż henna

Wszystko gotowe na festiwal

24200916-tatuaż henna

Twoja dłoń jest najłatwiejszym miejscem do ćwiczenia

25200916-tatuaż-henna

Spróbuj robić ręce dla przyjaciół, aby spędzić przyjemne popołudnie

26200916-tatuaż-henna

Henna powoli znoszona

27200916-tatuaż-henna

Henna zanika powoli przez tydzień lub dwa

28200916-tatuaż-henna

Pochwal się swoimi projektami na słońcu

1200916-tatuaż-henna

Wypróbuj różne wzory na różnych palcach

2200916-tatuaż-henna

Pasujące henny tatty

Przetwarzane z VSCO z ustawieniem a6
Henna jest tradycyjną ozdobą

4200916-tatuaż-henna

Dopasuj swoje paznokcie do henny

5200916-tatuaż henna

Wybierz pogrubione projekty, aby przejść przez obszary ciała

6200916-tatuaż henna

Plemienne projekty wyglądają groźnie

7200916-tatuaż-henna

Piękna para kwiatów

8200916-tatuaż henna

Kolorowe w opuszkach palców!

9200916-tatuaż-henna

Dopasuj n dopasowania podczas ćwiczeń

10200916-tatuaż henna

Wzory nadgarstków z henny

11200916-tatuaż-henna

Niektóre tymczasowe tatuaże mają wyglądać jak henna

12200916-tatuaż henna

Wybór palca funkcji

13200916-tatuaż henna

Spraw, aby Twój wygląd był wyjątkowy

14200916-tatuaż henna

Eksperci to rozumieją

15200916-tatuaż-henna

Duży tylny projekt

16200916-tatuaż-henna

Czarna henna jest często najbardziej odważna

17200916-tatuaż-henna

Biała henna jest zrobiona z innego materiału

18200916-tatuaż henna

Mamy nadzieję, że spodobała Ci się ta niesamowita kolekcja wzorów henny i mam nadzieję, że zainspirowałaś Cię do następnego projektu! Jeśli jesteś zainteresowany robieniem henny, w Internecie dostępnych jest wiele zestawów, dzięki którym możesz zacząć gorącą rękę, aby zacząć ćwiczyć. Henna jest idealna nie tylko na sezon festiwalowy, ale także na specjalne okazje. Upewnij się, że zaglądasz do henny, jeśli nie jesteś pewien, czy jesteś gotowy na prawdziwy tatuaż, ale chcesz wypróbować coś fajnego i zobaczyć, jak to wygląda. Ponieważ henna trwa tylko kilka tygodni, możesz robić wszystko, na co masz ochotę, wiedząc, że nie będzie trwać wiecznie!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

47 − = 37

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: