55 Delikatne wzory tatuaży koronkowych dla każdej dziewczyny

W przypadku dziewcząt, które szukają czegoś bardziej kobiecego w swoich tatuażach, koronki są drogą do zrobienia. Dzięki delikatnemu, koronkowemu wzornictwu wciąż możesz być dziki, a jednocześnie kobiecy. Lista 55 koronkowych tatuaży z pewnością sprawi, że Twoje kreatywne soki będą płynąć, gdy wejdziesz do salonu tatuażu.

Jest coś w koronkach, które nie tylko wygląda pięknie, ale też całkowicie elegancko. Jeśli jednak myślisz o tym, ile pracy i poświęcenia idzie na stworzenie wzoru tatuażu koronkowego, możesz cofnąć się o krok i podziwiać piękno o wiele więcej. W każdym z tych 55 pięknych i budzących zachwyt wzorów koronek można wyraźnie zobaczyć, że artysta nie spieszył się i był całkowicie oddany dostarczaniu klientowi tatuażu życia. Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem wzoru na tatuaż z koronką, koniecznie sprawdź wielu artystów, zanim zdecydujesz się na jedną z nich, ponieważ praca nad linią niezbędną do stworzenia realistycznego wzoru koronki jest nie tylko trudna, ale i czasochłonna. A więc zacznijmy:

1. Koronkowe kokardki i róże

koronkowe tatuaże 22

Co mówi o elegancji bardziej niż wspaniałej czerwonej róży z dołączoną piękną kokardką z koronki? Każdy z elementów tego tatuażu pasuje do siebie niesamowicie, aby nadać mu niepowtarzalny wygląd.

2. Kabura Lacey Tattoo Machine

koronkowe tatuaże 23

Jeśli jesteś w tatuażu, to ten piękny tatuaż jest prawdopodobnie dla Ciebie. Ten złożony koronkowy pas do pończoch jest nie tylko zawiły, ale wydaje się tak rzeczywisty i jak życie. Nawet maszyna z cewkami zdaje się zbliżać od skóry. Absolutnie niesamowicie inspirujący!

3. Koronkowe zwieńczone pończochy

koronkowe tatuaże 24

Jeśli szukasz tatuażu, który znajduje się w pobliżu czegoś podobnego, musisz go zatwierdzić. Ten piękny wzór koronki jest niesamowicie szczegółowy i jeśli dobrze się przyjrzeć, można zobaczyć złote szwy.

4. Koronkowa kokardka

koronkowe tatuaże 25

Możesz użyć koronki, aby stworzyć prawie wszystko, a łuki wydają się być najbardziej powszechne. Są kobiece i eleganckie, a jednocześnie zawierają małe zawiłości, które przyciągają uwagę innych. Na przykład ten piękny łuk ma łagodny trójwymiarowy wygląd i wygląda niesamowicie w swoim położeniu.

5. Koronkowe i Lotus

koronkowe tatuaże 26

Ten koronkowy projekt tatuażu jest elegancki i niepowtarzalny, a lotos w centrum jest miłym dodatkiem do ogólnego projektu. Coś w tym stylu jest kobiece, ale nie jest zbyt dziewczęce, a zawiły wzór naprawdę pokazuje talent artysty.

6. Koronkowe ramię

koronkowe tatuaże 27

Ten piękny, koronkowy projekt na ramię jest nie tylko 3D, ale oddaje skomplikowany wzór koronki, a także koralik i perły, które wiją się z niego i po nim.

7. Przedramię koronkowe

koronkowe tatuaże 28

Ten pięknie zawiły tatuaż z koronki jest dość prosty, pozostając jednocześnie niezwykle skomplikowanym, a umieszczenie takiego wzoru jest idealne i naprawdę pasuje do ramienia osoby noszącej. Bardzo kobiecy i szykowny.

8. Projekt ramienny na koronki i róże

koronkowe tatuaże 29

Misterny projekt, taki jak ten, może łączyć różne tatuaże, które mogły już istnieć, aby uczynić je jednym kawałkiem. Ten koronkowy wzór na ramię nie tylko utrzymuje róże w projekcie, ale także koraliki i inne elementy.

9. Kwiatowy łańcuch koronkowy

koronkowe tatuaże 30

Ten tatuaż z kwiatów hibiskusa splecione razem, aby stworzyć łańcuch to kolejny rodzaj koronki tatuaż i zapewnia kobiecy dotyk do górnej części ramienia. Piękne projekty, takie jak te, nie zawsze są misternie wyglądające, ale mają skomplikowane odczucia, a jednocześnie pozostają proste.

10. Koronkowy tył

koronkowe tatuaże 31

Ten koronkowy tył jest nie tylko misterny i kobiecy, ale zapewnia delikatny kształt wzdłuż kręgosłupa i pleców. Niektóre osoby wybierają określony kształt, na przykład krzyż, a inne wybierają wzór podobny do powyższego.

11. Koronkowe pierścionki

koronkowe tatuaże 32

Nie ma nic bardziej kobiecego i delikatnego niż tatuaż na kostce, dzięki czemu ten wzór koronki róż idealnie pasuje do delikatnej kostki tej kobiety. Nie tylko będzie wyglądać wspaniale z tyłu pięty, ale będzie pasować do wszystkich butów, które chcesz nosić na cały dzień.

12. Swirling Lace Shoulder Design

koronkowe tatuaże 33

Jeśli chcesz, aby tatuaż z koronki był bardziej skomplikowany, wybór wzoru koronki z wieloma różnymi zawijasami i motywami kwiatowymi jest z pewnością drogą do zrobienia. Możesz nawet dodać trochę paciorków i innych elementów, aby twój tatuaż z koronki był wyjątkowy.

13. Koronka w japońskim stylu

koronkowe tatuaże 34

Ten piękny, koronkowy wzorzysty rękaw posiada tradycyjne japońskie elementy do tatuażu oraz kwiatowy wzór w koronce. Jest nie tylko wyjątkowy, ale też niesamowicie kobiecy, nie będąc zbyt dziewczęcym.

14. Koronki i fale

koronkowe tatuaże 35

Ten koronkowy wzór tatuażu jest wyjątkowy i ładnie pasuje do ramienia, fale otaczające prosty wzór koronki tworzą granicę, w której może siedzieć koronka, dzięki czemu jest wyjątkowa.

15. Białe koronki z tuszem

koronkowe tatuaże 40

Biały tusz nie jest powszechnie stosowany, ale tworzy piękne tatuaże w zależności od koloru skóry użytkownika. Tutaj biała koronka stoi nad skórą i stanowi efektowny element dla ciała.

16. Koronkowa klatka piersiowa w kwiatki

koronkowe tatuaże 45

Ten zawiły kwiatowy kawałek klatki piersiowej posiada wiele koronkowych elementów, które zapewniają noszącemu coś wyjątkowego i kobiecego. Kwiaty są idealnym elementem koronki, ponieważ są delikatne i misterne.

17. Koronkowe koronki

koronkowe tatuaże 46

Paisley i koronki mogą dodać odrobinę vintage glamour do Twojego koronkowego tatuażu, rozważ bluesa i inne żywe kolory, jeśli szukasz tatuażu z koronki paisley. Przekonasz się także, że jasny, koronkowy tył tatuaż doda blasku twoim bez ramiączek i spaghetti przypiętym do bluzki.

18. Paisley i kabaretki

koronkowe tatuaże 47

Wiele osób może nie uznać koronki za koronkę, ale wciąż jest pojedynczą nicią splecioną z innymi pojedynczymi niciami. Rozważ ten elegancki, ale zbuntowany tatuaż z koronkowym odczuciem i odrobiną nastawienia.

19. Koronka w klatce piersiowej

koronkowe tatuaże 48

Kawałki w klatce piersiowej są wściekłością, a co jest lepszym połączeniem kawałka klatki piersiowej niż róże, serca i koronki dla eleganckiego wzoru koronki. Podczas gdy czerwień w różach dodaje niepowtarzalnego koloru, koronki i serca dodają romansu, którego nie można pokonać tatuażem na klatce piersiowej.

20. Pasy do pończoch i maszyny do tatuażu

koronkowe tatuaże

Jest tylko coś pięknego w pasie do pończoch i maszynie do tatuażu, która czyni ten koronkowy tatuaż 3D pięknym. Dodaje także trochę stosunku do wyjątkowo kobiecego podwiązki koronkowej.

21. Ahoy!

4769366893_6fa6340a8b_b

Ten piękny tatuaż na statku otoczony różami, wstążkami i sznurkiem to męski wybór dla tatuażu o koronkowym wzorze.

22. Biała Koronka

koronkowy tatuaż 1

Dzięki elementom w stylu paisley, koronkowym i kwiatowym, ten wzór ma wiele pięknych elementów, które wyróżnią się i będą wyglądać elegancko.

23. Róże i łuk

koronkowy tatuaż 2

Niezależnie od tego, czy są to róże czy kokardy, te wzory koronek zapewniają mnóstwo piękna nawet najmodniejszym pisklętom.

24. Róże, koronki i Paisley

koronkowy tatuaż 3

W tym koronkowym projekcie jest kilka elementów, które zapewniają elegancki wygląd, którego nie można zignorować.

25. Hiacynt

koronkowy tatuaż 5

Hiacynty na kostce są kobiece, a te kwiaty mają bardzo koronkowy wygląd, ponieważ kwiaty są tak blisko ustawione.

26. Opaska na ramię Paisley

koronkowy tatuaż 6

Jako tatuaż z opaską na ramię, koronki i paisley są najnowszym popularnym wyborem, ponieważ są w stylu vintage.

27. Kwiatowa opaska na ramię

koronkowy tatuaż 7

Jest tylko coś o kwiatach i koronkach, które gwarantują piękny tatuaż.

28. Maki

koronkowy tatuaż 8

Maki są piękne i eleganckie, a w połączeniu z zawiłym wzorem, który zapewnia koronki, istnieje poważny czynnik wow.

29. Róże i koronki

koronkowy tatuaż 9

Gotyckie piękno tego koronkowego tatuażu w połączeniu z elegancją różowych róż nie da się przebić.

30. 3D Pas do pończoch

koronkowy tatuaż 10

Tatuaż 3D z koronki jest inspirujący, a dzięki tej podwiązce już nigdy nie będziesz musiał szukać czegoś niebieskiego.

31. Za Koronką uszu

koronkowy tatuaż 11

Koronkowe wzory idealnie leżą za uchem i można je nosić na otwartym powietrzu z włosami lub po prostu pozwolić, by włosy się urosły.

32. Podwiązka sznurowana w kwiatowe kabaretki

55 Delikatne wzory tatuaży koronkowych dla każdej dziewczyny

Misterny wzór koronki, który został użyty w tym projekcie pasów do pończoch, jest nie tylko prosty, ale i pięknie wykonany w taki sposób, że wstęga, która go łączy, wydaje się naprawdę utrzymywać w miejscu. Ten projekt będzie dobrze wyglądał dla każdego i zapewni, że będzie on prosty do naśladowania, nie będąc zbyt skomplikowanym.

33. Gotycki koronkowy Anklet

koronkowy tatuaż 13

Chcesz mieć trwałą bransoletkę? Wtedy ten gotycki tatuaż z koronki może być właśnie tym, czego szukasz.

34. Koronkowy kołnierzyk

koronkowy tatuaż 15

Chcesz czegoś, co naprawdę przyciągnie wzrok tych, którzy są wokół ciebie? Ten skomplikowany kołnierz koronki może właśnie to zrobić.

35. Koronkowy eyeliner

koronkowy tatuaż niesamowity

Misterny wzór koronki, taki jak ten, byłby trudny do wyciągnięcia każdego dnia, ale jako tatuaż z pewnością stanowi oświadczenie.

36. Purpurowa podwiązka

gorący koronkowy tatuaż

Możesz nawet dostać koronkowy podwiązki tatuaż w swoim ulubionym kolorze. Liliowy ktoś?

37. Koronkowy guzik

koronkowy tatuaż

Ten piękny, koronkowy kokard jest jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki środkowi na guziki.

38. Pas do pończoch z koronką 3D

koronkowe tatuaże 1

Tradycyjny wygląd tego tatuażu z paskiem do pończoch jest wyjątkowy zarówno pod względem wzornictwa, jak i elegancji.

39. Koronkowe kwiaty

koronkowe tatuaże 5

Przypominająca koronkowy wymarzony łapacz, w tym tatuażu jest wiele niesamowitych elementów, w tym koronkowe kwiaty i centrum sieci.

40. Koronkowa ważka

koronkowe tatuaże 6

Możesz zobaczyć efekt koronki w skrzydłach ważki, nadając jej kobiecą jakość, jak żadna inna.

41. Off the Port Bow

koronkowe tatuaże 7

Choć jedyną koronką na tym zdjęciu są rajstopy dziewczęce, statek i koło są pięknie wykonane i mają silne artystyczne wyczucie.

42. Spleciona z koronki natura

koronki tatuaże 8

Pierwszą rzeczą, którą myślisz, gdy zobaczysz ten tatuaż, jest naturalne wrażenie, jakie posiada każdy element połączony koronką na nadgarstku.

43. Koronkowy ptak

koronkowe tatuaże 9

Ptaki są bardzo popularnymi tatuażami, więc nic dziwnego, że ktoś chciał mieć ptaka z koronki.

44. Górna tylna koronkowa

koronkowe tatuaże 10

Ten kobiecy, koronkowy tył tatuaż nie tylko pasuje na plecy, ale także szyję w elegancki sposób.

45. Koronkowy rękaw

koronkowe tatuaże 11

Motyle w tym koronkowym rękawie nadają całemu tatuażowi naturalny wygląd oraz elegancki kobiecy akcent do koronki.

46. ​​Lace Moon

koronkowe tatuaże 12

Tworzenie półksiężyca koronki to nie tylko piękny pomysł, ale prosty i szykowny. Plus jest wspaniały jak proste linie, a nie wypełniony jak inne tatuaże księżyca tam.

47. Podwójne koronkowe kokardki

koronki tatuaże 13

Widzimy wiele koronkowych kokardek i są one równie wspaniałe, jak inne, które widzieliśmy.

48. Vintage White Paisley

koronkowe tatuaże 14

Elegancka linia tego paisley koronki ma vintage wygląd z białym kolorze, który został wybrany do tego tatuażu.

49. Łuki i podwiązki

koronkowe tatuaże 15

Wiele podwiązek, które widzieliśmy, ma łuki, ale żadne z kokardkami wykonanymi z koronki.

50. Wisząca opaska na koronkę

koronkowe tatuaże 16

Chociaż ten nie może być uważany za podwiązki, ten piękny koronkowy tatuaż ma własną niepowtarzalną elegancję.

51. Kabura na pistolet inspirowany Steampunk

55 Delikatne wzory tatuaży koronkowych dla każdej dziewczyny

Ten inspirowany steampunkiem koronkowy tatuaż ma wiele postaw i ma zawiłe szczegóły koronkowej podwiązki. Nawet stalowy materiał pistoletu wygląda znacznie bardziej kobieco w połączeniu z koronką i pięknie pasuje do róż na uchwycie.

52. Koronkowy tył

koronkowe tatuaże 18

Ten koronkowy tył podkreśla nie tylko sylwetkę, ale także elegancko podąża za kręgosłupem.

53. Koronkowy pasek na ramię

koronkowe tatuaże 19

Podążając za linią, która pasowałaby do sukienki lub koszuli, ten piękny, zaprojektowany koronkowy tatuaż pięknie podkreśla dekolt i klatkę piersiową.

54. Koronkowy pas z tyłu

koronkowe tatuaże 20

Ten kawałek pleców może być drugą połową 55, ale nawet sam tworzy piękną linię z tyłu, podkreślając figurę i zapewniając kobiecy akcent.

55. Podwiązka z koronką

koronkowe tatuaże 21

Tatuaże z diamentami stają się coraz bardziej popularne w dzisiejszych czasach, ale ta piękna podwiązka z kokardą jest niesamowitym akcentem tego tatuażu. Tworzy romantyczną atmosferę, której nie można dopasować.

Wzory koronek w tatuażu nie muszą być zbyt kobiece lub delikatne, mimo że właśnie z tego najbardziej znana jest koronka. Misterne sploty nici nie zawsze muszą wydawać się słabe lub kruche, ale mogą mieć siłę na wzór tatuażu, który mógł nie istnieć w projekcie bez elementów koronkowych. Podobnie jak w wielu tatuażach pasków do pończoch, które mieszczą maszynę do tatuażu lub pistolet, te tatuaże pokazują własną siłę, nie będąc zbyt męskim ani w naturze, ani w designie. Jeśli chcesz tatuaż, który jest nieco na stronie androgynous, należy rozważyć koronki tatuaż. Jaki był twój ulubiony tatuaż z koronki i dlaczego? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej i powiedz nam o swoich projektach tatuaży koronkowych.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

39 + = 45

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: