25 najlepszych Tatuaże Modlitewne dla wiernych

Nie ma niczego, czego modlitwa nie byłaby możliwa. Jeśli masz głęboką wiarę, to odbarwianie czegoś, co przypomni ci o tym na twoim ciele, może być naturalnym krokiem. Tatuaże rąk do modlitwy są tam, aby patrzeć na ciebie i przypominać o swoich duchowych więziach. Projekt, który wybierzesz, jest bardzo osobisty, dlatego jest tak różnorodny.

Czy jesteś religijny? A może trochę duchowy? Jeśli jesteś jednym z pobożnych ludzi, tatuaż z modlącymi się rękami będzie idealnym odzwierciedleniem twojej osobowości i wiary. Chociaż symbolizuje religijne wierzenia i duchowość, nie przedstawia żadnej konkretnej wiary. Tatuaż jest właściwie przedstawieniem dwóch rąk, które są uniwersalnym symbolem modlitwy. Jednak dodanie krzyża lub różańca czyni go religijnym tatuażem kojarzonym z katolicyzmem i chrześcijaństwem. Tatuaże te są często wymawiane na pamiątkę, a chociaż kiedyś popularne wśród mężczyzn, tatuaże rąk modlących się są teraz również na kobietach.

Tutaj przyjrzymy się dziesięciu najważniejszym projektom tatuaży modlących się rąk, aby pomóc Ci znaleźć idealny projekt, aby uczcić wiarę atramentem!

Tatuaż Praying Hands Modlitwa ręce tatuaż 1 modląc się ręce tatuaż Boga modlące się tatuaże ręczne modlące się tatuaże ręczne 99 modlące się tatuaże ręczne 10 modlące się tatuaże ręczne 3 modlące się tatuaże ręczne 4 modlące się tatuaże ręczne 5 modlące się tatuaże ręczne 7 modlące się tatuaże ręczne 8 modlące się tatuaże ręczne 9 modlące się tatuaże ręczne 3 6 módl się za Boga Img216381_Duerer_Hands_Tattoo_by_Natissimo Modlitwa-Hands-Side-Tattoo Modlitewno-krzyżowy tatuaż modląc się ręcznie tatuażem

W God's Hands Tattoo

P1060125_large

Ten tatuaż pokazuje parę modlących się dłoni trzymających różaniec. Czarno-biały zacieniowany obraz ma złudzenie pojawiania się w skórze, prawie jak piękna rana. Tekst na dole, "W rękach Boga" jest pełnym nadziei przesłaniem wiary i zaufania. Ten tatuaż jest doskonałym odzwierciedleniem katechizmu i przekonania.

Modlitwa ręce w Tatuaż Pisma Świętego

Modlitwa ręce w Tatuaż Pisma Świętego

Ten piękny tatuaż przedstawia parę modlących się rąk trzymających różaniec nałożony na pismo święte. Konstrukcja sprawia, że ​​tatuaż wygląda tak, jakby znajdował się wewnątrz skóry, trzymając święty przekaz, gdy skóra jest rozdarta i rozdarta. Czarno-biały obraz jest zacieniowany, doskonale pokazując głębokość i wymiary na obrazie tatuażu. Ten tatuaż przedstawia wiarę katolicką, ponieważ pokazuje różaniec i pismo święte.

Krzyż Róże: Modlitwa ręce Chrystusa

Religijne12

Ten wspaniały tatuaż łączy czarne i białe cieniowanie i kolor, aby stworzyć idealny tatuaż. Modlące się ręce są otoczone promieniami światła i krzyżem przedstawiającym wiarę chrześcijańską. Czerwone róże obok rąk wnoszą do projektu nieco życia i koloru. Dwa style w tatuażu uzupełniają się i dobrze ze sobą współpracują.

Różaniec Tatuaż Wiary

t1_Przemieszczanie rąk-Tatuaże-lewis-hess

Ten kolorowy tatuaż zawiera modlące się ręce, róże i różaniec pięknie przedstawiający wiarę, która wyryta jest na etykiecie pośrodku. Modlitwa rąk jest bardzo realistyczna, a różaniec, który posiadają, reprezentuje katechizm. Ten tatuaż jest idealny do tatuażu na bicepsie.

Crown of Thorns Praying Hands Tattoo

Jesus-praying-hands-tattoo

Ten tatuaż przedstawia Jezusa Chrystusa, zanim został ukrzyżowany, trzymając ręce w modlitwie, patrząc w niebo w niebiosach, gdzie mieszka nasz ojciec. Ten piękny tatuaż przedstawia Chrystusa noszącego koronę cierni, co czyni ten tatuaż uosobieniem chrześcijaństwa. Ten piękny czarno-biały atrament upamiętnia Wielki Piątek i jest świadectwem wiary chrześcijańskiej.

Modlitwa ręce tybetańskiego słońca tatuaż

Tybetańskie słońce jest zawsze uderzające i przyciąga uwagę. Jest dość powszechny w kulturze popularnej, a jego wizerunek pojawia się na okładkach CD i plakatach. Ten tatuaż łączy dwa potężne obrazy bez wysiłku. Modlące się ręce są stare i uschnięte, uchwycone w tym tatuażu oszałamiająco. Modlące się ręce nie wykazują żadnej religijnej przynależności, tylko symbol wiary, duchowości i pozytywności.

Zombie Hands of Prayer

zombie-modląc się-ręce-tatuaż-21

Ten tatuaż jest fantastycznym dodatkiem dla fanatyków zombie. Modlące się ręce są zielone z rozpadem z otwartymi ranami i odsłoniętymi kośćmi. Ten przerażający obraz jest w bezpośredniej sprzeczności z pobożnym przedstawieniem modlących się rąk. To świetny sposób, aby złożyć oświadczenie i takie, które pozwala ci myśleć.

Praying Hands Memorial Tattoo

13260294633116086231_b58fb6e3dc

Ten tatuaż krzyża z modlitewnymi dłońmi i różańcem to pamiątkowy tatuaż z nazwiskami tych, którzy przeszli. Jest to idealny sposób na złożenie hołdu ukochanym i ciekawy sposób na zachowanie ich w naszych myślach każdego dnia naszego życia. Ten tatuaż jest symbolem katolickiej wiary i pięknego pomnika.

Folded Fingers of Prayer Tattoo

1326029759praying_hands-różaniec

Ten tatuaż nie jest popularnym obrazem modlących się rąk, które widzisz na skórze ludzi. Ręce są razem w modlitwie, ale palce są foldery i nie trzymane prosto jak tradycyjny tatuaż rąk modlących się. Co więcej, ten tatuaż zawiera także różaniec przedstawiający wiarę katolicką. Cieniowanie i wyjątkowość obrazu sprawia, że ​​nadaje się on dla kogoś, kto chce czegoś, co jest tylko trochę inne.

W Modlitwa ręce żołnierza tatuaż

adres URL

Ten tatuaż modlących się dłoni zawiera nieśmiertelniki z napisem "Cena wolności". Jest to tatuaż, który jest podpisany na żołnierzach, którzy ryzykują życiem i stawiają swoje ciała na linii obrony kraju, aby nas uwolnić. Ten tatuaż jest bezwyznaniowy i jest idealny dla weterana wojennego. Jest symbolem wiary, wolności i ofiary, i powinien być narysowany tylko na tych, którzy służyli. Czarno-białe cieniowanie sprawia, że ​​wygląda jak szkic na ramieniu żołnierzy. To jest wciągające i świetny sposób, aby pokazać światu, kim jesteś, upamiętniając swoich towarzyszy, którzy upadli.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + 7 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: