Ponad 30 różnych opcji przekłuwania języka dla kobiet i mężczyzn

W kolczyku języka jest coś tak fajnego. Czy to dlatego, że podczas rozmowy z kimś widzisz tylko błyski? Czy to dlatego, że możesz bawić się nim w ustach? Czy to dla innych ... ummm ... powodów ustnych? Jakkolwiek by nie było, jeśli wpadasz w kolczyk w języku, musisz sprawdzić te.

Spośród wszystkich dostępnych opcji przekłuwania ciała, przekłuwanie języka jest zdecydowanie najbardziej powszechne i różnorodne. W przeciwieństwie do wielu innych rodzajów kolczyków, język może być przebijany na wiele różnych sposobów i może być również modyfikowany. Dokonano niesamowitych rzeczy w świecie przekłuwania języka od poczwórnych kolczyków po rozszczepione języki do zamków umieszczonych po obu stronach podzielonego języka. Jeśli potrafisz to sobie wyobrazić, prawdopodobnie jest to możliwe!

Piercing dziewczęcy-395-1024x1024

tumblr_m85yq38nsf1rqmn3xo1_500

Podczas gdy większość osób zwykle wybiera tylko jedno kolczykowanie językiem, używając prostego sztangi umieszczonego w pozycji pionowej przez środek języka - gry nie zatrzymują się tutaj. Możesz również przekłuć język w sposób poziomy, który również pokazuje dwie sztangi na powierzchni języka.

Wiele osób jest niezdecydowanych, aby wytrzymać przekłucie języka, ponieważ w języku kontrolują oddychanie tętnice. Podczas gdy musisz być całkowicie świadomy tego, w jaki sposób przekłuwasz swój język, profesjonaliści traktują swoją pracę bardzo poważnie i zazwyczaj podejmują wszelkie środki ostrożności, aby zapewnić, że praca jest wykonana dobrze, bezpiecznie i oczywiście w najbardziej higieniczny sposób.

hello-kitty-tongue-piercing-for-men

Chcesz uzyskać nieco więcej ekscentryczności, jeśli chodzi o przekłuwanie języka? Dlaczego nie można wykonać wielu kolczyków za pomocą pionowych i poziomych sztang w deseniu? Wiele osób wybiera ten typ przekłuwania języka, ponieważ prezentuje bardziej zróżnicowaną formę kreatywności i oczywiście wygląda na całkowicie szalonego!

Podczas dzielenia języka nie można dokładnie sklasyfikować jako tradycyjne przekłuwanie języka, wiele osób, które zdecydują się na wykonanie tej procedury, również dostają szeroką gamę kolczyków. Od pionowych do poziomych piercingów, do używania wielu ćwieków, aby zaakcentować ich przerywaną modyfikację - te osoby charakteryzują się odwagą, odwagą i, oczywiście, niesamowitym stylem przekłuwania ciała!

wiele piercing-za-językiem

Po przekłuciu języka możesz spodziewać się przyzwoitej ilości obrzęku po wykonaniu zabiegu. Podczas gdy wiele osób przyzna, że ​​sam piercing może trochę zaszkodzić, większość również przyzna, że ​​zacisk używany do pozycjonowania procedury boli o wiele bardziej niż rzeczywista igła. Większość ludzi używa standardowej stalowej sztangi chirurgicznej do zainicjowania przekłuwania języka, jednak po zakończeniu procesu gojenia wybierają bardziej wyjątkowe i różnorodne zestawy biżuterii.

niebiesko-różowy-ładny piercing

Ten rodzaj biżuterii mieści szerokość dowolnego języka, ponieważ jest nieco dłuższy niż jakikolwiek inny rodzaj biżuterii ciała dostępnych na rynku. Większość pionowych biżuterii do przekłuwania języka to proste sztangi, które zapewniają, że nerwy i tętnice nie zostaną uszkodzone, podczas gdy piercing jest na miejscu. Jednak w przypadku osób, które decydują się na poziome kolczyki do języka, zakrzywiona sztanga jest zwykle umieszczana w otworze, aby zapewnić odpowiednią ruchliwość języka przez cały czas.

Tongue_Piercing-1

Wielu ludzi wierzy, że gdy już przebijesz język, stracisz poczucie smaku lub zdolność do poruszania językiem jak zwykle. To dalekie od prawdy. Jeśli pojawia się w jakikolwiek sposób w kształcie lub formie, należy natychmiast skontaktować się z piercer, ponieważ coś może być nieco z twoim piercing.

Jeśli chodzi o pielęgnację przekłucia języka, płyn do płukania ust stanie się Twoim najlepszym przyjacielem przez pierwsze kilka tygodni. Listerine jest silnym środkiem antyseptycznym do płukania jamy ustnej, który utrzyma twoje przeszywające czyste od bakterii i zarazków, które mogą spowodować infekcję. Podczas gdy palenie jest najszybszym sposobem generowania bakterii w jamie ustnej, wielu profesjonalistów zaleca stosowanie płynu do płukania jamy ustnej przed i po posiłkach, paleniu lub piciu, aby utrzymać wnętrze w czystości przez cały czas.

przekłucie w kształcie poziomych ust 4_595

Spójrz na kilka niesamowitych sposobów na przekłuwanie języka - możesz być zaskoczony, ile masz opcji!

uroczy-dwu-języczkowy piercing

tumblr_mdnhphBUNb1r7412so1_500

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

52 − = 50

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: